Recommended Posts

Αχ μην ακουω για κιλα! Φατε ΟΣΟ μπορειτε. Μακαρι να γινομουν τερας στις εγκυμοσυνες μου και θα εβρισκα τροπο να τα χασω μετα.

Πρωτη εγκυμοσυνη ξεκινησα με 60 κιλα (πρωτη φορα τοσα πολλα στη ζωη μου- υψος 1,63). Χανω 10 κιλα απο τους εμετους. Νομιζω δηλαδη γιατι μετα σταματησα να ζυγιζομαι. Δεν ετρωγα ΤΙΠΟΤΑ. Μεχρι τον 7ο ειχα εμετους. Στον 9ο ζυγιζα 53 κιλα με μωρο 3200..

Αυτη τη φορα ξεκινησα 55 κιλα. Εχω λιγοτερους εμετους αλλα δεν μπορω να φαω ενω θελω. Εχω φτασει ηδη 48 κιλα..και εχω δρομο ακομα :(

Γι αυτο ΦΑΤΕ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

tCzbp2.png

..μαμα τωρα ξερω..

Διαφημίσεις

Εγώ κορίτσια είμαι 1,72.ξεκινησα την εγκυμοσύνη 60 κιλά και γέννησα παίρνοντας 20 μέρες από το μήνα μου 71,5 κιλά.ενω σε όλη μου τη ζωή έτρωγα όσο ήθελα και ότι βλακεία ήθελα χωρίς να βάζω κιλά κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης έκανα τόσο υγιεινή διατροφή που και εγώ η ίδια τρόμαξα με τον εαυτό μου.δεν το έκανα για τα κιλά αλλά γιατί δεν ήθελα το μωρό να τρώει βλακείες εξαιτίας μου.λοιπον αν και στην υπόλοιπη ζωή μου έτρωγα έτσι σίγουρα τώρα θα ήμουν 40 κιλά...χαχαχα!!!

Εμένα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη.Ξεκίνησα με 47 κιλά (1,64 ύψος) και μέχρι τώρα που μπήκα στον 7ο έχω πάρει 13 κιλά.Τα 10 τα πήρα μέχρι τον 5ο όπου και έτρωγα α-στα-μά-τη-τα, όχι μπινελίκια κτλ. σωστές τροφές αλλά πολύ!!5ο και 6ο άλλα 3.Κορίτσια πεινούσα συνέχεια τέτοιο πράγμα δεν είχα ξαναζήσει, δεν ήταν λιγούρες το ζητούσε ο οργανισμός μου και εννοείται ότι τον άκουγα!Τώρα η κατάσταση της πέινας έχει σταθεροποιηθεί πάρα πολύ και τρώω νορμάλ.Γενικά ακολουθώ τον οργανισμό μου ο οποίος ''μιλάει'' από μόνος του και θεωρώ ξέρει τί κάνει δεδομένου ότι είχα πάντα σωστές σχέσεις με το φαί.Μετά τη γέννα θα τα χάσουμε βρε αδερφέ!Διατροφούλα, τρέξιμο με το μωρό, θέληση να υπάρχει, ας μην αγχωνόμαστε αν δεν συντρέχει λόγος υγείας!Μωράκια θα φέρουμε στον κόσμο!:)

Τι να σας πω κοριτσια.. !!

Ξεκινησα με 52 κιλα.. και υψος 1,70... τωρα ειμαι στον 6ο μηνα και εχω παει 59.. Δηλαδη εχω παρει 7 κιλα.. η γιατρος μου ειπε να προσεξω, γιατι εχω θεμα με την μεση μου.. αν και λεει οτι μεχρι 16 κιλα.. δεν θα εχω θεμα.. !!

Αυτο που μου κακοφαινετε ειναι οτι θελω να δειξω την κοιλια μου και δεν μπορω... ειναι μικρη.. Σημερα στο λεοφορειο που πηρα, ημουν η μονη ορθια(Κρητη, υπεραστικο λεοφορειο)... και κανενας δεν σηκωθηκε να κατσω.. και οταν την ειπα στον εισπρακτορα εμεινε γιατι λεει οτι δεν μου φαινετε.. !! μολις ασπρισα σηκωθηκε μια κοπελα να κατσω.. !! αχχχ... πονεμενη ιστορια.. τι να τεντωνομαι, τι να την πεταω μπροστα.. τι να την κραταω.. φαινετε απλα σαν να εχω πολυφαει.. χα χα χα

2311399a5vqu82s2t.gif

PjlKp3.png

Ξεκίνησα την πρώτη εγκυμοσύνη με 59 κιλά και 1,66 ύψος κανονικότατη και πολύ άνετη με το σώμα μου

Πήρα 18 κιλά γιατί δεν πρόσεχα και το πρώτο 8μηνο είχα χάσει τα 14

Μένω καπάκι στους 8 μήνες έγκυος πήρα σύνολο 13 κιλά

3 χρόνια μετά ακόμη προσπαθώ να χάσω 5 κιλά για να φθάσω το παλιό βάρος μου

Εντάξει δεν έχω καταβάλει και τρομερές προσπάθειες γιατί είμαι γλυκατζού

Κατά τη γνώμη μου έπρεπε να πάρω το περισσότερο μέχρι 15 κιλά

Τέλος πάντων ζω για να ελπίζω . Αν καταφέρω να συγκρατήσω τον εαυτό μου απέναντι στα γλυκά και τις σοκολατίτσες τότε μπορεί και να τα καταφέρω....

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]

Όταν έμεινα έγκυος ήμουν 58 κιλά, έχασα 8 κιλά τους πρώτους 3 μήνες λόγω υπερβολικών εμετών και στην συνέχεια πήρα 25! Τώρα είμαι 59. Σιγά σιγά προσπαθώ να χάσω κι άλλα 2-3...

Να μας ζήσουν τα παιδάκια μας και με το καλό στις εγκυούλες και σε όσες φίλες προσπαθούν!

0mthp3.png

εγω ξεκινησα 70 κιλα, στους 4 πρωτουε μηνες πηρα 8 κιαλ γιατι εκανα θυροειδη κυησης και δεν μου τον ρυθμισαν σωστα με σωστη δοσολογια δηλαδη και τα πηρα χωρις να το καταλαβω. ε μετα ομως εφαγα!! γεναω την πεμπτη και ειμαι στο +20!! τα εχω φαει τα εχω χαρει και που θα παει θα τα χασω! ο γιατρος δεν αγχωνεται λεει οτι παντα στην πρωτη εγκυμοσυνη λιγο πολυ ολες την παταμε και μετα που εχουμε δει τα σκουρα προσεχουμε. οποτε θα δω στο επομενο!! μη σκατε βρε κοριτσια!!γερα παιδακια και χαρουμενες μαμαδες!!

s-age.png

PBYUp2.png

γεια σας κ απο εμενα κοριτσια μου!!

στις 16 νοεμβρη γεννησα τα διδυμακια μου.

ξεκινησα την εγκυμοσυνη 51 κιλα με υψος 1.67 κ εφτασα 62 κιλα.πηρα 11 απο τα οποια δεν μου εμεινε κανενα... τα εχω χασει ολα κ νιωθω οτι θα χασω κ αλλα στις επομενες μερες.

τα πρωτα 9 φυγανε με την γεννα τα αλλα δυο στην πορεια.αλλα κοριτσια μου σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης τα ετρωγα ολα αναλατα,δεν ετρωγα γλυκα,ουτε ζαχαρη στον καφε μου,οχι λιπαρα,οχι τηγανητα.. ηταν εντολες του γιατρου μου για να μην κανω διαβητη κ πιεση.το αποτελεσμα???

εκανα ελεγχομενο διαβητη κυησης στον 6ο μηνα με εβαλε σε αλλη διατροφη,μου εκοψε μακαρονια ρυζι κ ψωμι κ ετσι δεν πηρα γραμμαριο παραπανω.τα 11 τα ειχα παρει μεχρι τον 6ο,με την διατροφη εχασα 3μιση,εφτασα 58.5 κ τα ξαναπηρα μεχρι να γεννησω.συνολο 11.μπορει να στερηθηκα το τελευταιο διμηνο που μου εκοψε τα μακαρονια που ηταν οτι μου ειχε απομεινει αλλα ημουν 8 μηνων εγκυος κ εμπαινα ακομα στα τζιν μου..

λιγη προσοχη κοριτσια με τα κιλα,πανω απ ολα για λογους υγειας κ μετα για το αισθητικο κομματι!

Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 9 κιλά , τώρα είμαι στην έγκυος στην 15 εβδομάδα και έχω πάρει 1 κιλό τέλος Νοέμβρη που πήγα στον γιατρό...αν και εγώ με νομίζω παραπάνω....τρώω πολύ... πεινάω συνέχεια αλλά το καλό είναι ότι μετά το μεσημεριανό δεν τρώω σχεδόν τίποτα...Δεν πεινάω...άλλο με προβληματίζει εμένα....δεν τρώω σχεδόν καθόλου γιαούρτι-γάλα παρά μόνο μια φέτα τυρί στο τοστ που πέρνω μαζί μου στην δουλεία...δεν μου κάνει όρεξη δηλαδή...ξέρω ότι δεν κάνω καλά αλλά δεν μου έρχεται..όλο λέω απο αύριο

a>

a>

Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 9 κιλά , τώρα είμαι στην έγκυος στην 15 εβδομάδα και έχω πάρει 1 κιλό τέλος Νοέμβρη που πήγα στον γιατρό...αν και εγώ με νομίζω παραπάνω....τρώω πολύ... πεινάω συνέχεια αλλά το καλό είναι ότι μετά το μεσημεριανό δεν τρώω σχεδόν τίποτα...Δεν πεινάω...άλλο με προβληματίζει εμένα....δεν τρώω σχεδόν καθόλου γιαούρτι-γάλα παρά μόνο μια φέτα τυρί στο τοστ που πέρνω μαζί μου στην δουλεία...δεν μου κάνει όρεξη δηλαδή...ξέρω ότι δεν κάνω καλά αλλά δεν μου έρχεται..όλο λέω απο αύριο

γιατι δε λες να σου δωσει ασβεστιο; και γω επειδη δε πινω γαλα, βαζω 2πλο τυρι στο τοστ. βρες μια μαρκα με μπολικο ασβεστιο κ υιοθετησε το!

9Kmap2.png

lupip2.png

Διαφημίσεις

Πίνω ασβέστιο απλά νομίζω ότι δεν επαρκεί μόνο αυτό..Ασε που μέχρι να μείνω έγκυος θήλαζα και νομίζω πως οι αποθήκες μου είναι γενικώς άδειες

Κ μενα μου χει δωσει αλλα δε το πινω καθε μερα γιατι με ανακατευει...

βρες ενα τυρι με μπολικο ασβεστιο - γραβιερα πχ- κ βαζε στο τοστ, στα μακαρονια, τριβε λιγο πανω απ τις πατατες σου ή τρωγε ενα μικρο κομματακι με μια φρυγανια πριν τον υπνο.

9Kmap2.png

lupip2.png

Πίνω ασβέστιο απλά νομίζω ότι δεν επαρκεί μόνο αυτό..Ασε που μέχρι να μείνω έγκυος θήλαζα και νομίζω πως οι αποθήκες μου είναι γενικώς άδειες

Καλησπερα Κοριτσακι μου..

Λοιπον.. εγω δεν τρωω καθολου σχεδον γαλακτομικα.. παρα μονο φετα.. αντε και που και που μυζιθρα.. επισης η γιατρος μου εχει δωσει ασβεστιο το οποιο το πινω μερα παρα μερα.. σε ελεγχο που εκανα αιματολογικο.. το ασβεστιο μου ηταν τελειο..!!

ειδα οτι εισαι απο Κρητη.. Εδω στην Κρητη εχουμε πολλα προιοντα που μπορεις να φας.. Μονο απεφυγε τα κιτρινα τυρια, γραβιερα κεφαλοτυρι γιατι εχουν πολλα λιπαρα, και στην εγκυμοσυνη προκαλουν δυσκιλιοτητα...!!!

2311399a5vqu82s2t.gif

PjlKp3.png

Θηλαζω 4 χρονια. Τωρα σταματησα που εμεινα εγκυος. Το ασβεστιο μου ειναι σουπερ και δεν παιρνω ουτε συμπληρωμα και γαλα εχω να πιω 4 χρονια (λογω αλλεργιας του μικρου).

[sIGPIC][/sIGPIC]

tCzbp2.png

..μαμα τωρα ξερω..

Γειά και από μένα , πάντα διάβαζα και διαβάζω τι γράφετε σχετικό με τα κιλά . Έχω μεγάλο θέμα και αυτό γιατί και στις 3 εγκυμοσύνες μου είχα πάρει 30 κιλά . Στην πρώτη ξεκίνησα 54 κιλά και ύψος 1.68 και έλεγα ότι θα προσπαθούσα τουλάχιστον στις επόμενες εγκυμοσύνες να μην πάρω πάνω από 12 με 15 γιατί πιστέψτε με χάνονται πολύ δύσκολα τα άτιμα :cry: . Μετά την τρίτη εγκυμοσύνη λοιπόν όχι μόνο ξανά έφτασα στα φυσιολογικά μου κιλά αλλά έχασα και 2 ακόμα :-P ...Το πρόβλημα τώρα είναι ότι είμαι ξανά έγκυος στο 4 παιδάκι μου είμαι στην 18η εβδομάδα και ήδη έχω πάρει 15 κιλά που να σημειώσω ότι και στις 3 προηγούμενες εγκυμοσύνες στην ίδια εβδομάδα δεν είχα πάρει πάνω από 3 κιλά . Έτσι αναρωτιέμαι πόσα θα πάρω αυτήν την φορά? Τώρα ψάχνω κάποια διατροφή που να με βοηθήσει να χάσω ή τουλάχιστον να μην πάρω άλλα αν γνωρίζει κάποια κοπέλα , κάποια δοκιμασμένη διατροφή ας μου την στείλει σας παρακαλώ δεν θέλω να τραβήξω ότι τράβηξα για να χάσω τα προηγούμενα κιλά.. :( Συγνώμη για το μεγάλο post..

Διαφημίσεις

Κοψε τους πολλους υδατανθρακες, και εντελως τους συνθετους δηλαδη ζαχαρη, αλευρι .....και δεν θα πεινας πολυ και θα μεταβολιζεις καλυτερα. Με το καλο!!!

Εγώ είμαι στο πρώτο, μέχρι 5 εβδομάδων και 5 ημερων (που με ζυγισε ο γιατρος) όλα καλά, ήμουν στα κανονικά μου κιλά (54 με υψος 1,68 ). Στα μισά την 6ης ζυγίζομαι και είμαι ηδη 57! Βεβαια τρωω συνεχεια, ολο πειναω και κατεβαζω ο,τι σκατολοϊδι βρω (και πριν το εκανα, αλλα πριν ετρεχα ολη μερα με βαριες δουλειες που δεν κανω τωρα πια).

Δεν κανω καθολου εμετους, πειναω συνεχεια και ο σιδηρος που παιρνω μου κανει δυσκοιλιοτητα (ελπιζω δηλαδη καποιο εξτρα βαρος να ειναι απο εκει!)

Πάντως αμα ειναι να παιρνω 3 κιλα την εβδομαδα, κλαφτα!

Εγώ είμαι στο πρώτο, μέχρι 5 εβδομάδων και 5 ημερων (που με ζυγισε ο γιατρος) όλα καλά, ήμουν στα κανονικά μου κιλά (54 με υψος 1,68 ). Στα μισά την 6ης ζυγίζομαι και είμαι ηδη 57! Βεβαια τρωω συνεχεια, ολο πειναω και κατεβαζω ο,τι σκατολοϊδι βρω (και πριν το εκανα, αλλα πριν ετρεχα ολη μερα με βαριες δουλειες που δεν κανω τωρα πια).

Δεν κανω καθολου εμετους, πειναω συνεχεια και ο σιδηρος που παιρνω μου κανει δυσκοιλιοτητα (ελπιζω δηλαδη καποιο εξτρα βαρος να ειναι απο εκει!)

Πάντως αμα ειναι να παιρνω 3 κιλα την εβδομαδα, κλαφτα!

αχ πονεμένη ιστορία! κι εγώ μέχρι ένα σημείο ήμουν οκ! την περασμένη εβδομάδα πήγα στον γιατρό κ ήμουν ακριβώς 16 εβδ. κι είχα πάρει 3 κιλά σ'ένα μήνα..μέχρι την 12η είχα πάρει συνολικά 1 κιλό κ από 12η μέχρι 16η πήρα άλλα 3 κ μάλιστα ο γιατρός μου την είπε!!:evil: τώρα στην εβδομάδα που μεσολάβησε νομίζω πως πήρα ήδη 1 κιλό κ κάθε μέρα βλέπω την ζυγαριά να ανεβαίνει! βέβαια όπως λες κι εσύ πεινάω συνέχεια,προσπαθώ όμως να κρατιέμαι! εκεί που τρελαίνομαι είναι πως 1 μέρα να ξεφύγω λίγο την επόμενη είμαι 1/2 κιλό πάνω :evil::evil: είναι κ τα γλυκά στο φόρτε τους αυτές τις μέρες άστα!! σ'αυτό με την δυσκοιλιότητα που λες ποντάρω κι εγώ αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει πολύ εξτρα βάρος απ'αυτό!! όπως επίσης ισχύει κι αυτό με τις δουλειές που λες!! πριν ήμουν όλη την ώρα στο πόδι κ κάτι έκανα, οπότε έκαιγα κ αυτά που έτρωγα!! ενώ τώρα δεν κάνω σχεδόν τπτ!! πφφφφ:evil::evil::evil:

z4WZp2.png

Γεια σας κοριτσια,

Εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου 50 κιλα και υψος 1,68. Τον πρωτο μηνα που δεν ηξερα οτι ειμαι εγκυος, λογω τεξιματος ειχα χασει 2. Μεχρι να γεννησω εφτασα 70 κιλα. Κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ηθελα να τρωω ο,τι σιγχαινομουν πριν: ζυμαρικα, πατατες, τσιπς, φαστ φουντ και πολλα πολλα πολλα γλυκα. Μιλαμε για γουρουνιασμα τρελλο!

Βγαινοντας απο το μαιευτηριο κι εχοντας γεννησει μια μπουμπου 3260 +πλακουντας, υγρα, κλπ., μαντεψτε ποσα κιλα ειχα: 68!!!!!!!!!!!! :confused:Τα επαιξα κυριολεκτικα!!!!!!!!!!

Σημερα, 20 μηνες μετα, ειμαι καρφωμενη στα 60 :oops: ομως τρωω ακομη σα γουρουνα. Απιστευτες ποσοστητες και απιστευτα junk!!!!!!!!!!!! (το βραδυ που το μωρο κοιμαται για να μην παραδειγματιζεται με τις δικες μου διατροφικες αηδιες).

New years resolution: Να το ραψω επιτελους για να χασω τα παραπανισια κιλα πριν την επομενη εγκυμοσυνη μου που ελπιζω να ερθει το καλοκαιρακι!!!!!!!!!!!

Αε γινουμε κορμαρες η μαμαδαρες!!!!!!!!!!!!! :cool:

myheart ποσο εισαι στην φωτογραφια σου? Γιατι εγω ετσι ειμαι τωρα στις 7 εβδομαδες μετα το φαγητο (το πρωι ειναι λιγο μικροτερη αλλα αφου φαω μενει ετσι ολη μερα). Και η ζυγαρια εφτασε να δειχνει 58 ενω τρωω καλα αυτες τις μερες ρε γαμωτο...

myheart ποσο εισαι στην φωτογραφια σου? Γιατι εγω ετσι ειμαι τωρα στις 7 εβδομαδες μετα το φαγητο (το πρωι ειναι λιγο μικροτερη αλλα αφου φαω μενει ετσι ολη μερα). Και η ζυγαρια εφτασε να δειχνει 58 ενω τρωω καλα αυτες τις μερες ρε γαμωτο...

είμαι 17 εβδομαδων ακριβώς! μήπως είναι φούσκωμα-πρήξιμο αφού λες πως το πρωι είναι μικρότερη! κ έχω κ διδυμάκια φαντάσου! τι εννοείς τρως καλά αλλά η ζυγαριά δείχνει 58? καλά υγιεινά-σωστά ή απλά αρκετα?:D γιατί αν είναι το 2ο λογικό!:D:rolleyes:

z4WZp2.png

είμαι 17 εβδομαδων ακριβώς! μήπως είναι φούσκωμα-πρήξιμο αφού λες πως το πρωι είναι μικρότερη! κ έχω κ διδυμάκια φαντάσου! τι εννοείς τρως καλά αλλά η ζυγαριά δείχνει 58? καλά υγιεινά-σωστά ή απλά αρκετα?:D γιατί αν είναι το 2ο λογικό!:D:rolleyes:

To καλά σημαίνει "σωστά" (γιατι συνηθως τρωω βλακειες!). Αχ τι καλα, εχω την ιδια κοιλια με διδυμα 17 εβδομαδων! Μαλλον φουσκωμα ειναι, αλλα δεν παυει να ειναι λιγο τρομακτικο, σε λιγο δεν θα χωραω απο την πορτα. :rolleyes:

To καλά σημαίνει "σωστά" (γιατι συνηθως τρωω βλακειες!). Αχ τι καλα, εχω την ιδια κοιλια με διδυμα 17 εβδομαδων! Μαλλον φουσκωμα ειναι, αλλα δεν παυει να ειναι λιγο τρομακτικο, σε λιγο δεν θα χωραω απο την πορτα. :rolleyes:

ε τότε μάλλον είναι φούσκωμα κοπέλα μου!!! ότι είναι τρομακτικό είναι(κ για μένα δλδ)!!! κι επειδή ήδη δυσκολεύομαι σε κάποια πράγματα π.χ να βάλω κάλτσες :shock: λέω αργότερα πως θα είναι δλδ??:rolleyes:

z4WZp2.png

Εγώ σαν την myheart ήμουν περίπου στη 16η εβδομάδα, αλλά μην αγχώνεσαι γιατί άλλες κοπέλες κάνουν μεγαλύτερη κοιλιά και άλλες μικρότερη.

Edit: και τώρα που ξαναβλέπω τη φωτό, ακόμα κάπως έτσι πρέπει να είμαι.

Όσον αφορά τα κιλά τώρα, ξεκίνησα με 47 κιλά και μέχρι τη 12η εβδομάδα δεν είχα πάρει ούτε γραμμάριο (χωρίς εμετούς κλπ). 16η εβδομάδα περίπου που ξαναπήγα στο γιατρό, είχα πάρει 2 κιλά, και τώρα πλέον 21 εβδομάδων είμαι 52,5 (5μιση κιλά) ίσως γιατί έχω φάει πάρα πολύ αυτές τις μέρες λόγω εορτών... Η αλήθεια είναι ότι, παρόλο που αν εξαιρέσεις κοιλάρα και στήθος συνεχίζω να μην έχω φουσκώσει στο υπόλοιπο σώμα, έχω αρχίσει να το σκέφτομαι λίγο το βάρος, γιατί ο γιατρός μου μου είπε να μην πάρω πάνω από 9 κιλα αν θέλω να επανέλθω άμεσα. Ε, όπως πάω, με άλλους 4 μήνες μπροστά μου, σίγουρα δεν θα μείνω στα 9 κιλά....:lol:

KUISp2.png

τα έχω πάρει!

εχω εναν καταπληκτικο πεθερο... τι να σας λεω. καθε ευκαιρια που βρισκει με κακολογει και σχολιαζει τα κιλα μου και την κοιλια μου και λεει σε οποιον βρει μπροστα του (ή ετσι φαινεται- κλειστη κοινωνια και εγω τα μαθαινω) οτι οποτε με βλεπει μασουλαω. και οτι πρεπει να προσεχω. εχει μια μανια με την εικονα γενικοτερα- μια εμμονη θα ελεγα. μια χαρα ειμαι. αν δεν ημουν θα μου το ειχε πει ο γιατρος μου, η ενδοκρινολογος και η διατροφολογος. εχω παρει 10 κιλα και σε μια βδομαδα και κατι μπαινω στον 8ο μηνα. και να ειχα παρει παραπανω κιλα τι;; τι τον νοιαζει; απο την μερα που ηρθα στο νησι ολο ασχολειτε με την εικονα μου. θα με τρελανει αυτος ο ανθρωπος. μια ημουν πολυ αδυνατη, μια ειχα παχυνει και πως ειχα γινει ετσι, στην αρχη της εκγυμοσυνης δεν ετρωγα και θα εβλαπτα το εγγονο του, τωρα τρωω πολυ και ειμαι χοντρη! αυτη η στεναχωρια που μου προκαλει σιγουρα δεν κανει καλο ουτε στο μωρο μου. χτες το βραδυ εκλαιγα μεχρι τις 2 το πρωι. αμα τον δω φοβαμαι οτι θα τον βρισω και δεν θελω να του δινω το δικαιωμα να λεει. δεν τον αντεχω. τι να κανω;

AAH8p2.png

tt18974d.aspx

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα