Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετα την εμβρυομεταφορα


Recommended Posts

Κοριτσια για'μενα το ταξιδι τελειωσε icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif δεν ακουσαμε καρδουλα και δεν υπαρχη εμβρυο πιθανον παλλινδρομηση(για δευτερη φορα το περναω και τετοιες μερες ηταν παραμονες χριστουγεννων του 2011) ο υπερηχος με εδειξε πεντε εβδομαδον και οχι οπως θα επρεπε.

ο γιατρος ειπαι να ξαναπαω και τη δευτερα μηπως και υπαρχει βελτιωση αλλα μου εδωσε λιγες πιθανοτητες και μετα αποξεση αυτο που φοβομουν απο τη στιγμη που εμεινα εγκυος ειχα προεστημα οτι κατι δεν παει καλα γι'αυτο ημουν μες στο αγχος τα εχω ξαναπεραση. πιο καλα απο την αρχη να ηταν αρνητικο το αποτελεσμα παρα σε αυτη την κατασταση που ειμαι τωρα. κοντευω να τρελλαθω δεν ειμαι καθολου καλα και μεσα σ'ολα απο τη στεναχωριατου ο συζηγος μου χειροτερεψε και η κατασταση της υγειας του icon_cry.gif

παραδινω τα ''οπλα μου'' και δεν θα ξαναπροσπαθεισω ειναι γραφτω μου να μην γινω μανα icon_cry.gif εχω περαση παρα πολλα εχω κανει συνολο εννια προσπαθειες μαζι με της σπερματ.

να δω πως θα μαζεψω να κομματια μου να συνελθω ειμαι πολυ απογοητευμενη με τον εαυτο μου αυτα ηταν τα νεα μου δυστηχος πολυ ασχημα.

 

σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων σας! και για το διαστημα που με ανεχτηκατε.

σας ευχομαι καλες γιορτες με υγεια πανω απ'ολα και οτι επιθυμειτε να το πραγματοποιησετε!

φιλια σε ολες σας!

_________________

icon_sad.gif'

Οχι βρε Λινάκι,λυπάμαι πάρα πάρα πολύ.Δεν ξέρω τι να σου πω.Εγώ καθόμουν και σου έκανα πλάκα...Να ξέρεις όμως ότι θαυμάζω σε σένα όλο τον αγώνα που έκανες, είσαι από τους πιο δυνατούς ανθρώπους που έχω γνωρίσει...Προσπάθησε αγάπη μου να το ξεπεράσεις.Θα σε σκέφτομαι συνέχεια και θα προσεύχομαι για σένα.Απο εδώ και πέρα ότι και να αποφασίσεις ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά.

Περαστικά και στον σύζυγο.

Σε φιλώ!!!

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου σας αγαπω παρα πολυ! σας ευχαριστω για τα λογια παρηγοριας και συμπαραστασης αλλα δεν νιωθω καθολου καλα ειμαι κομματια.

ποτε δεν θα καταφερω να αποκτησω δικο μου παιδι και αυτο με ποναει παρα πολυ ειναι σαν να μπαινει μαχαιρι στη καρδια μου.

εκανα τοσα ονειρα οτι επιτελους ηρθε η στιγμη να αποκτησω το δικο μου παιδι αλλα:cry:

απο τα 25 μου παιδευωμαι και δεν τα καταφερα τι αδικια αλλες γυναικες κανουν τοσες θυσιες για να αποκτησουν παιδι και υπαρχουν καποιες γυναικες στο κοσμο που τα παρατανε 'η τα πετανε ' προσθαιου δεν κρινω κανεναν απλα εκφραζω το παραπονω μου

ευχομαι ολου του κοσμου τα παιδια να τα εχεις ο Θεουλης γερα πανω απ'ολα.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας αγαπω παρα πολυ! σας ευχαριστω για τα λογια παρηγοριας και συμπαραστασης αλλα δεν νιωθω καθολου καλα ειμαι κομματια.

ποτε δεν θα καταφερω να αποκτησω δικο μου παιδι και αυτο με ποναει παρα πολυ ειναι σαν να μπαινει μαχαιρι στη καρδια μου.

εκανα τοσα ονειρα οτι επιτελους ηρθε η στιγμη να αποκτησω το δικο μου παιδι αλλα:cry:

απο τα 25 μου παιδευωμαι και δεν τα καταφερα τι αδικια αλλες γυναικες κανουν τοσες θυσιες για να αποκτησουν παιδι και υπαρχουν καποιες γυναικες στο κοσμο που τα παρατανε 'η τα πετανε ' προσθαιου δεν κρινω κανεναν απλα εκφραζω το παραπονω μου

ευχομαι ολου του κοσμου τα παιδια να τα εχεις ο Θεουλης γερα πανω απ'ολα.

 

Αγαπημένη μου Λιν,

παρακολουθώ την ιστορία σου αρκετό καιρό και ήλπιζα σε ένα θετικό αποτέλεσμα. Δυστυχώς στη ζωή μας τα πράγματα δεν πάνε πάντα όπως τα ονειρευόμαστε...περνάμε και δύσκολες στιγμές. Όμως κάθε προσπάθεια που κάνουμε, κάθε αγώνα που δίνουμε είναι ένα βήμα για την επίτευξη αυτού που ποθούμε περισσότερο από όλα. Τώρα όλα σου φαίνονται κενά, άδεια, χωρίς νόημα και σκοπό. Όμως μην τα παρατάς..... περίμενε λίγο, πάρε το χρόνο σου και όταν νιώσεις έτοιμη σήκωσε το κεφάλι και προχώρα...αναχαιτήσου μέσα από τις στάχτες σου. Αύριο άνοιξε το παράθυρο σου, κοίτα τον ουρανό...κάπου εκεί θα βρίσκεται και το αγγελούδι σου, όπως και το δικό μου και τόσων άλλων κοριτσιών. ....ευχαρίστησε το θεό που είσαι υγιής και προσευχήσου για την υγεία του ανδρούλη σου...μη χάνεις την πίστη σου.στηρίξτε ο ένας τον άλλο. Η ζωή είναι ένας διαρκής αγώνας...πάλεψέ το και που ξέρεις...ο ηλιος θα ανατείλει ξανά, πιστεψέ το και θα γίνει.....

Σε σκέφτομαι πολύ, όπως με σκέφτηκες και εσύ πριν ένα μήνα.

Φρόντισε τη ψυχούλα σου και τον ανδρούλη σου και όλα θα γίνουν...αλήθεια στο λέω

Καλά Χριστούγεννα γλυκιά μου. Να είστε υγιής, τυχεροί και η καινούρια χρονιά να σας φέρει ό,τι σας στέρησε η προηγούμενη

Προσεύχομαι και για σένα

Μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας αγαπω παρα πολυ! σας ευχαριστω για τα λογια παρηγοριας και συμπαραστασης αλλα δεν νιωθω καθολου καλα ειμαι κομματια.

ποτε δεν θα καταφερω να αποκτησω δικο μου παιδι και αυτο με ποναει παρα πολυ ειναι σαν να μπαινει μαχαιρι στη καρδια μου.

εκανα τοσα ονειρα οτι επιτελους ηρθε η στιγμη να αποκτησω το δικο μου παιδι αλλα:cry:

απο τα 25 μου παιδευωμαι και δεν τα καταφερα τι αδικια αλλες γυναικες κανουν τοσες θυσιες για να αποκτησουν παιδι και υπαρχουν καποιες γυναικες στο κοσμο που τα παρατανε 'η τα πετανε ' προσθαιου δεν κρινω κανεναν απλα εκφραζω το παραπονω μου

ευχομαι ολου του κοσμου τα παιδια να τα εχεις ο Θεουλης γερα πανω απ'ολα.

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....

ΝΟΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ....

ΤΟ ΞΕΡΩ, ΤΩΡΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ....

ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ Ε? ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανιτακι μου το αιμα αραιωσε, δεν σταματησε, αλλαξε και χρωμα, εγινε πιο κεραμμιδι που λεμε:P τι λεπτομεριες λεω και εγω:-(καμια φορα απο τις λεπτομεριες οι αναγνωστες που λυνουν τις αποριες τους οσο αηδιαστικες και να ειναι. Τελοσπαντων, περιμενω να δω ποτε θα σταματησει.

Αντε ασε με εμενα εσενα πες μου εσυ πως εισαι; Και εγω σας αγαπω χωρις να σας γνωριζω:lol: Ειναι κατι το μαγικο:!:

ΤΙΤΙ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΣΕ "ΣΥΡΩ" ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ CHRISTINE!!!!!!!

ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ Ε? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΖΑΚΥΝΘΙΝΙΑ ΚΑΙ ΌΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!!!

ΤΙ ΧΑΖΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΚΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ?

ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!!!!!!!!

ΟΣΕΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ....ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!1

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα,

 

Μπήκα σήμερα με την ελπίδα να ακούσω καλά νέα από την ΛΙΝ αλλά τίποτα! Ελπίζω να είναι καλά. Κοριτσάκι γράψε μας και αγωνιούμε....

 

Τιτι, εγώ είμαι στην Κύπρο και θα έρθω να σε πάρω στον γιατρό μου! Τέλος! Έχεις διορία μέχρι το τέλος των εορτών! Μετά σε παραλαμβάνω. Μην σκέφτεσαι την απόσταση. Τις προάλλες που περιμέναμε στον γιατρό βγήκε από το ιατρείο ένα ζευγάρι γνωστών μας από Λεμεσό χρόνια παντρεμένοι χωρίς μωρό ακόμη. Πολύς κόσμος έρχεται απ' όλη την Κύπρο διοτι πραγματικα΄αξίζει τον κόπο, έστω και για μια 2η γνώμη. Τώρα είναι πολύ νωρίς μετά την αποτυχία αλλά σε λίγο καιρο θα θέλεις από μόνη σου να προσπαθήσεις ξανά. :-)Είμαι σίγουρη. Και ούτε εγώ έπαιρνα ούτε ένα panadol, ούτε sick leave στη δουλειά, όλο γυμναστική σπορτς χορούς σε όλα μέσα κτλ... Τώρα ξεπέρασα κατά πολύ το sl, ξέχασα και τις γυμναστικές και όλο ξάπλα στον καναπέ! Τί να κάνουμε, αλλάζουν οι προτετραιότητες και πρέπει να κάνουμε θυσίες για να πετύχουμε το στόχο μας. ΄Ετσι κι αλλιως αυτά μπορούν να περιμένουν.

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, πραγματικά είναι κρίμα, αλλά όντως πολλοι γιατροί σε βλέπουν απλά σαν ένα τρόπο να βγάλουν λεφτά. Γιαυτό πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ σημαντικός ο ρόλος του γιατρού στην επιτυχία... Ο δικός μου πχ είναι σαν πορωμένος να πετύχει να τα καταφέρει! Πρώτη φορά συναντώ τέτοια περίπτωση! Γιαυτό είμαι τόσο χαρούμενη που άλλαξα γιατρό. Κόπιασε στην Κύπρο θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε και να κάνεις και διακοπές και να έρθεις και συ στον γιατρό μου! :wink:

 

Mari Lou - Καλωσόρισες στην παρέα μας. Να μιλήσεις με τον γιατρό σου οπωσδήποτε. Μπορεί να χρειάζεται να αυξήσεις την προγεστερόνη σου. όσο το αίμα δεν είναι κόκκινο και είναι καφέ - καφέ ροζ δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι κακό. Καφέ αίμα είχα και εγώ μετά τη θετική χοριακή μου και προς το παρών όλα καλά.

 

Παιδάκια και κάτι ευχάριστο, ψες είδα τα διδυμάκια μου στον γιατρό και κουνιόντουσαν! Μεγάλωσαν, φάνηκε το κεφαλάκι τους τα χεράκια τους τα ποδαράκια τους! Τί ωραίο που ήταν! Αξίζει, don't give up! Αισίως σήμερα 9 βδομάδων....

 

Σας εύχομαι να ζήσετε και σεις αυτό το πράγμα σύντομα!

 

χχχχχ

 

Αχ συγκινηθηκα βρε Χριστινακι μου. Ποσο πολυ χαιρομαι για σενα, φανταζομαι πως νιωθεις εσυ αμα εγω νιωθω ετσι με αυτα που ειδες. Αχ τα μωρουλια μου τα καλα, ο Θεουλης να τα εχει παντα καλα, και καποια μερα θα γνωριστουμε Χριστινακι μου. Εχεις δικιο πως τωρα ειναι πολυ νωρις. Ισως πιο μετα οταν θα ειμαι καλυτερα. Χχχχχχχχχ λαβ γιου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είμαι νεα στην παρέα, τη Δευτέρα κάναμε την πρώτη μας εμβρυομεταφορα με τρία εμβρυακια. Ενω προηγουμένως μας είχαν μιλήσει για υψηλές πιθανότητες επιτυχίας, την ημέρα της εμβρυομεταφορας μας τα γύρισαν κάπως. Τα εμβρυα λέει είναι μέτρια (εκτός απο ενα που είναι λέει καλο). Μάλιστα ο γιατρός ειπε "θα περίμενα στην ηλικία σου, 32 ετών, να είναι ολα τα εμβρυα καλα".

Έχω απογοητευτεί πολυ και έχω σα δεδομένο ότι θα αποτύχει η προσπάθεια μας. Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλα δε γινεται.

Ειδικά καθώς σκέπτομαι τα λόγια τους "την επόμενη φορα θα αποψυξουμε πιο πολλα εμβρυακια για να έχουμε πιο πολλές επιλογές".

(Κάναμε εμβρυομεταφορα με παγωμένα εμβρυακια).

Αν κάποια κοπέλα εχει κάποια άποψη, θα χαιρομουν να την ακούσω.

 

ΜImitra μου καλως ορισες στην πιο ζεστη παρεα! Να μην αγχωνεσε, και θα σου κατα γραμμα τι μας ειπε ο γιατρος, μας λεει ΄ εχουν διαψευθει πολλες φορες οι εμβρυολογοι, οχι γιατι εκαναν λαθος απλα γιατι εμβρυα μετριας ποιοτητας εδωσαν εγκυμοσυνες και εμβρυα αριστης ποιοτητας δεν εδωσαν, και αυτο συνεβηκε ουκ ολιγες φορες, και συγκεκριμενα θα σου πω για μια φιλη μου που ηταν πιο χαλια απο τα χαλια το εμβρυο και ο γιατρος της ειπε δεν αξιζει να το βαλουμε αλλα αυτη εκλαιε και επεμενε και λογω και της ηλικιας της και των πολλων αποτυχιων ηταν απελπισμενη, το εβαλε και τωρα ειναι εγκυος και πολλα μαλιστα. Ετσι οτι και να σου πουν, δεν μπορουν να ξερουν με σιγουρια. Εσυ να εχεις πιστη, να προσευχεσε και να κανεις υπομονη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια για'μενα το ταξιδι τελειωσε icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif δεν ακουσαμε καρδουλα και δεν υπαρχη εμβρυο πιθανον παλλινδρομηση(για δευτερη φορα το περναω και τετοιες μερες ηταν παραμονες χριστουγεννων του 2011) ο υπερηχος με εδειξε πεντε εβδομαδον και οχι οπως θα επρεπε.

ο γιατρος ειπαι να ξαναπαω και τη δευτερα μηπως και υπαρχει βελτιωση αλλα μου εδωσε λιγες πιθανοτητες και μετα αποξεση αυτο που φοβομουν απο τη στιγμη που εμεινα εγκυος ειχα προεστημα οτι κατι δεν παει καλα γι'αυτο ημουν μες στο αγχος τα εχω ξαναπεραση. πιο καλα απο την αρχη να ηταν αρνητικο το αποτελεσμα παρα σε αυτη την κατασταση που ειμαι τωρα. κοντευω να τρελλαθω δεν ειμαι καθολου καλα και μεσα σ'ολα απο τη στεναχωριατου ο συζηγος μου χειροτερεψε και η κατασταση της υγειας του icon_cry.gif

παραδινω τα ''οπλα μου'' και δεν θα ξαναπροσπαθεισω ειναι γραφτω μου να μην γινω μανα icon_cry.gif εχω περαση παρα πολλα εχω κανει συνολο εννια προσπαθειες μαζι με της σπερματ.

να δω πως θα μαζεψω να κομματια μου να συνελθω ειμαι πολυ απογοητευμενη με τον εαυτο μου αυτα ηταν τα νεα μου δυστηχος πολυ ασχημα.

 

σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων σας! και για το διαστημα που με ανεχτηκατε.

σας ευχομαι καλες γιορτες με υγεια πανω απ'ολα και οτι επιθυμειτε να το πραγματοποιησετε!

φιλια σε ολες σας!

_________________

icon_sad.gif'

 

:( Αχ βρε Λινακι μου, πονεσα το στομαχι μου πραγματικα, οτι και να σου πω καταλαβαινω τον πονο σου, και εχεις δικιο καλυτερα να φαινοταν απο την αρχη, φυσικα γινονται και θαυματα, αφου σου ειπε μεχρι την δευτερα να ξαναπας, εγω λεω να πας για ευχη στην εκλλησια και παρακλησεις, παρε στα μοναστηρια να σου κανουν, τα αδυνατα παρ΄ανθρωποις δυνατα παρα το Θεό΄. Ασε να δουμε μεχρι την δευτερα και θα τα ξαναπουμε. Κρατα καλα και ειμαστε διπλα σου. Ο σηζυγος σου τι εχει αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπητα μου κοριτσια, ευχαριστω που εισαστε κοντα μου!

Εγω δεν μπορω να κλεισω ματι, ουτε μπουκια να βαλω στο στομα μου συνεχεια κλαιω. Μπορει να ειπαι ο γιατρος για τη Δευτερα, αλλα ξερω οτι δεν εχω ελπιδες. Πιθανον να κανω την αποξεση Τριτη την ημερα των Χριστουγεννων και εχω αγχοθει σε περιπτωση που δεν γινετε μετα ειναι αργια, μαλλον απο Πεμπτη (δηλ. σιγουρα) αν μενει μεσα μου δυο μερες παραπανω λετε να κινδυνευση η υγεια μου να εχω προβλημα;

θελω να κανω την διαδηκασια να ξεχασω, :cry:γιατι εχω τη φωλιτσα του αλλα εκεινω λειπει:cry: Eχω σημερα το πρωι πονους στην κοιλια ψηλα και χθες το βραδυ εννιωθα βαρος χαμηλα ελπιζω να μην εχω παθει κατι ''κακο'' φομαμαι.

 

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπητα μου κοριτσια, ευχαριστω που εισαστε κοντα μου!

Εγω δεν μπορω να κλεισω ματι, ουτε μπουκια να βαλω στο στομα μου συνεχεια κλαιω. Μπορει να ειπαι ο γιατρος για τη Δευτερα, αλλα ξερω οτι δεν εχω ελπιδες. Πιθανον να κανω την αποξεση Τριτη την ημερα των Χριστουγεννων και εχω αγχοθει σε περιπτωση που δεν γινετε μετα ειναι αργια, μαλλον απο Πεμπτη (δηλ. σιγουρα) αν μενει μεσα μου δυο μερες παραπανω λετε να κινδυνευση η υγεια μου να εχω προβλημα;

θελω να κανω την διαδηκασια να ξεχασω, :cry:γιατι εχω τη φωλιτσα του αλλα εκεινω λειπει:cry: Eχω σημερα το πρωι πονους στην κοιλια ψηλα και χθες το βραδυ εννιωθα βαρος χαμηλα ελπιζω να μην εχω παθει κατι ''κακο'' φομαμαι.

 

 

Λινάκι μου διάβασω πάλι το γολγοθά σου.... και σου στέλνω την αγάπη μου και την συμπαράσταση μου!!!! Σε νιώθω όσο δεν μπορείς να φανταστείς!!!

 

Και καταλαβαίνω ότι πολύ χειρότερο να γίνει κάτι , να σου έχει δώσει ελπίδες και μετά απλά να χαθεί το όνειρο...

 

Είναι πολύ νωπο ακόμα και τα βλέπεις όλα δύσκολα ... όσο περνάει ο καιρός θα δεις που η σκ΄ψη σου θα είναι πιο καθαρή ....

 

Σχετικά με την απόξεση , καλό είναι κορίτσι μου να ενημέρωσεις τον γιατρό σου ότι έχεις πονάκια μήπως πρέπει να πας νωρίτερα....

 

6 χρόνια ταλαιπωρούμαι κι εγώ και σε ΝΙΩΘΩ!!!!!!!!!!!!!

Μην κάνεις καμία σκέψη τώρα στην φάση που είσα... άσε τον χρόνο να κάνει την δουλειά του και θα έρθουν καλύτερες μέρες !!!!!!!!!!!!!!!

Tι ωφελεί να καρτεράς όρθιος στην πόρτα του σπιτιού,

και με τα μάτια στους νεκρούς τους δρόμους στυλωμένα,

αν είναι νά ’ρθει θε να ’ρθεί, δίχως να νιώσεις από πού,

και πίσω σου πλησιάζοντας με βήματα σβημένα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λινάκι μου διάβασω πάλι το γολγοθά σου.... και σου στέλνω την αγάπη μου και την συμπαράσταση μου!!!! Σε νιώθω όσο δεν μπορείς να φανταστείς!!!

 

Και καταλαβαίνω ότι πολύ χειρότερο να γίνει κάτι , να σου έχει δώσει ελπίδες και μετά απλά να χαθεί το όνειρο...

 

Είναι πολύ νωπο ακόμα και τα βλέπεις όλα δύσκολα ... όσο περνάει ο καιρός θα δεις που η σκ΄ψη σου θα είναι πιο καθαρή ....

