ταυρακι

Party σε Disco μετά την βάφτιση

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια

Τελειώσαμε και εμείς την βάφτιση του μικρού μας,και ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου,για το party που κάναμε μετά.

Αρχικά είχαμε καταλήξει να κάναμε ένα party στο σπίτι.Λέγε όμως στον έναν,λέγε στον άλλον φτάσαμε στα 105 άτομα

Την τελευταία λοπόν εβδομάδα έπαθα εγκεφαλικό γιατι λέω πως θα χωρέσουν 105 άτομα σε 87 τμ σπιτιού?

Εντωμεταξύ να έχω κλείσει ήδη το catering στο οποίο είχα δώσει και προκαταβολή,ευτυχώς βέβαια με το catering δεν το πολυέψαξα διότι είχα κάνει εκεί τον γάμο μου και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη.

Ξεκινάει λοιπόν η αναζήτηση χώρου.Και που να βρώ χώρο 1 εβδομάδα πριν?

Ήμουν όμως τυχερή γιατί βρήκα τελικά,και περάσαμε super και τα παιδάκια,αλλά και οι μεγάλοι

Τα παιδία δε που το έχουν η Ειρήνη και ο Μανώλης,είναι φοβεροί επαγγελματίες,και φοβεροί άνθρωποι.

Είχε dj,φωτορυθμικά,animater για να απασχολεί τα παιδάκια και να μπορούν να χορέψουν και οι μεγάλοι,μεγάλη τηλεόραση που έπαιζε video με τον μπέμπη,karaoke για μικρούς και μεγάλους, και άλλα πολλά.

Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ,γιατί ξεφεύγεις από τα συνηθισμένα<<ταβέρνες-αίθουσες-παιδότοποι>>

Απλώς δεν μπορώ να πω το όνομα του για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.

Όποια ενδιαφέρεται με μεγάλη μου χαρά να ενημερώσω σε pm

Aπλώς θεωρώ ότι σε περίοδο παγκόσμιας οικονομικής κρίσης που δίνουμε τα λεφτάκια μας,πρέπει να προσέχουμε πρώτον που τα δίνουμε και δεύτερον να πιάνουν τόπο,να είναι σοβαροί άνθρωποι

Όχι σαν τον ανεκδιήγητο που παρήγγειλα τις μπουμπουνιέρες και τις ακύρωσα μια εβδομάδα πρίν....

Για αυτόν όμως θα σας πω άλλη φορά..

Διαφημίσεις

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!!!Πολύ καλή ιδέα η ντίσκο κ πραγματικά θα μ'ενδιέφερε κάτι τέτοιο για το μέλλον οπότε αν μπορείς στείλε μου ένα πμακι.Ευχαριστώ!

Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες: αυτόν που δείχνει, αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει.

Καλησπέρα κορίτσια

Τελειώσαμε και εμείς την βάφτιση του μικρού μας,και ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου,για το party που κάναμε μετά.

Αρχικά είχαμε καταλήξει να κάναμε ένα party στο σπίτι.Λέγε όμως στον έναν,λέγε στον άλλον φτάσαμε στα 105 άτομα

Την τελευταία λοπόν εβδομάδα έπαθα εγκεφαλικό γιατι λέω πως θα χωρέσουν 105 άτομα σε 87 τμ σπιτιού?

Εντωμεταξύ να έχω κλείσει ήδη το catering στο οποίο είχα δώσει και προκαταβολή,ευτυχώς βέβαια με το catering δεν το πολυέψαξα διότι είχα κάνει εκεί τον γάμο μου και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη.

Ξεκινάει λοιπόν η αναζήτηση χώρου.Και που να βρώ χώρο 1 εβδομάδα πριν?

Ήμουν όμως τυχερή γιατί βρήκα τελικά,και περάσαμε super και τα παιδάκια,αλλά και οι μεγάλοι

Τα παιδία δε που το έχουν η Ειρήνη και ο Μανώλης,είναι φοβεροί επαγγελματίες,και φοβεροί άνθρωποι.

Είχε dj,φωτορυθμικά,animater για να απασχολεί τα παιδάκια και να μπορούν να χορέψουν και οι μεγάλοι,μεγάλη τηλεόραση που έπαιζε video με τον μπέμπη,karaoke για μικρούς και μεγάλους, και άλλα πολλά.

Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ,γιατί ξεφεύγεις από τα συνηθισμένα<<ταβέρνες-αίθουσες-παιδότοποι>>

Απλώς δεν μπορώ να πω το όνομα του για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.

Όποια ενδιαφέρεται με μεγάλη μου χαρά να ενημερώσω σε pm

Aπλώς θεωρώ ότι σε περίοδο παγκόσμιας οικονομικής κρίσης που δίνουμε τα λεφτάκια μας,πρέπει να προσέχουμε πρώτον που τα δίνουμε και δεύτερον να πιάνουν τόπο,να είναι σοβαροί άνθρωποι

Όχι σαν τον ανεκδιήγητο που παρήγγειλα τις μπουμπουνιέρες και τις ακύρωσα μια εβδομάδα πρίν....

Για αυτόν όμως θα σας πω άλλη φορά..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΜ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!!!

Το θαύμα της ζωής βρίσκεται μέσα μας...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα