Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ (Χαϊδάρι,Αιγάλεω,Κορυδαλλό)


eleni_k

Recommended Posts

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.Θα ήθελα τη βοήθεια σας στην αναζήτηση παιδιάτρου μιας και οι εμπειρίες σας είναι πολύτιμες.Γεννάω την άλλη βδομάδα και μέσα στον πανικό να είναι όλα έτοιμα αυτό μας διέφυγε τελείως.Θα ήθελα να μου συστήσετε κάποια παιδίατρο στις περιοχές Χαϊδάρι,Αιγάλεω,Κορυδαλλό...γενικά εδώ τριγύρω και να μου πείτε και την εμπειρία σας.Τα μόνα που μπορώ να σκεφτώ ως "απαιτήσεις" αυτή τη στιγμή είναι να είναι γυναίκα και υπέρ και γνώστης του θηλασμού ώστε να μας βοηθήσει αν χρειαστεί, να είναι στο ικα ώστε να γράφουμε τουλάχιστον τα φάρμακα,εμβόλια κτλ,να μπορώ να την βρίσκω στο τηλέφωνο,και να μην μας βλέπει σαν χρήμα,όταν χρειάζεται να έρχεται η να πηγαίνουμε αλλά και για μια απλή συμβουλή να μην θέλει επίσκεψη, να εξυπηρετεί και απο το τηλ.

Νομίζω είναι λογικά όλα αυτά ειδικά για τα σημερινά δεδομένα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα και εγώ πριν κάτι μήνες παιδίατρο σε αυτές τις περιοχές. Άλλαξα διάφορους για διαφορετιούς λόγους (και γυναίκες και άνδρες).Τελικά κατέληξα σε μία στον Πειραία που προς το παρον είμαι ευχαριστημένη..

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.Λόγω απόστασης νομίζω θα απορίψω τον πειραιά γιατί νομίζω δεν θα με βολέψει στην πορεία μιας.Θα ξεκινήσουμε με κάτι κοντινό φυσικά γιατί βολεύει αλλά πρωτεύων είναι να είμαστε ικανοποιημένοι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...