 

Σχετικά με την απόξεση , καλό είναι κορίτσι μου να ενημέρωσεις τον γιατρό σου ότι έχεις πονάκια μήπως πρέπει να πας νωρίτερα....

 

6 χρόνια ταλαιπωρούμαι κι εγώ και σε ΝΙΩΘΩ!!!!!!!!!!!!!

Μην κάνεις καμία σκέψη τώρα στην φάση που είσα... άσε τον χρόνο να κάνει την δουλειά του και θα έρθουν καλύτερες μέρες !!!!!!!!!!!!!!!

 

Αχ κοριτσακι, παλι βιωνω της ιδιες καταστασεις δεν νομιζω να ξανακανω εξωσωματικες μονο που θα σκευτωμαι ολα αυτα που εχω περασει και μονο να μου ξανασυμβει θετικο αποτελεσμα αντι να χαιρομε θα'μαι παλι με το φοβο και τη αγωνια οπως ειχα απο τη στιγμη που πηρα θετικη χοριακα σε αυτη την προσπαθεια μακαρι απο την αρχη να ηταν αρνητικο παρα ετσι που ειμαι τωρα και θα πρεπει να κανω χειρουργιο δεν μπορω να καταλαβω τοσο ατυχια να εχω για μενα τα Χριστουγεννα αντι να με χαρωποιουν θα ειμαι παντα δυστηχησμενη περναω τα ιδια με το 2011 ακριβως γιορτες Χριστουγεννων. Δεν θελω με τιποτα να ξανακανω εξωσωμ. μονο που ακουω τη λεξει τρεμο απο φοβο:cry:

Το ξερω και εσυ παιδευεσαι πολλα χρονια και εχεις περασει πολλα μακαρι η νεα χρονια να ειναι τυχερη και να σου στειλη το θαυματακι σου και σε ολα τα κοριτσια.

Εγω προς το παρον δεν θελω μονο και στην ιδεα τρομαζω με νεα εγκυμοσηνη το επομενο βημα μου οχι τωρα πολυ πιο μετα ειναι η υιοθεσια τοσα παιδια που χρειαζοντε να βρουν οικογενεια και να τους χαρισουν ολοκληρη τη ζωη τους.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακι, παλι βιωνω της ιδιες καταστασεις δεν νομιζω να ξανακανω εξωσωματικες μονο που θα σκευτωμαι ολα αυτα που εχω περασει και μονο να μου ξανασυμβει θετικο αποτελεσμα αντι να χαιρομε θα'μαι παλι με το φοβο και τη αγωνια οπως ειχα απο τη στιγμη που πηρα θετικη χοριακα σε αυτη την προσπαθεια μακαρι απο την αρχη να ηταν αρνητικο παρα ετσι που ειμαι τωρα και θα πρεπει να κανω χειρουργιο δεν μπορω να καταλαβω τοσο ατυχια να εχω για μενα τα Χριστουγεννα αντι να με χαρωποιουν θα ειμαι παντα δυστηχησμενη περναω τα ιδια με το 2011 ακριβως γιορτες Χριστουγεννων. Δεν θελω με τιποτα να ξανακανω εξωσωμ. μονο που ακουω τη λεξει τρεμο απο φοβο:cry:

Το ξερω και εσυ παιδευεσαι πολλα χρονια και εχεις περασει πολλα μακαρι η νεα χρονια να ειναι τυχερη και να σου στειλη το θαυματακι σου και σε ολα τα κοριτσια.

Εγω προς το παρον δεν θελω μονο και στην ιδεα τρομαζω με νεα εγκυμοσηνη το επομενο βημα μου οχι τωρα πολυ πιο μετα ειναι η υιοθεσια τοσα παιδια που χρειαζοντε να βρουν οικογενεια και να τους χαρισουν ολοκληρη τη ζωη τους.

 

 

Λινάκι μου αυτό για την υοθεσία το καταλαβαίνω... Να το κάνεις αμα το νιώθεις, πέρα όμως απο αυτό (αν και δεν θέλω να δίνω συμβουλές... γιατί πραγματικά σε καταλαβαίνω!) Είσαι μικρή!!!! Προσπαθείς πολλά χρόνια κι εσύ αλλά να δεις που μπορεί να έρθεικαι μόνο του!!! κι εγώ με αυτήν την ελπίδα ζω!!!!!

Αν θυμάμαι καλά έχεις πολλά κατεψυγμένα... μην τα αφήσεις να φύγουν!!! Μην σε κουράζω όμως καλή μου... αυτά θα τα δεις πολύ αργότερα!!!!

Πέρυσι είχες δει πάλι σάκο? χρειάστηκε απόξεση?

Να μιλήσεις και με τον εξωσωματικό!!! Μην τα αφήνεις αυτά... Να δεις τι θα σου πει, και ας μην κάνεις τίποτα....

 

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε νιώθω!!!!!!!!!!!!!! Θα έρθει το μωρό σου , θα το δεις.... δεν είναι η ώρα του ακόμα... έτσι λέω κι εγώ για μένα ! Αλλά ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tι ωφελεί να καρτεράς όρθιος στην πόρτα του σπιτιού,

και με τα μάτια στους νεκρούς τους δρόμους στυλωμένα,

αν είναι νά ’ρθει θε να ’ρθεί, δίχως να νιώσεις από πού,

και πίσω σου πλησιάζοντας με βήματα σβημένα...

