Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κουφά μαμάδων


rit@

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 655
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα έπλυνα πιάτο μιας χρήσης και μετά το πέταξα κανονικά στα σκουπίδια.

 

Ομοίως με κεσεδάκια γιαουρτιου.

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω κάνει το εξής: μεσημέρι, κοιμάμαι. Ακούω το μωρό να κλαίει. σηκωνομαι, παίρνω την πιπίλα του που έπεσε, πάω στην κουζίνα, την πλένω με αποστειρωμένο νερό, γυρνάω, και πάω να την βάλω στο στόμα του άντρα μου...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

χαχαχαχαχα μπράβο βρε Νικολ χαχαχα :-D:-D:-D πολύ πετυχημένο!!! :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ στον ύπνο, φοράω ένα σουτιέν του περασμένο αιώνα...αν το πιάσεις και το τεντώσεις με λίγη παραπάνω δύναμη, πάει , θρούλισε...ξέρετε είναι απο αυτά που λέμε: ου, για μέσα στο σπίτι, καλό είναι!!!

 

Το πρωί ετοιμαζόμουν να πάω στα μαγαζιά. Βλέπει ο Παντελής πάνω στο κρεβάτι το ξελουρισμένο σουτιέν και μου λέει: ιιιιιιι, μαμά, ξέχασες να βάλεις το σουτιέν σου!!

 

Πανικός εγώ, γιατί βιαζόμουν κιόλας! Πετάω τα κλειδιά του αυτοκινήτου απο το ένα χέρι, τα γυαλιά ηλίου απο το άλλο, και αρχίζω να πιάνω, χουφτώνω , πασπατεύω τα μεμέ μου, για να διαπιστώσω αν όντως φορούσα η όχι...ούτε καν πέρασε απο το μυαλό μου, ότι με το συγκεκριμένο δεν είναι να βγείς ούτε στο μπαλκόνι!!

 

και μετά σου λένε, ότι 3 άντρες στο σπίτι δεν σε μουρλαίνουνε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Πάμε σήμερα σε ένα ταβερνάκι να φάμε με όλα τα παιδιά.

Καθόμαστε έξω... έχει φοβερή ζέστη .... τρώμε... Περνάει η ώρα και ζητάμε λογαριασμό. Στο μεταξύ ξυπνάει η μικρή και την παίρνω να πάω μέσα στο μαγαζί για περισσότερη δροσιά. Κάθομαι τη θηλάζω... παράλληλα χαζεύω τηλεόραση και με έχει χτυπήσει κανονικά η ζέστη. Τελειώνει η μικρή το γεύμα της και...... ζητάω λογαριασμό από το σερβιτόρο για το γάλα της μικρής!

 

 

Ναι.... ώρες μετά... ακόμα τον ακούω να γελάει.....

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!Σήμερα αργήσαμε να ξυπνησουμε μέσα στον πανικό βάζω ανάποδα τα παπούτσια του παιδιού.Η μικρή να σφίγγεται κι εγώ η ξανθιά να απορώ γιατί το μικρό σφίγγει τα δάκτυλα του και δεν μπορεί να σταθεί.Μιλάμε για πολύ ζώον.

Προ ημερών βράδυ. Μιλάω στο κινητό με πελάτη και η μπέμπα κλαίει γιατί γέμισε το βρακί. Αποφασίζω να την αλλάξω, ενόσω μιλάω. ΣΤη μέση της διαδικασίας κλείνω το τηλέφωνο και το αφήνω στο κομοδίνο. Αφού βάλαμε το καθαρό βρακί, παίρνω το παμπερ και το πετάω στο καλαθάκι του μπάνιου. Περνάει η ώρα έρχεται ο άνδρας μου και θυμάμαι ότι πρέπει να κάνω ένα τηλεφώνημα.Οπότε αρχίζω να αναζητώ το κινητό μου. Θυμάμαι ότι το είχα αφήσει στο κομοδίνο αλλά πουθενά. Μου λέει ο καλός μου κάτσε να σε καλέσω να το βρούμε. Πραγματικά ακούμε ένα υπόκωφο θόρυβο από κάτω μακρυά.Ψάχνω- ψάχνω να μην τα πολυλογώ μαζί με το πάμπερ είχα πετάξει στο καλαθάκι και το κινητό. Μετά που το βρήκα, σιχάθηκα και μου ήρθε η ιδέα να το λούσω με οινόπνευμα. Ε,, πάει το κινητό.

Περιττό βάβαια να πω για ξεχασμένα φαγητά, κλειδιά, για το μωρό που το έχω στο καρότσι του σουπερ μάρκετ και πανικοβάλλομαι γιατί δεν το βρίσκω. Μια μέρα κάνω καφέ σε πλαστικό να τον πάρω μαζί μου. Ε τελικά πήρα μαζί μου το ποτηράκι της μικρής και έβαλα στην τσάντα της τον καφέ. Η μάνα μου το είδε και έσκασε στα γέλια. Εγώ δε έσκασα μύτη στο γραφείο με ροζ ποτηράκι φοβερο!!! Και πόσα άλλα να θυμηθώ!!!!

an1cCw--SeR1210MTE5ZGx6fDI1ODQ5MDgwZGF8T3VyIGFuZ2VsIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

πριν απο λιγες μερες εκανα και γω βλακεια με κλειδια.ξεκιναω το πρωι να παω το μωρο στην πεθερα μου και να ερθω για δουλεια.επιδη ηταν ακομα 800 μπαινω απο κατω στο βεροπουλο και χαζευα.παει 820 και ανεβαινω τη σκαλα.ψαχνω τα κλειδια πουθενα τα κλειδια.παω στο αυτοκινητο ουτε εκει.μπαινω μεσα στο αυτοκινητο και παω στο σπιτι.λεω σιγουρα εκει τα εχω.τα αφησα μεσα.ευτυχως ειχα το κλειδι στο μπαλκονι μπανω στο σπιτι ουτε εκει.παιρνω τηλ την πεθερα μου και τα ειχα βαλει στην τσαντα ου μωρου αντι για τη δικια μου.κατεβαινει η πεθερα μου κατω μου δινει τα κλειδια και τελικα εφτασα στη δουλεια 850 αντι για 830.ευτυχως ειχε ανοιξει το αφεντικο μου και ηταν ηδη εκει.

Link to comment
Share on other sites

οκ το έκανα κι αυτό!

καθάρισα βερύκοκα για το παιδάκι μου

πέταξα τα βερύκοκα

έβαλα τα κουκούτσια στο πιάτο και του τα 'δωσα να τα φάει...:oops:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ever το εκανα προχθες το βραδυ..Με ειχα παρει ουπνος στον καναπε και ειχα τα ποδια μου ανεβασμενα στο μπρατσο του, ο αντρας μου κοιμοταν στο δωματιο μας εγω γενικα φοβαμαι πολυ τους σεισμους και τελευταια ειχα ακουσει κατι για προβλεψη μεγαλου σεισμου μεχρι τελος Ιουνιου και καπως μου ηρθε. Εκει λοιπον που κοιμομουνα- φορωντας μονο βρακι και σουτιεν- πρεπει να επεσε το ποδι μου απτο μπρατσο του καναπε και ταρακουνηθηκα, ε αυτο ηταν πεταγομαι πανω λεγοντας εγινε σεισμος μεγαλος σεισμος και τρεχω στο δωματιο του μικρου που κοιμοταν τον αρπαζω- τον αντρα μου τον ξεχασα τελειως- και τρεχω οπως ημουν χωρις να συνειδητοποιω οτι ειμαι μισογυμνη με το μωρο αγκαλια και χωρις κλειδια εξω απο το σπιτι , κλεινω την πορτα, σημειωτεον το σπιτι ειναι μονοκατοικια βγηκα δηλαδη κατευθειαν στον δρομο, περιμενω περιμενω τιποτα κανενας εξω το μωρο εντωμεταξυ να με κοιταει μες τα ματια τελειως απορημενο, περναει 1 λεπτο ,2 λεπτα τιποτα δυστυχως περνανε και 2 περαστικοι -που βρεθηκαν και αυτοι 3 η ωρα τα ξημερωματα δεν ξερω- και με κοιτανε καλα καλα και αρχισαν να γελανε -φανταστειται εικονα μια μισογυμνη τρελη με ενα μωρο αγκαλια στον δρομο 3 η ωρα- καταλαβαινω λοιπον οτι κατι δεν παει καλα, θυμαμαι επιτελους και τον αντρα μου και ανεβαινω στο σπιτι συνειδητοποιω οτι δεν εχω κλειδια και αρχιζω να βαραω κουδουνια φανταστειται τι επαθε ο αντρας μου οταν με ειδε ετσι εκτος σπιτιου με το μωρο αγκαλια ειχε μεινει κανενα λεπτο και με κοιταγε με ανοικτο το στομα. Το τι δουλεμα εφαγα οταν μετα απο μια ωρα εξηγησεων καταλαβε τι εγινε δεν το συζητω. Εγω παντως το σκεφτομαι και γελαω μονη μου ειναι το καλυτερο -απο τα πολλα -που εχω κανει!!!

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ever το εκανα προχθες το βραδυ..Με ειχα παρει ουπνος στον καναπε και ειχα τα ποδια μου ανεβασμενα στο μπρατσο του, ο αντρας μου κοιμοταν στο δωματιο μας εγω γενικα φοβαμαι πολυ τους σεισμους και τελευταια ειχα ακουσει κατι για προβλεψη μεγαλου σεισμου μεχρι τελος Ιουνιου και καπως μου ηρθε. Εκει λοιπον που κοιμομουνα- φορωντας μονο βρακι και σουτιεν- πρεπει να επεσε το ποδι μου απτο μπρατσο του καναπε και ταρακουνηθηκα, ε αυτο ηταν πεταγομαι πανω λεγοντας εγινε σεισμος μεγαλος σεισμος και τρεχω στο δωματιο του μικρου που κοιμοταν τον αρπαζω- τον αντρα μου τον ξεχασα τελειως- και τρεχω οπως ημουν χωρις να συνειδητοποιω οτι ειμαι μισογυμνη με το μωρο αγκαλια και χωρις κλειδια εξω απο το σπιτι , κλεινω την πορτα, σημειωτεον το σπιτι ειναι μονοκατοικια βγηκα δηλαδη κατευθειαν στον δρομο, περιμενω περιμενω τιποτα κανενας εξω το μωρο εντωμεταξυ να με κοιταει μες τα ματια τελειως απορημενο, περναει 1 λεπτο ,2 λεπτα τιποτα δυστυχως περνανε και 2 περαστικοι -που βρεθηκαν και αυτοι 3 η ωρα τα ξημερωματα δεν ξερω- και με κοιτανε καλα καλα και αρχισαν να γελανε -φανταστειται εικονα μια μισογυμνη τρελη με ενα μωρο αγκαλια στον δρομο 3 η ωρα- καταλαβαινω λοιπον οτι κατι δεν παει καλα, θυμαμαι επιτελους και τον αντρα μου και ανεβαινω στο σπιτι συνειδητοποιω οτι δεν εχω κλειδια και αρχιζω να βαραω κουδουνια φανταστειται τι επαθε ο αντρας μου οταν με ειδε ετσι εκτος σπιτιου με το μωρο αγκαλια ειχε μεινει κανενα λεπτο και με κοιταγε με ανοικτο το στομα. Το τι δουλεμα εφαγα οταν μετα απο μια ωρα εξηγησεων καταλαβε τι εγινε δεν το συζητω. Εγω παντως το σκεφτομαι και γελαω μονη μου ειναι το καλυτερο -απο τα πολλα -που εχω κανει!!!

 

Αχ Κατερίνα μου να σαι καλά χαχαχαχαχαχα γέλασα πάρα πολύ!! Εγώ πάντως έκανα προχθές αυτό με τα κουκούτσια του βερύκοκου στην μικρή μου :shock:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katerina23 καλά, τρελλάθηκα στο γέλιο!

 

Ax αφήστε, κι εγώ τα έχω χάσει εντελώς και δεν έχει έρθει το μωρό ακόμα, δεν τολμώ να διανοηθώ τι έχει να γίνει μετά!

Εκτός από τα κλασικά (πάω να πάρω κατι και ξεχνάω τι, θέλω κατι να πω και δε θυμάμαι) έκανα το εξής φοβερό... Άναψα το μάτι της κουζίνας να μαγειρέψω... κάνω λάθος και ανάβω άλλο μάτι... τυχαίνει πάνω σε αυτό το μάτι να έχω ακουμπήσει τη φριτέζα... αρχίζει να λιώνει η φριτέζα, εγώ στον κόσμο μου! Κάτι μύριζε, αλλά ποιος ξέρει τι έφτιαχναν οι γείτονες... :oops: Κάποια στιγμή μου κόβει και γυρίζω, βλέπω την κουζίνα μέσα στο πλαστικό, το οποίο έρεε παντού! Πανικος! Βουτάω τη φριτέζα και τη ρίχνω μέσα στα σκουπίδια. Αποδείχθηκε πολύ έξυπνη κίνηση, γιατι φυσικά τα σκουπιδια λαμπαδιάσανε! :oops: Παίρνω τον κάδο και τον βγάζω έξω, γέμισε ο κόσμος καπνούς, βγήκαν οι γείτονες στα μπαλκόνια, ίσα ίσα τους πρόλαβα να μη φωνάξουν και την πυροσβεστική... χαμός! :oops:

Και που 'σαι ακόμα, είμαστε ακόμα στην αρχή!

:oops:

 

επειδή λένε επανάληψη μητηρ πασης μαθησεως, το ξαναέκανα! αυτή τη φορά τουλάχιστον γλιτώσαμε τις φωτιές και τους καπνους. βελτιώνομαι!!!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ζέστη καταραμένη. Κυκλοφορώ λοιπόν με ένα φανελάκι μέσα στο σπίτι χωρίς σορτσ ή φούστα ή κάτι τέτοιο.

 

Χθες το απόγευμα θυμάμαι ( εχμ) ότι έχω απλώσει ρούχα ( εχμ από προχθες) στο μπροστινό μπαλκόνι με θέα τις απέναντι πολυκατοικίες και βγαίνω να τα μαζέψω με την απογευματινή δροσούλα. Ήταν κι ο σπιτονοικοκύρης στο μπαλκόνι (μεγάλος άνθρωπος) στο μπαλκόνι του δίπλα, τα παμε και λιγάκι. Μπαίνω μέσα με ρούχα και συνειδητοποιώ ότι τόση ώρα είμαι με το φανελάκι και το βρακί στο μπαλκόνι μιλάω με τον άνθρωπο και οι απέναντι έχουν πεθάνει στα γέλια με την τρελή με την κοιλιά τούρλα.

 

Εννοείται ότι κάθε φορά που αλλάζω δωμάτιο αλλάζω και δουλειά γιατί εννοείται ότι κάτι έχω αφήσει στη μέση και μέχρι να το τελειώσω ξεχνάω την αρχική μου πρόθεση μέχρι να μου έρθει επιφοίτηση και να το ξαναπαρατήσω στη μέση κ.ο.κ. Ζητείται ελπίς.

 

Επίσης προχτές έφτιαξα αρακά. Απλά ξέχασα να βάλω λάδι. (Αυτό το κατάλαβα). Μου λέει ο καλός μου, λίγο άνοστος είναι. Α, ναι δεν είχε και αλάτι. Οι πατάτες πού είναι (ποιές). Μου λέει σκασμένος στα γέλια έ, τουλάχιστον έβαλες αρακά. Αυτό είπες ότι θα μαγειρέψεις αυτό έκανες, ντόμπρα πράγματα.

 

Δείτε το τίκερ μου (20w) και πείτε μου αν αυτό το παιδί έχει ελπίδες να προκόψει αν από τώρα κάνω τέτοια!

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κλαιω απο τα γελια...............

Και εγω απο την 1η εγκυμοσυνη και μετα δηλ 6 χρονια τωρα την ανοια την κουβαλαω....

και μετα την 2η εγκυμοσυνη το κακο εχει παραγινει...

Ξεχναω που θελω να παω μεσα στο σπιτι και ττι θελω να κανω.

Ξεχναω τι θελω να πω.

Ξεχναω τι θελω να ψωνισω απο sm

Ξεχναω μερες μηνες κτλ

Ξεχναω γιορτες

Ξεχναω τι εβαλα στο φαγητο(αλατι πιπερι κλπ)

Εννοειται οτι πλενω το κωλι της μπεμπας με καλτσες και την εχω κανει μπανιο με την πανα.....

Εχω ξαχασει να μαζεψω ενα παιχνιδι με μελανι της μεγαλης και το πηρε η μικρη και εγινε μπλε η μουρη της....

Εχω βαλει την πιπιλα της μπεμπας στο στομα της παιδιατρου αντι για το στομα της μπεμπας...(ευτυχως ειναι φιλη)

Εχω παει παιατρο για εμβολιο και εχω ξεχασει τα εμβολια σπιτι...το ανακαλυψα τυχαια 5 λεπτα πριν ερθει η σειρα μας..

εχω φυγει απο σπιτι με μωρο με το καροστι χωριε μπουκαλι με νερο πιπιλα κτλ

..................

τι να πρωτοθυμιθω........απειρες βλακειες..........

Link to comment
Share on other sites

Προχτες ανεβαινα τα σκαλια για το σπιτι της μανας μου καιη κορη μου ηταν πισω μου.

Ανοιγω την πορτα μπαινω μεσα και την ξανακλεινω....μιλαω με την μανα μου και συνειδητοποιω οτι δεν εχω την κορη μου...την φωναζω, ψαχνω ολο το σπιτι πανικοβλητη και οπως περναω απο την εξωπορτα ακουω σιγανα κλαματα....ανοιγω την πορτα και βλεπω το κοριτσακι μου να μου λεει κλαιγοντας : γιατι μαμα με εκλεισες εξω;;;;;;

ακομα το θυμαται και φοβαται.............

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει την πιπιλα της μπεμπας στο στομα της παιδιατρου αντι για το στομα της μπεμπας...(ευτυχως ειναι φιλη)

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Όλες είστε φοβερές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

 

Σίγουρα με το που θα έρθει το νέο μέλος της οικογένειας μου, με δύο παιδιά πλέον στο σπίτι, θα έχω να γράψω τα άπειρα κουφά!!!:lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω τη μικρη δεμενη στο καρεκλακι και την ταιζω... στο χερι της κραταει την αλυσιδα της πιπιλας και παιζει...

καποια στιγμη, της πεφτει στο πατωμα...

 

πολυ σοβαρα εγω, εννοωντας το... "αστο, θα το πιασω εγω"..........................

Link to comment
Share on other sites

Με 4 παιδιά.... δεν έχω ελπίδες ανάκαμψης από την άνοια...εεε;;

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω βρε αλκυόν. Εγώ το έχω από πριν. Αφού τα παιδιά στο σχολείο μόλις με δουν να κοιτάζω διερευνητικά το χώρο αρχίζουν 'Κυρία ο καφές σου είναι στο ράφι με τις κόλλες. Κυρία το ψαλίδι το άφησες στο γραφείο". Επίσης στις φάσεις της μεγάλη κούρασης (κάτι Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρια, τίγκα στη χειροτεχνία και τα θεατρικά) είναι ζήτημα να πετύχω συνδυασμό ονόματος παιδιού. Νίκο, Βαγγέλη, Σπύρο, Μωχάμεντ... "ρε κυρία η Χαρά είμαι".

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

είναι ζήτημα να πετύχω συνδυασμό ονόματος παιδιού. Νίκο, Βαγγέλη, Σπύρο, Μωχάμεντ... "ρε κυρία η Χαρά είμαι".

 

 

παντα, παντα ομως!! θυμαμαι τα ονοματα των παιδιων που διδασκω!! παντα ομως!!! εκτος απο ενα... το ειχα το παιδι 3 χρονια... τελευταιο τριμηνο καταφερα να μαθω το ονομα του...

 

 

ραντιγιαν σουλαχμεναντιν................:|

Link to comment
Share on other sites

γυριζω απο το σουπερ μαρκετ και βαζω το κρεας στην καταψυξη μαζι με το κινητο μου..φανταστειτε σκηνικο εγω με ενα αλλο τηλ στο χερι να παιρνω τηλ στο κινητο μου και το κινητο να βαραει μεσα στο ψυγειο...:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι τα θυμάμαι βρε τα ονόματα, από τη δεύτερη μέρα μάλιστα και δεν τα ξεχνάω ποτέ όσα χρόνια κι αν περάσουν. Απλά στα δύσκολα όλες οι λέξεις χάνουν το νόημά τους....

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απλά στα δύσκολα όλες οι λέξεις χάνουν το νόημά τους....

 

 

α ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

 

οταν τρελαινομαι!!!!

 

"τι θα γινει ρε γκφμμμμμμμμμμγγγγγγγφζζζζζζζζζκγ... θα κατσεις φρονιμα????":evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

γυριζω απο το σουπερ μαρκετ και βαζω το κρεας στην καταψυξη μαζι με το κινητο μου..φανταστειτε σκηνικο εγω με ενα αλλο τηλ στο χερι να παιρνω τηλ στο κινητο μου και το κινητο να βαραει μεσα στο ψυγειο...:lol::lol::lol::lol:

 

 

Ακουγόταν;

 

Επίσης θυμάμαι ακόμα την κατσάδα που μου είχε ρίξει η μάνα μου στα 6-7 μου χρόνια, που όποτε με έπαιρνε μαζί στο σούπερ μάρκετ πλήρωνε μεν αλλά δεν έπαιρνε κάποιο αντικείμενο (έτσι νόμιζε).

 

Εκείνη τη μέρα είχε χάσει το σαμπουάν. Το έψαχνε ... σε όλα τα ντουλάπια, μάταια. Απελπίστηκε... το πήρε απόφαση πως το ξέχασε στο σούπερ μάρκετ.

Το απόγευμα πήγε να φτιάξει τοστ. Άνοιξε το ψυγείο και το σαμπουάν καθόταν ξαπλωμένο δίπλα σε κάτι γιαούρτια.

 

Είναι κληρονομικό σας λέω......

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

επισης μια φορα πηγα να φορεσω την σαλιαρα στην πεθερα μου αντι στο μωρο...:roll::-D

έλα καλέ δεν είναι κακό αυτό ίσως σύντομα την χρειαστεί κιόλας χι χι χι η δικιά μου θα ούρλιαζε απ το κακό της πάντως

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...