Recommended Posts

nadimoraki μου σ ευχαριστω πολυ πολυ !!!! ...δεν μας την εκανε τη χαρη ουτε αυτη τη φορα.... :( ....

Οσο πεφτω τοσο πεισμωνω... :)

ελα κοριτσακι μου, καλα εισαι? και τα αλλα κοριτσια πως ειναι? τετοιες φοτιες, ελπιζω καμια απο εσας δεν ειχε καμια περιπετια το Σαββατοκυριακο. στεναχοριεμαι παρα πολυ για αυτο που γινεται.

Διαφημίσεις

γεια σου καλη μου!!!!! :)

στις 21.00 εχω ραντεβου με το γιατρο για να με δει κ να δουμε αν θα ξανακανω ενεσεις κ σπερματεγχυση και αυτον τον μηνα....Η Βιργινια μαλλον δεν περιμενει αυριο....θα περιμενουμε νεα της .... :) ....ευχαριστα εννοειται !!!!! :):P

Ασε με τις φωτιες καθε χρονο τα ιδια :(....εγω ειμαι Β.Ελλαδα αλλα πολλα κοριτσια μενουν Αττικη....τι να πει κανεις....κ του χρονου αντι για δεντρακια θα φυτρωσουν βιλιτσες.....:twisted::evil::evil:

Οσους χτισουν εκει ,εκεινους να πιασουν .......:evil:

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

λοιπον κοριτσακια μου...πηγα με εξετασε και ειχα 1 ωοθυλακιο 11 χιλ. !!!!!!! 4η μερα του κυκλου !!!!! Το πιο πιθανο ειναι να ειναι τζουφιο.....αλλα θα με ξαναδει την Παρασκευη μηπως κ κανω ωορρηξια πιο νωρις(θα ειναι 8η μερα)....

Και εχω μια κρυφη ελπιδα....την κορη μου μετα την περιοδο την συνελαβα....

Ενεσεις δεν θα κανω γιατι μπορει να γινει κυστη....αρα μονοι μας θα επιδοθουμε στο αθλημα !!!!!

....αυτααααα !!!!!!! :)

σευχαριστω στελλιτσα !!!!! μακαρι....... :)

Καλημέρα κορίτσια!...Να ρωτήσω κάτι?....Από στιγμή σε στιγμή περιμένω να έρθει η ακατανόμαστη και αποφάσισα στον επόμενο κύκλο μου, να επισκεφτώ έναν γιατρό που μου σύστησε μια φίλη μου. Πρώτη φορά θα πάω. Θα πάω με τον άντρα μου. Λογικά σαν αρχή, φαντάζομαι θα μας πει να παρακολουθήσω εγώ την ωορηξία μου αν γίνεται κανονικά και ίσως ζητήσει απ'τον άντρα μου να κάνει σπερμοδιάγραμμα, σωστά?...Ποια μέρα πρέπει να πάω?...Αμέσως μόλις τελειώσει η περίοδος?...Η περίοδος μου κρατάει 4 μέρες.

Ευχαριστώ πολύ!!!

Βάλε Παναγία μου, το χέρι σου, να πάνε όλα καλά...!!

Κορίτσια κοντεύω να τρελαθώ!!

έκανα σπερματέγχυση και δεν έγινε τίποτα. πέρασε ένας μήνας πήγαμε διακοπές καιπεριμένω περίοδο αύριο. Εχθές έκανα δουλειές στο σπίτι και από τότε έως τώραβλέπω κάτι καφέ στο σερβιετάκι.

Λέω αρχή περιόδου. Έκανα σήμερα δύο τέστ και βγήκαν αχνά θετικά.

Πήγα αμέσως για χοριακή. Τα αποτελέσματα το βράδυ.

Πέρνω το γιατρό αλλά δε το σηκώνει θα έχει τοκετό.

Εχω τρελαθεί λετε να είναι λάθος δύο τέστ.

Martha και τα 2 να βγηκαν λαθος ειναι λιγακι δυσκολο!!!!!! :)

Μαλλον καλα νεα θα ακουσεις!!!!!!!!! :) :) :)

Λες να μην τα κατάφερα με την σπερματέγχυση και να τα κατάφερα με τις διακοπές;;; Έχω αγχωθεί γιατί ακριβώς πέρυσι τέτοιο καιρό είμουν έγκυος και μετά παλλινδρόμησε. Φοβάμαι. Τι είναι αυτά τα καφέ;;;

Καλημέρα κορίτσια!...Να ρωτήσω κάτι?....Από στιγμή σε στιγμή περιμένω να έρθει η ακατανόμαστη και αποφάσισα στον επόμενο κύκλο μου, να επισκεφτώ έναν γιατρό που μου σύστησε μια φίλη μου. Πρώτη φορά θα πάω. Θα πάω με τον άντρα μου. Λογικά σαν αρχή, φαντάζομαι θα μας πει να παρακολουθήσω εγώ την ωορηξία μου αν γίνεται κανονικά και ίσως ζητήσει απ'τον άντρα μου να κάνει σπερμοδιάγραμμα, σωστά?...Ποια μέρα πρέπει να πάω?...Αμέσως μόλις τελειώσει η περίοδος?...Η περίοδος μου κρατάει 4 μέρες.

Ευχαριστώ πολύ!!!

Ναντιμορακι μου τι κυκλο εχεις;;;; εμενα ο δικος μου με εξεταζει 3η-4η μερα(με περιοδο) για να δει για τυχον υπαρξη κυστης κ μετα κατα την 10η.Μπορει να παω κ για 3η εξεταση....αναλογα τι θα δει...

Πηγαινε μετα την περιοδο σου κ θα σου πει.Μπορεις να του τηλεφωνησεις κ να ρωτησεις ,δεν ειναι κακο....:wink:

Διαφημίσεις

Λες να μην τα κατάφερα με την σπερματέγχυση και να τα κατάφερα με τις διακοπές;;; Έχω αγχωθεί γιατί ακριβώς πέρυσι τέτοιο καιρό είμουν έγκυος και μετά παλλινδρόμησε. Φοβάμαι. Τι είναι αυτά τα καφέ;;;

φυσικα!!!!!! ειναι κατι που συμβαινει πολλες φορες οταν χαλαρωνουμε κτλ......:D:wink:

Μπορει να εμφανιστει λιγο αιμα την μερα που περιμενουμε περιοδο κ να σταματησει....Μαθε την χοριακη κ τηλ. τον γιατρο σου !!!!!

Μπραβο ρε κοριτσι....μην αγχωνεσαι!!!!!!:P

αχ τρέμω απο το πρωι ! Είπα να μην το πω στον άνδρα μου αλλά δεν κρατήθηκα. Μακάρι παναγία μου μακάρι και μακάρι να πάει καλά αυτή τη φορά

Βαθιες ανασες κ ηρεμια.....σταματα να τρεμεις!!!!!!!!!! :) :)

Να μας ενημερωσεις για τη χοριακη σου ετσι;;;; φιλια !!!!! :)

Κοριτσια μην κάνετε χοριακη πριν την ημερομηνια που σας λέει ο γιατρος. Εγώ έκανα 1 εβδομαδα μετα τη σπερματεγχυση και ενω ήμουν έγκυος βγήκε αρνητικο. 231440zean4bz5bm.gif

πήρα τη χοριακή 85,17, θα μου ερχοταν την πέμπτη κανονικά. Ο γιατρός είπε να κάνω άλλη μια την παρασκευή και να τον ενημερώσω. Θα σκάσω έως τότε

Διαφημίσεις

ειναι πολυ καλη κατα τη γνωμη μου !!!!! αντε κ ενα 300αρι την Παρασκευη !!!! :) :) :)

Εγώ πριν μείνω έγκυος στον γιο μου είχα κάνει 4 αποτυχημένες σπερματενχύσεις και μετά ο γιατρός μου είπε να πάω διακοπές για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου και εκεί στις διακοπές έμεινα έγκυος!!!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

όντως οι διακοπές βοηθούν!!! αχ σημερα το βράδυ περιμένω την άλλη χοριακή για να δούμε. Κορίτσια την θετική σας ενέργεια

ελα martha1 μου, προσευχομαι για σενα! οποτε η περιοδος δεν ηρθε? εχουμε πολλες ελπιδες! περιμενω πως και πως τα νεα σου,κοριτσι μου

474,3 ακριβώς την πρώτη ημέρα καθυστέρησης. Την τρίτη είχα 84,7. Όλα καλά είπε ο γιατρός είμαι τόσο χαρούμενη και ευχαριστώ τόσο πολύ το θεό. Φιλιά πολλά

Guest
    Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις