Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θηλασμός και τα κιλά επιμένουν!


elenav

Recommended Posts

On 4/11/2021 at 9:14 ΜΜ, Chrysoum είπε:

Για να μην νιώσεις μόνη, θα σου πω ότι είμαι και εγώ εδώ! Δεν θέλω να χάσω κιλά, είμαι στα ίδια ακριβώς όπως και πριν μείνω πρώτη φορά έγκυος, αλλά είναι φοβερό το τι έχουν κάνει 3 απανωτές εγκυμοσύνες στο σώμα μου. Δηλαδή πάρολο που είμαι ακριβώς στα ίδια (54 για την ακρίβεια) καμία σχέση το σώμα μου. 

Η σκληρή αλήθεια είναι ότι για να αλλάξει το σώμα σου πλέον (εννοώ μετά τις εγκυμοσύνες και στα 39, όχι ότι είσαι μεγάλη, αλλά όπως είπες δεν είσαι 25) η λύση είναι η γυμναστική. Εγώ δεν έχω χρόνο τώρα και μάλλον γι αυτό και η κατάρρευση! 

Πραγματικά δεν περισσεύει χρόνος...είμαι μόνη από το πρωί μέχρι τις 5 που θα γυρίσει ο σύζυγος..μέχρι να φάει να κάνει ένα ντουζ να καθίσει λίγο πήγε καλεσ 7..που από εκείνη την ώρα κ μετά θα πρέπει πάλι να τισ κάνω μπάνιο να τισ ταισω κ να ξεκινήσω διαδικασία για υπνο..

Εδώ κ λίγεσ μερεσ εκείνη την ώρα κατά τισ 7 κάνω κάνα 15ακι κάτι για άσκηση..ανεβοκατεβαίνω 7 φορές τησ σκάλα ώσ τον 3ο κ κάνω κ λίγο σχοινακι..κ έχω σκοπό να το αυξήσω να κάνω μισή ώρα κάθε μέρα...αυτοσ είναι ο στόχος μου για το χειμώνα.κ πραγματικά νιώθω τόσο κουρασμένη από όλη την μέρα που δεν μπορώ παραπάνω..

Είχα προσπαθήσει να κάνω γυμναστική με τισ μικρεσ..αλλά η μικρή έρχεται κ σκαρφαλώνει πάνω μου...

Απλά βρε κορίτσια δεν ξέρω για σας...εγώ νιώθω να έχει πέσει όλο πάνω μου το βάρος με τα παιδιά..κ ο άντρασ μου δεν πάει για διασκέδαση..για να μασ φροντίζει πάει...αλλά πολύ θα ήθελα να δούλευα κ εγώ....περιμένω πωσ κ οωσ να πάει σχολείο κ η μικρή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...