Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΑΣ...(ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 316
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και γω παντως πιστευω Φιλιω πως πρεπει να ανοιξετε ενα αλλο θεμα για το scrapbooking.Θα το δουν και αλλες κοπελες που μπορει να ενδιαφερονται...εδω ανοιγονται θεματα χωρις λογο και ουσια οχι αυτο που εχει και ενδιαφερον...γνωμη μου ειναι βεβαια ναι??

α! Βιργινια,πανεμορφα τα παιδια σου,να σου ζησουν!! :D

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου, πόσο σε καταλαβαίνω...

Βλέπεις εκείνες τις δύο ημερομηνίες κάτω από το τικεράκι της μικρής;

 

Είναι οι δικοί μου οι άντρες γι΄αυτό κι εγώ περιμένω να μεγαλώσει η μπέμπα για να βγάλω τα μεράκια μου.

Δεν λέω καλά τα αγόρια αλλά τα κορίτσια ρε παιδί μου άλλη χάρη έχουν...

κοίτα και τις νεράιδες των κοριτσιών, τις βλέπεις και χαζεύεις.

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΙΩ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ DVD ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ?

ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΦΑΛΜΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗς ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.............. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ!

Τα παιδιά θέλουν την αγάπη μας!!!!

 

fd1dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω, το δικό το νινί είναι μικρό και δεν έχω ακόμη διαφορετικές πόζες για να κάνω άλμπουμ.

Περιμένω πώς και πώς να μεγαλώσει για να της βάλω όλα τα φουστανάκια που της φέρανε και μετά... βαστάτε με αν μπορείτε :lol:

κορίτσια συγχαρητήρια!!!

 

Εσύ θα χεις την ευκαιρία! Εγώ που δεν εχω κοριτσάκι τι να δημιουργήσω με 2 άντρες μου λες???? :(

 

Βρε Βικη μου ..αυτα που εχω δει εγω απο σενα ειναι καταπληκτικά!!! Το βιβλιο των ευχων το digi scrapbook OΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ!! :shock:

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΦΙΛΙΩ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ DVD ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ?

ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΦΑΛΜΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗς ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.............. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ!

 

ΚΡΙΜΑ.. :cry::cry: ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.. Κ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Γλυκειά μου Φιλιώ, με την κουκλίτσα σου, μπράβο σου!

 

Είδα τι έχεις κάνει για το κοριτσάκι σου και ζήλεψα!!! :oops:

Χίλια μπράβο! τι να πω...

 

Είσαι και συ ένα μικρό κοριτσάκι...

 

Θα κάνω κι εγώ άλμπουμ στο photobucket, γιατί κι εγώ έχω πάθος με τη φωτογραφία, και το κοριτσάκι μου...

 

Από Θεσσαλονίκη είμαι, εσύ?

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

ε, λοιπόν με πείσατε!! στρωθηκα χθες κι άρχισα τη συλλογή φωτογραφιών για να έχω να ανεβάζω στο site... μιλάμε είναι κόλλημα άγριο!! όταν έχω αποτέλεσμα... θα σας δείξω!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι να πω... :oops::oops:

ευχαριστω παρα πολυ ... μακαρι να σας ξεσηκωνω.. πολυ μου αρεσει ολο αυτό!!! περιμενω με πολυ χαρα τα δικα σας εργα!!!

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκειά μου Φιλιώ, με την κουκλίτσα σου, μπράβο σου!

 

Είδα τι έχεις κάνει για το κοριτσάκι σου και ζήλεψα!!! :oops:

Χίλια μπράβο! τι να πω...

 

Είσαι και συ ένα μικρό κοριτσάκι...

 

Θα κάνω κι εγώ άλμπουμ στο photobucket, γιατί κι εγώ έχω πάθος με τη φωτογραφία, και το κοριτσάκι μου...

 

Από Θεσσαλονίκη είμαι, εσύ?

φιλιά

 

Ειμαι απο Βολο.. σε ευχαριστω πολυ ... και καλη δουλεια με τις φωτο σου.. θα περημένω "εργα σου" .. :D:D

να και ενα φρεσκο..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Ax nai, από Βόλο... Τον λατρεύω, την παραλία με τα τσιπουράδικα και όλα...

 

Υπέροχα τα scraping σου, αυτά που βλέπουμε είναι σε hard copy, ή είναι ψηφιακά? Έχω τεράστια απορία... Αν είναι σε χαρτί, ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ???? :roll::roll::idea:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. ειναι ολα digi...( εχω ομως και κανονικο αλμπουμ (scrapbook).. :wink: )

ειναι απλό αν εχεις αλπουμ στο photobuket θα δεις τη λεξη scrapbooks πατάς και μπαίνεις στο site ...αρχικά διαλέγεις ενα θέμα που θέλεις να έχουν οι φωτο σου..μετα μπαίνεις κατευθείαν στο πρόγραμμα επεξεργασίας το οποίο τα εχει ολα έτοιμα απλά διαλέγεις τις φωτο σου και διακοσμεις .. διαλέγεις φοντα ,κορνίζες, διακοσμητικά κ κάνεις τη σύνθεση που σου αρέσει... πατας save κ στο στέλνει πίσω στο photobuket απο εκει μπορείς να χωρίσεις τις φωτο σου μια μια (Εdit) κ να τα κατεβάσεις στον υπολογιστή σου σε μορφή jdg δηλαδή σαν φωτογραφία!

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μπεις και στο λεγόμενο site απευθείας http://www.scrapblog.com/

 

αλλά εχω την εντύπωση οτι οταν κάνεις save στις δημιουργίες σου .. αυτόματα γίνονται δημόσιες και μπαίνουν στη γκαλερί με το υπόλοιπα έργα των μελών του site..

δηλαδή ΤΑ ΒΛΈΠΟΥΝ ΌΛΟΙ ΓΊΝΟΝΤΑΙ ΔΗΜΌΣΙΑ ! :(:(

ΟΠΌΤΕ ΝΟΜΊΖΩ ΟΤΙ ΜΈΣΟ PHOTOBUKET EINAI KAΛHTEΡA.. :wink::wink:

 

ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΈΛΕΣ ΚΆΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΆΛΜΠΟΥΜ ΣΤΟ PHOTOBUKET ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΆΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΆΝΕΤΕ ΙΔΙΩΤΙΚΌ ..

ΠΆΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΆ ΘΑ ΔΕΊΤΕ ΤΟ account options ΠΑΤΆΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΆΖΕΙΣ ΑΠΟ ΔΗΜΌΣΙΟ (PUBLIC) ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΌ (PRIVATE) ΚΑΙ ΤΈΛΟΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΊ SAVE :wink: EINAI AΠΛΟ..!!

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

ετσι γινετε... http://www.scrapblog.com/tour/tour.aspx

και μεσο photobuket η διαδικασια ειναι περιπου ιδια..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλιω καλημερα :D

Ξαναβαζω την προταση μου....ανοιξε καινουργιο θεμα για το scrapbooking.Πολλα κοριτσια ενδιαφερονται αλλα ο τιτλος του συγκεκριμενου θεματος εδω δεν τις ελκυει να μπουν....Θα μαζευτουν πολλες στο λεω.Βαλτο στο ελευθερος χρονος και δραστηριοτητες.

Να μαθουμε και μεις βρε παιδι μου τιποτα :D:D

Μην δισταζεις,ειναι ενα πολυ ωραιο θεμα..

πολλα φιλια

Μαρια

Link to comment
Share on other sites

βασικά εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα να κάνω νέο θέμα απλά σε καναδυο μέρες θα αποσύρω τις φωτογραφίες του παιδιού μου για ευνόητους λόγους.. οπότε δεν θα έχω να παρουσιάσω παραδείγματα και δεν ειναι εύκολο να καταλάβει ο άλλος χωρίς φωτογραφίες.. επίσης πολλές κοπέλες θα ασχοληθούν μ το θέμα και θα δημιουργήσουν αλλά λίγες θα πάρουν το ρίσκο να δημοσιεύσουν αυτά που κάνουν .. γενικά οτι έχει να κάνει με τις φωτογραφίες των παιδιών μας πολλές κοπέλες ειναι επιφυλακτικές και καλά κάνουν..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την απορία πώς ένα άλπουμ το οπόιο είναι slideShow μπορείς να το κατεβάσεις στο κομπιούτερ σου δεν το έχω καταφέρει αυτό αν ξέρει κάποια ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ !!

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αρχισα κ εγω δειλα δειλα να ανεβαζω φωτο για να δημιουργησω...

Οσο περιμενα να ολοκληρωθει το Upload εκανα μικρη προσπαθεια... Και φυσικα θα συνεχισω...Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ... ΥΠΕΡΟΧΟ... ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΛΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ Ή ΜΕΤΑ? ΔΙΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΡΟΗΓΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΔΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ... ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ....

bunbunsrd20090303_-1_To+neraidaki+mou+einai.png

ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω φτιάξει πολλες φωτογραφιες των παιδιων μου με photoshop. Τα υλικα όλα είναι δικά μου. Πιο κάτω είναι ένα δείγμα. Έχω καλύψει τα ματια των παιδιων για ευνόητους λόγους.

 

Image1.jpg

Image2.jpg

Image4.jpg

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την απορία πώς ένα άλπουμ το οπόιο είναι slideShow μπορείς να το κατεβάσεις στο κομπιούτερ σου δεν το έχω καταφέρει αυτό αν ξέρει κάποια ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ !!

 

 

 

Λοιπόν ειναι απλό οταν εχει κατέβει το scrapbook το εχει σαν slideshow γιατι απλά εχει πολλές σελιδες.. οπότε ακου τι κανεις

1 κάνεις κλικ πάνω στο scrapbook σου... και θα στο φέρει πιο κοντά

2 κάνεις παλι κλικ πάνω του και θα σου ανοίξει καινούργιο παράθυρο

3 μετα στο νεο παράθυρο θα δεις δεξιά απο το scrapbook σου το κουμπί με τη λέξη Viewing 2 of 2 (View album)

4 το πατάς και θα σου ξεχωρίσει μια μια τις δημιουργίες σου

5 κλικ 2 φορες σε οποια θες να κατεβάσεις για να μεγεθύνει κ απλά δεξι κλικ... save as..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αρχισα κ εγω δειλα δειλα να ανεβαζω φωτο για να δημιουργησω...

Οσο περιμενα να ολοκληρωθει το Upload εκανα αυτη την μικρη προσπαθεια... Και φυσικα θα συνεχισω...Σας ευχαριστω!

 

ειναι υπεροχο... μπραβο :shock: .. θα περιμενω με χαρα κ η κορουλα σου κουκλα!!!

 

 

Εγώ έχω φτιάξει πολλες φωτογραφιες των παιδιων μου με photoshop.

 

αχχ αυτο το photoshop...ακομα να το περασω στο pc :(:( φοβερη η δουλεια σου!! τα υλικα τα κατεβαζεις απο free scrapbooking ;;

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Φιλιώ αγοράζω, κατεβάζω δωρεαν και φτιαχνω καποια υλικα π.χ frames η papers.

Χρησιμοποιω Photoshop και psp. Έχω φτιάξει ετσι album me τις φωτογραφίες των παιδιων και οχι μόνο.

Ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...