Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts

dsc02321om8.jpg

 

Καλέ ας πει κάποιος στην Vickypap να ξεκολλήσει, δεν είναι η μόνη μανούλα. :P:P:P Είμαστε και εμείς εδώ. Σασ παρουσιάζω το δικό μου κουκλάκι... Θαυμάστε! Ήταν παρανυφάκι στον γάμο της νονάς της, και όλοι άφησαν την νύφη και καμάρωναν την μικρή!Εγώ δηλαδή είμαι συνέχεια με πάμπερσ! Ως μάνα και γιαγιά!

line_flow3_beg_39_time_1212811200_text_e720e5e3e3efedeffdebe120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κυρία Φωτεινή να τις χαίρεστε!!!!!!!!

Απ ότι καταλαβαίνω είστε πολύ περήφανη και για τις 2! Άντε τώρα να καμαρώσετε και τη μικρή Φωτεινούλα νυφούλα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθέρα μάλλον έχετε όμορφη οικογένεια! Καλέ τί κουκλάρα νύφη θα κάνω εγώ :lol: ? Είναι καπαρωμένη απο τον γιό μου έτσι?

Μεγάλη συμπεθέρα και οι 2 είναι κούκλες :D ! Σε ποιόν μοιάσανε?

Φωτεινούλα μου ενα μεγάλο φιλί! Μουτσ...

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά θα μας μουρλάνετε μάνα και κόρη!

Η μάνα και γιαγια! Οπως θέλετε!

Ρε κοριτσια δείξτε μας και τους "ήρωες" της οικογένειάς σας!

Τον μπαμπά! Τον παππού!

 

Με την καλή έννοια ήρωες!!!!!!Είναι πολύ τυχεροί!!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτη η μαμα μου ειναι θεοτρελη πια.η 2η φωτο που εβαλε δεν μ'αρεσει καθολου :mad: νομιζω οτι την ειχαμε βγαλει λιγο πριν φυγουμε για να δωσω εξετασεις στο πιανει.

οσο για τον μπαμπακουλη μου nea mamaka ειναι ιδιος ο τερζης στο πιο νεο του.

το θεματακι αυτο παντως το καναμε να εχει χαρουμενη εξελιξη!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κωνκωνακι μου μας καπαρωσετε δεν την δινουμε αλλου,ασε που αποκλειεται να βρει καλυτερη πεθερα απο εσενα :lol::lol::lol:

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

κωνκωνακι μου μας καπαρωσετε δεν την δινουμε αλλου,ασε που αποκλειεται να βρει καλυτερη πεθερα απο εσενα :lol::lol::lol:

 

 

Αχ πολύ χαίρομαι! :lol: Μέχρι τότε, πρώτα ο Θεός, μπορεί να έρθουμε Θεσ/νίκη και έτσι δεν θα την πάρουμε μακρυά σας! :wink:

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

το ευχομαι γιατι αν μας την παρετε θα μετακομισω και εγω!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

το ευχομαι γιατι αν μας την παρετε θα μετακομισω και εγω!!!!!!! :lol::lol::lol:

 

Κοίτα μόνο μην αποφασίσουν να πάνε και να μείνουν κάπου αλλού μόνοι τους για να γλυτώσουν απο τις τρελές συμπεθέρες! :lol::lol::lol:

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

λες?μην με τρομαζεις εχουμε χρονια ακομα,πω πω με επιασε πανικος :D:D:D

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α, καλά.... :lol::lol::lol:

Δε μου λέτε συμπεθέρες μήπως να τους βρείτε ένα σπιτάκι απο τώρα;;;!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..................ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ?

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ ποιά να πρωτοφτύσω?Τη γιαγιά που τόσο άξια στέκεται σε κόρη και εγγονή?Τη μαμά που έδειξε από μικρή ότι θα γίνει κούκλα και που έχει τόσο κουράγιο και δύναμη?Ή τη μικρή ηρωίδα που είναι μία ζωγραφιά! Έχει χάρη που την καπάρωσε το Κωνκωνάκι αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ ποιά να πρωτοφτύσω?Τη γιαγιά που τόσο άξια στέκεται σε κόρη και εγγονή?Τη μαμά που έδειξε από μικρή ότι θα γίνει κούκλα και που έχει τόσο κουράγιο και δύναμη?Ή τη μικρή ηρωίδα που είναι μία ζωγραφιά! Έχει χάρη που την καπάρωσε το Κωνκωνάκι αλλιώς...

 

συμφωνωωωωωωωωωω!!!!!!!!

03HJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείται η σούπερ γιαγιά του φόρουμ, να βγάλει φωτο με κόρη και εγγονή και να την αναρτήσει στο θέμα, για να δούμε και τη γιαγιά!!!!!!!!!!!! :P:P

Link to comment
Share on other sites

Καλέ έχασα επεισόδια εδώ! Τι ωραίες φώτο είναι αυτές? Τι να πω για την super digital γιαγια??? Fotinipap τα θερμά μου συγχαριτήρια!!!!

Βίκυ μου η μπόρα πέρασε και το θεματάκι όντως έχει πάρει πια μια πολύ χαούμενη μορφή..Χαίρομαι απίστευτα!!!!!! Περιμένουμε κι άλλες φωτο!!! :lol::lol::lol::lol:

 

1043982i2uxux3sig.gif

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα βαλω........δεν θελω να ανοιξω νεο θεμα για να μενει στην πρωτη σελιδα να διαβαζεται το προβλημα για να μην ξανα υπαρξουν λαθος συμπερασματα απο γιατρους,και λενε στους γονεις τις μ@@@κ@@ες που ελεγαν σε μας.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...