Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι εκλογές μας έρχονται, εμπρός βήμα ταχύ....


EviQ

Recommended Posts

για να καταλαβω η δημοκρατια ειναι να φοροδιαφευγουμε.οι υπουργοι να παιρνουν μιζες ,να παιρνουμε επιδοματα που δεν δικαιουμαστε,να παρκαρουμε στις θεσεις αναπηρων επειδη ετσι γουσταρουμε,να βαζουμε τα παιδια μας με μεσον παντου σχολειο,δημοσιο κτλ να αφοδευουν τα κατοικιδια μας μεσα στο δρομο κ να μη τα μαζευουμε,να λεμε στους αλλοδαπους στους παγκους μπειτε στην ασοε επειδη ειναι ασυλο για να μη τους μαζεψουν(ασυλο ιδεων ειναι τα πανεπιστημια κ οχι δραστων) κ μη συνεχισω.στις δημοκρατικες χωρες η φοροδιαφυγη ειναι η εξαιρεση κ οχι ο κανονας.τους δειξαμε τον πολιτισμο κ εγιναν πιο πολιτισμενοι απο τους ελληνες.σαν συνολο στην δημοκρατια ειμαστε χαλια.ατομικα οταν φευγουμε εξω ειμαστε υποδειγμα.εξηγηστε μου γιατι ρε παιδια?

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην ξεχνατε ότι πριν η Κανέλη πει τον Κασιδιάρη φασίστα, ο ίδιος της είπε "Μη μιλάς παλιοκουμούνι"...

Τι έπρεπε να κάνει η Κανέλη εκείνη την ώρα;

 

Δεν έκανε τίποτα και συνέχισε τη συζήτηση, έντονα μεν αλλά χωρίς βία....

 

Και στην τελική κανένας και για κανένα λόγο δεν έχει δικαίωμα να χτυπά κάποιον!

Πόσω μάλλον όταν μιλάμε για άτομα που (θεωρητικά πρέπει να) αποτελούν προτυπα στην κοινωνία μας, όπως οι υποψήφιοι βουλευτές...

 

Στη βουλή μέσα τι θα κάνουν;

 

Αλλά μην ξεχνάμε ότι η ΧΑ έχει ήδη πει ότι το Ελληνικό Κοινοβούλιο χρειάζεται και μερικές σκηνές Ταιβάν....(ξέρετε, εκεί που το ξύλο είναι στην καθημερινή διάταξη των συνεδριάσεων)

 

Ας προσέξουμε όλοι τι θα ψηφίσουμε σε λίγες μέρες!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω η γκομενα του κασιδιαρη καθεται στη κουζινα της και στα αβγα της και ακολουθει τη γραμμη της χρυσης αυγης περι του ρολου των γυναικων. αμε τι νομιζες εσυ πως ειναι μια απροπροσανατολισμενη καριεριστρια που εχει χαψει το παραμυθι του φεμινισμου οπως μερικες μερικες?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ηρεμήστε με το μέλος χριστινάκι, έχει πεί πολλές φορές ότι το καταδικάζει. επειδή κάποιος δεν βρίζει αυτό που βρίζουμε δεν σημαίνει ότι συμφωνεί κιόλας.

 

...Ο μπαμπουίνος την πάτησε σαν πρωτάρης. Οι συζητήσεις είναι πάντα προκλητικές, η κανέλη είναι έξπερτ στο να γίνεται εκνευριστική. Αν δεν τις αντέχεις απλά δεν πας. Τώρα η κανέλη εγινε οσιομάρτυρας του ΚΚΕ και η χ.α. αποκάλυψε το ποιόν των ανθρώπων που την απαρτίζουν, "ντερέκια που δέρνουν γυναίκες". Ατάλαντος πολιτικά ο μπαμπουίνος :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Κανέλλη είπε τον μπαμπουίνο φασισταριό και τις έφαγε. Αυτός την είπε κουμούνι. Αυτή δεν πειράχτηκε από τον χαρακτηρισμό, αυτός γιατί πειράχτηκε?

 

 

Διορθώνω παλιοκουμούνι την είπε

Link to comment
Share on other sites

Η γκόμενα του Κασιδιάρη είναι κλεισμένη στην κουζίνα της και κάνει τουμπεκί γιατί αλλιώς θα τις φάει τις σφαλιάρες της... Ορίστε μας...Για τη μεγάλη "προσβολή" της Δούρου όμως δεν μου απάντησε το χριστινάκι και η elenip...

 

Είπα εγώ για καμία προσβολή??? ε ρε ότι θέλει λέει ο καθένας.. εγώ είπα ότι είπε η Δούρου την βλακεία της και μετά αρπάχτηκαν οι άλλοι 2 και αυτή κιουρίαααα.... ποια είναι η βλακεία της? διάβαζε λοιπόν να μαθαίνεις... ο Κασιδιάρης έχει δίκη σε εκκρεμότητα με μαρτυρα κάποια του ΣΥΡΙΖΑ.. στο άσχετο και ενώ "συζητάνε" / τσακώνονται κοινώς Κανέλλη και Κασιδιάρης για άλλα θέματα του πετάει η δημοκράτισσα κα Δούρου "αναβολή πήρατε?" και πάει να συνεχίσει την κουβέντα για άλλο θέμα (κοινώς το κατινίστικο πέταξα το φαρμάκι μου και πάω να συνεχίσω την κουβέντα ) Ok προφανώς πολλά πρόβατα δεν κατάλαβαν την ειρωνία της... εκεί τα πήρε ο Κασιδιάρης.... και επειδή με έχει κουράσει όλη αυτή η παραφιλολογία εγώ προσωπικά ούτε ΧΑ ψήφισα ούτε πρόκειται να την ψηφίσω αλλά ειλικρινά χαίρομαι που μπήκε στην Βουλή γιατί από εδώ και μέσα καταλαβαίνω πολυ καλά τι σημαίνει φασισμός... σταματάω να γράφω στο θέμα γιατί δεν θέλω να αποκλειστώ...

Link to comment
Share on other sites

Γυρνώντας απο δουλειά εκανα τις καθημερινες μου στασεις σε φουρνο, περίπτερο όλα τα παρευρισκομενα πηγαδάκια λεγαν καλά της έκανε. Τράτζικ. Προσωπικα δεν ΗΜΟΥΝ τοσο κατά όσο εσείς και ισως τους ψηφιζα τωρα. Μόνος λογος οτι ζητανε την τιμωρια όσων εφταιξαν. Θεωρώ όμως χαζό εναν ανθρωπο που βρισκει αυτό τον τροπο για να λυσει τη διαφορά. Που ειναι ο λογος σου αν είσαι έξυπνος;;

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο παπαρας ο Σουρας εβγαλε και ψυχογραφημα!!!!!!!!!!!!!! Τωρα το ειδα!!!!!

 

Ο Σούρας είναι ένας που έβγαινε στη Ζούγκλα του Τριανταφυλλό με γυαλιά και ελαφρώς γκριζωπούς κροτάφους (για να ανεβαίνει το θερμόμετρο της γοητείας; ) :D:D:D

 

Κατά τα άλλα, το να γίνεται όοοολη αυτή η συζήτηση για το ποιος αναμάρτητος έβαλε πρώτος το λίθο της μπούφλας μου κάνει λίγο "το χωριό καιγόταν κι αυτή που θέλει να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει λουζόταν"..

 

Μακάρι να ήταν η Χ.Α. το βασικό πρόβλημα των επερχόμενων εκλογών και της χώρας γενικότερα...

Time flies like the wind; fruit flies like bananas
 

Link to comment
Share on other sites

Γυρνώντας απο δουλειά εκανα τις καθημερινες μου στασεις σε φουρνο, περίπτερο όλα τα παρευρισκομενα πηγαδάκια λεγαν καλά της έκανε. Τράτζικ. Προσωπικα δεν ΗΜΟΥΝ τοσο κατά όσο εσείς και ισως τους ψηφιζα τωρα. Μόνος λογος οτι ζητανε την τιμωρια όσων εφταιξαν. Θεωρώ όμως χαζό εναν ανθρωπο που βρισκει αυτό τον τροπο για να λυσει τη διαφορά. Που ειναι ο λογος σου αν είσαι έξυπνος;;

 

Ωχ Ντάλια ετοιμάσου για φουλ επίθεση!! ένας ένας με τη σειρά δημοκράτες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είπα εγώ για καμία προσβολή??? ε ρε ότι θέλει λέει ο καθένας.. εγώ είπα ότι είπε η Δούρου την βλακεία της και μετά αρπάχτηκαν οι άλλοι 2 και αυτή κιουρίαααα.... ποια είναι η βλακεία της? διάβαζε λοιπόν να μαθαίνεις... ο Κασιδιάρης έχει δίκη σε εκκρεμότητα με μαρτυρα κάποια του ΣΥΡΙΖΑ.. στο άσχετο και ενώ "συζητάνε" / τσακώνονται κοινώς Κανέλλη και Κασιδιάρης για άλλα θέματα του πετάει η δημοκράτισσα κα Δούρου "αναβολή πήρατε?" και πάει να συνεχίσει την κουβέντα για άλλο θέμα (κοινώς το κατινίστικο πέταξα το φαρμάκι μου και πάω να συνεχίσω την κουβέντα ) Ok προφανώς πολλά πρόβατα δεν κατάλαβαν την ειρωνία της... εκεί τα πήρε ο Κασιδιάρης.... και επειδή με έχει κουράσει όλη αυτή η παραφιλολογία εγώ προσωπικά ούτε ΧΑ ψήφισα ούτε πρόκειται να την ψηφίσω αλλά ειλικρινά χαίρομαι που μπήκε στην Βουλή γιατί από εδώ και μέσα καταλαβαίνω πολυ καλά τι σημαίνει φασισμός... σταματάω να γράφω στο θέμα γιατί δεν θέλω να αποκλειστώ...

 

 

Είσαι καλά μωρέ; Το ότι αναφέρθηκε στη δίκη του είναι προσβλητικό; Έχεις την ίδια ευαισθησία, ευαισθητούλα δημοκράτισσα, όταν αποκαλούν τους Συριζαίους υποστηρικτές της 17Ν και τρομοκράτες; Έλαααααα, να πέφτουν οι μάσκες, παιδιά.....

Link to comment
Share on other sites

Ωχ Ντάλια ετοιμάσου για φουλ επίθεση!! ένας ένας με τη σειρά δημοκράτες!!

αν οντως συμβαινει αυτο, αν δηλαδη η κοινη γνωμη τασσεται υπερ της βιας τοτε θα πρεπει να προβληματιστουμε διπλα για το οριακο σημειο στο οποιο εχει φτασει η κοινωνια μας.

μπορει δηλαδη η κανελη να θεωρειται εριστικη και ισως και χυδαια απο μερικους αλλα δε μπορει να θεωρουμε σαν λυση να της βουλωσουμε το στομα με μπουνιες. ας μη ξεχναμε πως καλως η κακως δε της διδεται ο λογος τυχαια, εκπροσωπει και μια μεριδα του ελληνικου λαου.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν ΗΜΟΥΝ τοσο κατά όσο εσείς και ισως τους ψηφιζα τωρα. Μόνος λογος οτι ζητανε την τιμωρια όσων εφταιξαν.

 

Το μόνο "λάθος" σε αυτό τον τρόπο σκέψης, είναι ότι όποιος φωνάζει για τη σωτηρία της καρέτα-καρέτα δεν νομιμοποιείται να βιάζει παιδάκια..

 

Θέλω να πω ότι η τιμωρία όσων παρανόμησαν θα έπρεπε να είναι αυτονόητη και να είναι κάτι για το οποίο θα είχαμε διαμαρτυρηθεί κι εμείς όλα αυτά τα χρόνια που ακούγαμε τα σκάνδαλα το ένα πίσω από το άλλο κι απλά βρίζαμε για 1-2 μήνες και μετά τα ξεχνούσαμε. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να βάλουμε στο σβέρκο μας 5 ανεγκέφαλους για να κάνουν αυτό που θα έπρεπε να έχουμε κάνει εμείς εδώ και καιρό.

 

Θυμίζω το πρόστιμο που επέβαλλε το ευρωπαϊκό δικαστήριο στην ελληνική βουλή, γιατί με ψήφισμά της δεν ήρε τη βουλευτική ασυλία της Μυλένας Αποστολάκη στην αστική διαμάχη που είχε με τον άντρα της για το κάθε πότε θα βλέπει τα παιδιά του, μετά από το διαζύγιό τους. Ποιος λέτε να το πλήρωσε, οι βουλευτές; Εμείς το πληρώσαμε και το κάναμε και γαργάρα...

 

Να τονίσω ότι δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά, ούτε κρίνω εσένα ως άνθρωπο, απλά θέλω να σχολιάσω αυτή τη συγκεκριμένη άποψη που είμαι σίγουρη ότι μοιράζονται πολλοί. Από μένα έχεις το ελεύθερο να ψηφίσεις κατά βούληση τέκνον μου :D:D:D

Time flies like the wind; fruit flies like bananas
 

Link to comment
Share on other sites

ο Κασιδιάρης έχει δίκη σε εκκρεμότητα με μαρτυρα κάποια του ΣΥΡΙΖΑ.. στο άσχετο και ενώ "συζητάνε" / τσακώνονται κοινώς Κανέλλη και Κασιδιάρης για άλλα θέματα του πετάει η δημοκράτισσα κα Δούρου "αναβολή πήρατε?" και πάει να συνεχίσει την κουβέντα για άλλο θέμα (κοινώς το κατινίστικο πέταξα το φαρμάκι μου και πάω να συνεχίσω την κουβέντα ) Ok προφανώς πολλά πρόβατα δεν κατάλαβαν την ειρωνία της... εκεί τα πήρε ο Κασιδιάρης....

Δηλαδή αν κάποιος μας ειρωνευτεί ή μας προσβάλλει ή πει κάτι που δεν μας αρέσει, δικαιολογούμαστε να λάβουμε μέτρα; Αν κρατάμε ένα ποτήρι νερό να του το πετάξουμε στα μούτρα, αν κρατάμε ομπρέλα να του τη φέρουμε στο κεφάλι, αν κρατάμε μαχαίρι να τον μαχαιρώσουμε;

 

Προσέξτε κορίτσια τι πρεσβεύετε. Μεθαύριο μπορεί ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙ να ειρωνευτεί κάποιον ή να τον προσβάλλει. Να εύχεστε αυτός ο κάποιος να μην κρατάει στο χέρι πιστόλι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είπα εγώ για καμία προσβολή??? ε ρε ότι θέλει λέει ο καθένας.. εγώ είπα ότι είπε η Δούρου την βλακεία της και μετά αρπάχτηκαν οι άλλοι 2 και αυτή κιουρίαααα.... ποια είναι η βλακεία της? διάβαζε λοιπόν να μαθαίνεις... ο Κασιδιάρης έχει δίκη σε εκκρεμότητα με μαρτυρα κάποια του ΣΥΡΙΖΑ.. στο άσχετο και ενώ "συζητάνε" / τσακώνονται κοινώς Κανέλλη και Κασιδιάρης για άλλα θέματα του πετάει η δημοκράτισσα κα Δούρου "αναβολή πήρατε?" και πάει να συνεχίσει την κουβέντα για άλλο θέμα (κοινώς το κατινίστικο πέταξα το φαρμάκι μου και πάω να συνεχίσω την κουβέντα ) Ok προφανώς πολλά πρόβατα δεν κατάλαβαν την ειρωνία της... εκεί τα πήρε ο Κασιδιάρης.... και επειδή με έχει κουράσει όλη αυτή η παραφιλολογία εγώ προσωπικά ούτε ΧΑ ψήφισα ούτε πρόκειται να την ψηφίσω αλλά ειλικρινά χαίρομαι που μπήκε στην Βουλή γιατί από εδώ και μέσα καταλαβαίνω πολυ καλά τι σημαίνει φασισμός... σταματάω να γράφω στο θέμα γιατί δεν θέλω να αποκλειστώ...

 

Μωρέ, να τους χαίρεσαι και να τους καμαρώνεις, απλά μην κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου υποτιμώντας τη νοημασύνη μας.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω ότι η τιμωρία όσων παρανόμησαν θα έπρεπε να είναι αυτονόητη και να είναι κάτι για το οποίο θα είχαμε διαμαρτυρηθεί κι εμείς όλα αυτά τα χρόνια που ακούγαμε τα σκάνδαλα το ένα πίσω από το άλλο κι απλά βρίζαμε για 1-2 μήνες και μετά τα ξεχνούσαμε. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να βάλουμε στο σβέρκο μας 5 ανεγκέφαλους για να κάνουν αυτό που θα έπρεπε να έχουμε κάνει εμείς εδώ και καιρό.

 

Αυτο ακριβως!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κάποιος μας ειρωνευτεί ή μας προσβάλλει ή πει κάτι που δεν μας αρέσει, δικαιολογούμαστε να λάβουμε μέτρα; Αν κρατάμε ένα ποτήρι νερό να του το πετάξουμε στα μούτρα, αν κρατάμε ομπρέλα να του τη φέρουμε στο κεφάλι, αν κρατάμε μαχαίρι να τον μαχαιρώσουμε;

 

Προσέξτε κορίτσια τι πρεσβεύετε. Μεθαύριο μπορεί ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙ να ειρωνευτεί κάποιον ή να τον προσβάλλει. Να εύχεστε αυτός ο κάποιος να μην κρατάει στο χέρι πιστόλι...

 

Προσωπικά φοβάμαι πάρα πολύ όταν κάποιος επιτίθεται με τον ένα ή τον άλλο τρόπο στο "διαφορετικό" (είτε πρόκειται για χρώμα δέρματος, είτε για γλώσσα, είτε για πολιτικά πιστεύω, είτε για ομάδα ποδοσφαίρου είτε για κάτι άλλο).

 

Μην ξεχνάτε ότι κανένας δεν είναι ίδιος με τον άλλο. Αν τα βάλουμε κάτω, όλοι είμαστε διαφορετικοί. Προσωπικά όσον αφορά τα πιστεύω της ΧΑ, στο μόνο που ίσως "ανταποκρίνομαι" είναι στο ότι η άμεση οικογένεια μου κατάγεται από την Ελλάδα....Από εκεί και πέρα τίποτα.....

 

Άρα, σύμφωνα με τη "λογική" (λέμε τώρα) της ΧΑ κάθε μέρα θα έπρεπε να τρώω ξύλο..................................

 

Ε, λοιπόν ΟΧΙ! Όσο περνάει από το χέρι μου θα κάνω ό,τι μπορώ για να το αποτρέψω!

Και τι περνάει από το χέρι μου; Να δείξω σε γνωστούς και "φίλους" που ψήφισαν ΧΑ ΤΙ πραγματικά ψήφισαν....

 

Σήμερα ήταν η Κανέλη γιατί ήταν κουμουνίστρια, αύριο θα είναι ο άλλος γιατί είναι πιο μελαχροινός από όσο πρέπει, μετά ο παραδίπλα γιατί δεν είναι ΧΟ, μετά άλλος γιατί είναι ξανθός και άρα όχι "γνήσιος" Έλληνας, μετά ο άλλος γιατί τόλμησε να μιλήσει.................

 

Αυτό θέλουμε; Δίπλα μας είναι! Στο χέρι μας είναι να μην συμβει!

Link to comment
Share on other sites

Είδα πιο προσεχτικά το βιντεο.

 

Σαν άτομο εξαιρετικά νευρικό και οξύθυμο που όταν βγω εκτός εαυτού δεν χαμπαριάζω Χριστό, έχω να πω ότι:

 

Το "παλικάρι" ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΑ. Είναι σοβαρά άρρωστος ψυχολογικά............έχει τέτοιο μένος μέσα του που ειλικρινά πιστεύω ότι πρέπει να τον κλείσουν κάπου και να ακολουθήσει κάποια φαρμακευτική αγωγή.

Δεν υπερβαίνει απλώς τα όρια..........ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ.

 

 

Ως άτομο υπερβολικά οξύθυμο και νευρικό (όσοι με ξέρουν καταλαβαίνουν τι λέω),έχοντας δηλαδή γνώση εκ των έσω στο τι συμβαίνει σε ανθρώπους με νεύρα...... και βλέποντας τον τόνο της φωνής και τις κινήσεις του Κασιδιάρη, τείνω να συμφωνήσω απόλυτα με τον Σούρα ( όσο ρεντίκολος και να'ναι και αυτός).

 

Δεν έχουμε να κάνουμε μόνο με φασισμό γιατί κι αυτό θέλει μια κάποια "οργάνωση" και "μυαλό".

Οι κάθε Κασιδιάρηδες είναι άκρως πιο επικίνδυνοι από τους φασίστες.

 

Το θέμα του είναι πιο επικίνδυνο απ'όσο είχα εκτιμήσει αρχικώς (εγώ προσωπικά).

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

«Όταν ήρθαν να πάρουν τους Εβραίους,

δεν διαμαρτυρήθηκα, γιατί δεν ήμουν Εβραίος.

Όταν ήρθαν για τους κομμουνιστές δεν φώναξα,

γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής.

Όταν κατεδίωξαν τους τσιγγάνους,

ούτε τότε φώναξα, γιατί δεν ήμουν τσιγγάνος.

Όταν έκλεισαν το στόμα των Ρωμαιοκαθολικών που αντιτάσσονταν στο φασισμό,

δεν έκανα τίποτα γιατί δεν ήμουν καθολικός.

Μετά ήρθαν να συλλάβουν εμένα,

αλλά δεν υπήρχε πια κανείς να αντισταθεί μαζί μου».

 

(Το ποίημα εσφαλμένα αποδίδεται στον Μπ. Μπρεχτ. Το συνέθεσε ένας Γερμανός επίσκοπος κατά τη διάρκεια του πολέμου. Δε θυμάμαι το όνομά του, έχει κολλήσει το μυαλό μου.)

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζω Παυλόπουλο - Στηρίζω το Βουδισμό στην Ελλάδα.

O Βούδας είναι παλιά .... καραβάνα και ξέρει πολύ καλά τι του γίνεται. Γνωρίζει πολύ καλά ότι πολλοι δεξιοί ψήφισαν Χ.Α από αντίδραση και μετά από αυτό περιμένει μόνο πότε θα ξαναγυρίσουν τα προβατάκια πίσω στο μαντρί. Μου φαίνεται ότι σκόπιμα κάλεσαν τον ψυχάκια με την Κανέλλη μόνο για να γίνει κάποιο ευτράπελο.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι σκόπιμα κάλεσαν τον ψυχάκια με την Κανέλλη μόνο για να γίνει κάποιο ευτράπελο.

 

Μα πώς το σκέφτηκε αυτό το σατανικό μυαλό σου!!! :D:D:D

Time flies like the wind; fruit flies like bananas
 

Link to comment
Share on other sites

ε όχι καλέ ντάλια και να τους ψηφίσεις κιόλας!

άστο καλύτερα τζάμπα το πήγαινε έλα!

 

χαχαχαχαχα!

 

κρίμα που κάθε κανάλι δεν έβγαζε κάθε μέρα κι έναν από δαύτους (προ 6ης μαίου)!

τότε θα βλέπαμε ξεκάθαρα τα εκλογικά αποτελέσματα.

 

όλες ξέρουμε κατά βάθος το μεμπτό του θέματος κι ας διαιωνίζουμε το κάθε διπολισμό γιατί τον έχουμε στο dna τελικά, δηλ ή κατσιδιάρης ή κανέλη, δεν είναι αυτό το θέμα.

 

αν το σκηνικό δεν ανήκε σε πανελ με πολιτικούς αλλά σε σχολική αίθουσα με τα παιδιά μας δε θα λέγαμε το ίδιο! δε θα δικαιολογούσαμε τον θύτη για τη "κατινιά" του θύματος!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...