Φιλιώ και Ασημένια

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΑΣ...(ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)

Recommended Posts

λοιπόν στέλνω μερικές απο το σπίτι μου εδώ κ όταν ανοιξει καποιο σχετικό θέμα θα τις διαγράψω απο δω..

σε λίγο καιρό θα στείλω καινούργιες ...

001-5.jpg είχα κάνει πάρτυ εκπληξη στον αντρα μου που είχε τα γενεθλια του.. στο παλιο μας σπίτι στη Κρήτη..είχα τα ξιλάκια ορθια στις πετσέτες (κινέζικο) πολύ γελιο επεσε ,τελικά φαγαμε με πιρούνια :lol::lol:

005-2-1.jpg

033.jpg

0342-1.jpg

001-3.jpg

είναι ωραία ιδέα το δεντρο να είναι για παιδικά μάτια!! εννοω να έχει πολλά παιδικά στολίδια όπως αρκουδάκια και μικρα παιχνιδακια..

φέτος θα κάνω και ενα μικρό δεντράκι στο παιδικό.. (χωρίς λαμπάκια :wink: )

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Διαφημίσεις

α ναι έχω δεί στο jumpo τις κουνουπιέρες αλλά εσύ την έκανες αγνώρηστη! Αλήθεια έχει και γαλάζιες για αγοράκια σαν να μην έχω δεί :?

ούτε εγω.. :cry::cry: ειναι αδικο ούτε μια λευκή εστω.. :mad:

φιλιώ πολύ πολύ ωραία

Γεια στα χέρια σου. Μάρεσε πολυ κάτω από το δέντρο η άμαξα κολοκύθα !

Γενικά η όλη διακόσμηση είναι super ! Φέτος όταν στολίσω θα βάλω και εγώ φώτος να δείτε γιατί δεν έχω περσυνές !

[/url]

DSC06265.jpgDSC06264-1.jpg

Είναι μια πρόβα για τα γενεθλια της μικρης μου.. θα το βαλω στο μπουφε.. αλλα κ τωρα τα Χριστούγεννα θα στολιστει στο κοκκινο κ θα μπει στο μπουφε..

πως το εκανα ..εκοψα ενα κλαρι ..εβαλα χρυσοσκονη και μικρα στολιδια.. :wink:

Βίκυ, τέλειο το wc!!! Μου έδωσες ιδέες για κάποιες νεραϊδούλες που έχω και εγώ... :)

Φιλιώ, γιατί εγώ δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες σου :cry::cry::cry: Τα νεύρα μου ....

όχι μωρέ, δε μου το ανοίγει, και θα είναι τέλειο όπως ό,τι έχεις κάνει (και έχω καταφέρει να δω δηλαδή) , θέλω πολύ να το δω....μόνο εγώ δεν τις βλέπω άραγε; :roll:

δηλαδη στη θεση της φωτο τι εχει;;

τωρα θα κατεβασω κι αλλες.. για περημενε :?

Διαφημίσεις

έχει το σήμα της φωτογραφίας και μόνο αυτό, δυστυχώς...

Απ ό,τι μου λεει ο άντρας μου έχει πρόβλημα η forthnet, τέλος πάντων, θα περιμένω να λυθεί το πρόβλημα και θα επανέλθω...δεν υπάρχει περίπτωση να μην τις δω :P:cool::cool: πάντως μπράβο σου Φιλιώ, κάνεις καταπληκτικά πράγματα!!!

Φιλιώ μπράβο σου !! Εχω μείνει με το στόμα ανοιχτό καλέ !!! Ευτυχώς που έχουμε και σένα και παίρνουμε ιδέες αλλιως ειδικά εγώ τίποτα δεν γεννάει το μυαλουδάκι μου.

Γεια στα χερια σου

[/url]

Διαφημίσεις

Φιλιω εισαι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!Τελεια η κατασκευη με το δεντρακι!!Ειδα και τις φωτο σου απο Χριστουγεννα!!Ο'τι και να πω ειναι λιγο..Εισαι απο τις λιγες περιπτωσεις με τοση φαντασια αισθητικη και ρομαντισμο!Μ Π Ρ Α Β Ο!!! :D Αυτα τα φτερα αγγελου που φοραει το αγγελουδι σου που τα αγορασες?Που μπορω να τα βρω?

να ΣΕ ΚΑΛ'Α..περιμενε ως τις αποκριές.. τότε θα βρείς..εγω το πηρα απο ενα εποχιακο καταστημα στη Κρητη..

asi9-1.jpg

δύο βέρες σε δύο μικρά πατουσάκια...

είναι της μικρής μου τα ποδαράκια ..και πέρασα τις βέρες μας στα μικρούλικα δαχτυλάκια της.. τη φωτο τη διακόμισα με digi scrapbooking .. που έχει πλέον γίνει κ το χόμπι μου, σας στέλνω μερικές ακόμα digi σελίδες .. όλες αυτές και πολλές πολλές ακόμα έχουν γραφτεί σε dvd σαν μια μικρή ταινία απο την αρχή της ζωής της μέχρι τώρα... με απαλή μουσική και οι φωτο να εναλλάσσονται η μια την άλλη με πολλά εφέ ..το αποτέλεσμα είναι πολύ όμορφο.. είναι ρομαντικό και τρυφερό! Είναι ενα πολύ όμορφο ενθύμιο για μια ολόκληρη ζωή! Εννοείτε ότι το dvd το μοίρασα σε παππούδες-γιαγιάδες και ξετρελάθηκαν.. :roll::roll::lol: επίσης στα 3 γενέθλια θα παίζει στη τηλεόραση μας και θα ξετρελάνει και τους υπόλοιπους..χιχι :lol: Νομίζω οτι είναι κάτι πολύ ξεχωριστό και μου αρέσει πολύ !!

να μερίκες ακόμα σελίδες απο το dvd μας..

asi9-2.jpg

asi9-4.jpgasi9-5.jpg

Φιλιω μου δεν παιζεσαι!!!Να σαι καλα να μοιραζεσαι μαζι μας τις ιδεες σου που ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ,ΤΕΛΕΙΕΣ!!! :D:D Πως τις εφτιαξες τοσο ωραιες τις φωτο?Πες μας,please!!!!! :)

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Σύνδεση/Εγγραφή

Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν!