Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απιστευτη κουραση


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, Irina095 είπε:

Έκανα προχθές εξετάσεις αιματολογικές και όλα ήταν σε νορμαλ επίπεδα. Όμως μίλησα με γυναικολόγο και μου είπε να πάρω βιταμίνες της pregnacare δεν ξέρω αν της ξέρεις. Αν τις ξέρεις είναι καλές ; Επίσης είπε τα κλασικά .. πολλούς χυμούς και ξεκούραση. Που ξεκούραση με αυτό το πιθηκακι που έχω όμως :p

Καλημέρα!!!τώρα π το λες κι εγώ έπαιρνα τις iofolen βιταμίνες κ οι εξετάσεις μου ήταν άψογες μετά από αυτες.οποτε το θέμα της υπνηλίας επειδή είναι ορμονικό μάλλον δεν λύνεται...να σου ζήσει το μπουμπούκι σου κ με το καλό να έρθει κ το δεύτερο σου εύχομαι κορίτσι μου!!!!!θυμάμαι Μ είχε προτείνει ανάμεσα σε δύο ο γιατρός απλά η μία κάτι δεν περιείχε δεν θυμάμαι τι ίσως ασβέστιο δεν θυμάμαι κ για αυτό διάλεξα τις iofolen για να μην παίρνω κάμποσα χάπια.επαιρνα τις βιταμίνες αυτές καθημερινα  κ μετά από κάποιο διάστημα κ μαγνήσιο κ σιδηρο έξτρα γτ είχα θέμα όπως οι περισσότερες γυναίκες.ενταξει κ του θυρεοειδή αλλά άσχετο.οποτε άλλο ένα έξτρα χάπι δεν θα προλάβαινα να το παρω:p

Βαριά να σ πω αν αυτό σε παρηγορεί πως είχα μόνο υπνηλία κ όχι εμετούς!!!μόνο κάτι σπάνιες φορές ψιλοαναγουλα.ελπίζω να μην έχεις κι εσύ κ ας είναι μόνο η υπνηλία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, ♥️T.son είπε:

Καλημέρα!!!τώρα π το λες κι εγώ έπαιρνα τις iofolen βιταμίνες κ οι εξετάσεις μου ήταν άψογες μετά από αυτες.οποτε το θέμα της υπνηλίας επειδή είναι ορμονικό μάλλον δεν λύνεται...να σου ζήσει το μπουμπούκι σου κ με το καλό να έρθει κ το δεύτερο σου εύχομαι κορίτσι μου!!!!!θυμάμαι Μ είχε προτείνει ανάμεσα σε δύο ο γιατρός απλά η μία κάτι δεν περιείχε δεν θυμάμαι τι ίσως ασβέστιο δεν θυμάμαι κ για αυτό διάλεξα τις iofolen για να μην παίρνω κάμποσα χάπια.επαιρνα τις βιταμίνες αυτές καθημερινα  κ μετά από κάποιο διάστημα κ μαγνήσιο κ σιδηρο έξτρα γτ είχα θέμα όπως οι περισσότερες γυναίκες.ενταξει κ του θυρεοειδή αλλά άσχετο.οποτε άλλο ένα έξτρα χάπι δεν θα προλάβαινα να το παρω:p

Βαριά να σ πω αν αυτό σε παρηγορεί πως είχα μόνο υπνηλία κ όχι εμετούς!!!μόνο κάτι σπάνιες φορές ψιλοαναγουλα.ελπίζω να μην έχεις κι εσύ κ ας είναι μόνο η υπνηλία!!!

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!! Δυστυχώς έχω αρκετά βαριά συμπτώματα έχω και πολλές αναγούλες όλη μέρα ... κάνω και αρκετούς εμετούς :( και στο πρώτο μου παιδάκι έτσι ήταν και λίγο χειρότερα ίσως. Από όσο θυμάμαι όμως είχαν υποχωρήσει κάπου μετά τους 3 μισή μήνες ... όποτε όπως καταλαβαίνεις περιμένω μπας και μετά νιώσω καλύτερα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irina095 είπε:

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!! Δυστυχώς έχω αρκετά βαριά συμπτώματα έχω και πολλές αναγούλες όλη μέρα ... κάνω και αρκετούς εμετούς :( και στο πρώτο μου παιδάκι έτσι ήταν και λίγο χειρότερα ίσως. Από όσο θυμάμαι όμως είχαν υποχωρήσει κάπου μετά τους 3 μισή μήνες ... όποτε όπως καταλαβαίνεις περιμένω μπας και μετά νιώσω καλύτερα. 

Αχ υπομονή κορίτσι μου!!!!να πάνε όλα καλά σου εύχομαι κ όλα αυτα να μείνουν πίσω!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...