Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετα την εμβρυομεταφορα


Recommended Posts

Καλημέρα κοπέλες,

 

Τί μου κάνετε σήμερα?

 

Τιτι μου δεν μου έχει τύχει αυτό πού λες. Καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου. Αν και πιστεύω είναι λόγω των ορμονών. Δεν είναι λίγη η ταλαιπωρία που περνά το σώμα μας με όλη αυτή τη διαδικασία. Είναι λογικό να μπερδευτέι ο κύκλος σου. Τηλεφώνησε στον γιατρό σου και πες μας τι σου είπε.

 

χ

 

Ελα Christine μου, μολις ηρθα σπιτι. Τηλεφωνησα στον γιατρο μου και μου ειπε αν συνεχισει το αιμα πρεπει να με δει. Πως θα με δει ετσι με τα αιματα? ασε να δω τι θα κανω. Πρεπει να ειναι οπως τα λες, λογω ορμονων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tίτι καλημέρα!Τι πρόβλημα έχεις κορίτσι μου που είσαι με τα αίματα?Και πριν την διέγερση με τα φάρμακα με τα αίματα μας εξετάζουν οι γιατροί.Εγώ είμαι της άποψης να πας στο γιατρό σου να σε δει.Θα σου φύγει και το άγχός.Αντε κοριτσάκι μου μην το αφήνεις, μπορεί να μην είναι τίποτα σοβαρό, αλλά μην παίζεις με την υγεία σου.Σε φιλώ!

 

Καλημέρα Λινάκι μου, καλά έκανες και έβαλες χρώμα!Σου έφυγε καθόλου το αγχος.Σε 2 μέρες θα ακούσεις καρδούλα:-D:grin::-D:grin:Περιμένουμε νέα σου με αγωνία!!!

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites

Tίτι καλημέρα!Τι πρόβλημα έχεις κορίτσι μου που είσαι με τα αίματα?Και πριν την διέγερση με τα φάρμακα με τα αίματα μας εξετάζουν οι γιατροί.Εγώ είμαι της άποψης να πας στο γιατρό σου να σε δει.Θα σου φύγει και το άγχός.Αντε κοριτσάκι μου μην το αφήνεις, μπορεί να μην είναι τίποτα σοβαρό, αλλά μην παίζεις με την υγεία σου.Σε φιλώ!

 

Καλημέρα Λινάκι μου, καλά έκανες και έβαλες χρώμα!Σου έφυγε καθόλου το αγχος.Σε 2 μέρες θα ακούσεις καρδούλα:-D:grin::-D:grin:Περιμένουμε νέα σου με αγωνία!!!

 

καλημερα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, εχω λιγουλακι να πω καθολου θα πω ψεματα, αυριο το μεσημερη θα παω για τον υπερηχο. μακαρι να εχω να σας πω ευχαριστα νεα!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ? ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ? ΚΑΛΑ, ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΟΥΝ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

ΛΙΝ, ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!! ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!! ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ!!!!!!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ!!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ? ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ, ΞΕΡΕΤΕ?

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ? ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ? ΚΑΛΑ, ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΟΥΝ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

ΛΙΝ, ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!! ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!! ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ!!!!!!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ!!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ? ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ, ΞΕΡΕΤΕ?

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!

Καλώς τη μου!Τι κανεις μωρό μου?Λοιπόν αίμα από την περίοδο δεν μου έχουν ζητήσει ποτέ και πρώτη φορά το ακούω.Αν θέλεις γράψε μας τι εξετάσεις σου έχει ζητήσει μήπως έχουμε κάτι να σου πούμε.

 

ΤΟ 2013 ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:D:D:D:D:D:D:D

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΗ ΚΑΙ christine1012,

ΝΑΙ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΥΣΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΤΙΚΕΡΑΚΙ"!!!!

ΤΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΕΝΤΑΞΕΙ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!

 

 

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τη μου!Τι κανεις μωρό μου?Λοιπόν αίμα από την περίοδο δεν μου έχουν ζητήσει ποτέ και πρώτη φορά το ακούω.Αν θέλεις γράψε μας τι εξετάσεις σου έχει ζητήσει μήπως έχουμε κάτι να σου πούμε.

 

ΤΟ 2013 ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:D:D:D:D:D:D:D

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΚΑΙ ΥΠΟΠΛΗΘΥΣΜΟ ΛΕΜΦΟΚΥΤΑΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τη μου!Τι κανεις μωρό μου?Λοιπόν αίμα από την περίοδο δεν μου έχουν ζητήσει ποτέ και πρώτη φορά το ακούω.Αν θέλεις γράψε μας τι εξετάσεις σου έχει ζητήσει μήπως έχουμε κάτι να σου πούμε.

 

ΤΟ 2013 ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:D:D:D:D:D:D:D

Ανιτάκι το έψαξα λίγο στο google.Πάτα στην αναζήτηση "εξέταση σε ιστό περιόδου", λέει κάτι για χλαμύδια, μυκόπλασμα κτλ.Ελπίζω να βοηθηθείς!

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι το έψαξα λίγο στο google.Πάτα στην αναζήτηση "εξέταση σε ιστό περιόδου", λέει κάτι για χλαμύδια, μυκόπλασμα κτλ.Ελπίζω να βοηθηθείς!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ? ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΚΑΙ ΥΠΟΠΛΗΘΥΣΜΟ ΛΕΜΦΟΚΥΤΑΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

Κοριτσάκι για την εξέταση που έγραψε για σενα δεν έχω ιδέα.Για τον καρυότυπο ξέρω ότι αφορά χρωμοσωματικές ανωμαλίες, αλλά συνήθως την κάνουν και οι δύο σύζυγοι, όχι μόνο ο ένας.Εμείς την έχουμε κάνει.Τι να σου πω για να σου τα ζητάει κάποιο λόγο θα έχει.

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ? ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?

Εγώ ξέρω ότι λόγω χαμηλής κινητικότητας στο σπέρμα και χαμηλής ΑΜΗ σε μένα κατά την διέγερση δεν κάνω πολλά ωάρια.Ο γιατρός μου είπε ότι τα 2 εμβρυάκια που προχώρησαν ήταν πολύ καλά καθώς και ότι είχα τέλειο ενδομήτριο.Δεν πρέπει όμως να ξεχνάει καμιά μας ότι ο παράγοντας τύχη σε έμας που μπαίνουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής είναι πολύ μεγάλος και ότι οι γιατροί δεν είναι Θεοί.Θέλει προσπάθεια και μεγάλη ΠΙΣΤΗ.Θα ξεκινήσω πάλι διέγερση στα μέσα Ιανουαρίου περίπου και όχι δεν μου ζήτησε άλλες εξετάσεις!

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι λόγω χαμηλής κινητικότητας στο σπέρμα και χαμηλής ΑΜΗ σε μένα κατά την διέγερση δεν κάνω πολλά ωάρια.Ο γιατρός μου είπε ότι τα 2 εμβρυάκια που προχώρησαν ήταν πολύ καλά καθώς και ότι είχα τέλειο ενδομήτριο.Δεν πρέπει όμως να ξεχνάει καμιά μας ότι ο παράγοντας τύχη σε έμας που μπαίνουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής είναι πολύ μεγάλος και ότι οι γιατροί δεν είναι Θεοί.Θέλει προσπάθεια και μεγάλη ΠΙΣΤΗ.Θα ξεκινήσω πάλι διέγερση στα μέσα Ιανουαρίου περίπου και όχι δεν μου ζήτησε άλλες εξετάσεις!

ΣΩΣΤΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙ!

ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?

ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 2013, Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙ!

ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?

ΕΓΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 2013, Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!

Oχι ήταν η 2η.Η 1η όμως δεν πιάνεται γιατί ο γιατρός ήταν για τα "μπάζα".Τραυματική εμπειρία...το μόνο που ήθελε ήταν να παρει τα 5000 ? παρακαλώ.....

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Αυτές τις μέρες έχω αφοσιωθεί στο σπιτικό μου στα μαγειρέματα τα στολίσματα κλπ. Ετσι, έχει φτιάξει κάπως η διάθεσή μου και προσπαθώ να ετοιμάστω ψυχολογικά για την επόμενη προσπάθεια μας!

πολλά φιλιά σε όλες

xxx

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Αυτές τις μέρες έχω αφοσιωθεί στο σπιτικό μου στα μαγειρέματα τα στολίσματα κλπ. Ετσι, έχει φτιάξει κάπως η διάθεσή μου και προσπαθώ να ετοιμάστω ψυχολογικά για την επόμενη προσπάθεια μας!

πολλά φιλιά σε όλες

xxx

Μπράβο μωρό μου!!!!!!!!!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ:P:p:p:p:p

a%3Ea%3E
Link to comment
Share on other sites

 

ΤΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ? ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΕΝΤΑΞΕΙ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!

 

 

 

Aνιτακι μου καλο, καλα ειμαι, μολις ηρθα σπιτι. Δεν πηγα στο γιατρο, δεν μπορω να με εξετασει με τα αιματα. Ειναι παραξενη περιοδος. Σκεφτου την περασμενη Κυριακη τελιωσα απο περιοδο και το Σαββατο ξαναηρθε. Εχεις δικαιο, ειναι απο τις ορμονες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Αυτές τις μέρες έχω αφοσιωθεί στο σπιτικό μου στα μαγειρέματα τα στολίσματα κλπ. Ετσι, έχει φτιάξει κάπως η διάθεσή μου και προσπαθώ να ετοιμάστω ψυχολογικά για την επόμενη προσπάθεια μας!

πολλά φιλιά σε όλες

xxx

 

Μπραβο αγαπουλα μου, χαιρομαι που εισαι καλυτερα. Και εγω συνεχως ειμαι απασχολημενη με διαφορα και δεν το σκεφτομαι. Δεν ξερω αν μπορω να ξαναπερασω αυτην την διαδικασια ειλικρινα. Μου ειπε να παω με τον νεο χρονο να δουμε πως θα προχωρησουμε αλλα δεν ειμαι ετοιμη. Ευχομαι εσυ να εισαι ετοιμη και δυνατη και να ειναι η τελευταια σου προσπαθεια. χχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Tίτι καλημέρα!Τι πρόβλημα έχεις κορίτσι μου που είσαι με τα αίματα?Και πριν την διέγερση με τα φάρμακα με τα αίματα μας εξετάζουν οι γιατροί.Εγώ είμαι της άποψης να πας στο γιατρό σου να σε δει.Θα σου φύγει και το άγχός.Αντε κοριτσάκι μου μην το αφήνεις, μπορεί να μην είναι τίποτα σοβαρό, αλλά μην παίζεις με την υγεία σου.Σε φιλώ!

 

Καλημέρα Λινάκι μου, καλά έκανες και έβαλες χρώμα!Σου έφυγε καθόλου το αγχος.Σε 2 μέρες θα ακούσεις καρδούλα:-D:grin::-D:grin:Περιμένουμε νέα σου με αγωνία!!!

 

Αναστασια μου γλυκια το προβλημα μου ειναι πως τελειωσα απο την περιοδο την περασμενη Κυριακη και το Σαββατο δηλαδη μετα απο 6 μερες ξαναηρθε. Μου ειπε ο γιατρος αν συνεχισει το αιμα να παω να με δει αλλα δεν θα παω. Δεν μπορω να με εξεταζει με τα αιματα. Δεν παω με τιποτα.

Διαβασα πιο πανω οτι Γενναρη ξεκινας την επομενη προσπαθεια. Θελω να σου πω πως θα ειμαστε διπλα σου, να σε στηριζουμε και θα προσευχομαστε για σενα. Ο Θεος ειναι μεγαλος και δικαιος. Αν πρεπει να μας χαρισει ενα απο τα δωρα του θα μας το χαρισει. Πιστη και προσευχη. Λαβ γιου χχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

:-)Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!! που εισαστε;

ειπα να βαλω λιγο χρωματακι λογο των εορτων;)

 

 

Γεια σου βρε Λινακι μου γλυκο με τα κοκκινα σου :P Πολυ καλα εκανες και εβαλες χρωμα, ειναι οντος γιορτινο και αλλαζει την διαθεση. Πως εισαι; Μεγαλωνουμε μεγαλωνουμε;

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΠΕΡΙΦΕΡΙΚΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΚΑΙ ΥΠΟΠΛΗΘΥΣΜΟ ΛΕΜΦΟΚΥΤΑΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?

 

Γεια σας και από μένα κοπέλες!

 

ΑΝΙΤΑΚΙ πρώτη φορά ακούω για ανάλυση αίματος περιόδου... Γιατί δεν τον ρωτάς να σου εξηγήσει? Πάντως εμένα δεν μου είχαν ζητήσει κάτι τέτοιο ούτε άλλες εξετάσεις. ήταν η πρώτη σου προσπάθεια? Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι συνήθως όταν η αποτυχία είναι στην εμφύτευση (δηλ όταν έχεις καλές βλαστοκύστες) θεωρούν το γεγονός τυχαίο και δεν το πολυψάχνουν. Βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και ο γιατρός σου θα ξέρει καλύτερα.

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου φαντάζομαι τι θα πέρασες με τον πρώτο σου γιατρό, εαν είναι ποτέ δυνατο να παίζουν έτσι με τις ζωές και τον καημό των ανθρώπων... Τουλάχιστο τώρα βρήσκεσαι σε καλά χέρια και είσαι τόσο αισιόδοξη που είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα πετύχεις το στόχο σου.

 

marinasot - γεια σου και σενα κοριτσάκι! κουκλι θα έχεις κάνει το σπίτι σου! Να το διασκεδάσεις κι του χρόνου θα περάσεις τις γιορτές με το μωράκι σου!

 

Τιτι μου ελπίζω αυτή η περίοδος να τελειώσει επιτέλους! Οι ορμόνες έχουν τρελλάνει τον κύκλο σου. Γιαυτό κάποτε σκέφτομαι και θυμάμαι κάτι άρθρα που διαβασα στο ιντερνετ ότι όταν κάνεις εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο η μήτρα σου είναι σε καλύτερη κατάσταση να δεχτει τα έμβρυα και δεν είναι ταλαιπωρημενη από φάρμακα και ορμόνες....

 

ΛΙΝ- μου καλή τύχη αύριο στο ultrasound, σου εύχομαι να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα. Από συμπτώματα άλλο τί έχεις??? Εμένα νομίζω άρχισαν να με κτυπάνε οι ορμόνες και δεν είμαι στα καλά μου. Νοιωθω πεσμένη παρόλη την ευτυχία και ευγνωμοσύνη που έχω... Δεν μπορώ να το καταλάβω ελπίζω να μου περάσει σύντομα. χχχ

TFPMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα κοπέλες!

 

ΑΝΙΤΑΚΙ πρώτη φορά ακούω για ανάλυση αίματος περιόδου... Γιατί δεν τον ρωτάς να σου εξηγήσει? Πάντως εμένα δεν μου είχαν ζητήσει κάτι τέτοιο ούτε άλλες εξετάσεις. ήταν η πρώτη σου προσπάθεια? Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι συνήθως όταν η αποτυχία είναι στην εμφύτευση (δηλ όταν έχεις καλές βλαστοκύστες) θεωρούν το γεγονός τυχαίο και δεν το πολυψάχνουν. Βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και ο γιατρός σου θα ξέρει καλύτερα.

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου φαντάζομαι τι θα πέρασες με τον πρώτο σου γιατρό, εαν είναι ποτέ δυνατο να παίζουν έτσι με τις ζωές και τον καημό των ανθρώπων... Τουλάχιστο τώρα βρήσκεσαι σε καλά χέρια και είσαι τόσο αισιόδοξη που είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα πετύχεις το στόχο σου.

 

marinasot - γεια σου και σενα κοριτσάκι! κουκλι θα έχεις κάνει το σπίτι σου! Να το διασκεδάσεις κι του χρόνου θα περάσεις τις γιορτές με το μωράκι σου!

 

Τιτι μου ελπίζω αυτή η περίοδος να τελειώσει επιτέλους! Οι ορμόνες έχουν τρελλάνει τον κύκλο σου. Γιαυτό κάποτε σκέφτομαι και θυμάμαι κάτι άρθρα που διαβασα στο ιντερνετ ότι όταν κάνεις εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο η μήτρα σου είναι σε καλύτερη κατάσταση να δεχτει τα έμβρυα και δεν είναι ταλαιπωρημενη από φάρμακα και ορμόνες....

 

ΛΙΝ- μου καλή τύχη αύριο στο ultrasound, σου εύχομαι να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα. Από συμπτώματα άλλο τί έχεις??? Εμένα νομίζω άρχισαν να με κτυπάνε οι ορμόνες και δεν είμαι στα καλά μου. Νοιωθω πεσμένη παρόλη την ευτυχία και ευγνωμοσύνη που έχω... Δεν μπορώ να το καταλάβω ελπίζω να μου περάσει σύντομα. χχχ

 

Christinaki μου καλη μου, ολες μας σκεφτεσε ρε αγαπη. Ευχαριστω για τις ευχες σου. Εχεις δικιο οτι με εχουν τρελλανει τα φαρμακα. Σε φυσικο κυκλο εχει και τα καλα του και τα κακα του. Παντως αυτα ολα τα φαρμακα ειναι πολυ ασχημα και προ παντων εγω δεν επερνα ποτε μου φαρμακα, ουτε ενα παυσιπονο για να καταλαβεις. Ευχομαι αγαπουλα μου για σενα οτι καλυτερο, και ολα να πανε τελια για σενα. Μην δινεις σημασια στην ψυχολογια σου αφου ειναι απο τα φαρμακα και νιωθεις ετσι. Προσπαθα καμνε την προσευχη σου οποτε νιωθεις ετσι και ολα θα περασουν.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ:

ΤΙΤΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ? ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ? :?:

ΛΙΝ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ? ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΧΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ? ΠΕΣ ΜΑΣ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ!:)

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ :shock:, ΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΚΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ?

(ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΣ) :-(.

 

christine ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!!:-)

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΙΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΒΙΑ (ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ, ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ, ΧΛΑΜΜΥΔΙΑ ΚΤΛ.), ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.!

ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, (ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ, ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ, ΚΤΛ.) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.

ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΛΙΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?? ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΦΑΙΜΑΞΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol::lol::lol:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ.:-)

an1cHhX0g410010Njc2NDcyczR8MTAwMDk5OHNhfHdlIGhhdmUgYmVlbiBtYXJyaWVkIGZvcg.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ:

 

ΤΙΤΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ? ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ? :?:

 

ΛΙΝ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ? ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΧΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ? ΠΕΣ ΜΑΣ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ!:)

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ :shock:, ΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΚΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ?

(ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΣ) :-(.

 

christine ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!!:-)

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΙΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΒΙΑ (ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ, ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ, ΧΛΑΜΜΥΔΙΑ ΚΤΛ.), ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.!

ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, (ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ, ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ, ΚΤΛ.) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.

ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΛΙΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ?? ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΦΑΙΜΑΞΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol::lol::lol:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ.:-)

 

καλημερα, το ραντεβου ειναι το μεσημερη οτι ειναι θα σας ενημερωσω.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...