Recommended Posts

αχ...νικι μου,δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με εχεις βοηθησει,εννοειται πως δεν σε παρεξηγω...σε ευχαριστω πολυ...:lol:

Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...

ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΧΩΝΕΤΕ ΣΕ ΟΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΗΣΤΟΥΝ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗΣ!!

ΕΓΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΜΑΜΑ ΠΡΙΝ 3,5 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ..

ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΕΙΠΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ ΜΟΥΛΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΑ!!

ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΜΑΣ ΛΕΕΙ,ΑΓΟΡΑΚΙ,Ε,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ 2ο ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ 1ο ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΓΩ Κ ΟΧΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΑΡΧΙΚΗ,ΑΣΕΒΑΣΤΗ Κ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΜΑΜΑ Κ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕ..

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑ Κ ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΕΦΕΙ Κ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..

ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Κ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΑΧΩΝΕΥΤΗ ΜΟΥ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΥΤΑΡΧΙΣΜΟΣ;;Ε,ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ Κ ΕΓΩ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΕΧΩΝΑ,ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΤΕ,ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ Κ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΕΣΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ!!!!

Κ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΞΕΧΝΑΕΙ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ!!!

ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΤΩΡΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΧΘΕΣ ΕΛΕΓΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΛΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ......

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ....

ΝΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ,ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ..

Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΩ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΟΧΙ...ΛΕΣ Κ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ,Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ,ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ!!

ΕΠΙΣΗΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ!!!!ΠΑΣ ΚΑΛΑ,ΤΟΥ ΛΕΩ,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΗΛΑΖΩ..ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΦΕΡΝΕΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ,ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ Κ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΩ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΚΥΛΑ...Η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΓΩ...ΠΩ,ΠΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΧΩΣΩ ΑΓΡΙΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΝΟΩ,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ:evil:

πόσο τσαντίζομαι με κάτι τέτοιες καταστάσεις, εννοείται μην της δώσεις το παιδί να το πάει βόλτα με τις φίλες της, αγνόησε την όπως σου είπε η μάνα σου αλλά επειδή σε κόβω για νευρικό άτομο μάλλον αυτό θα είναι δύσκολο γιατί αν σε προκαλεί συνέχεια πόσο να αντέξεις κι εσύ. κάνε αυτό που έκανα κι εγώ στη δικιά μου πεθερά που ανακατευόταν. τσακώθηκα άσχημα μαζί της κι απο τότε δεν μου ξαναείπε τίποτα βέβαια με υποστηρίζει πολύ κι ο άντρας μου γιατί απο κεί ξεκινάνε όλα πιστεύω

Θα εχεις την απαντηση ετοιμη!Ο παιδιατρος μου ειπε!!!Και τελος!Αν δεν την καλυψεις θα της πεις ευγενικα το καλυτερο για το μωρο μου το ξερω εγω και ο μπαμπας του!Αν δειτε οτι κανω κανα εγκλημα τοτε πειτε μου!με χιουμορ παντα!Εσεις μεγαλωσατε 3 παιδακια οπως νομιζατε οτι ειναι καλυτερο γι αυτα κι εγω κανω το ιδιο!Καθε συμβουλη δεχτη,θα το σκεφτω κι αν μας ταιριαζει γιατι οχι!Αν σου πει κατι καλο ευχαριστησε τη"αχ τι καλα δεν το χα σκεφτει"!Αν σου πει φερε το μωρο για βολτα πες της δεν ειμαι ετοιμη να το αποχωριστω και αν θελει να φαει τι θα φαει?ξενο

?δεν δινω!ας μεγαλωσει με το καλο(να παει φανταρος...χαχα)και βλεπουμε!Μην τσακωθεις ακομη!Παιξ το διπλωματισα και δεν θα χασει!Και ο αντρας σου θα το εκτιμησει και αν καποια στιγμη τη βρισεις θα καταλαβει οτι εφτασες στα ορια σου!

Βεβαια αν το αφηνεις το μωρο στη μαμα σου δεν ξερω πως θα το χειριστεις!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΥΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΗ!!

ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥΑ...

ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΜΒΟΛΙΑ,ΜΕΧΡΙ Κ ΕΚΕΙ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΕΙΠΕ Ε,ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΙΓΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ,ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ!!!

ΕΓΚΥΟΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΣ Κ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑΜΕ...ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΕΣΠΡΩΧΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΗΣΤΕΨΕΙ Κ ΑΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΛΑ,Κ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΚΤΛ..

ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΗΡΘΕ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑΡΑ ΣΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ 2 ΙΔΙΕΣ ΠΟΥΔΡΕΣ..Κ ΤΟ ΚΡΑΓΙΟΝ ΣΟΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ,ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΕΙΧΕ ΨΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ,ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ..ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΠΟΤΕΣ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΦΟΡΑΕΙ Κ ΛΕΕΙ Κ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ...

ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!

ΗΡΘΕ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑΡΑ ΣΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ 2 ΙΔΙΕΣ ΠΟΥΔΡΕΣ..Κ ΤΟ ΚΡΑΓΙΟΝ ΣΟΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ,ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΕΙΧΕ ΨΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ,ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ..ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΠΟΤΕΣ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΦΟΡΑΕΙ Κ ΛΕΕΙ Κ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ...

ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!

τι λες τώρα φοράει τα πράγματά σου;;;;; α έχει ξεφύγει!!! μάλλον την έχει δει πολύ ανταγωνιστικά ίσως ζηλεύει τι να πω. δείχνε της οτι ενοχλείσαι γιατί όσο υποχωρείς τόσο θα πατάει κι αφού κι ο άντρας σου δεν τη βάζει στη θέση της. κι εγώ είμαι πολύ νευρικό άτομο και σε καταλαβαίνω απόλυτα

ποπο εμπλεξες κοπελια!Τουλαχιστον ο αντρας σου σε στηριζει!Κι εγω ειχα θεματα μεχρι που τις τα κοψα μαχαιρι!Τις μιλησα μια μερα πολυ αποτομα στεναχωρηθηκε πολυ για κανα 2 μηνο μονο τα τυπικα και μετα καταλαβαν ολοι οτι δεν αστειευομαι και αν θελουν να μαστε καλα επρεπε να πανε με τα νερα μου!Υποψιν οτι δεν ζηταγα υπερβολικα πραγματα αλλα κι αυτη δεν ηταν τοσο ανηποφορη!Πλεον εχω ηρεμησει κι εγω πολυ και δεν δινω τοση σημασια αλλα κι εκεινοι(πεθερος πεθερα)με εμαθαν πια και ειμαστε ολοι καλα!Συνεχιζω να μην την πολυαντεχω μια και ειμαστε η μερα με τη νυχτα αλλα ειναι καλος ανθρωπος και κανω κι εγω τα στραβα ματια!Νομιζω κι αυτη το ιδιο!Και μενουμε και στην ιδια πολυκατοικια οποτε οπως καταλαβαινεις μπορει να μην ηταν τοσο σοβααρα τα προβληματα αλλα ηταν αρκετα για να συνεχιζω να θελω να φυγω απο αυτο το σπιτι σαν τρελη κι ας μην υπαρχουν πια!

Υπομονη και αφου ειστε μακρια προσπαθησε να μην την προκαλεις(οσο αυτο ειναι δυνατο)

Ασ την να τραγουδαει κι αν βλεπει οτι λεει τρελες η ειναι επικυνδυνη για το παιδι αρχισε να χωνεις!

Παντως ειναι καλυτερα αν ειναι εφικτο και ολα αυτα γινονται συχνα να τα κοψεις οσο ειναι νωρις!Τωρα αν ερχετε μια στο 3μηνο και στα ανακατευει ξεκινα με ευγενεια και βλεπεις!Αν ερχεται συχνοτερα δεν ξερω τι υπομονη εχεις!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΕΡΝΕΙ Κ ΣΤΟ ΑΜΗΝ..ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ...!!!!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΓΡΑΦΩ ΓΕΛΑΩ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΒΡΑΖΩ!!

ΟΤΑΝ ΛΟΓΟΔΟΘΗΚΑΜΕ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΕΣ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΛΕΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ 10 ΚΟΡΕΣ Κ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΤΙ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!!!!!!

ΕΛΕΓΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΟΡΗ Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΔΛΔ ΑΥΤΗ Γ@M..... ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ-ΕΧΕΙ 3 ΓΙΟΥΣ!!!:-D:grin:

ΕΠΕΙΔΗ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ 2ου ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΠΑΙΔΙ!!!ΑΚΟΥΣΟΝ,ΑΚΟΥΣΟΝ!!!

Διαφημίσεις

1.ζηλεύει τρελά.......

2.έχει τρελό κόλημα με τον γιόκα..... προσκόληση επειδή χώρισε με τον άντρα της......

και άλλα πολλά.......

καλά αυτό με τα κραγιόν και τις μπότες .........βγάζει μάτι ότι έχει λαλήσει ....δεν της λες να της δανείσεις κανένα στρινγκ:lol::lol::lol:

τι να κάνεις;;;;;;

ΜΑΚΡΥΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗ...... και όταν είσαι κοντά ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ώστε ΑΥΤΟΣ να την βάζει στην θέση της....... αν δεν την βάζει τότε το πρόβλημα είναι με τον άντρα σου........

όσο για τα τηλέφωνα ...παίρνε τη καλύτερα μπροστά στον άντρα σου και όταν αρχίζει να τις πετάει βρες μια δικαιολογία και κλείνε το π.χ. αχ κλαίει το παιδί να σας αφήσω.......(θα καταλάβει ΠΟΛΥ καλά ότι αν δεν το κλείσει το τηλ θα είναι 2 λεπτών και ούτε....)

δημιούργησε στον άντρα σου ένα αίσθημα δικαιοσύνης π.χ. ότι και εσύ τα χώνεις στους γονείς σου όταν παραφέρονται ωστε μετά να κάνει και αυτός το ίδιο...... να αισθάνεται ότι οι δυό σας και το μωρό είστε ομάδα ΟΧΙ με την μαμά του ..... ή τους γονείς σου...... έτσι χαλάνε οι γάμοι.......

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΕΡΝΕΙ Κ ΣΤΟ ΑΜΗΝ..ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ...!!!!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΓΡΑΦΩ ΓΕΛΑΩ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΒΡΑΖΩ!!

ΟΤΑΝ ΛΟΓΟΔΟΘΗΚΑΜΕ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΕΣ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΛΕΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ 10 ΚΟΡΕΣ Κ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΤΙ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ!!!!!!

ΕΛΕΓΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΑΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΟΡΗ Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΔΛΔ ΑΥΤΗ Γ@M..... ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ-ΕΧΕΙ 3 ΓΙΟΥΣ!!!:-D:grin:

ΕΠΕΙΔΗ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ 2ου ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΠΑΙΔΙ!!!ΑΚΟΥΣΟΝ,ΑΚΟΥΣΟΝ!!!

καλα κανεις και εχεις υπομονη αλλα και η υπομονη εχει τα ορια της.καλο ειναι να της βαλεις καποια ορια ή μαλλον ας ξεκινησει ο αντρας σου κ παιρνεις σειρα εσυ μετα.γιατι σαν να χωνεται αρκετα η κυρια στο σπιτι σας και δεν ειναι καλο αυτο οχι μονο για τωρα αλλα και για μετα.φιλικα παντα;)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΚΑΕΙ ΓΑΙΔΑΡΟ!!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΛΕΧΩΝΑ Κ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ,ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Η ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΑΦΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΜΑΣΤΙΤΙΔΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΩ ΜΙΑ ΖΟΡΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΜΠΑΣ Κ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ,ΟΤΑΝ ΣΜΙΓΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΟΙΟΣ..ΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ,ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ...ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΓΑΝ ΣΤΟ ΤΗΛ Κ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΑΜΟ ΑΥΤΗ Κ ΤΗΝ ΡΩΤΑΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΙ ΦΟΡΕΜΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙ!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΧΑΖΑ ΑΥΤΑ...ΑΛΛΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙ...ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!

όχι δεν ακούγονται μόνο σε σένα χαζά όλα αυτά, είναι χαζα. το είπα και πιο πάνω από τον άντρα ξεκινάνε όλα. όσο αυτός δεν πατάει πόδι θα σας πατάει εκείνη γιατί βρίσκει και τα κάνει. ή θα πεις του αντρούλη σου την αλήθεια οτι σε ενοχλεί δηλαδή ή κάνε ένα γερό καβγά μαζί της να ησυχάσεις πιστεύω αν σε δει εξαγριωμένη θα φοβηθεί και θα σταματήσει θα δει οτι δεν την παίρνει πια

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ,ΟΤΑΝ ΣΜΙΓΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΟΜΟΙΟΣ..

άρα πρέπει να απομακρυνθείς όσο περισσότερο μπορείς ...... αγνοησε τα υπόλοιπα γιατί θα πάθει τίποτα και η υγεία σου από την στεναχώρια....το παίρνεις και βαριά......μωρέ γράφτη κανονικά την $^%$ :evil: να ξεδίνεις και λίγο...... δεν θα σε σκάσει κι όλας επειδή της ...πήρες τον μοσχαναθρεμένο......

ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΡΟ ΤΩΝ ΕΥΘΥΝΩΝ ΤΟΥ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ (φτιάξτου ένα μεζε με μπυρίτσα τα δυο σας και εκεί πάνω στην γλύκα ρίξτου το στο παράπονο μικρή δόση .....έτσι ούτε καυγας γίνεται ούτε σε πατάνε......άκου και τις παλιές....:cool: )

Διαφημίσεις

Ηρθε και μας τα κανε μην πω καλυτερα.Μαλωσαμε,μαλωσαμε και με τον αντρα μου γιατι μη του την θιξω.Ειλικρινα εχει αρχισει και με ενοχλει παρα πολυ σε σημειο που οτι μου πει για αυτην τα βλεπω οοοολα αρνητικα.Καταρχας ξεκινησαν ολα ακριβως πριν ερθει.Του λεω δεν θελω να τον αλλαξει να τον ντυσει ουτε να παμε οι 2 μας βολτα και να μεινει και να τον προσεξει.Ετσι ενιωθα ανετα και για να μην πει τιποτα του το ειπα απο πριν.Επισης τον μπεμπη ειχε να τον δει απο τη γεννα.Δεν μπορω να της τον εμπιστευτω ετσι ξαφνικα.

Φυσικα ο αντρας μου τσατιστηκε που δεν την εμπιστευτηκα.

Το αποτελεσμα.Πηγε να τον παρει αγκαλια πολλες φορες και κοντεψε να της πεσει και επισης σταματαγε η καρδια μου καθε φορα.Δεν ηξερε να τον κρατησει.Φοβοταν.του το κοπανας εκεινη τη στιγμη ή οχι που μου το επιαζε οτι η μανα του τα ξερει ολα?

Ηρθε μας ανακατεψε καλα-καλα και εφυγε κυρια.Φαγωθηκε που ειχα και το παιδι μες το σπιτι με το φορμακι και φαγωθηκε εγω θα το εντυνα.ντσε το παιδι.και τι χωρις σεντονι το βραδυ.εδω κοντευουμε να σβησουμε και θα ντυσω το παιδι?

Ειλικρινα αηδιαζω με την συμπεριφορα του.Ωρες ωρες νιωθω πολυ ασχημα που οτι και να κανει αυτη η μανα του τη βλεπει αγια.Ελεος δηλαδη.

Και δεν εχω και κανεναν να τα πω και ειμαι και μονη.Ποσο ακομα θελω για να φρικαρω?

lo5lp3.pngtumhp3.png

Ηρθε και μας τα κανε μην πω καλυτερα.Μαλωσαμε,μαλωσαμε και με τον αντρα μου γιατι μη του την θιξω.Ειλικρινα εχει αρχισει και με ενοχλει παρα πολυ σε σημειο που οτι μου πει για αυτην τα βλεπω οοοολα αρνητικα.Καταρχας ξεκινησαν ολα ακριβως πριν ερθει.Του λεω δεν θελω να τον αλλαξει να τον ντυσει ουτε να παμε οι 2 μας βολτα και να μεινει και να τον προσεξει.Ετσι ενιωθα ανετα και για να μην πει τιποτα του το ειπα απο πριν.Επισης τον μπεμπη ειχε να τον δει απο τη γεννα.Δεν μπορω να της τον εμπιστευτω ετσι ξαφνικα.

Φυσικα ο αντρας μου τσατιστηκε που δεν την εμπιστευτηκα.

Το αποτελεσμα.Πηγε να τον παρει αγκαλια πολλες φορες και κοντεψε να της πεσει και επισης σταματαγε η καρδια μου καθε φορα.Δεν ηξερε να τον κρατησει.Φοβοταν.του το κοπανας εκεινη τη στιγμη ή οχι που μου το επιαζε οτι η μανα του τα ξερει ολα?

Ηρθε μας ανακατεψε καλα-καλα και εφυγε κυρια.Φαγωθηκε που ειχα και το παιδι μες το σπιτι με το φορμακι και φαγωθηκε εγω θα το εντυνα.ντσε το παιδι.και τι χωρις σεντονι το βραδυ.εδω κοντευουμε να σβησουμε και θα ντυσω το παιδι?

Ειλικρινα αηδιαζω με την συμπεριφορα του.Ωρες ωρες νιωθω πολυ ασχημα που οτι και να κανει αυτη η μανα του τη βλεπει αγια.Ελεος δηλαδη.

Και δεν εχω και κανεναν να τα πω και ειμαι και μονη.Ποσο ακομα θελω για να φρικαρω?

ελενακι δυστυχως υπαρχουν αντρες που βλεπουν και ανοιγουν τα ματια τους τελος παντων και αναγνωριζουν καποια πραγματα και αλλοι που δεν γινεται να μην βλεπουν απλα κανουν τα στραβα ματια μη τυχον και θιχτει η μαμα τους:twisted:.τα εχουμε ξαναπει δυστυχως αυτα.σιγα σιγα δεν μπορει θα το παρει πρεφα κι ο δικος σου.εμενα στην αρχη εβρισκε δικαιολογιες για τη μαμα του προσπαθουσε να τα καλυψει,οταν τα ειδε κι αυτος απο μονος του τοτε καταλαβε οτι η μανα του δεν μπορει να κανει τιποτα απο ολα αυτα που παρουσιαζε οτι θα κανει πριν ακομα γεννησω:shock:καλο ειναι λοιπον η πεθερα σου να μεινει μακρια για να εχετε την ησυχια σας γιατι αλλιως δυσκολα τα πραγματα.και ειναι κριμα να τσακωνεστε και να υπαρχει και κακο κλιμα μεσα στο σπιτι που ειναι το μωρακι;)

Guest
    Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις

• Σύνδεση/Εγγραφή

Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν!