Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ORCHESTRA CLUB CARD


Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι τις μανούλες που έχουν ήδη αυτή την κάρτα των ORCHESTRA;;;

αυτή την κάρτα σκέφτεται να την βγάλει μια φίλη μου.Μπορώ να την χρησιμοποιώ κι εγώ;;;

ή όπως έχω ακούσει έχει πάνω φωτογραφία;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φωτογραφία τίνος έχει? Δηλαδή σε βγάζουν φωτό εκεί στο μαγαζί?

Τα orchestra είναι γαλλικά ρούχα?

Επίσης ξέρετε που υπάρχει το stock μαγαζί τους?

Εγώ ψωνίζω από το stock της mini raxevsky και την έχω καταβρεί. 70% έκπτωση έχει σε όλα τα ρούχα και συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

γι αυτο το μαγαζι εχω να πω τα χειροτερα οχι ομως ως προς την ποιοτητα των ρουχων αλλα ως προς τη συμπεριφορα των υπαλληλων. Πηγα 2 φορες στο καταστημα των βριλησσιων και απλως εκει δεν σου δινει κανεις σημασια, παιρνεις οτι θες τα πας στο ταμειο κι αν εχεις καμμια απορια μενεις με αυτη, καθολου προθυμοι. Ετσι ειπα να παω στο καταστημα του χαλανδριου οπου κι εγινε ο κακος χαμος. Αφου και παλι δεν ηρθε καμμια πωλητρια να μας εξυπηρετησει αφησα κατι ρουχα που ειχα διαλεξει στο ταμειο, τοτε ακουω μια κυρια να φωναζει και να εχει σηκωμενα τα ρουχα και ναλεει ¨ποιανου ειναι αυτα¨ και της απανταω οτι ειναι δικα μου, τοτε ερχεται μου τα δινει πισω και μου λεει οτι υπαρχουν καλαθακια στην πορτα για να τα βαζουμε, της ειπα συγνωμη δεν το ηξερα και συνεχισα την αγορα μου με την αδερφη μου. Ο τροπος δεν μου αρεσε αλλα δεν εδωσα σημασια. Διαλεξαμε τελος παντων αυτα που θελαμε, τα βαλαμε στο καλαθακι και παμε στο ταμειο και το αδειαζω απο την δεξια πλευρα της ταμειακης. γυριζει και μου λεει ¨δεν τα βαζουμε απο αυτη την πλευρα αλλα απο την αριστερη¨, συνεχιζω να μην μιλαω αλλα μου εχει ανεβασει το αιμα στο κεφαλι. Της λεω λοιπον οτι εχω καρτα και αν μπορει ενα απο τα σετακια να μου κοψει ξεχωριστη αποδειξη και τοτε βγαζει μια γλωσσα και λεει ¨αυτη η καρτα ειναι μονο για τον κατοχο και φερεμου την ταυτοτητα, που ολοι θελετε να ψωνιζετε με αλλουνου καρτα αντι να βγαλετε και δεν γινεται να φαινεται οτι εχουν κοπει 2 αποδειξεις σε μια καρτα" και της λεω αν βγω και ξαναμπω και σου πω ξεχασα να παρω κι αυτο δεν θα μου το πουλησεις για να μην φιανεται ωρα στην αποδειξη? και τα πηρα και της λεω οτι την καρτα την βγαλατε γιατι δεν εχετε δουλεια επειδη ειστε ακριβοι και οτι με τη συμπεριφορα τους θα ανηκουν στους 1300000 ανεργους. Αλλα πραγματικα της την φυλαω της κυριας γιατι θα παω να ψωνισω και θα της βγαλω την ψυχη και οταν ληξει η καρτα δεν θα την ξανα ανανεωσω. Δεν μπορω να καταλαβω τι πολιτικη εχουν? εχετε συναντησει κατι παρομοιο σε καποιο καταστημα ?

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφία τίνος έχει? Δηλαδή σε βγάζουν φωτό εκεί στο μαγαζί?

Τα orchestra είναι γαλλικά ρούχα?

Επίσης ξέρετε που υπάρχει το stock μαγαζί τους?

Εγώ ψωνίζω από το stock της mini raxevsky και την έχω καταβρεί. 70% έκπτωση έχει σε όλα τα ρούχα και συμφέρει.

 

 

Φωτογραφία ναι, σε βγάζουν εκεί στο μαγαζί και την τυπώνουν μέσω υπολογιστή και τη βάζουν στην κάρτα.

Στοκ δεν ξέρω αν έχει κατάστημα μόνο της συγκεκριμένης φίρμας, αλλά νομίζω ότι έχει και Orchestra στα Factory και Empoli.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γι αυτο το μαγαζι εχω να πω τα χειροτερα οχι ομως ως προς την ποιοτητα των ρουχων αλλα ως προς τη συμπεριφορα των υπαλληλων. Πηγα 2 φορες στο καταστημα των βριλησσιων και απλως εκει δεν σου δινει κανεις σημασια, παιρνεις οτι θες τα πας στο ταμειο κι αν εχεις καμμια απορια μενεις με αυτη, καθολου προθυμοι. Ετσι ειπα να παω στο καταστημα του χαλανδριου οπου κι εγινε ο κακος χαμος. Αφου και παλι δεν ηρθε καμμια πωλητρια να μας εξυπηρετησει αφησα κατι ρουχα που ειχα διαλεξει στο ταμειο, τοτε ακουω μια κυρια να φωναζει και να εχει σηκωμενα τα ρουχα και ναλεει ¨ποιανου ειναι αυτα¨ και της απανταω οτι ειναι δικα μου, τοτε ερχεται μου τα δινει πισω και μου λεει οτι υπαρχουν καλαθακια στην πορτα για να τα βαζουμε, της ειπα συγνωμη δεν το ηξερα και συνεχισα την αγορα μου με την αδερφη μου. Ο τροπος δεν μου αρεσε αλλα δεν εδωσα σημασια. Διαλεξαμε τελος παντων αυτα που θελαμε, τα βαλαμε στο καλαθακι και παμε στο ταμειο και το αδειαζω απο την δεξια πλευρα της ταμειακης. γυριζει και μου λεει ¨δεν τα βαζουμε απο αυτη την πλευρα αλλα απο την αριστερη¨, συνεχιζω να μην μιλαω αλλα μου εχει ανεβασει το αιμα στο κεφαλι. Της λεω λοιπον οτι εχω καρτα και αν μπορει ενα απο τα σετακια να μου κοψει ξεχωριστη αποδειξη και τοτε βγαζει μια γλωσσα και λεει ¨αυτη η καρτα ειναι μονο για τον κατοχο και φερεμου την ταυτοτητα, που ολοι θελετε να ψωνιζετε με αλλουνου καρτα αντι να βγαλετε και δεν γινεται να φαινεται οτι εχουν κοπει 2 αποδειξεις σε μια καρτα" και της λεω αν βγω και ξαναμπω και σου πω ξεχασα να παρω κι αυτο δεν θα μου το πουλησεις για να μην φιανεται ωρα στην αποδειξη? και τα πηρα και της λεω οτι την καρτα την βγαλατε γιατι δεν εχετε δουλεια επειδη ειστε ακριβοι και οτι με τη συμπεριφορα τους θα ανηκουν στους 1300000 ανεργους. Αλλα πραγματικα της την φυλαω της κυριας γιατι θα παω να ψωνισω και θα της βγαλω την ψυχη και οταν ληξει η καρτα δεν θα την ξανα ανανεωσω. Δεν μπορω να καταλαβω τι πολιτικη εχουν? εχετε συναντησει κατι παρομοιο σε καποιο καταστημα ?

 

 

Δεν νομίζω ότι είναι πολιτική του καταστήματος. Μου έχει τύχει και εμένα ανάλογη αγενέστατη συμπεριφορά υπαλλήλων και τα έχω πάρει στο κρανίο...

Κοίτα, εγώ ψωνίζω αρκετά από τα Orchestra γιατί με βολεύουν (έχει κοντά στην περιοχή μου) και γιατί είμαι ικανοποιημένη από τα ρούχα τους. Είμαι "τυχερή" διότι οι υπάλληλοι των δύο καταστημάτων που εγώ πηγαίνω (όχι στις περιοχές που προανέφερες) είναι κάτι παραπάνω από ευγενικοί.

Μάλιστα μου έχει τύχει να ζητήσω να κοπούν δύο διαφορετικές αποδείξεις για αγορές που έκανα την ίδια μέρα και ώρα και δεν μου είπαν κάτι (βλέπεις, κάνω και... θελήματα, εξυπηρετώ γιαγιάδες, θείες, γνωστούς για δωράκια που θέλουν να κάνουν και πάω και τα αγοράζω εγώ με την κάρτα).

Για ανάλογους με τους δικούς σου λόγους έχω ελαττώσει και εγώ στο ελαχιστότατο τις αγορές από άλλο κατάστημα της περιοχής μου. Αν και μου αρέσουν τα ρούχα τους τα παιδικά, πηγαίνω σπανιότατα και κάθε φορά εκνευρίζομαι, γιατί τα "κοριτσάκια" που έχει ως πωλήτριες προφανώς δεν εκτιμούν τη δουλειά τους, πάντα δείχνουν να βαριούνται που ζουν, μου απαντούν αγενέστατα σε κάθε ερώτησή μου και κάνουν το μαγαζί να μοιάζει χειρότερο και από self service. Και είναι πράγματι "χαζό" όταν βλέπεις έναν άνθρωπο να έχει μπει στο μαγαζί σου με διάθεση να ψωνίσει αντί να τον κάνεις να πάρει τέσσερα πράγματα αντί για δύο που αρχικά είχε σκοπό, τον αποτρέπεις να πάρει ακόμη και αυτό που θέλει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι είναι πολιτική του καταστήματος. Μου έχει τύχει και εμένα ανάλογη αγενέστατη συμπεριφορά υπαλλήλων και τα έχω πάρει στο κρανίο...

Κοίτα, εγώ ψωνίζω αρκετά από τα Orchestra γιατί με βολεύουν (έχει κοντά στην περιοχή μου) και γιατί είμαι ικανοποιημένη από τα ρούχα τους. Είμαι "τυχερή" διότι οι υπάλληλοι των δύο καταστημάτων που εγώ πηγαίνω (όχι στις περιοχές που προανέφερες) είναι κάτι παραπάνω από ευγενικοί.

Μάλιστα μου έχει τύχει να ζητήσω να κοπούν δύο διαφορετικές αποδείξεις για αγορές που έκανα την ίδια μέρα και ώρα και δεν μου είπαν κάτι (βλέπεις, κάνω και... θελήματα, εξυπηρετώ γιαγιάδες, θείες, γνωστούς για δωράκια που θέλουν να κάνουν και πάω και τα αγοράζω εγώ με την κάρτα).

Για ανάλογους με τους δικούς σου λόγους έχω ελαττώσει και εγώ στο ελαχιστότατο τις αγορές από άλλο κατάστημα της περιοχής μου. Αν και μου αρέσουν τα ρούχα τους τα παιδικά, πηγαίνω σπανιότατα και κάθε φορά εκνευρίζομαι, γιατί τα "κοριτσάκια" που έχει ως πωλήτριες προφανώς δεν εκτιμούν τη δουλειά τους, πάντα δείχνουν να βαριούνται που ζουν, μου απαντούν αγενέστατα σε κάθε ερώτησή μου και κάνουν το μαγαζί να μοιάζει χειρότερο και από self service. Και είναι πράγματι "χαζό" όταν βλέπεις έναν άνθρωπο να έχει μπει στο μαγαζί σου με διάθεση να ψωνίσει αντί να τον κάνεις να πάρει τέσσερα πράγματα αντί για δύο που αρχικά είχε σκοπό, τον αποτρέπεις να πάρει ακόμη και αυτό που θέλει...

 

 

μια συναδελφος μου που ψωνιζει στο παγκρατι η στην καισαριανη δεν θυμαμαι τωρα δεν ειχε προβλημα και μαλιστα πολλες φορες δινει την καρτα στη μανα της η στην πεθερα της και μια χαρα τη δεχονται. Και ενταξει δεν με πειραζει να μου πουν οτι ειναι προσωπικη η καρτα, το ξερω αλλωστε αλλα δεν μπορω αυτο το υφακι και ιδιως σε καιρο κρισης που αλλοι πεινανε και δεν εχουν δουλεια και αυτοι βαριουνται τα παντα, κι αν εχουν προβληματα στη δουλεια τους δε με νοιαζει κι εγω απληρωτη ειμαι 5 μηνες αλλα δεν την πληρωνει ο αλλος που εχει τη διαθεση να μου δωσει τα λεφτα του. η αληθεια ειναι οτι θα ξαναπαω για να μην πανε χαμενα τα λεφτα της καρτας αλλα και γιατι τα ρουχα ταιριαζουν στο γουστα μας και το σωματοτυπο του μικρου ,ειναι και καλη ποιοτητα αλλα θα συμπεριφερθω αναλογα

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω φωτό σε μια κάρτα. Μάλλον την έχει δεί κάπως η orchestra. Εγώ έχω κάρτα της mothercare, της prenatal, της lapin και αλλάζει χέρια συνέχεια σε μένα, στην αδερφή μου, στην μητέρα μου και δεν έχει γίνει ποτέ ζήτημα. Και τα κορίτσια αυτών των καταστημάτων όπως και της mini raxevsky είναι πολύ εξυπηρετικά.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω φωτό σε μια κάρτα. Μάλλον την έχει δεί κάπως η orchestra. Εγώ έχω κάρτα της mothercare, της prenatal, της lapin και αλλάζει χέρια συνέχεια σε μένα, στην αδερφή μου, στην μητέρα μου και δεν έχει γίνει ποτέ ζήτημα. Και τα κορίτσια αυτών των καταστημάτων όπως και της mini raxevsky είναι πολύ εξυπηρετικά.

 

Κι εγώ έχω όλες αυτές τις κάρτες που αναφέρεις και προφανώς τις χρησιμοποιώ συνεταιρικά με μαμά και πεθερά. Αλλά της Orchestra η κάρτα έχει άλλη λογική. Με τη χρήση της οι τιμές είναι 50% φθηνότερες νομίζω, άρα το μαγαζί έχει να χάσει πολλά αν τυχόν η κάρτα χρησιμοποιείται όπως χρησιμοποιούμε εμείς τις υπόλοιπες, με τις οποίες απλά μαζεύουε πόντους και κάποια στιγμή έχουμε ένα ποσό δώρο για επόμενη αγορά. Άλλωστε στα Orchestra μόνο έτσι συμφέρει να ψωνίζεις (με την κάρτα), γιατί οι κανονικές τιμές τους είναι γεια σου.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έβγαλα την κάρτα με 25 Ευρώ το Δεκέμβριο '12. Αγόρασα αμέσως ρούχα για 7 παιδάκια για τα χριστούγεννα αξίας 140 Ευρώ και έδωσα 70 Ευρώ. Έκτοτε αγοράζω όλα τα δωράκια σε παιδάκια, για γενέθλια κτλ. από εκεί. Έχει βγάλει και με το παραπάνω τα λεφτά της! Η αλλαγή γίνεται στην αρχική τιμή, το 'χω τσεκάρει πριν βγάλω την κάρτα άλλαξα κάτι που μας είχαν πάρει δώρο. Η ποιότητα είναι συνήθως πολύ καλή (δηλαδή κάτι που έχει με την κάρτα 10 Ευρώ έχει την ποιότητα ρούχου που θα αγόραζες με 20 Ευρώ). Έχει και εσωρουχάκια, καλτσάκια, κ.α. Καμιά φορά δεν μου αρέσει το σχέδιο, και μερικά συνθετικά ρούχα, αλλά έχει και πολλά βασικά ρούχα βαμβακερά μονόχρωμα ωραιότατα!

 

μπορεί να τη χρησιμοποιεί και ο σύζυγος (λέμε τώρα :)) Πάντως για το κατάστημα Χαλανδρίου έχω τύχει σε καταστάσεις να επεμβαίνει αρκετά δυναμικά η υπεύθυνη, αλλά δεν με ενόχλησε το ύφος της. Έπιασα και συζήτηση και ήταν πολύ συμπαθητική. Τώρα εργάζεται και μια κοπελίτσα παρα πολύ γλυκιά ως υπάλληλος.

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ολοι λετε καλη ποιοτητα μονο εγω ειμαι γκαντεμω?

 

Πηγα δυο φορες ημουν και ετοιμη να βγαλω καρτα και τις δυο φορες ειχα προβλημα με τα ρουχα. Την πρωτη φορα πηρα ενα παντελονακι καλοκαιρινο τζιν παω σπιτι να το δοκιμασει ο μικρος με το που παω να το βαλω μου μενει το κουμπι στο χερι. Οχι ευκολο κουμπι δεν ραβοταν απο μενα αυτα τα κουμπια που εχουν τα τζιν με κλιπς τα σκληρα .

Με την μοδιστρα αυτο το παντελονακι μου πηγε χρυσο το παω το φτιαχνουν 15 ευρω η μοδιστρα και παει να το φορεσει παλι τα ιδια μαλλον εφταιγε η τρυπα του παντελονιου το ξαναπαω και τελικα το πληρωσα λες και ηταν lappen.

 

To ξαναπαθα αλλη μια φορα με αλλο ρουχο και δεν ξαναπατησα ουτε καρτα εβγαλα.

Link to comment
Share on other sites

Την εβγαλα και εγω την καρτα εδω στο Βελγιο.

Η orchestra εξαγορασε εδω τουλαχιστον το premamman και ολα τα καταστηματα εδω εγινα orchestra κρατοντας το ιδιο προσωπικο. Εμενα με εξυπηρετει ενα συγκεκριμενο καταστημα στην γειτονια μου.

Εδω η καρτα εχει 35? και θελουν φωτογρφια (επειδη ειμαι πελατησα 2-3 απο τις πωλητριες με ξερουν αλλα οχι ολες οποτε κολλησα μια).

Γενικα νομιζω οτι για την τιμη μετα την εκπτωση τα ρουχα ειναι πολυ καλα. Για να αξιζει ομως τον κοπο πρεπει να κανονισεις να κανεις τις περισσοτερες αγορες σου απο την συγκεκριμενη αλυσιδα οποτε πραγματικα δεν ξερω αν με συμφερει την στιγμη που οι γιοι μου εχουν ηδη αποψη (και το orchestra δεν εχει πολλα σχεδια με cartoon).

Επισης μου ειπαν οτι η ιδια καρτα ισχυει και για τις αλλες χωρες που εχει καταστηματα (οτι μπορω να την χρησιμοποιησω δηλαδη και στην Ελλδαδα, αλλα δεν το πολυπιστευω)

Link to comment
Share on other sites

κι εμείς το σκεφτόμασταν να δώσουμε 30 ευρώ και τελικά βγάλαμε μια κάρτα συναιτερική δίνοντας απο 10 ευρώ η μια και απλά παμε μαζί για ψώνια και έχουμε σωθεί! Με τις τιμές του κλάμπ ειναι πολύ φτηνά και παίρνουμε δώρα τα πάντα! Ειδικά στις γιορτές παίρνεις ενα αξιοπρεπες δώρο με 20 ευρώ πχ ενω αλλιώς ήθελες τα διπλά. Ενα φορμάκι μου ψηλώθηκε λίγο στη μασχάλη αλλά οκ οχι οτι τρελάθηκα.

Link to comment
Share on other sites

κι εμείς το σκεφτόμασταν να δώσουμε 30 ευρώ και τελικά βγάλαμε μια κάρτα συναιτερική δίνοντας απο 10 ευρώ η μια και απλά παμε μαζί για ψώνια και έχουμε σωθεί! Με τις τιμές του κλάμπ ειναι πολύ φτηνά και παίρνουμε δώρα τα πάντα! Ειδικά στις γιορτές παίρνεις ενα αξιοπρεπες δώρο με 20 ευρώ πχ ενω αλλιώς ήθελες τα διπλά. Ενα φορμάκι μου ψηλώθηκε λίγο στη μασχάλη αλλά οκ οχι οτι τρελάθηκα.

 

 

Μην σου πω και με 10 ευρώ... Ένα σορτσάκι ή κολάν και ένα απλό μπλουζάκι, για κοριτσάκια τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτογραφία ναι, σε βγάζουν εκεί στο μαγαζί και την τυπώνουν μέσω υπολογιστή και τη βάζουν στην κάρτα.

Στοκ δεν ξέρω αν έχει κατάστημα μόνο της συγκεκριμένης φίρμας, αλλά νομίζω ότι έχει και Orchestra στα Factory και Empoli.

 

Εχει orchestra στο factory αλλά λειτουργεί σαν κανονικό κατάστημα και όχι σαν στοκ. Μία φορά που πήγα είχε ρούχα της σεζόν και οι τιμές ήταν όπως και στα καταστήματα.

 

Συμφωνώ για την ποιότητα, είναι μέτρια για τη τιμή τους, αν και τα σχέδια και τα χρώματα στα κοριτσίστικα είναι όμορφα. Αλλά δε νομίζω ότι αξίζουν όσα κοστίζουν.

Αν η κάρτα είχε 30 ευρώ για πάντα θα το σκεφτόμουν , αλλά μόνο για 1 χρόνο δε το σκέφτομαι....ειδικά αν οι αλλαγές γίνονται στις αρχικές τιμές.

Γαλλικά είναι τα ρούχα (σε αντίθεση με τα lapin που είναι ελληνικότατα και κοστίζουν λες και είναι από το Παρίσι!!)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω όλες αυτές τις κάρτες που αναφέρεις και προφανώς τις χρησιμοποιώ συνεταιρικά με μαμά και πεθερά. Αλλά της Orchestra η κάρτα έχει άλλη λογική. Με τη χρήση της οι τιμές είναι 50% φθηνότερες νομίζω, άρα το μαγαζί έχει να χάσει πολλά αν τυχόν η κάρτα χρησιμοποιείται όπως χρησιμοποιούμε εμείς τις υπόλοιπες, με τις οποίες απλά μαζεύουε πόντους και κάποια στιγμή έχουμε ένα ποσό δώρο για επόμενη αγορά. Άλλωστε στα Orchestra μόνο έτσι συμφέρει να ψωνίζεις (με την κάρτα), γιατί οι κανονικές τιμές τους είναι γεια σου.

 

 

 

Tης mothercare ναι, μαζεύεις πόντους αλλά της prenatal η κάρτα κάνει έκπτωση μόνο για τους κατόχους. Πχ έχει 80% έκπτωση με την κάρτα και για τους άλλους 50% σε περίοδο εκπτώσεων. Αλλες φορές κάνουν μόνο προσφορές 30% στους κατόχους της κάρτας σε μη περίοδο εκπτώσεων.

Link to comment
Share on other sites

Εχει orchestra στο factory αλλά λειτουργεί σαν κανονικό κατάστημα και όχι σαν στοκ. Μία φορά που πήγα είχε ρούχα της σεζόν και οι τιμές ήταν όπως και στα καταστήματα.

 

Συμφωνώ για την ποιότητα, είναι μέτρια για τη τιμή τους, αν και τα σχέδια και τα χρώματα στα κοριτσίστικα είναι όμορφα. Αλλά δε νομίζω ότι αξίζουν όσα κοστίζουν.

Αν η κάρτα είχε 30 ευρώ για πάντα θα το σκεφτόμουν , αλλά μόνο για 1 χρόνο δε το σκέφτομαι....ειδικά αν οι αλλαγές γίνονται στις αρχικές τιμές.

Γαλλικά είναι τα ρούχα (σε αντίθεση με τα lapin που είναι ελληνικότατα και κοστίζουν λες και είναι από το Παρίσι!!)

 

Οι αλλαγες γίνονται στις αρχικές τιμες. Αυτό είναι καλό ειδικότερα αν παρεις κατι για δώρο.

 

οσο για τα 30 ευρώ και εγώ στην αρχή τα θεώρησα πολλά όμως μια κατι γενέθλια, μια γεννήσεις, μια το ένα μια το αλλο, η καρτα έχει βγαλει προ πολλού τα χρήματα της από δώρα και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ την κάρτα .. και δεν πήγε χαμένη... έβγαλα πολλές υποχρεώσεις.

Αλλά και 2η χρονιά να πάρω δώρα ρούχα απο την ίδια εταιρεία?

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ την κάρτα .. και δεν πήγε χαμένη... έβγαλα πολλές υποχρεώσεις.

Αλλά και 2η χρονιά να πάρω δώρα ρούχα απο την ίδια εταιρεία?[/quote

 

Γιατί όχι;; Είναι όμορφα ρούχα και ποιοτικά. Ποιος θα χαλαστεί; Από το να πάρεις Zara και Η&Μ πολύ καλύτερα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ την κάρτα .. και δεν πήγε χαμένη... έβγαλα πολλές υποχρεώσεις.

Αλλά και 2η χρονιά να πάρω δώρα ρούχα απο την ίδια εταιρεία?

Α εγώ το έχω συνηθίσει μια χαρά' date=' η κουνιαδα μου από εκεί μου φέρνει συνεχεια!

 

Γιατί όχι;; Είναι όμορφα ρούχα και ποιοτικά. Ποιος θα χαλαστεί; Από το να πάρεις Zara και Η&Μ πολύ καλύτερα.

Είναι πράγματι πολυ όμορφα ρούχα. Όμως σε εμας τουλάχιστον πέφτουν λίγο στενα. Κ αν πάρω μεγαλύτερο νούμερο τότε περισσευουν τα μανικια. Μονο αυτό το "μειονέκτημα" τους βρισκω

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η τριτη χρονια που ανανεωνω την καρτα club κι εχω σωθει.Ψωνιζω στην αρχη καθε σεζον ολα τα ρουχα για τον μικρο μου και τωρα που περιμενω το κοριτσακι μου υον Ιουλιο με το καλο παλι εκει θα ψωνισω.

Θεωρω οτι τα 30 ευρω που δινω καθε χρονο ειναι πολυ δικαιη τιμη για την ποιοτητα κ την ποικιλια τους.Οσο για το προσωπικο,στο καταστημα Παγκρατιου κ Βολου που ψωνιζω ειναι μια χαρα,εξυπηρετικες κοπελες και συνεννοησιμες,μαλιστα μου εχουν κανει αλλαγες χωρις αποδειξη.

Το μονο προβλημα με τα ρουχα τους ειναι οτι επειδη ειναι στενες οι φορμες ταιριαζουν καλυτερ σε λιγνα παιδακια κ παλι μεγαλυτερο νουμερο απο το κανονικο τους

Α και επισης αν εχεις αγορασει κατι με καρτα για δωρο κ ο αλλος το αλλαξει,το παιρνει στην αρ ικη τιμη και αντιστροφα.Αν μου φερουν δωρο απο κει κ εχω την καρτ,το παιρνω μιση τθμη κ ετσι ψωνιζω κι αλλα.Βασικη προυποθεση για να βγαζω την καρτα με τοσα δωρα που κανω :;)))

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites

Aνοιξε orchestra και στην Αργυρούπολη, όπως και mothercare.

Ηθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βγάλω αυτή την κάρτα. Πρέπει να κάνω αγορές 55ευρώ? Αγορές στην αρχική τιμή ή ισχύει και για τα προιόντα με έκπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...