Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΟΙ


katerina79

Recommended Posts

7 hours ago, little lamb said:

Δηλαδή με το χέρι στην καρδιά, αν έχετε ανέβει κι είστε έτοιμοι για ύπνο και διαπιστώσατε ότι ξεχάσατε κάτω το κινητό/το φορτιστή/το νερό/κάποιο φάρμακο που παίρνετε βραδυ/την πιτζάμα (ο,τι θεωρεί ο καθένας απαραίτητο για να ξανακατέβει) κατεβαίνετε σαν να πηγαίνατε σε άλλο δωμάτιο και δεν λέτε ούτε ένα "φτου γμτ"; :-P

Με το χέρι στην καρδιά θα σου πω ότι όταν σηκώνομαι τα βράδια μέσα στον ύπνο να πάω στην μεγάλη μου κόρη να την σκεπασω μια/δύο φορές, πλέον λόγω εγκυμοσύνης θέλω να πάω και τουαλέτα μετά και προτιμώ να πάω κάτω, παρά στον όροφο που όμως η τουαλέτα είναι δίπλα στην είσοδο και άρα έχει περισσότερο κρύο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, little lamb είπε:

Δηλαδή με το χέρι στην καρδιά, αν έχετε ανέβει κι είστε έτοιμοι για ύπνο και διαπιστώσατε ότι ξεχάσατε κάτω το κινητό/το φορτιστή/το νερό/κάποιο φάρμακο που παίρνετε βραδυ/την πιτζάμα (ο,τι θεωρεί ο καθένας απαραίτητο για να ξανακατέβει) κατεβαίνετε σαν να πηγαίνατε σε άλλο δωμάτιο και δεν λέτε ούτε ένα "φτου γμτ"; :-P

Καλά εγώ αυτό θα το πω κ αν έχω ξαπλώσει στο κρεβάτι που δεν είμαι σε διώροφο... Ότι χειρότερο, να ξαπλώσεις, να έχεις σκεπαστεί ωραία, να μην έχουν ξυπνήσει κ τα παιδιά ερχόμενος στο κρεβάτι κ να πρέπει να ξανά σηκωθείς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...