ζαχαρώ Παπά

αναζήτηση έμπειρου μαιευτήρα

Recommended Posts

Θα ήθελα πληροφορίες για έναν καλό- έμπειρο μαιευτήρα, είτε σε ιδιωτικό είτε σε δημόσιο μαιευτήριο στην Αθήνα. Είναι πολύ δύσκολη επιλογή, ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι ένα λάθος του γιατρού πολύ εύκολα μπορεί να οδηγήσει σε επιπλοκή που θα ακολουθεί για πάντα την ζωή του παιδιού ( φοβάμαι πολύ τις περιπτώσεις όπου προκαλούνται περιγεννετικές αναπηρίες λόγο προβλημάτων την ώρα της γέννας)

Αν κανείς ξέρει κάτι... γιατί είναι τελικά πολύ δύσκολο να βρω στοιχεία για γιατρούς...::wink:

Διαφημίσεις

Θα ήθελα πληροφορίες για έναν καλό- έμπειρο μαιευτήρα, είτε σε ιδιωτικό είτε σε δημόσιο μαιευτήριο στην Αθήνα. Είναι πολύ δύσκολη επιλογή, ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι ένα λάθος του γιατρού πολύ εύκολα μπορεί να οδηγήσει σε επιπλοκή που θα ακολουθεί για πάντα την ζωή του παιδιού ( φοβάμαι πολύ τις περιπτώσεις όπου προκαλούνται περιγεννετικές αναπηρίες λόγο προβλημάτων την ώρα της γέννας)

Αν κανείς ξέρει κάτι... γιατί είναι τελικά πολύ δύσκολο να βρω στοιχεία για γιατρούς...::wink:

Γιαννίκος Λάμπρος στο ΓΑΙΑ. Κάνε αναζήτηση με το όνομά του κ θα βρεις λεπτομέρειες. Αν θες σου στέλνω σε προσωπικό μνμ με την δική μου εμπειρία από τον γιατρό μου

Σου προτείνω εγγυημένα τον Αθανασίου Σταύρο. Είναι στην Βασιλίσσης Σοφίας 98α. Είναι στο Αλεξάνδρα,στο Ιασώ και στο Λητώ.Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείς να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα.

Τα ζουζούνια μου είναι γλύκα, είναι τρέλα!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα