Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σας ευχαριστω παρα πολυ!!!τωρα θα αρχισω να ζω τα ωραια αυτης της ηλικιας!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ετσι μπραβο!!!!!!!!!!!

βικυ μου υπεροχα τα νεα!!παντα τετοια..απο εδω και περα να το ξεχασεις το θεμα αυτο που εχεις ανοιξει και να σε βλεπουμε να γραφεις μονο τα κατορθωματα της μικρουλας σου!!!

:lol:

πολλα φιλια!!!!!!!!!!!!

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι η μητερα της vickypap

Χρονια πολλα και ευτυχισμενο το 2009 γεματο υγεια και χαρα στην πιο ομορφη παρεα.

Οπως διαβασατε περασαν ολα και τωρα ξαναζουμε απο την αρχη.

Η Φωτεινουλα καθε στιγμη μας χαριζει το πιο ομορφο χαμογελο του κοσμου.

Θελω μεσα απο το forum να πω ενα μεγαλο Σ'ΑΓΑΠΩ στην Βικουλα μου που ποτε δεν εχασε το θαρρος και την αισιοδοξια της, εκεινη αντλουσε δυναμη απο το σπλαχνο της και εμεις απο εκεινη. Μπραβο Βικουλα μου εισαι το πιο λαμπερο αστερι.

Καλη χρονια και πανω απ'ολα στα παιδακια σας να εχουν υγεια.

Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την αγαπη και συμπαρασταση στο παιδι μου

line_flow3_beg_39_time_1212811200_text_e720e5e3e3efedeffdebe120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρομαι πάρα πολύ που διαβάζω τα υπέροχα νέα σας :D

Εύχομαι πάντα να είστε γερες κι ευτυχισμένες μαμά κόρη και γιαγιά :D

(και μπαμπας μωρε!!!! :lol: )

και μπαμπάς βεβαίως βεβαίωςςςςςς :D:D

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου είναι το ωραιότερο νέο που έμαθα τον τελευταίο καιρό,να είστε πάντα ευτυχισμένες όπως τώρα...επίσης έχεις μια υπέροχη μανούλα,είναι πολύ συγκινητικά όσα έγραψε...φιλάκια πολλά στη Φωτεινούλα-Αννούλα μας...

as1cCxh002B0010Mjg4ZHwwMWR8dG8gcGFva2kgbWFzIGVpbmFp.gifglitterfy002205948D38.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι η μητερα της vickypap

Χρονια πολλα και ευτυχισμενο το 2009 γεματο υγεια και χαρα στην πιο ομορφη παρεα.

Οπως διαβασατε περασαν ολα και τωρα ξαναζουμε απο την αρχη.

Η Φωτεινουλα καθε στιγμη μας χαριζει το πιο ομορφο χαμογελο του κοσμου.

Θελω μεσα απο το forum να πω ενα μεγαλο Σ'ΑΓΑΠΩ στην Βικουλα μου που ποτε δεν εχασε το θαρρος και την αισιοδοξια της, εκεινη αντλουσε δυναμη απο το σπλαχνο της και εμεις απο εκεινη. Μπραβο Βικουλα μου εισαι το πιο λαμπερο αστερι.

Καλη χρονια και πανω απ'ολα στα παιδακια σας να εχουν υγεια.

Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την αγαπη και συμπαρασταση στο παιδι μου

 

τι σου ειναι η μανα ε???????????

 

καλε δεν με παιρνει τηλ για να μου πει κατι και μπαινει εδω και μου στελνει πμ,θα με τρελλανει τελειως!!!!!!μαμα κομπιοτερακια εχω.

 

λοιπον να σας πω οτι πηρε 300 γρ απο την πεμπτη και οτι γκρινιαζει για να φαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποτε δεν το εκανε αυτο.ξεκολλησαμε απο το 6100 που για 2 μηνες βαρεθηκα να το βλεπω.θελει συνεχεια να παιζει.

ζητω συγνωμη απο τις αλλες μανουλες αλλα ειμαι τοσο ευτυχισμενη που θα το πω............νομιζω οτι εχω το τελειο μωρο........φτυστε μας κιολας να μην ματιαχτουμε.............

 

οσο για φωτο δεν μπορω να βαλω γιατι ειναι μεγαλο το τικερακι μου και δεν φελω να το αλλαξω,ασε που δεν ξερω να τα κανω αυτα.......μονο σε αβατορ μπορω να βαλω.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου η μανούλα σου φοβερή!!!!! Έχετε υπέροχη οικογένεια! :lol: Φιλιά πολλά στη Φωτεινούλα μας!

 

Δες λίγο εδώ για το πώς θα βάλεις φωτογραφία.

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=12889

Όχι δίπλα στο ticker σου, σαν κείμενο.

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

Afroditi D μου μονο με τον τροπο σου κατεφερα να βαλω φωτο.ευχαριστω για την κατα γραμμα διαδικασια!!!!!!

 

κωνκωνακι-συμπεθερουλα μου θαυμασε την νυφουλα σου.

 

αυτη η φωτο ειναι στην γιορτη της.απελευθερωμενη απο τα σωληνακια....

 

να γιατι ειμαι τοσο ευτυχισμενη,ολη μερα γελαει!!!!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας!!! Είναι ένα πανέμορφο, ευτυχισμένο μωράκι και τυχερό που έχει μια οικογένεια που το αγαπάει και το φροντίζει τόσο πολύ!!!

 

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιδερένιο το σπουργιτάκι σας και να είστε γεροί και δυνατοί να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε.

 

ΑΞΙΖΕΙ να κάνουμε μια αναφορά - αν όχι καινούργιο τοπικ - στις ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Όχι δεν εννοώ εμάς αλλά τις δικές μας μανούλες που πονάνε δυο φορές γιατί πονάνε για εμάς που πονάμε για τα μωρά μας και πονάνε και για τα μωρά μας.

 

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΒΙΚΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ

 

....αν και οι παπούδες δεν πάνε πίσω απλώς τα κρατάνε μέσα τους....

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...