Link to comment
Share on other sites

Λινάκι μου αυτό για την υοθεσία το καταλαβαίνω... Να το κάνεις αμα το νιώθεις, πέρα όμως απο αυτό (αν και δεν θέλω να δίνω συμβουλές... γιατί πραγματικά σε καταλαβαίνω!) Είσαι μικρή!!!! Προσπαθείς πολλά χρόνια κι εσύ αλλά να δεις που μπορεί να έρθεικαι μόνο του!!! κι εγώ με αυτήν την ελπίδα ζω!!!!!

Αν θυμάμαι καλά έχεις πολλά κατεψυγμένα... μην τα αφήσεις να φύγουν!!! Μην σε κουράζω όμως καλή μου... αυτά θα τα δεις πολύ αργότερα!!!!

Πέρυσι είχες δει πάλι σάκο? χρειάστηκε απόξεση?

Να μιλήσεις και με τον εξωσωματικό!!! Μην τα αφήνεις αυτά... Να δεις τι θα σου πει, και ας μην κάνεις τίποτα....

 

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε νιώθω!!!!!!!!!!!!!! Θα έρθει το μωρό σου , θα το δεις.... δεν είναι η ώρα του ακόμα... έτσι λέω κι εγώ για μένα ! Αλλά ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

περυσι στον πρωτο υπερηχο ειχαμε δει σακο κ εμβρυικα στοιχια και οταν πηγα για να κανω το δευτερο δεν υπηρχαν εμβρυικα στοιχεια παρα μονο ο σακος οπως και τωρα, ναι ειχα κανει αποξεση.

οταν καποιος εχει βιωσει περιπου τετοιες καταστασης μπορει να καταλαβει πως νιωθει αυτος που τα περναει. δυστηχος δεν ειμαι η μονη, υπαρχουν πολλες γυναικες που ταλαιπωρουντε.

Εχω σταματηση πλεον να πιστευω για μενα οτι θα ερθει ειμαι πολυ απογοητευμενη.. οι αντοχες μου εχουν εξαντληθει και ας ειμαι 29

πεντε χρονια δεν το εβαζα ''κατω'' ζουσα με την ελπιδα αλλα σβηστηκε πια απο το μυαλο μου. θελω να επανελθω στη ζωη που εκανα να ειμαι με τον αντρουλη μου και να ειμαστε ηρεμη και χαλαρη να κανουμε τα ταξιδακια μας μα πανω απ'ολα υγειης εμεις και οι οικογενειες μας κ ας μην κανω παιδι σημασια εχει να μην χανουμε της ομορφαις στιγμες που περνανε γιατι θα ερθει καποια στιγμη που θα'ναι αργα ο χρονος δεν γυριζει πισω.

χαιρομαι που αξιωθηκα και βαφτησα δυο διδυμακια ειναι τρειων οταν τα βλεπω ξεχναω τα παντα ακομα και την λαχταρα μου για δικο μου παιδι.

Ασε και το αλλο ζω σε κλειστη κοινωνια και γινοντε πολλα σχολεια και υπονοουμενα επειδη δεν εχουμε αποκτηση παιδι οταν με ρωτανε προσπαθω να δωσω δυνατη απαντηση να μην δειξω οτι οντως με ποναει αυτο το θεμα λιγες φορες με εχουν αποκαλεση ατεκνη 'η οτι ειμαστε προβληματικη αστα ας μην συνεχεισω γιατι μονο που τα θυμαμαι συνχειζομε περισσοτερο:evil:.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λιν μου, δεν είμαι στη θέση σου και δεν μπορώ να καταλάβω τα συναισθηματά σου, απλά θα σου μεταφέρω την εμπειρία της ξαδέρφης μου και θα καταλάβεις ότι δεν πρέπει να το βάζεις κάτω. Ήταν με τον άντρα της από το σχολείο και προσπαθούσε επί 11 χρόνια να κάνει παιδάκι. Στα 32 της λοιπόν και μετά από πολλές εξωσωματικές (που τότε ήταν ακόμη πιο ακριβές και λιγότερο διαδεδομένες) είπε ΤΕΛΟΣ και άρχισαν να σκέφτονται την υιοθεσία (άλλος Γολγοθάς και εκεί). Να μη στα πολυλογώ μετά από 2 χρόνια αδράνειας, ξαναπήρε την απόφαση να κάνει εξωσωματική και τώρα έχουμε δύο πανέμορφα κοριτσάκια εκ των οποίων το πιο τρελλό το βάφτισα εγώ. Ξεκουράσου, κάνε πράγματα που σε γεμίζουν και μην το βάζεις κάτω. Είσαι ακόμη "μωρό". Πριν δύο μήνες γέννησε μία συνάδελφός μου στα 44 και όλα καλά. Όσο για τους κακοήθεις, μη δίνεις σημασία σε κανέναν τόσο ασήμαντο...Σου στέλνω τις θερμότερες ευχές μου για καλές γιορτές, καλά Χριστούγεννα και μια νέα χρονιά όπως την ονειρεύεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Λινακι μου δεν εχω λογια να πω..μπηκα να δω νεα σου..λυπαμαι παρα πολυ γιαυτο που σου συναιβει..

Δειξε δυναμη κοριτσακι!!κλαψε τωρα και μετα σηκω να συνεχισεις την ζωη σου.Ολα θα σας τα δωσει ο Θεος.Εχε πιστη και θα ερθει η μερα που μονο θα χαμογελας..σε φιλω..

1η IVF Φεβρουαριος 2012 αρνητικη

2η IVFΜαιος 2012 βιοχημικη κυηση

Νοεμβριος 2012 Φυσιολογικη συλληψη!!

 

G2GGp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε??η αληθεια ειναι οτι χαθηκα γιατι δεν ημουν ψυχολογικα καλα...η χοριακη μου ναι μεν θετικο αλλα πολυ χαμηλη 24 δεν προλαβα να κανω επαναληπτικη την αλλη μερα μου ηρθε αιμα...ακομα δεν μπορω να συνελθω για ακομη μια φορα θα περασω χαλια στις γιορτες...η αληθεια ειναι αυτες τις μερες ειμαι καπως καλυτερα ο αντρουλης μου με πηγαινει συναιχεια βολτουλες για να αναιβει η διαθεση μου αλλα οπου κ να παμε λογω που ειναι γιορτινες οι μερες βλεπω συναιχεια μωρα κ πιστεψτε με αυτο με κανει ακομα χειροτερα..νοιωθω ενα κενο...απο την καινουρια χρονια θα ψαχτω τι ειναι αυτο που δεν αφηνει την κυηση να προχωρησει το παθαινω 2η φορα..δεν νομιζω ναναι θρομβοφιλια γιατι τωρα χτυπουσα αντιπηκτικες..τι πηγε στραβα δεν μπορω να καταλαβω ...πηγα με αρκετα ωαρια γονιμοποιηθηκαν αρκετα ηταν αλφα ποιοτητας με βλαστοκυστες εγινε η εμφυτευση κ μετα???

 

mari lou κ γω στο ιακεντρο το εκανα..3 μερες πριν την χοριακη μου ηρθαν κ μενα καφε μια ερχοντουσαν μια φευγαν..τους πηρα τηλ κ μου ειπαν να σταματησω τις clexane αν συνεχισουν τα καφε παρτους ενα τηλ..σου ευχομαι καλα αποτελεσματα...

 

λινακι μου τι να πω βρε κοριτσι μου κουραγιο κ καλη δυναμη πολυ στεναχωρηθηκα ενω ολα πηγαινανε μια χαρα..δεν εχω λογια τι να σου πω..ο χρονοςτα γιατρευει ολα ..να ξερεις κατι επειδη το τελευταιο καιρο εχω βιωσει πολλα κ δεν ειναι μονο το θεμα μωρου ο θεος μας δινει τοσο μεγαλη δυναμη που εμεις δεν μπορουμε να το καταλαβουμε αλλα μερα με τη μερα θα βλεπεις κ συ οτι γινεσαι πιο δυνατη κ θα ξαναβρεις το κουραγιο κ θα ξαναπροσπαθησεις...τωρα που λες οτι τα παρατας εισαι ακομη 29χρ κ γω 30 εχουμε ακομα ολη τη ζωη μπροστα μας τωρα μιλαει ο πονος οταν θα φυγει αυτο θα τα ξανασκεφτεις με καθαρο μυαλο...σου κανω μια μεγαλη αγκαλιααα

 

κοριτσια θελω να σα ρωτησω κατι οποια ξερει ας μου απαντησει δεν θα το αναλυσω τωρα τι σημαινει επειδη ειναι περασμενες 4 αλλα οποια γνωριζει ας με πει...ποια κοπελα εχει κανει την εξεταση NK?natural killer?υπαρχει καποιο σκευασμα νκ που σε βοηθαει στη συλληψη..ειναι μια κοπελα που συναιχεια ειχε βιοχημικες σαν κ μενα δηλ η χοριακη παντα μικρη κ μετα αιμα κ τωρα εκανε εξωσωματικη κ απο μονη της εψαξε κ επαιρνε αυτο το σκευασμα κ τωρα εμεινε εγγυος κ ολα πανε καλα...βοηθαει στη μητρα αλλα δεν ξερω καλα να το εξηγησω..υπαρχει σε ψεκασμα απο τη μυτη κ νομιζω κ ενεσιμο οποια γνωριζει ας με πει

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε??η αληθεια ειναι οτι χαθηκα γιατι δεν ημουν ψυχολογικα καλα...η χοριακη μου ναι μεν θετικο αλλα πολυ χαμηλη 24 δεν προλαβα να κανω επαναληπτικη την αλλη μερα μου ηρθε αιμα...ακομα δεν μπορω να συνελθω για ακομη μια φορα θα περασω χαλια στις γιορτες...η αληθεια ειναι αυτες τις μερες ειμαι καπως καλυτερα ο αντρουλης μου με πηγαινει συναιχεια βολτουλες για να αναιβει η διαθεση μου αλλα οπου κ να παμε λογω που ειναι γιορτινες οι μερες βλεπω συναιχεια μωρα κ πιστεψτε με αυτο με κανει ακομα χειροτερα..νοιωθω ενα κενο...απο την καινουρια χρονια θα ψαχτω τι ειναι αυτο που δεν αφηνει την κυηση να προχωρησει το παθαινω 2η φορα..δεν νομιζω ναναι θρομβοφιλια γιατι τωρα χτυπουσα αντιπηκτικες..τι πηγε στραβα δεν μπορω να καταλαβω ...πηγα με αρκετα ωαρια γονιμοποιηθηκαν αρκετα ηταν αλφα ποιοτητας με βλαστοκυστες εγινε η εμφυτευση κ μετα???

 

mari lou κ γω στο ιακεντρο το εκανα..3 μερες πριν την χοριακη μου ηρθαν κ μενα καφε μια ερχοντουσαν μια φευγαν..τους πηρα τηλ κ μου ειπαν να σταματησω τις clexane αν συνεχισουν τα καφε παρτους ενα τηλ..σου ευχομαι καλα αποτελεσματα...

 

λινακι μου τι να πω βρε κοριτσι μου κουραγιο κ καλη δυναμη πολυ στεναχωρηθηκα ενω ολα πηγαινανε μια χαρα..δεν εχω λογια τι να σου πω..ο χρονοςτα γιατρευει ολα ..να ξερεις κατι επειδη το τελευταιο καιρο εχω βιωσει πολλα κ δεν ειναι μονο το θεμα μωρου ο θεος μας δινει τοσο μεγαλη δυναμη που εμεις δεν μπορουμε να το καταλαβουμε αλλα μερα με τη μερα θα βλεπεις κ συ οτι γινεσαι πιο δυνατη κ θα ξαναβρεις το κουραγιο κ θα ξαναπροσπαθησεις...τωρα που λες οτι τα παρατας εισαι ακομη 29χρ κ γω 30 εχουμε ακομα ολη τη ζωη μπροστα μας τωρα μιλαει ο πονος οταν θα φυγει αυτο θα τα ξανασκεφτεις με καθαρο μυαλο...σου κανω μια μεγαλη αγκαλιααα

 

κοριτσια θελω να σα ρωτησω κατι οποια ξερει ας μου απαντησει δεν θα το αναλυσω τωρα τι σημαινει επειδη ειναι περασμενες 4 αλλα οποια γνωριζει ας με πει...ποια κοπελα εχει κανει την εξεταση NK?natural killer?υπαρχει καποιο σκευασμα νκ που σε βοηθαει στη συλληψη..ειναι μια κοπελα που συναιχεια ειχε βιοχημικες σαν κ μενα δηλ η χοριακη παντα μικρη κ μετα αιμα κ τωρα εκανε εξωσωματικη κ απο μονη της εψαξε κ επαιρνε αυτο το σκευασμα κ τωρα εμεινε εγγυος κ ολα πανε καλα...βοηθαει στη μητρα αλλα δεν ξερω καλα να το εξηγησω..υπαρχει σε ψεκασμα απο τη μυτη κ νομιζω κ ενεσιμο οποια γνωριζει ας με πει

 

Γεια σου Chrysaki μου. Πολυ ωραια τα λες, ετσι εχουν τα πραγματα, τωρα μιλα ο πονος, ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος. Τις πρωτες μερες και εγω οταν εβλεπα μωρακια η εγκυες γυναικες γινομουν χειροτερα, τωρα ενα μηνα μετα ειμαι καλα, εννοω δεν νιωθω ασχημα οταν τα βλεπω, αντιθετως νιωθω ακομα πιο δυνατα συναισθηματα για τα μωρακια. Παντος μιαν εσυ και μιαν η Λιν, μου κανατε την ψυχη μου κομματια, λυπηθηκα παρα πολυ, πραγματικα, γιατι σας νιωθω, σας καταλαβαινω, και καπως ιδια νιωθουμε ολες μετα την αποτυχια. Βρε Chrysaki, δεν ξερω για εκεινο που ρωτας δυστυχως, αλλα ξερω οτι καποιος λογος υπαρχει τωρα για να μην ερθει. Εννοω ο Θεουλης ο καλος που σε αγαπα δεν επετρεψε αυτην την εγκυμοσυνη, που ξερεις, μπορει να προχωρουσε και μη κακο να ειχε προβλημα το μωρακι μετα,σιγουρα ο λογος που δεν προχωρησε ειναι για το καλο σου. Και το οτι εισαι 30 χρονων ειναι πολυ θετικο, εχεις πολλα χρονια μπροστα σου, και ουκ ολιγες φορες ακουσα πως μετα απο εξωσωματικες τα μωρακια ηρθαν απο μονα τους. Επειδη ηταν η ωρα τους. Μια αλλη κοπελα μολις υιοθετησε ενα μωρακι ηρθε φυσικα και το δικο τους, ισως με το να υιοθετησουν ηταν τοσο μεγαλο το ψυχικο που εκαναν ωστε ο δικαιος Θεος τους χαρισε και το δωρο που ηθελαν τοσα χρονια. Σιγουρα υπαρχει λογος. Σε αγαπω, σε σκεφτομαι, οτι χρειαστεις εστω και απο μακρια ειμαι διπλα σου, και ναι ειχα την εγνοια σου που χαθηκες, αλλα δεν πηγε το μυαλο μου στο κακο. Χχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλα καλημερα σας! Που χαθηκατε ολες? Ειστε καλα? Λιν μου και Chrysaki μου πως ειστε? Ευχομαι σε ολες καλη βδομαδα να εχετε. Καλα Χριστουγεννα, και η γεννησης του Χριστου μας να γεμισει τις ψυχες σας με γαληνη, αγαπη, υπομονη, ευτυχια και δυναμη. Yγεια σας ευχομαι πανω απ΄ολα και εννοειτε ευχομαι σε ολες μας ο νεος χρονος να μας βρει ολες μα ολες ειτε εγκυουλες ειτε με μωρακι η μωρακια. Σας αγαπω ολες και σας σκεφτομαι!

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΤΙ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΣΕ "ΣΥΡΩ" ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ CHRISTINE!!!!!!!

ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ Ε? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΖΑΚΥΝΘΙΝΙΑ ΚΑΙ ΌΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!!!

ΤΙ ΧΑΖΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?

ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΜΕ ΚΙ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ?

ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ!!!!!!!!!!

ΟΣΕΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ....ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!1

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

ΤΙΤΙ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ.... ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ, ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ!!!!!

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!!

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...