Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη?


chrYst

Recommended Posts

δεν εδωσα τετοια συμβουλη, μιλησα επι του γεγονοτος!

τελοςπαντων, δεν εχει νοημα η κουβεντα αυτη τωρα, η κοπελα εχει το αγχος της. να κανει το τεστ,να ηρεμησει. ειμαι σιγουρη οτι μετα θα ναι λιγο πιο υπευθυνη!

 

Σε μοναστήρι οχι απλα υπεύθυνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 278
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν εδωσα τετοια συμβουλη, μιλησα επι του γεγονοτος!

τελοςπαντων, δεν εχει νοημα η κουβεντα αυτη τωρα, η κοπελα εχει το αγχος της. να κανει το τεστ,να ηρεμησει. ειμαι σιγουρη οτι μετα θα ναι λιγο πιο υπευθυνη!

 

Κοπέλα μου το ξερω οτι δεν έδωσες αυτήν την συμβουλή, αλλά αυτήν την συμβουλή θα ακούσει ενα κορίτσι αυτής της ηλικίας. Οτι βοηθάει να παει κάποιος προστασία και εννοείται οτι θα τρομοκρατηθεί.. Με το καλο κανένας δεν βάζει προφυλακτικό ούτε στα 35!

Link to comment
Share on other sites

ακυρο κοριτσια δεν ειναι κανενα φαρμακειο ανοιχτο..αυριο θα το κανω..και μεχρι τοτε θα εχω πεθανει...:(:(:(:(:(:(:( και εχω και ενοχλησεις χαμηλα...καιο δεν τρωω τπτ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω και το αλλο? Το αγόρι μου μου λεει αν εισαι εγω θα ερθω να σε ζητήσω...θελω να σε παντρευτώ <3:oops::oops:

 

Είναι σίγουρος ότι δεν είσαι γι αυτό στο λέει :wink:

Κάνε του μια πλάκα αν βγει αρνητικό και πες του ότι είναι θετικό να πέσει ξερός :-P:-P:-P

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

ακυρο κοριτσια δεν ειναι κανενα φαρμακειο ανοιχτο..αυριο θα το κανω..και μεχρι τοτε θα εχω πεθανει...:(:(:(:(:(:(:(

 

Μπορεί και να σου έχει έρθει μέχρι αύριο...

Καλά δεν εφημερεύει κανένα στην γειτονιά σας ?

 

Εγώ έχω ένα . Αν μένεις κοντά στην Παλλήνη έλα να στο δώσω ...

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρος ότι δεν είσαι γι αυτό στο λέει :wink:

Κάνε του μια πλάκα αν βγει αρνητικό και πες του ότι είναι θετικό να πέσει ξερός :-P:-P:-P

 

χαχαχ τον λυπαμε ειναι πολυ καλος...μακαρι να βγει αρνητικο και δεν 3αναπειραζω κανεναν!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να σου έχει έρθει μέχρι αύριο...

Καλά δεν εφημερεύει κανένα στην γειτονιά σας ?

 

Εγώ έχω ένα . Αν μένεις κοντά στην Παλλήνη έλα να στο δώσω ...

 

οχι εχει παει σε ολα...δεν 3ερω..φοβαμαι πολυ..τετοιο κλαμα δεν εχω 3αναρι3ει και ποναει και η μεση μουυ.. :(

Link to comment
Share on other sites

οχι εχει παει σε ολα...δεν 3ερω..φοβαμαι πολυ..τετοιο κλαμα δεν εχω 3αναρι3ει και ποναει και η μεση μουυ.. :(

 

Στην πόρτα του φαρμακείου υπάρχει λίστα με αυτά που εφημερεύουν στην περιοχή σου.

Αν δεν αντέχεις πες του να πάει σε εφημερεύον

Σίγουρα υπάρχει κάποιο στην περιοχή σου

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι σίγουρος ότι δεν είσαι γι αυτό στο λέει :wink:

Κάνε του μια πλάκα αν βγει αρνητικό και πες του ότι είναι θετικό να πέσει ξερός :-P:-P:-P

 

Ωχ πολυ σκληρό! Δεν τον λυπάσαι;:wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρος ότι δεν είσαι γι αυτό στο λέει :wink:

Κάνε του μια πλάκα αν βγει αρνητικό και πες του ότι είναι θετικό να πέσει ξερός :-P:-P:-P

 

Κοίταξε...ειναι κλειστά ακομα...αύριο τωρα...μου εχουν κοπεί τα πόδια...:-(

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε...ειναι κλειστά ακομα...αύριο τωρα...μου εχουν κοπεί τα πόδια...:-(

 

Τα κλειστά φαρμακεία έχουν την λίστα των εφημερευόντων για να σε κατευθύνουν ...

Μπορεί να έχει κατεβάσει ρολά αλλά η λίστα είναι πάνω στο τζάμι τους και φαίνεται απέξω...

Στο λέω γιατί εσύ δεν πρόκειται να κοιμηθείς τη νύχτα

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι ολα κλειστά είμαστε απο επαρχία...αύριο τωρα θα τον στείλω...:-(

 

Καλά

Υπομονή τότε...

Αν και πιστεύω ότι θα σου έρθει... και θα γλυτώσει και τις βέρες ο δικός σου:lol:

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Εγω σου είχα πει να κανεις χοριακη........

 

Δεν μπορω να κανω χωριάκή...μόνη μου με τπτ...θα κανω τεστ...ελπίζω να με βοηθήσει ο θεός και να μην ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια...ευχαριστώ ;) θεό δεν ειμαι πριν λιγο το εκανα...ειχε δυο παράθυρα ενα στρογγυλό και μια καρδιά...δεν ειμαι το κοίταγά και το ξανάκοιτούσα...δεν δίνε το blueclear... Αλλα πιστευω αν ήμουν θα μου το δείχνει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...