Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καρότσι Stokke


Recommended Posts

Απο οσο γνωριζω τις τιμες μεχρι προτινος το καροτσι σκετο 800-900...

Με ολα τα comfort, δηλαδη με port bebe, υπνοσακο, ομπρελλα, τσαντα κλπ κλπ 1150...

 

Τωρα αν αλλαξαν και κατα ποσο και κατα που....δεν ξερω...

 

Βεβαια μια ιδεα μπορεις να παρεις στο http://www.trikiklo.com/ χωρις να το κανω για διαφημιση...αλωστε εγω το πηρα απο αλλου...

1cNP.jpg.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 535
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατ΄αρχήν θέμα βάρους δεν υπάρχει! Είναι πάρα πολύ ανθεκτικό.

 

Όσον αφορά στο θέμα του Opel Corsa πιθανότατα να χωράει μόνο ο σκελετός στο πορτ-μπαγκάζ και το καρεκλάκι ή το port bebe να μπαίνει στο κάθισμα δίπλα στο παιδί.

aECcp2.png

3vQ5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ανήκω στις μαμάδες που δώσαμε αρκετά χρήματα για καρότσι (άλλης εταιρείας) και το έχω στην αποθήκη καινούργιο.

Παρόλαυτά μου αρέσει πολύ το συγκεκριμένο καρότσι να το βλέπω στους δρόμους :) πολύ ωραία αγορά!!

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω το καροτσι Stokke κ δεν το μετανιωσα στιγμη που το αγορασα!Ηταν το πιο ακριβο στο καταστημα αλλα τα αξιζει τα λεφτα του!Εξαλλου οταν αποφασισουμε να το πουλησουμε θα παρουμε αρκετα χρηματα πισω!Ειναι κατι που το χρησιμοποιω καθημερινα για τις εξοδους απο το σπιτι.Αν δεν ηταν πρακτικο κ ευκολο δεν ξερω πως θα τα καταφερνα.Κατ'αρχην μπορεις να το πηγαινεις με το ενα μονο χερι.Παρα τον ογκο του ειναι απιστευτα ευκινητο!Ακομη κ με ενα δαχτυλο μπορεις να το στριψεις.Το εχω παει σε παραλια,σε χωματοδρομο,ανεβοκατεβαινω σκαλες κ αλλα extreme!Να σκεφτειται οτι ο αντρας μου παιρνει το παιδι με το καροτσι του κ παει για τρεξιμο!Το χερουλι ρυθμιζεται σε οτι υψος θελεις.Ετσι μπορει κ ενας αντρα οσο ψηλος κ να ειναι να μην "καμπουριαζει" για να παει καπου με το καροτσι.Διαβασα καποια σχολια σχετικα με το καλαθι που δεν εχει.Εχει μια τσαντα που ειναι μεσα στην τιμη κ χωραει παρα πολλα πραγματα.Ανοιγει κ κλεινει αναλογα με το αν την γεμισεις πολυ.Εγω χρησιμοποιω κ μια τσαντα αλλαξιερα σχετικα μικρη που μου εκαναν δωρο για να μην σκυβω οταν θελω ψιλοπραγματα.Εχω εκεινη κρεμασμενη μπροστα μου ακριβως κ κανω την δουλεια μου.Εξαλλου την χρησιμοιω κ για δικη μου τσαντα γιατι απο τοτε που γεννησα με βολευει.Σε εστιατορια κ συγκεντρωσεις φιλων εχουμε σωθει!Βγαζεις μια καρεκλα απο το τραπεζι κ βαζεις το καροτσι.Το παιδι ειναι ψιλα στο υψος του τραπεζιου κ τρωει μαζι μας.Γενικα το παιδι καθεται ψηλα.Δεν χρειαζεται να σκυβεις για το οτιδηποτε.Ασε που ουτε σκυλια ουτε αλλα παιδακια μπορουν να φτασουν το μωρο.Το πορτ μπεμπε βεβαια που μας το πουλησε η πωλητρια δεν μου φανηκε κ πολυ απαραιτητο.Το χρησιμοποιησα τον πρωτο μηνα για τον υπνο του μονο.Μας βολεψε παρα μα παρα πολυ το καρεκλακι αυτοκινητου της Maxi-cosi που εφαρμοζει με ειδικους ανταπτορες στον σκελετο του καροτσιου.Ετσι τους πρωτους 8 μηνες ο μικρος μου ενιωθε σαν στο σπιτι του χουχουλιαρικα στο καρεκλακι του.Δεν χρειαζοταν να τον ξυπναμε καθε φορα που επρεπε να μπουμε κ να βγουμε στο αυτοκινητο.Το καρεκλακι ειναι ελαφρυ κ πολυ καλο στα crash test.(Πανω απο ολα η ασφαλεια του παιδιου!)Το μονο αρνητικο ειναι οτι καταλαμβανει αρκετο χωρο στο porte-bagages του αυτοκινητου.Εμεις εχουμε το passat to variant κ καταλαμβανει το μισο porte-bagages.Το εχουμε βαλει κ σε μικροτερο αυτοκινητο παντως σε Opel Meriva κ σε Peugeot 307.

Ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο το καροτσι κ το συστηνω ανεπιφυλακτα.Αν εχει καποιος καποια απορια ας με ρωτησει.Δεν μπορω να θυμηθω τωρα κατι αλλο που θα βοηθουσε.

VBXh.jpg.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγα σε κατάστημα και το είδα μου άρεσε πάρα πολύ. :D

 

Λέμε να το πάρουμε σε χρώμα λαδί.

Επίσης σκέφτομαι να μην αγοράσω το port bebe.

Όταν το μωρό είναι μικρό πειράζει που θα το βάζω κατευθείαν στο καρότσι του και όχι σε port bebe;

To maxi-cosy από πού το αγόρασες;

Ευχαριστώ!!!

an1cCvQ0g410010Nzc3NzlkaHwxNTc1NzYzZGF8SCBWYXNpbGlrb3VsYSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε κατάστημα και το είδα μου άρεσε πάρα πολύ. :D

 

Λέμε να το πάρουμε σε χρώμα λαδί.

Επίσης σκέφτομαι να μην αγοράσω το port bebe.

Όταν το μωρό είναι μικρό πειράζει που θα το βάζω κατευθείαν στο καρότσι του και όχι σε port bebe;

To maxi-cosy από πού το αγόρασες;

Ευχαριστώ!!!

 

Γεια σου ..

 

Εγω το εχω αγορασει...το καροτσι ειναι απαιχτω......το μονο προβλημα ειναι οταν κλεινει---------ευτυχος μπορω και το αφηνω στο γκαραζ.

 

Εχω παρει καθισμα peg perego 0-13 kg ----φοβερα χρωματα και πολυ καλυτερο απο της Maxi cosi ----

 

Ουτως η `αλλως τα προτεινει και τα δυο ..

 

Φιλια Κλαιρη

Link to comment
Share on other sites

Φετος εβγαλε καινουργια χρωματα κ το λαδι ειναι πολυ ωραιο! Ταιριαζει κ στα δυο φυλα!Πολυ καλη επιλογη!

Επειδη δεν μενω Ελλαδα δεν ξερω αν εκει εχει το maxi-cosy.Το Peg-perego που προτεινει η Κλαιρη θεωρειται επισης πολυ καλο.Αυτο που θα βοηθησει πολυ ειναι να μπαινει το καθισμα αυτοκινητου στο καροτσι.Το maxi-cosi ξερω οτι ειναι βολικο,ελαφρυ κ πλενεται ευκολα το καλυμα.(Για το αλλο δεν ξερω αλλα το καρεκλακι φαγητου που εχω ειναι της Peg Perego κ ειναι πολυ πρακτικο επισης. )

Οσο για το port bebe αν εχεις κρεβατακι για να κοιμαται το μωρο κ με το δεδομενο οτι θα σε βολεψει το καθισματακι αυτοκινητου δεν σου χρειαζεται.Με τα χρηματα αυτα μπορεις να παρεις κατι αλλο σχετικο με το καροτσι οπως τους ανταπτορες για το καθισμα αυτοκινητου που πωλουνται χωρια (φυσικα :)) ,την ομπρελα η ποδοσακο.

Εμας η πωλητρια εδω μας επεισε (δυστυχως!) να το αγορασουμε λεγοντας μας πως το μωρο δεν μπορει να καθεται πολλες ωρες στο καθισματακι αυτοκινητου .Ο μικρος μου ποτε δεν διαμαρτηρηθηκε παντως που τον εβαζα εκει.

Οι οδηγιες λενε το κανονικο καροτσι να μην χρησιμοποιηται σε μωρα κατω των εξι μηνων.Εγω δεν τον εβαλα τον δικο μου αλλα ενα αλλο μωρακι προσφατα που ηρθε σπιτι μας βολευτηκε μια χαρα κ ηταν 3 μηνων.Φυσικα πρεπει να ειναι αρκετα ξαπλωτο το καροτσι,αλλα εχει 4 επιπεδα κ βολευει πολυ.

 

Ελπιζω να βοηθησα.... :)

VBXh.jpg.png.png
Link to comment
Share on other sites

Tzef,

 

αν και δεν έχω το stokke, το σκέφτομαι για το επόμενο μωρό..... (καταναλωτική μανία, ξέρω.....κάποιος πρέπει να με σταματήσει! :lol::lol::lol: )

 

Από ότι έχω δει στο site, το stokke είναι συμβατό με καρεκλάκια maxi cosi, peg perego, και graco. Δεν έίναι συμβατό με chicco.

 

Και για το chicco, έχω και μία αρνητική εμπειρία. Το είχε φίλη μου και επειδή το μωράκι της (που σημειωτέον είναι μεγαλόσωμο κοριτσάκι , όχι μια σταλίτσα), "χανότανε" μέσα στο chicco και το κεφαλάκι του δεν κρατιότανε καλά στα πλάγια, με αποτέλεσμα να χτυπάει πέρα δώθε. Αν και καινούριο το παράτησε και της δώσαμε το δικό μας πρώτο καρεκλάκι Maxi cosi, για το οποίο δηλώνει οτι είναι " η μέρα με τη νύχτα"!

Δεν ξέρω αν άλλοι που έχουν δοκιμάσει chicco είχαν το ίδιο πρόβλημα, αλλά για ψάξτο λίγο πριν! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κατα τη διάρκεια των διακοπών του Πάσχα και μετά από 21 μήνες πολύ σκληρής χρήσης, πάθαμε λάστιχο. Κάτι έσπασε στην δεξιά εμπρός ρόδα και έφευγε από την θέση της. Σε καμμία περίπτωση με την χρήση που του κάναμε, δεν θα μπορούσα να κατηγορήσω την κατασκευάστρια εταιρεία. Μάλιστα είμαστε τόσο ευχαριστημένοι που είμασταν έτοιμοι να παραγγείλουμε καινούργιο. Την Τρίτη το απόγευμα, γυρνώντας από Ζάκυνθο πήραμε τηλέφωνο στο Τρίκυκλο (που το είχαμε αγοράσει), για να μάθουμε πόσο καιρό θα κάνει να έρθει το καινούργιο.

Μόλις λέω στην κοπέλα ότι κάτι έσπασε στην δεξία ρόδα και φεύγει από τη θέση της, μου λέει: Ελάτε αύριο το πρωί από εδώ να το φτιάξουμε!

Πράγματι πήγαμε την επομένη το πρωί και χωρίς καμία χρέωση μας αντικατέστησαν και την ρόδα που είχε πρόβλημα με την στήριξη της και την άλλη μπροστινή (την αριστερή) ρόδα, προληπτικά!

Οι άνθρωποι ήταν ευγενέστατοι, εξυπηρετικότατοι και φιλικότατοι!

Όταν τους αναφέραμε ότι θέλαμε να παραγγείλουμε άλλο, γιατί νομίζαμε ότι δεν φτιάχνεται, γέλασαν και μας είπαν ότι με αυτήν την αλλαγή που έκαναν, θα είναι πιο γερό από πριν.

Και η αλήθεια είναι, ότι με την αλλαγή των δύο εμπρός τροχών, κινείται και πάλι τέλεια, σαν καινούργιο.

 

Αυτά για όσους το βρίσκουν ακριβό, γιατί τελικά ότι πληρώνεις παίρνεις!

aECcp2.png

3vQ5p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ήδη εχουμε το Xplory για 9 μήνες και το μοναδικό πρόβλημα το οποίο είχαμε ηταν κάποιες στάμπες μετά από πλύσιμο του υφάσματος. Αφου ενημερώσαμε το Τρίκυκλο, μετά από 1 εβδομάδα έγινε αντικατάσταση!

 

Κατά τα άλλα το καρότσι είναι απίστευτο. Διαβάσα όλα τα επίθετα που χρησιμοποιήθηκαν για την περιγραφή και απορώ - με ολο τον σεβασμό - αν ορισμένοι γονείς απλά ενδιαφέρονται για το τι θα πει ο κάθε περίεργος ή για το τι είναι καλύτερο για το παιδί τους... το Xplory πραγματικά δίνει άλλο αέρα στον μικρό μας αφου γνωστοι και άγνωστοι τον αποκαλούν 'πασσα'!

 

Στα συν ειναι οτι το καρότσι παρα τον ογκο του ειναι ελαφρυ (10kg) και απιστευτα εύκολο και ελαφρύ στην 'οδήγηση'. Το πραγματικό μείον ειναι οτι πρέπει να εχεις μεγάλο πορτ-μπαγκαζ. Στο Honda Civic που εχουμε χωράει μιας χαρά, ενω στην μικρή Lancia απλά δεν χωράει... παρά μονο αν ρίξουμε καθίσματα που ειναι βέβαια άκυρο... γιατι δεν ριχνεις καθισματα με το παιδί να καθετε διπλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

kai egw exw auto to karotsi....malista piga eidika stin athina gia na to metaferw stin rodo opou menw. eimai polu euxaristimeni kai egw....mono pou ligo me kourazei auto to vgale vale apo to autokinito,,,,tha protimousa ena karotsi pou na ekline bastouni...kata ta alla.,..emfanisiaka den nomizw na sugrinete...oloi me koitane ston dromo...kai kapoioi me rwtane apo pou to pira....idiws mamades i egues...twra perimenw deutero mwraki...kai tha parw kai ena mclaren gia na boleutoun kai oi duo!!!

url=http://lilypie.com].png[/url]

.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είμαι σε φάση επιλογής καροτσιού και επειδή το συγκεκριμένο είναι στα υποψήφια έχω κάποιες απορίες για αυτούς που το έχουν..

 

Δεν έχω σκοπό να αγοράσω και port-bebe μαζί γιατί έχω καλαθούνα στο σπίτι οπότε το θεωρώ περιττό. Αν είναι θα πάρω μόνο το καθισματάκι αυτοκινήτου της Maxi cozi που κουμπώνει πάνω στο καρότσι και είναι απαραίτητο κατά τη γνώμη μου.

 

Τώρα το πρόβλημα μου.. Το καρότσι έρχεται σε εντελώς οριζόντια θέση για τους πρώτους μήνες? Κάποιος ανέφερε παραπάνω οτι απαγορεύεται να κάτσει το μωρό μέχρι 6 μηνών? Οτι πρέπει να είναι μόνο στο port-bebe?

 

Επίσης, κάτι άλλο. Λόγω του οτι το χερούλι είναι στρογγυλό δεν μπορείς να κρεμάσεις σακούλες, ψώνια κλπ. Υπάρχει χώρος και αν ναι, είναι αρκετός από κάτω για όλα αυτά? Ή απλά έχουν μία μικρή θηκούλα για να ξεγελάνε τον κόσμο? Αυτό γιατί δεν έχω καμία όρεξη να κουβαλάω σακούλες και ψώνια στο χέρι...(καθότι ψιλο-υπερκαταναλωτικό άτομο)...

 

Τέλος το trikyklo.gr έχει καλύτερες τιμές από τα μαγαζιά ή μία από τα ίδια?

Το έχει βρεί κανείς σε sight εξωτερικού σε καλυτερη τιμή?

 

Συγγνώμη αν σας ζάλισα, αλλά καίγομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Καλησπέρα.

Έχουμε αυτό το καρότσι εδώ και περισσότερο από 1 χρόνο. Από το τρίκυκλο κι εμείς. Δυστυχώς δεν το είχα βρει σε ιστοσελίδα πιο φτηνά. Γενικά δεν πολυ κυκλοφορεί ανεξέλεγκτα, οπότε η τιμή του ρυθμίζεται αυστηρά.

 

Αυτό όμως που βρήκα πιο φτηνά είναι το κάθισμα αυτοκινήτου maxi cosi, από το http://www.kidsroom.de Το έχω παραγγείλλει και θα έρθει στο τέλος του μήνα, καθότι τα νέα μοντέλα δεν υπάρχουν ακόμη άμεσα σε στοκ.

Πήρα και την κουνουπιέρα και το κάλυμα για καλοκαίρι. Μαζί με τα μεταφορικά, ήρθαν στην ίδια τιμή με το κάθισμα μόνο, από κατάστημα εδώ.

 

Στο θέμα που τέθηκε για τις σακούλες του σούπερ μάρκετ... όσο το κάθισμα είναι στραμένο σε σένα, υπάρχει χώρος για αρκετά πράγματα στη τσάντα που έχει από κάτω. Αλλά όταν στρέψεις το κάθισμα προς τα έξω, τότε ο χώρος μειώνεται δραματικά.

 

Ένα θέμα είναι πως δε εφαρμόζει κάποιο από τα γνωστά buggy boards για να ανεβαίνει το μεγαλύτερο παιδί....

 

Τέλος, αναγράφεται πως το κάθισμα είναι κατάλληλο από 6 μηνών. Εμείς όμως βάλαμε το μικρό από 4 μηνών. Δεν είχε πρόβλημα. Το κάθισμα ξαπλώνει σχεδόν οριζόντιο.

 

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι γενικά και δεν το αλλάζω με τίποτε!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήραμε κι εμείς και όντως αξίζει τα λεφτά του. Θεωρώ οτι είναι λίγο υπερβολή αυτό που λένε για τους 6 μήνες. Κι εμείς από 3,5 μηνών το βάλαμε ( με την άδεια της παιδιάτρου φυσικά) και μιά χαρά βολεύτηκε. Θεωρώ οτι δεν έχει να κάνει τόσο με την ηλικία όσο με το βάρος του μωρού. Εμένα ας πούμε που ήταν αρκετά ανεπτυγμένος μπορούσε να κάτσει και νωρίτερα.

Η απορία μου τώρα είναι πότε να το γυρίσω να κοιτάει μπροστά? Μετά τους 6 μήνες λένε?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Η απορία μου τώρα είναι πότε να το γυρίσω να κοιτάει μπροστά? Μετά τους 6 μήνες λένε?

foivi..

νομιζω πως αυτο εξαρταται καθαρα απο εσενα...χωρις να εχω εμπειρια βεβαια αλλα απ οτι εχω διαβασει...φαντασου οτι υπαρχουν καροτσια που δεν γυρνανε καθολου προς την μερια του γονιου...(εμενα προσωπικα μ αρεσει να κοιταει απ την αρχη μπροστα το παιδι...)

 

τωρα οσο για το αλλο θεμα κοριτσια...

το καροτσι αυτο μολις το ειχα πρωτοδει ειχα τρελαθει...και εξακολουθω...:Dμετα ομως και απο αυτα που διαβασα...(αν τα καταφερουμε γιατι ειναι πολυ πολυ ακριβο) οταν ερθει το μικρακι με το καλο...αυτο θα παρουμε στα σιγουρα!!!:P

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

τελειο το καροτσι δε το συζηταω! Κι εμεις αυτο εχουμε και πραγματικα δε μετανοιωνουμε. Ειναι ελαφρυ, διαστημικο και κουνιεται με ενα δαχτυλο μονο. Ειμαστε σε φαση πορτ μπεμπε ακομη, δεν εχουμε βαλει το καροτσι αλλα μας εχει βολεψει πολυ. Μακρια απο τα αδιακριτα βλεμματα και τα μικρα παιδακια που πειραζουν το μωρο! Επισης ειναι ψηλο και μπαινει και σε τραπεζι. Χαμηλωνει κιολας στο υψος που θες και οσο για το χωρο..η σακουλα του ειναι πολυ βολικη. Πηραμε και την τσαντα αλλαξιερα που ειναι πολυ πρακτικη αν και λιγο ακριβη. Το συστηνω ανεπιφυλακτα.

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Επειδη εχω αυτο το καροτσι.

Θα ηθελα να μου πει καποιος που το εχει αν το μαξιλαρακι που υπαρχει σαν υποστηριξη τωρα που μεγαλωσε το παιδι πρεπει να φυγει για να καθεται πιο ανετα.

 

Γενικα και εγω ειμαι ευχαριστιμενη με το καροτσι.

an1cCvQ0g410010Nzc3NzlkaHwxNTc1NzYzZGF8SCBWYXNpbGlrb3VsYSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμεις το εχουμε βγάλει εδώ και 1-2 μήνες και ο μπέμπης κάθεται πολύ πιο άνετα. Εχει να κάνει με την ανάπτυξη του μωρού, όχι τόσο με την ηλικία. Δοκίμασέ το, βλέπω είναι μεγάλο το δικό σου παιδί οπότε σίγουρα θα είναι πιο άνετο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια απ το τελευταίο μνα! Επειδή μου αρέσει πολύ αυτό το καρότσι... το πήρε τελικά καμία;;; κ αν ναι περιμένω ανυπόμονα για θετικά-αρνητικά σχόλια... μόνο απ όσες το έχουν δοκιμάσει.

:-P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

διαβασα με μεγαλη προσοχη ολα τα ποστ μιας και η γυναικα μου θελει να αγορασουμε το εν λογω καροτσι.

1.το θεμα της ασχημιας.

απο ποτε η αγορα ενος προιοντος που αφορα καποιον αλλον πρεπει να κρινετε απο τα δικα μας γουστα ομορφιας?αν αυτο δεν ειναι εγωιστικο τοτε τι ειναι?σαν εναν φιλο μου που μου ειπε οτι μολις η κορη του θα γινει 18 ετων θα της παρει ενα ΤOYOTA IQ!!!μα ποιος σου ειπε βρε μ......λακα οτι αυτο θα θελει η κορη σου?επειδη αρεσει σε εσενα πρεπει να το λουστει και η καημενη η κορη σου?

ηλπιζα οτι θα βρεθει καποιος να αναφερει οτι αυτο το καροτσι δεν ειναι πρακτικο,αλλα,κανενας δεν βρεθηκε.ακριβως επειδη ειναι οτι πιο πρακτικο υπαρχει σε καροτσι.ποιος δεν θελει να ειναι στο ιδιο υψος με το παιδι του και να μην σκυβει ολη την ωρα για να του βαζει την πιπιλα που του εφυγε ή να το βαζει στην θεση του επειδη κουνιεται πολυ?

2.η τιμη του.

ναι οντως ειναι πιο ακριβο απο καποια αλλα που υπαρχουν.

ποσα εκατονταδες παιχνιδια εχουμε ολοι στο σπιτι μας για τα μωρα μας και τελικα αυτο παιζει με 3 απο αυτα,αφου δεν ειναι δυνατον να του αρεσουν ολα

ποσα ασκοπα ευρω σπαταλαμε ολοι μας για να κανουμε το σπιτι μας ζουγκλα απο παιχνιδια,αφου στο τελος το χρωμα του χαλιου δεν φαινεται καθαρα?

10 λιγοτερα παιχνιδια αν αγορασουμε γλιτωνουμε τουλαχιστον 150-200 ευρω.και τα δινουμε στο καροτσι.σιγα το πραγμα.

3.ο ογκος του

εχω δει και εχω δοκιμασει αρκετα καροτσια στην αποθηκευση τους στο πορτμπαγκαζ ενος αυτοκινητου.υπαρχουν παααααρα πολα ογκωδη αρκετα ωστε να μην χωραει τιποτα αλλο.ποοοοοοοσο χωρο πια πιανει αυτο το συγκεκριμενο?

 

δεν εγραψα τα παραπανω για να κατηγορησω κανεναν,απλα για να τονισω το γεγονος οτι αν ενα προιον ειναι πραγματικα καλο και πρακτικο και με πολυ καλες παγκοσμιως κριτικες ,παει να πει οτι αξιζει την προσοχη μας.

σιγουρα κανεις δεν εχει μηχανη χρηματων,αλλα πρωτα πρεπει να κοιταμε την ποιοτητα-πρακτικοτητα την οποια προσφερει ενα προιον και μετα να εκφερουμε αποψη.

το καροτσι αυτο ειναι απλα πρωτοπορο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...