Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ...ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!! Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΗΡΘΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΩ - ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΦΙΛΙΑ.......... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου Mitsi κι από μένα. Σε μένα η περίοδος έκανε 35 μέρες να έρθει καιη αλήθεια είναι πως είχα ανησυχήσει μήπως έμεινα έγκυος. Ο γιατρός άφησε να εννοηθεί πως τον πρώτο μήνα μέχρι να έρθει περίοδος δεν είναι ολοκληρωμένος ο κύκλος οπότε δεν χρειάζονται προφυλάξεις, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Φυσικά και να θέλεις να κάνεις μπεμπάκι. Ξέρω πολλές περιπτώσεις που η επόμενη φορά πήγε καλά. Άντε να μείνουμε μαζί εγκυούλες. Φιλάκια

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ FEMALE!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ? ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ. ΓΙΑΤΙ? ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μετά από 2 μήνες θα κάνω τις εξετάσεις. Στο τέλος του μήνα μάλιστα. Ο γιατρός μου μου είπε να αφήσω ένα διάστημα τουλάχιστον 2 μηνών να περάσει για να επανέλθουν κάποιες τιμές, κυρίως ορμόνες. Τι εξετάσεις θα κάνεις εσύ?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΟΜΩΣ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Η ΙΣΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ. ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑΙ ΑΜΕ! ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ & ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΙΟ & ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΙΜΑΤΟΣ-ΟΥΡΩΝ & ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΟΠΩΣ ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ. ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ Η ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΜΙΑ ΤΩΝ ΣΑΛΠΙΓΓΩΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ Η ΠΕΡΙΟΧΗ & ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΚΥΟΣ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΝΑ ΒΓΟΥΝ & ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ? ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟ 2 ΜΗΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ PM. ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κι απο εμενα!!!πρωτη φορα γραφω ζητωντας τις ευχες σας πανω απ"ολα γιατι απο οτι εχω καταλαβει πιανουν τοπο! :) περισυ τα χριστουγγενα ο θεος μας εκανε ενα σπουδαιο δωρο!μας εκανε χωρις να το περιμενουμε να νιωσουμε για λιγο το θαυμα,δυστυχως πηρε το δωρο του πισω λιγο μετα την πρωτοχρονια(παλλινδρομη κυηση την εβδομη εβδομαδα)εκνα αποξεση και απο τοτε προσπαθουμε.μετα απο δεκα μηνες εχω αρχισει να απογοητευομαι λιγο να πω την αληθεια.ψαχνοντας ομως βρηκα την παρεα σας και διαβαζοντας πηρα παλι δυναμη να συνεχισω την προσπαθεια!σας ευχαριστω!!!

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ, ΑΠ'Ο,ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ. ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ. ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΣΩΨΥΧΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ Ή ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΙΡΑΙΔΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 10 ΜΗΝΕΣ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΔΩΡΟ...

Link to comment
Share on other sites

ax ποσο σε καταλαβαινω δε φανταζεσαι τι εχω περασει κι εγω με παλλινδρομησεις και με απο3εσεις, τωρα ομως εχω στην αγκαλια μου 2 πανεμορφα κουκλια, ετσι 8α μας λες κι εσυ σε λιγο καιρο και αυτο 8α μοιαζει σαν ενα κακο ονειρο, ευχομαι να πανε ολα κατ'ευχην με τη βοη8εια του 8εου συντοπιτισα

P3Ko.jpgNDT5.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Μοιράιδα,καλως ηρθες!!!Σε καταλαβαινω πληρως καθως ειμαι στην ιδια φαση ακριβως!!Ειχα μια παλινδρομη στην 9η εβδομαδα και τωρα ξαναγινε το θαυματακι...Ολο σκεφτομαι οτι ολα θα παν καλα...Κ οπως κι εσυ πηρα πολλες ετχες απο δω μεσα!!!Θα δεις ειναι γουρλουδες ολες!!!!

ΜΑΚΑΡΙ κι οι 2 να χουμε τελεια νεα συνεχως....!!!!!!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

mitsi kai female σας ευχομαι ο καιρος να περασει χωρις να το καταλαβετε και να ξαναερθει το χαρμοσυνο νεο πολυ πολυ γρηγορα!!!!και βεβαια μετα μονο καλα νεα τιποτα αλλο!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μοιραιδα ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕς ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ,ΟΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΧΟΡΙΣ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕς ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΥ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ . ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ :!: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :D

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.

 

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για την αποδοχη!!!!!!!επρεπε να σας ειχα βρει νωριτερα,τοτε ενιωθα πολυ μονη.οι φιλες μου στον κοσμο τους και ο καλος μου στα χαμενα,δεν καταλαβε απο που του ηρθε ο καημενος :?:? ειναι βεβαια γεγονος οτι εμεις οι γυναικες με το που βλεπουμε θετικο τεστ ειμαστε μανουλες ενω εκεινοι αν δε κλωτσισει να μην πω αν δε μπουσουλισει :wink::wink: δεν το συνειδιτοποιουν!!!!!!χα!χα!χαρηκα που σας βρηκα εστω και τωρα που ελπιζω οτι εχω φαει το γαιδαρο!!!!!!!!

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΝΤΟΠΙΤΙΣΣΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΣΟΥ!!! ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mitsi μενεις ηρακλειο ή καταγεσαι απο κει?Εγω ειμαι απο Χανια αλλα δυστυχως λογω δουλειας ειμαι Αθηνα!!Μου λειπει η Κρητη μας!την Τεταρτη θα επιβεβαιωσω τι γνεται με την τωρινη μου εγκυμοσυνη και ελπιζω να ακουσω τα καλυτερα νεα...Δεν ξερω αν αντεξω κι αλλη αποβολη!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ. ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ & ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ. ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ & Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΑ. Η ΚΡΗΤΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ. ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑ ΚΡΗΤΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ...ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΑΙΣΙΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ...ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ? ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!! ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ....

Link to comment
Share on other sites

mitsi μενεις ηρακλειο ή καταγεσαι απο κει?Εγω ειμαι απο Χανια αλλα δυστυχως λογω δουλειας ειμαι Αθηνα!!Μου λειπει η Κρητη μας!την Τεταρτη θα επιβεβαιωσω τι γνεται με την τωρινη μου εγκυμοσυνη και ελπιζω να ακουσω τα καλυτερα νεα...Δεν ξερω αν αντεξω κι αλλη αποβολη!
μην αγχωνεσαι κοριτσακι και μη σ'ακουω(διαβαζω)ετσι!!!!!εμεις οι κρητικες ολα τα αντεχουμε και τα καλα δεχουμενα και τα κακα δεχουμενα!!!!!!!ολα καλα θα πανε!!!!!οταν θα νιωθεις πεσμενη να σκεφτεσαι το λιμανι μας και θα γαληνευει η καρδια σου...και η κοιλιτσα σου :D:D:D χι!χι!

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μοιράιδα κι εσυ κρητικια?Χανιωτισσα ή καταλαβα λαθος...?Βλεπω τοπο διαμονης Αθηνα και σε σενα...συμπασχουσα, ε?Πολυ χαιρομαι που βλεπω Κρητικιες...Παιρνω δυναμη...

mitsi μου δυστυχως Χανια κατέβηκα Αυγουστο και δυσκολο να κατεβω πριν τα Χριστουγεννα.Να μας φιλας εσυ το νησι για μας που μαστε μακρια!!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχεσ σας.Έκανα β χοριακη την Παρασκευη και οι τιμες ηταν πολυ καλες.Καμια σχεση με την προηγούμενη φορα.Θα ξανακανω τη Δευτερα. Οφου οφου!!!!Όλα να πανε καλα!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ Η ΠΟΛΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!! :(:(:(

οτι και να"ναι στεναχωρησου λιγοτερο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΕΣ ΚΡΗΤΙΚΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ -ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ- ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ...ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ...ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΚΡΗΤΗ!! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΑΣ!! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ, ΜΠΡΑΒΟ!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

mitsi και female (και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια) γειά σας,

 

Μόλις ανακάλυψα αυτό το topic και σας γράφω. Έκανα απόξεση μετά από παλίνδρομη δίδυμη κύηση την 9η βδομάδα (είχα ακούσει και καρδούλα στο ένα) και εγώ την προηγούμενη Πέμπτη. Ο πόνος είναι μεγάλος και ξέρω ότι με καταλαβαίνετε όπως σας καταλαβαίνω και εγώ. Είμαι πολύ απογοητευμένη, φέτος έχασα και τον μπαμπά μου και πίστευα ότι αυτή η εγκυμοσύνη θα μου δώσει δύναμη, αλλά αντί γι'αυτό με έριξε κι άλλο. Και εμείς το πιάσαμε με την δεύτερη απόπειρα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω γιατί είδα ότι οι γιατροί σας σας είπαν για εξετάσεις και να κάνετε απόπειρα μετά από 2 μήνες. Εμένα ο δικός μου δεν μου είπε τίποτα για εξετάσεις και μου είπε ότι σε ένα μήνα μετά την πρώτη μου περίοδο μπορώ και πάλι να ξεκινήσω προσπάθειες. Θα ήθελα τη γνώμη σας...

 

Ελπίζω όλες μας σε λίγο καιρό να τα έχουμε αφήσει πίσω μας και να συζητάμε για πιο χαρούμενα πράγματα και να είμαστε και πάλι έγκυες

Link to comment
Share on other sites

Eirinik,κι εμένα το μωράκι μου σταμάτησε η καρδούλα του την 9η βδομάδα και έκανα απόξεση την Τετάρτη.όντως ισχύει αυτό για τις προσπάθειες μετά τον 2ο μήνα,κι εμένα τότε μου είπε.Την Παρασκευή πήρα τις ιστολογικές εξετάσεις του μωρού από το Γένεσις και δεν βρήκαν τίποτα παθολογικό.Ούτε υποψίες θρομβοφιλίας έδειξε.Τυχαίο γεγονός.Όλες οι αιματολογικές του προγεννετικού ελέγχου ήταν άψογες.Δεν περνάει λεπτό που να μην το σκέφτομαι.Ανυπομονώ να ρθει περίοδος,να ξεκινήσω προσπάθειες.Με τσάκισε η παλίνδρομη.Ζούσα την μαγικότερη περίοδο της ζωής μου.Η παλίνδρομη κύηση συνέβη και στις 4 ξαδέρφες μου και έχουν τώρα 2 και 4 παιδιά.

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΦΟΥΛΙΚΑΚΙ δηλαδή μας πάει μαζί αυτή η ιστορία έ? Ε λοιπόν εύχομαι σε λίγους μήνες να συζητάμε μαζί και τις εγκυμοσύνες μας. Χαίρομαι που τα λέμε είναι μεγάλο πράγμα να σε καταλαβαίνει ο άλλος. Το μόνο μου δίλλημα είναι αν θα ξεκινήσω αμέσως μετά την πρώτη περίοδο ή μετά τη δεύτερη. Μετά κάθομαι και σκέφτομαι. Ο γιατρός μου θα ξέρει καλύτερα. Αυτός μου έκανε την απόξεση, αυτός με παρακολουθούσε και για να μου λέει βουρ... σε ένα μήνα κάτι θα ξέρει....

 

Άντε να περάσει ο καιρός να ετοιμαστούμε για τρελίτσες με τους άντρες μας γιατί και εκείνοι θα έχουν φρικάρει από την αναμονή χα χα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...