Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετα την εμβρυομεταφορα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε ολες. είμαι σχετικά καινούρια στην παρέα σας. έκανα τη δεύτερη εξωσωματική μου. Η εμβρυομεταφορά έγινε το Σάββατο αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Είναι σα να μην έχω κάνει τίποτα. Είχε καμία κάτι αντίστοιχο και στη συνέχεια η χοριακή να ήταν θετική?

 

Καλημέρα κ καλή επιτυχία σου εύχομαι . Δυστυχώς δεν ξέρω αλλά σίγουρα αυτό που λένε ολα τα κορίτσια ειναι οτι η καθεμιά έχει τα δικά της συμπτώματα έντονα ή καθόλου !!! Οποτε μην στεναχωριεσαι και μείνει ήρεμη ! Φαντασου οτι κ εγώ απο την ημέρα της εμβρυομεταφορας μέχρι κ εχθές είχα πολύ έντονους πόνους περιοδου κ σήμερα τιποταααα το απόλυτο κενό μόνο μια πρησμενη κοιλια απο τα φάρμακα .

Το θαύμα θα γίνει και σε εμένα ......

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγα έδωσα αίμα και σε καμιά ώρα θα πάω για τα αποτελέσματα....

Θεούλη μου τι αγωνία είναι αυτή!!!!!

 

Μπραβω κοριτσάκι μείνε ήρεμη κ χαλαρή μόνο μια ώρα ειναι θα περάσει . Περιμένουμε νέα σου .

Το θαύμα θα γίνει και σε εμένα ......

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Πραγματικά εύχομαι σε όλες μέσα από την καρδιά μου μία τεράστια χοριακή

 

Από το στόμα σου κ στου θεού το αυτί !!!! Έχω πειστεί πια πως όταν θέλει ο θεός θα μου το στείλει οποτε κάνω απλά τον Σταύρο μου κ περιμένω !!!! Θα πανε ολα καλα αυτό να έχεις στο μυαλό σου κ όχι άγχος !!!

Το θαύμα θα γίνει και σε εμένα ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα έχω να σας πω.....μη φοβάστε τα πονάκια που έχετε!!!!!Βγαίνουν σε καλό!!!

890 η χοριακή μου!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!!!!!

 

Μπράβο!!!!!!!!!!!συγχαρητήρια. είμαι καινούρια και χάρηκα για τα ευχάριστα νέα. Μακάρι να έχουμε όλες μία μεγάλη χοριακή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα έχω να σας πω.....μη φοβάστε τα πονάκια που έχετε!!!!!Βγαίνουν σε καλό!!!

890 η χοριακή μου!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!!!!!

 

Μπραβοοοοο με το καλό κ η επόμενη με τετραψηφιο νούμερο !! Εμένα σταματησανε οι πόνοι βέβαια αλλά ελπίζω να μην ειναι για κακό

Το θαύμα θα γίνει και σε εμένα ......

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!!!!!!!!!!συγχαρητήρια. είμαι καινούρια και χάρηκα για τα ευχάριστα νέα. Μακάρι να έχουμε όλες μία μεγάλη χοριακή

 

Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!!!

 

Μπραβοοοοο με το καλό κ η επόμενη με τετραψηφιο νούμερο !! Εμένα σταματησανε οι πόνοι βέβαια αλλά ελπίζω να μην ειναι για κακό

 

Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί...

Για καλό θα είναι μην ανησυχείς!!!!

 

 

 

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!!!

 

 

 

Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί...

Για καλό θα είναι μην ανησυχείς!!!!

 

 

 

Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!!

 

πόσα εμβρυάκια σου είχαν βάλει? Σε ποιον γιατρό πήγες?

Link to comment
Share on other sites

Ninia συγχαρητηρια !!!!

Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου ...

 

Κ γω εχω πολυ ευχαριστα νεα ... 4194 η σημερινη μου χοριακη !!!

Αυριο παω για υπερηχο .... Θα τρελαθω !!!

 

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια !!!

Live like it is heaven on earth ..!

S8vKp2.png?0fKsGsow

 

bcHCp3.png?2xpjfQKo

Link to comment
Share on other sites

πόσα εμβρυάκια σου είχαν βάλει? Σε ποιον γιατρό πήγες?

 

Ο γιατρός μου είναι ο κ. Ταρλατζής στη Θεσ/νικη. Βάλαμε ένα έμβρυο.

 

Ninia συγχαρητηρια !!!!

Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου ...

 

Κ γω εχω πολυ ευχαριστα νεα ... 4194 η σημερινη μου χοριακη !!!

Αυριο παω για υπερηχο .... Θα τρελαθω !!!

 

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια !!!

 

Πολύ ευχάριστα και τα δικά σου τα νέα.Όλα καλά να πάνε από δω και πέρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγχαρητήρια!! έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα αλλά χάλια ψυχολογία! φοβάμαι τόσο πολύ! έχω κάνει σε φυσικό κύκλο και οι πιθανότητες είναι λιγότερες! μπράβο σου! με το καλό!!

Link to comment
Share on other sites

:oops: ευχαριστω ανα και απο σημερα μου εχουν κοπει τα ποδια η ορεξη ολα! εχω και τους πονους μου σε μεση στηθος και παρα πολλα υγρα!!! αλλα ειμαι στην τελικη ευθεια!!!
Link to comment
Share on other sites

:oops:ευχαριστω ανα και απο σημερα μου εχουν κοπει τα ποδια η ορεξη ολα! εχω και τους πονους μου σε μεση στηθος και παρα πολλα υγρα!!! αλλα ειμαι στην τελικη ευθεια!!!

 

αστερακι μην αγχώνεσαι. θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

:oops: ευχαριστω ανα και απο σημερα μου εχουν κοπει τα ποδια η ορεξη ολα! εχω και τους πονους μου σε μεση στηθος και παρα πολλα υγρα!!! αλλα ειμαι στην τελικη ευθεια!!!

 

Αστερακι υπομονή λίγες ώρες έμειναν .....ολα θα πανε καλα οι πόνοι σου ειναι καλός οιωνος. Τι να πω κ εγώ έχω ακόμα μια εβδομάδα μέχρι την χοριακη και απο σήμερα πόνοι τέλος μόνο πριξιμο στοι κοιλια απο τα φάρμακα ...

Το θαύμα θα γίνει και σε εμένα ......

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι υπομονή λίγες ώρες έμειναν .....ολα θα πανε καλα οι πόνοι σου ειναι καλός οιωνος. Τι να πω κ εγώ έχω ακόμα μια εβδομάδα μέχρι την χοριακη και απο σήμερα πόνοι τέλος μόνο πριξιμο στοι κοιλια απο τα φάρμακα ...

 

Anna μην αγχώνεσαι. Κι εγώ θέλω 9 μέρες για τη χοριακή (έκανα εμβρυομεταφορά το Σάββατο). Δεν έχω κάνένα σύμπτωμα αλλά σκέφτομαι θετικά. Το ίδιο πρέπει να κάνουμε όλες

Link to comment
Share on other sites

αστερακι μην αγχώνεσαι. θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά.

ευχαριστώ για το κουράγιο σας! προσπαθώ να είμαι θετική αλλά πέφτω συχνά! εσύ πότε έκανες εμβρυομεταφορά? είναι η πρώτη σου προσπάθεια?

Link to comment
Share on other sites

Anna μην αγχώνεσαι. Κι εγώ θέλω 9 μέρες για τη χοριακή (έκανα εμβρυομεταφορά το Σάββατο). Δεν έχω κάνένα σύμπτωμα αλλά σκέφτομαι θετικά. Το ίδιο πρέπει να κάνουμε όλες

 

Μακάρι Ελένη τι να πω ;;; Ας ελπίσουμε να πανε ολα καλα .

Το θαύμα θα γίνει και σε εμένα ......

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι υπομονή λίγες ώρες έμειναν .....ολα θα πανε καλα οι πόνοι σου ειναι καλός οιωνος. Τι να πω κ εγώ έχω ακόμα μια εβδομάδα μέχρι την χοριακη και απο σήμερα πόνοι τέλος μόνο πριξιμο στοι κοιλια απο τα φάρμακα ...

μακάρι να είναι όπως τα λες! υπομονή και σε'σενα! πρώτη προσπάθεια? που την έκανες?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για το κουράγιο σας! προσπαθώ να είμαι θετική αλλά πέφτω συχνά! εσύ πότε έκανες εμβρυομεταφορά? είναι η πρώτη σου προσπάθεια?

 

Είναι η δεύτερή μου προσπάθεια. Το Σάββατο βάλαμε 2 εμβρυάκια και τώρα περιμένω

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...