Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι- Γιάννησ Μουζάλασ και Δημήτρησ Τριανταφυλλίδησ


Recommended Posts

Καλησπερα!!!Ειμαι καινουρια στο φορουμ.Ειχα στο 6 μηνα αποβολη :cry:Και τωρα ,θελω τι γνωμη σασ. Θα ήθελα να ρωτήσω αν καμία απο εσας γνωρίζει για τουσ γυναικολόγουσ-- Γιάννησ Μουζάλασ(ΙΑΣΩ) και το Δημήτρησ Τριανταφυλλίδησ (ΙΑΣΩ), να μου πείτε την γνώμη σας.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το Μουζάλα τον είχα γιατρό και ξεγέννησε εμένα στο γιο μου και την αδερφή μου και στα δυο παιδιά της, είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού, την αδερφή μου την περίμενε μέχρι 41 εβδομάδα και μετά από 14 ώρες. Είναι πολύ ήρεμος σου δίνει την εντυπωση πως όλα μα όλα θα πάνε καλά. Εγώ πάλι έκανα καισαρική μιας και δεν με έπιασαν οι τεχνητοί καθόλου. Το μόνο μειον είναι η αμοιβή του. Επίσης αν ψαχνεις για πολύ ψείρα γιατρό που να σε ξεσκονίζει ε αυτός δεν είναι. π.χ εχω ακουσει γνωστη μου να μην εχει κινητο και καμια wifi συσκευη λόγω εγκυμοσύνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Ειμαι καινουρια στο φορουμ.Ειχα στο 6 μηνα αποβολη :cry:Και τωρα ,θελω τι γνωμη σασ. Θα ήθελα να ρωτήσω αν καμία απο εσας γνωρίζει για τουσ γυναικολόγουσ-- Γιάννησ Μουζάλασ(ΙΑΣΩ) και το Δημήτρησ Τριανταφυλλίδησ (ΙΑΣΩ), να μου πείτε την γνώμη σας.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Καλησπερα..τον Δ.Τριανταφυλλιδη εχω για γυναικολογο.εχω ηδη ενα αγορακι το οποιο ξεγεννησε ο κος δημητρης. Σαν γυναικολογος φοβερος, με πολυ πολυ χιουμορ. Αυτο εχει να λεει και ο αντρας μου που ηταν μαζι μας στην γεννα και πραγματικα μονο τοκετο δεν καταλαβαμε. Η μαια του αψογη, καθως εγω την ειχα τρελανει στα τηλεφωνα τους πρωτους μηνες ωστε να με βοηθαει με τον θηλασμο! Εκτος απο εμενα εχει ξεγεννησει την αδερφη μου αλλα και 4 ξαδερφες μου, οποτε καταλαβαινεις πως ειναι ο οικογενειακος μας γιατρος! Ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ειλικρινα ολες οι φωτο που εχω απο την ωρα της γεννας ειναι με χαμογελο..γιατι ειναι πολυ σημαντικο

εκεινες τις ωρες να νιωθεις ομορφα και ανετα! Ελπιζω να σε βοηθησα αρκετα..;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είναι γυναικολόγος μου ο Δημήτρης Τριανταφυλλίδης και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Έκανα 2 παιδιά και δεν έχω να πω κάτι αρνητικό . Είναι ψύχραιμος , έχει χιούμορ, και κυρίως δεν σε φοβίζει με το παραμικρό. Σου τον προτείνω ανεπιφύλακτα

Είχε ξεγεννήσει την κολλητή μου 3 φορές και άλλη μια γνωστή μου

Ολες είμαστε ευχαριστημένες.

Και αν πας δως του και χαιρετίσματα από την Ειρήνη από Μύκονο

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το Μουζάλα τον είχα γιατρό και ξεγέννησε εμένα στο γιο μου και την αδερφή μου και στα δυο παιδιά της, είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού, την αδερφή μου την περίμενε μέχρι 41 εβδομάδα και μετά από 14 ώρες. Είναι πολύ ήρεμος σου δίνει την εντυπωση πως όλα μα όλα θα πάνε καλά. Εγώ πάλι έκανα καισαρική μιας και δεν με έπιασαν οι τεχνητοί καθόλου. Το μόνο μειον είναι η αμοιβή του. Επίσης αν ψαχνεις για πολύ ψείρα γιατρό που να σε ξεσκονίζει ε αυτός δεν είναι. π.χ εχω ακουσει γνωστη μου να μην εχει κινητο και καμια wifi συσκευη λόγω εγκυμοσύνης.

 

θα συμφωνησω απόλυτα μαζί σου. και εγώ τον Μουζάλα έχω.αυτός ξεγέννησε και τα δυο μου κοριτσάκια. ειναι πάρα πολύ καλός, σε ηρεμεί απίστευτα ότι και αν συμβαίνει οχι μόνο κατά την διάρκεια του τοκετού αλλά και της εγκυμοσύνης.Εγώ στην πρώτη μου κόρη είχα πάρα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη με πολλά προβλήματα. 'Ηταν ο μοναδικός άνθρωπος που μου έδινε δύναμη... και είναι πολύ υπερ του φυσιολογικού.

Όσο για τις τιμές τις έχει ρίξει λίγο, τσιμπημένος βέβαια αλλά αξίζει σαν γιατρός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 χρόνια μετά...

Kαλημέρα σας,

Έχει κάποια εικόνα για την αμοιβή του κο. Μουζάλα τώρα; M'ενδιαφέρει πολύ η γέννα στο νερό και θα ήθελα να μάθω περισσότερα.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...