Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

1η εξωσωματική


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 104
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

den to iksera afto o giatros mou mou eipe na pao ekei.ola kala pigenun mexri stigmis.esy pos eisai angelinaki3;

anypomoni pos eisai exeis kanena neo thetiko ;;

 

Ξεκίνησα με μικρή χοριακή η οποία διπλασιάστηκε κανονικά..Τώρα περιμένουμε την 3η μέτρηση! Για να δούμε,εσύ τι κάνεις;

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ 3 ΜΗΝΩΝ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Κ ΤΟ ΡΕΑ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΡΕΑ,ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΙ Κ.Τ.Λ. ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΩΣΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Κ ΤΟ ΡΕΑ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΡΕΑ,ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΙ Κ.Τ.Λ. ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΩΣΤΑ.

 

Καλημερα και καλη σου επιτυχια! Ο γιατρος σου δεν ειναι και εξωσωματικος παραλληλα; αν ναι και τον εμπιστευεσαι βεβαια συνεχιζεις μαζι του, αν οχι θα σου προτεινει αυτος καποιον ειδικο. Στην εξωσωματικη εχε υποψιν οτι μεγαλυτερη και σημαντικοτερη δουλεια κανουν οι εμβρυολογοι κι μετα ο γυναικολογος..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ,ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ Κ ΤΟ ΡΕΑ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΡΕΑ,ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΙ Κ.Τ.Λ. ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΩΣΤΑ.

 

Καλημέρα κ καλή αρχή! Επειδή αυτό το θέμα είναι ανενεργό εδώ κ 3 χρόνια, μπες αν θες στο θέμα " πρώτη εξωσωματική" που γράφουμε σχεδόν καθημερινά κ ανέτρεξε σε προηγούμενα πόστς κοριτσιών για εμπειρίες! Ο γυναικολόγος σου είναι κ εξωσωματικός; Αν όχι, εγώ θα σε συμβούλευα να κοιτάξεις για εξωσωματικό κέντρο με εξειδικευμένο γιατρό-εξωσωματικό κ καλό εμβρυολογικό τμήμα. Από εκεί κ πέρα, σε περίπτωση εγκυμοσυνης επιλέγεις εςύ με ποιον απο τους 2 θα συνεχίσεις! Καλη επιτυχία!

 

υγ: Πάντως τοςο για το Λητώ όσο κ για το Ρέα εκτός από τοκετό, δεν εχω ακούσει να εχει κάνει προσπάθεια καποια κοπέλα. Αυτό βέβαια δε σημαίνει απαραίτητα κ κάτι, αλλά κατά τη γνώμη μου από τη στιγμή που υπάρχουν αυτό καθαυτό εξειδικευμένες μονάδες υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, εγώ θα σου πρότεινα να το ψάξεις λίγο καλύτερα πριν ξεκινήσεις!

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...