Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απογευματινό coffee party αντί για τραπέζι;


Recommended Posts

Μαμά Χριστίνα ένα μπράβο από εμένα στους φίλους σου!!! Η ονειρεμένη βάφτιση!! Αυτό το Lounge πράγμα πολύ μου άρεσε! Θα ήθελα να μου πεις αν μπορείς σε ποιό μέρος το κάνανε, τρελλάθηκα με την περιγραφή σου για τους καφέδες (είμαι γνωστό καφεδόμπρικο) και θα ήθελα να το είχα υπ'όψη μου σα μέρος :wink:

 

Για το τέταρτο;;;;; Χεχε!!

Νοίκιασαν μια καφετέρια υπαίθρια, κάπου κοντά στο Σχοινιά, γνώριζαν τους ιδιοκτήτες και έτσι το κατάφεραν, δεν ξέρω να σου πω περισσότερα γιατί είμαι και άσχετη από την περιοχή, αν θέλεις θα ρωτήσω. Το μενού ήταν από catering, νομίζω λεγόταν Άρια ή κάπως έτσι, να ρωτήσω και γι΄αυτό αν θέλεις γιατί η φίλη μου μου είχε αναφέρει διάφορα και μπορεί να κάνω λάθος.

 

Καλέ μην τα πετάς έτσι, πνίγηκα :lol::lol:

Για κανένα γεννέθλιο λέω :lol::lol:

Αν μπορείς, ρώτησε, με ενδιαφέρει, σ'ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαμά Χριστίνα ένα μπράβο από εμένα στους φίλους σου!!! Η ονειρεμένη βάφτιση!! Αυτό το Lounge πράγμα πολύ μου άρεσε! Θα ήθελα να μου πεις αν μπορείς σε ποιό μέρος το κάνανε, τρελλάθηκα με την περιγραφή σου για τους καφέδες (είμαι γνωστό καφεδόμπρικο) και θα ήθελα να το είχα υπ'όψη μου σα μέρος :wink:

 

Για το τέταρτο;;;;; Χεχε!!

Νοίκιασαν μια καφετέρια υπαίθρια, κάπου κοντά στο Σχοινιά, γνώριζαν τους ιδιοκτήτες και έτσι το κατάφεραν, δεν ξέρω να σου πω περισσότερα γιατί είμαι και άσχετη από την περιοχή, αν θέλεις θα ρωτήσω. Το μενού ήταν από catering, νομίζω λεγόταν Άρια ή κάπως έτσι, να ρωτήσω και γι΄αυτό αν θέλεις γιατί η φίλη μου μου είχε αναφέρει διάφορα και μπορεί να κάνω λάθος.

 

Καλέ μην τα πετάς έτσι, πνίγηκα :lol::lol:

Για κανένα γεννέθλιο λέω :lol::lol:

Αν μπορείς, ρώτησε, με ενδιαφέρει, σ'ευχαριστώ :D

 

'Ασε ρε και εγω σε πήρα χαμπάρι, απλά δεν το σχολίασα :lol::lol::lol:

 

p.s.Χριστίνα ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η ιδεα για τα τζην.......ειδικα το μπλουζακι του νονου ολα τα λεφτα.....

 

 

Αν εχεις πολυ κοσμο μεγαλης ηλικιας ειναι λογικο οτι δεν θα ευχαριστηθουν με τετοιες καινοτομιες....αλλα βαφτιση ειναι και ολα επιτρεπονται.......δεν μπορεις να στησεις την βαφτιση σου με το τι θεωρουν σωστο μερικες θειτσες η ακομα ακομα και οι παππουδες.......

 

Για τον καφε δε μου κανει εντυπωση που εδωσε τετοιους συνειρμους....σε κανα δυο κηδειες να χεις παει σου κολλαει ..........κι εμενα που δυστυχως τελευταια χρονια τα χω ζησει ΄πολλακις, κατευθειαν εκει πηγε το μυαλο μου οταν ακουσα "παμε για καφε"....μπορεις να προσφερεις καφε, γιατι οχι, απλα μη το τονιζεις........

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...