Recommended Posts

έχει καμία εμπειρία να μου πει για την μονάδα υποβοηθούμενης αναπαραγωγής στο Λητώ; τιμές, γιατρούς, θετικά σχόλια;

θανκς ;)

AAH8p2.png

tt18974d.aspx

Διαφημίσεις

γεια σου εγω πηγα στο λητω γιατι ειναι ο γιατρος μου εκει.εκανα μια σπερματεχ.που δεν πετυχε και μετα απο καποιους μηνες καναμε μικρογον.και τωρα περιμενω τα διδυμακια μου.ευχομαι να πανε ολα καλα και σε σενα.

θα ηθελα να σου πω οτι εχει καποιους απο τους κορυφαιους γιατρους με ολα τα καλα αλλα και ολα τα ΚΑΚΑ που αυτο συνεπαγεται

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

jenny σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και με το καλό να φέρεις τα διδυμάκια σου στον κόσμο υγειέστατα!

iorgos εννοείς απο οικονομική άποψη φαντάζομαι οταν λες "ολα τα ΚΑΚΑ που αυτο συνεπαγεται"

AAH8p2.png

tt18974d.aspx

jenny σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και με το καλό να φέρεις τα διδυμάκια σου στον κόσμο υγειέστατα!

iorgos εννοείς απο οικονομική άποψη φαντάζομαι οταν λες "ολα τα ΚΑΚΑ που αυτο συνεπαγεται"

να εισαι καλα κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ.και ευχομαι να σου πανε ολα καλα.

Εγώ έχω μια απορία το 'Εμβρυογονία' και το 'fertility.gr' είναι και τα δύο στο Λητώ, είναι το ίδιο κέντρο ή είναι διαφορετικά; Γιατί και τα δύο λένε πως σχετίζονται με το Λητώ

Εγώ έχω μια απορία το 'Εμβρυογονία' και το 'fertility.gr' είναι και τα δύο στο Λητώ, είναι το ίδιο κέντρο ή είναι διαφορετικά; Γιατί και τα δύο λένε πως σχετίζονται με το Λητώ

νομιζω οτι ειναι διαφορετικα το fertility αν δεν κανω λαθος ειναι στον ιδιο χωρο με το μαιευτηριο.

νομιζω οτι ειναι διαφορετικα το fertility αν δεν κανω λαθος ειναι στον ιδιο χωρο με το μαιευτηριο.

Η εμβρυογονία είναι μέσα στο μαιευτήριο, στον 1ο όροφο συγκεκριμένα δίπλα στους υπερήχους.Είμαι κι εγώ πολύ ευχαριστημένη απ το κέντρο, εκεί συνεχίζω τις προσπάθειές μου.

Το fertility είναι μάλλον το κτίριο απ την πίσω μεριά, δίπλα στο πάρκιν.

Διαφημίσεις

το fertility ειναι το βαρυ πυροβολικο του Λητω.πραγματι το ενα ειναι στον πρωτο οροφο και το αλλο πισω στο υπογειο διπλα στο παρκινγκ.Λειτουργουν ξεχωριστα το ενα απο το αλλο αλλα δεν αποκλειεται να χρειαστει να πας απο το ενα στο αλλο για καποιες εξετασεις.Ο Τζεφερακος και ο Μιχαλοπουλος θεωρουνται απο τους κορυφαιους εδω και χρονια.Δεν ξερω αν εχουν τα καλυτερα ποσοστα επιτυχιας παντως.Εχω ακουσει οτι ειχαν καποιες ακρες με δανεικα σε αυτα τα κεντρα με δωρητριες .

Γεια σας κοριτσια!Εγώ το κοριτσάκι μου το γέννησα στο Λητώ(φυσιολογικη συλληψη και εγκυμοσύνη)Δυόμισι χρόνια προσπαθούμε για το δεύτερο και τίποτα.Προχώρησα σε σπερματέγχυση με το γιατρό μου (το Μιχαλόπουλο )στο κέντρο πίσω από το ΛΗΤΩ.Δεν πέτυχε η προσπάθεια αλλά δεν έχω κανένα παράπονο από το κέντρο.Το δε γιατρό μου τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ και θα ξαναδοκιμάσω μαζί του.καλή επιτυχία σε όλες!

Γεια σας κοριτσια!Εγώ το κοριτσάκι μου το γέννησα στο Λητώ(φυσιολογικη συλληψη και εγκυμοσύνη)Δυόμισι χρόνια προσπαθούμε για το δεύτερο και τίποτα.Προχώρησα σε σπερματέγχυση με το γιατρό μου (το Μιχαλόπουλο )στο κέντρο πίσω από το ΛΗΤΩ.Δεν πέτυχε η προσπάθεια αλλά δεν έχω κανένα παράπονο από το κέντρο.Το δε γιατρό μου τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ και θα ξαναδοκιμάσω μαζί του.καλή επιτυχία σε όλες!

Mπορείας να μου πεις πόσο στοιχίζει η σπερματεγχυση; Έχω ακούσει κ εγώ πολυ καλά λόγια το κέντρο αυτο..

Στο ΕΜΒΡΥΟΓΟΝΙΑ σε ωθουν στα δανεικά; Γιατι ξερω πολλες κοπελες που κανουν εκει προσπάθειες με δανεικά

και εγώ την σπερματέγχυση την έκανα στο Λητώ. Πρώτη και τελευταία γιατί έμεινα έγκυος. Τον γιατρό τον λένε Δημολένη αλλά ήταν και ένας άλλος παρόν, ένας μεγαλύτερος που τον βοήθησε. 250 ευρώ πλήρωσα για τα πάντα, τίποτα παραπάνω. Μια χαρά ήταν η διαδικασία και όλοι πολύ ευγενικοί.

Mπορείας να μου πεις πόσο στοιχίζει η σπερματεγχυση; Έχω ακούσει κ εγώ πολυ καλά λόγια το κέντρο αυτο..

Διαφημίσεις

άργησα πάρα πολύ να δώ το ερώτημα σου και ζητώ συγγνώμη.Αν θες ακόμα να μάθεις εμένα η σπερματέγχυση αυτή καθεαυτή στοίχιζε 300 ευρώ ,την επαναλάβαμε και την επόμενη μέρα για περισσότερες πιθανότητες ,έδωσα άλλα 100.Υπ΄'οψιν οτι κατά τη διάρκεια του κύκλου χρειάστηκε να πάω 3 φορές στο ιατρείο του γυναικολόγου μου για υπέρηχο για να βλέπουμε την ανάπτυξη των ωαρίων ,έδινα 40 ευρώ τη φορά.Τα φάρμακα είναι φθηνά,πήρα σερπαφάρ,2 ενέσεις πρεγνύλ και συκλακούρ όλα μαζί ούτε 20 ευρώ.540 ευρώ έδωσα σύνολο.Αυτά

τελικά έκανα την εξωσωματική (δεύτερη στο ιδιο κέντρο- αυτό πίσω απο το Λητώ) όλα πήγαν πολύ καλά, μου μεταφέρανε 3 άριστα έμβρυα, ενδομήτριο τέλειο, γιατροι και μαίες με πρόσεξαν απλά δεν πέτυχε. :(

και δεν μου πήραν πολλά λεφτά ούτε την πρώτη, ούτε την δεύτερη.

γενικά δεν έχω παράπονο απο το κέντρο, μόνο για την ατυχία εχω να πω...

AAH8p2.png

tt18974d.aspx

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα