Recommended Posts

Καλημερα εχεις δικιο μα γι αυτο και εμεις εχουμε τρελαθει .Τη Δευτερα το βραδυ εχω ραντεβου με το γιατρο που εκανα την εξωσωματικη και τους δυο αρχικους υπερηχους.

Εχω μεγαλη αγωνια .Απο χθες δεν εχω τοσο πολυ ταση για εμετο, πολυ λιγο ,απλα εχω πονοκεφαλο ,ισως το ανχος δε ξερω . Σε ευχαριστω που απαντησες πηρα λιγο κουραγιο.

Διαφημίσεις

Μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα και πολύ γιατί στο τέλος θα τρελαθείς απο την αγωνία,την μια θα είναι έντονα την άλλη όχι τόσο, αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα. Από την στιγμή που δεν έχεις αίμα ή πόνους χαμηλά στην κοιλιά ή την μέση μην φοβάσαι τίποτα. Υπομονή λίγο ακόμα μέχρι την Δευτέρα και χωρίς άγχος γιατί μόνο κακό κάνει και στους δυο σας. Κάπου εκεί είναι το ''άτιμο'' και κάνει νάζια, θα το δείτε σίγουρα!!! Σας εύχομαι τα καλύτερα.

Καλημερα εχεις δικιο μα γι αυτο και εμεις εχουμε τρελαθει .Τη Δευτερα το βραδυ εχω ραντεβου με το γιατρο που εκανα την εξωσωματικη και τους δυο αρχικους υπερηχους.

Εχω μεγαλη αγωνια .Απο χθες δεν εχω τοσο πολυ ταση για εμετο, πολυ λιγο ,απλα εχω πονοκεφαλο ,ισως το ανχος δε ξερω . Σε ευχαριστω που απαντησες πηρα λιγο κουραγιο.

Πήγες εχθές στον γιατρό? Είναι όλα καλά???

Καλημερα δυστυχως δεν ειμασταν καλα . ο σακος μεγαλωνε αλλα οχι το μπεμπε . ειναι παλινδρομη κυηση. Χθες εκανα καθαρισμο δε γινοταν αλλιως . Ελπιζω την επομεν η φορα να εχω περισσοτερη τυχη , γιατι τελικα η φυση δεν ηθελε να μεγαλωσει ............... ευχομαι για σενα να πανε ολα καλα απο την καρδια μου.οποτε θελεις πεσμου και τα νεα σου γιατι θα χαρω πολυ οταν γεννησεις να ερθω να σε δω.

Είμαστε μαζι 11 χρονια με τον άντρα μου...και στην προσπαθεια για παιδί εδω και 5χρονια σχεδον...Μεγαλος αγονας..θελει πολλα ψυχικά αποθέματα...Σημερα λοιπον καναμε την πρωτη μας σπερματεγχυση.....αναμενουμε τωρα...

Για να δουμε.....

Γειά σας! Δεν ξέρω αν κάνω καλά που ποσταρω αυτό σε αυτό ακριβώς το σημείο καθώς τώρα έγινα μέλος οπότε με συγχωρείτε.. Θα ήθελα μόνο κάποιες απαντήσεις στο πρόβλημα μου. Είμαι 18 έχω μια σχέση με ένα παιδί και έχουμε κάνει έρωτα γύρω στις 7-8 φορές πάντα με προφυλαξη. Τώρα έχω καθυστέρηση 7 ημέρες αλλά αν υπολογίσει κάνεις ότι η καθυστέρηση πιάνεται μετά την πεμπτη μέρα τότε είμαι στη δεύτερη μέρα σήμερα.. Έχω αγχωθει γιατί σήμερα ανέβασα και δεκατα.. Να σημειώσω ότι τον τελευταίο μήνα ασχολιομουν με έντονη άσκηση στο στίβο για τα αθλήματα που πρέπει να δώσω και ότι όταν έκανα έρωτα με το αγόρι μου δε βρισκόμουν πάνω στις γονιμες μέρες μου. Το τονίζω πάντα με προφυλακτικό.! Τι μπορεί να ναι?

Γειά σας! Δεν ξέρω αν κάνω καλά που ποσταρω αυτό σε αυτό ακριβώς το σημείο καθώς τώρα έγινα μέλος οπότε με συγχωρείτε.. Θα ήθελα μόνο κάποιες απαντήσεις στο πρόβλημα μου. Είμαι 18 έχω μια σχέση με ένα παιδί και έχουμε κάνει έρωτα γύρω στις 7-8 φορές πάντα με προφυλαξη. Τώρα έχω καθυστέρηση 7 ημέρες αλλά αν υπολογίσει κάνεις ότι η καθυστέρηση πιάνεται μετά την πεμπτη μέρα τότε είμαι στη δεύτερη μέρα σήμερα.. Έχω αγχωθει γιατί σήμερα ανέβασα και δεκατα.. Να σημειώσω ότι τον τελευταίο μήνα ασχολιομουν με έντονη άσκηση στο στίβο για τα αθλήματα που πρέπει να δώσω και ότι όταν έκανα έρωτα με το αγόρι μου δε βρισκόμουν πάνω στις γονιμες μέρες μου. Το τονίζω πάντα με προφυλακτικό.! Τι μπορεί να ναι?

Καλησπέρα κοπέλα μου. Υπάρχει περίπτωση να άλλαξε ο κύκλος σου. Καλό βέβαια θα ήταν να πας σε κάποιον γυναικολόγο. Έχεις κάνει τις απαιτούμενες γυναικολογικές εξετάσεις;

Είμαστε μαζι 11 χρονια με τον άντρα μου...και στην προσπαθεια για παιδί εδω και 5χρονια σχεδον...Μεγαλος αγονας..θελει πολλα ψυχικά αποθέματα...Σημερα λοιπον καναμε την πρωτη μας σπερματεγχυση.....αναμενουμε τωρα...

Για να δουμε.....

Με το καλό να έχετε συντομα τα ευχαριστα κοπέλα μου.

Οχι δεν έχω κάνει εξετάσεις μετά από αυτές τις επαφές μου.. Μονο πριν. Απλά με ανησυχησαν τα δεκατα πολύ.

Δέκατα θα μπορούσες να έχεις και οταν περιμένεις περιοδο. Μπορει για κάποιο λόγο να κόλλησες και κάποια ίωση η οποία να σου καθυστερεί την περιοδο. Θα σου πρότεινα να κανεις ένα τεστ εγκυμοσύνης για να ξέρεις που οφείλεται αυτήν η καθυστέρηση. Οι εξετάσεις σου ειναι καλές μήπως έχεις πολυκυστικες ή κατι με τις ορμόνες σου; Περιμένουμε νεα σου.

Διαφημίσεις

Οχι δεν έκανα καμία εξέταση μετά και τεστ εγκυμοσύνης φοβόμουν πολύ να κάνω αυτές τις μέρες.. Γυριζοντας την Παρασκευή από Αθήνα θα πάω στο γυναικολογο με τη μητέρα μου.. Απλά με ανησυχησαν τα δεκατα γιατί δεν ξαναειχα ποτέ μου πριν την περίοδο.

Οχι δεν έκανα καμία εξέταση μετά και τεστ εγκυμοσύνης φοβόμουν πολύ να κάνω αυτές τις μέρες.. Γυριζοντας την Παρασκευή από Αθήνα θα πάω στο γυναικολογο με τη μητέρα μου.. Απλά με ανησυχησαν τα δεκατα γιατί δεν ξαναειχα ποτέ μου πριν την περίοδο.

Καλα θα κανεις να πας στον γυναικολόγο σου. Με την μητέρα σου το έχεις συζητήσει;

Μολις παντρευτηκαμε το 2013 αποφασισαμε αμεσως να κανουμε παιδακι και ετσι ηρθε στον κοσμο η Σοφια μας το 2015..μετα απο 1 χρονο θελαμε να κανουμε ενα αδερφακι στο κοριτσακι μας καθοτι και εγω και αντρας μου ειμαστε μοναχοπαιδια και ετσι ηρθε στον κοσμο το Πασχα το αγορακι μας ο Στελιος

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα