Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απιστευτη κουραση


Recommended Posts

Λοιπον ειμαι 13 εβδομαδων και νοιωθω μια τετοια φοβερη μα φοβερη ε3αντληση που με εκνευριζει απιστευτα , περασα 1 ιωση τωρα τελευταια (ειχα περασει και μια πιο σοβαρη στην 7η εβδομαδα με 39 πυρετο αλλα ανακαμψα γρηγορα αρκετα ) και οι μυτες μου συνεχιζουνε να ειναι εντελως βουλομενες με αποτελεσμα να ειμαι με οτριβιν συνεχεια γιατι ειναι αδυνατον να το ανεχτω ιδιατερα το βραδυ. Βεβαια και ο γιος μου ειναι χαλια ακομα με σιροπια και βηχα και κακια διαθεση αλλα δεν ξερω τελικα αμα ειναι κολησα καμια 2η ιωση ή απλα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης .Το θεμα ειναι οτι εχω ενα μα ενα σωρο δουλειες ε3ωτερικες και εγω δεν αντεχω να παω απο εδω εκει . Δηλαδη αμα ειναι να ειμαι ετσι το υπολοιπο ζητω που καικαμε , δεν μπορω να παι3ω με τα παιδια , εδω καλα καλα δεν αντεχω να τα παω παιδοτοπο τα απογευματα γιατι αισθανομαι ενα κουρελι . Και στην τελικη τα παει ο αντρας μου αλλα και μενα μουυ τη δινει να καθομαι σπιτι και να μην μπορω να παω για ενα καφεδακι μαζι του και με τα παιδια .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον ειμαι 13 εβδομαδων και ρε γμτ νοιωθω μια τετοια φοβερη μα φοβερη ε3αντληση που με εκνευριζει απιστευτα , περασα 1 ιωση τωρα τελευταια (ειχα περασει και μια πιο σοβαρη στην 7η εβδομαδα με 39 πυρετο αλλα ανακαμψα γρηγορα αρκετα ) και οι μυτες μου συνεχιζουνε να ειναι εντελως βουλομενες με αποτελεσμα να ειμαι με οτριβιν συνεχεια γιατι ειναι αδυνατον να το ανεχτω ιδιατερα το βραδυ. Βεβαια και ο γιος μου ειναι χαλια ακομα με σιροπια και βηχα και κακια διαθεση αλλα δεν ξερω τελικα αμα ειναι κολησα καμια 2η ιωση ή απλα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης .Το θεμα ειναι οτι εχω ενα μα ενα σωρο δουλειες ε3ωτερικες και εγω δεν αντεχω να παω απο εδω εκει . Δηλαδη αμα ειναι να ειμαι ετσι το υπολοιπο ζητω που καικαμε , δεν μπορω να παι3ω με τα παιδια , εδω καλα καλα δεν αντεχω να τα παω παιδοτοπο τα απογευματα γιατι αισθανομαι ενα κουρελι . Και στην τελικη τα παει ο αντρας μου αλλα και μενα μουυ τη δινει να καθομαι σπιτι και να μην μπορω να παω για ενα καφεδακι μαζι του και με τα παιδια .

εμ, έγκυος στη 13η εβδομάδα και με 2 παιδιά ήδη τί περιμένεις??? χαρά στο κουράγιο που το αποφάσισες και για τρίτο. υπομονή, σε λίγο σταματούν οι ιώσεις και οι υπνηλίες του 1ου τριμήνου. επίσης otrivin όχι πάνω από 4-5 μέρες συνεχόμενα, άσε που καλύτερα να μην το πάρεις αφού είσαι έγκυος. δοκίμασε υπέρτονο sinomarin.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λοιπον ειμαι 13 εβδομαδων .

 

Mπράβο ρε βικάκι μου!

 

Γιατί δεν σε πίστεψα όταν τα χάριζες όλα, ε; Γιατί;:P:p:p:p:p:p

Αχ, πολύ χάρηκα......και ζήλεψα λιγάκι:-D:grin::-D

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περναει ο καιρος τελικα , φτασαμε αισιως στα μεσα (επιτελους γιατι ειναι δυσκολη περιοδος απο μονη της η εγκυμοσυνη , συν οτι δεν ειμαι το στυλ της εγκυμονουσας , συν οτι εχουνε συμβει ενα σωρο μα ενα σωρο οικογενειακα με τη μανα μου πραγματα με εχουνε φερει σε μια φαση να μετραω μερες μεχρι τη γεννα ) . Ε λιγο απο εδω και περα και τερματιζουμε . Τελικα ιωση ητανε ολη η κουραση , απο τοτε περασαμε ολοι και μια γαστρεντεριτιδα , μια μετακομιση και πολλα αλλα .Καλα ευτυχως που πανε σχολειο το παιδια γιατι αλλιωτικα δεν νομιζω οτι θα την παλευα κυριως και ψυχολογικα . Και τελικα εχουμε αγορακι το οποιο περιμενουμε να γεννηθει καποια στιγμη το Σεπτεμβριο με καισαρικη οπως δειχνουνε ολα και κατι το οποιο με ανακουφιζει και ειχα σκοπο ετσι και αλλιως να το συζητησω .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να γράφω και εγώ σε κανένα μήνα και α λέω όλα καλά:rolleyes:. Είμαι και εγώ στην 16 εβδομάδα και ειδικά τα απογεύματα έχω απίστευτη ανακατωσούρα, κομμάρες και εννίοτε κανω και εμετό. Το θέμα είναι οτι έχω αφήσει πίσω το σπίτι και δεν έχω κουράγιο ούτε με την μικρή μου να παίξω! Να έκανα ένα κλικ και να έφτανε η ώρα να γεννήσω και τι άλλο:?! Δεν ξέρω για άλλες αλλα για μένα σίγουρα η εγκυμοσύνη δεν είναι μια ευτυχισμένη περίοδος....

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε συ ετσι ακριβως , μονο στερησεις εχει .Δηλαδη δεν αντεχω αλλο , εχω και ψυχολογια υπο το μηδεν με διαφορες λαλακιες που συμβαινουνε με τη μανα μου , που νοιωθω πιο πιεσμενη απο ποτε . Ειναι καλα στην πρωτη εγκυμοσυνη οπου ολη μερα κωλοβαραμε .Φαντασου τωρα εμας με 2 πιτσιρικια 5 και 3,5 μεσα στην τρελα και κορδελα και εγω με τα απιστευτα νευρα και τις ψυχολογικες μεταπτωσεις απο την αλλη . Μερικες φορες λεω να κοιμηθω και να ξυπνησω σεπτεμβριο .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε συ ετσι ακριβως , μονο στερησεις εχει .Δηλαδη δεν αντεχω αλλο , εχω και ψυχολογια υπο το μηδεν με διαφορες λαλακιες που συμβαινουνε με τη μανα μου , που νοιωθω πιο πιεσμενη απο ποτε . Ειναι καλα στην πρωτη εγκυμοσυνη οπου ολη μερα κωλοβαραμε .Φαντασου τωρα εμας με 2 πιτσιρικια 5 και 3,5 μεσα στην τρελα και κορδελα και εγω με τα απιστευτα νευρα και τις ψυχολογικες μεταπτωσεις απο την αλλη . Μερικες φορες λεω να κοιμηθω και να ξυπνησω σεπτεμβριο .

 

Ασε που νιώθω και τύψεις γιατί για καμιά ώρα βάζω στην μικρή λαπτοπ για να ηρεμήσω κι εγώ. Φαντάζομαι και το μετά με δύο πιτσιρίκια, ζήλιες και αυπνίες και παίρνω κουράγιο:D:D. Και ο καημένος ο άντρας μου έχει γίνει ένα με την κουζίνα...πιάτα, μαγείρεμα...και σεχ καθόλου:oops:

Link to comment
Share on other sites

To sex απαγορευτικε επειδη ολος ο πλακουντας κλεινει τον τραχηλο και φοβηθηκε ο γιατρος . Αλλα δεν νομιζω οτι θα ειχα ορε3η ετσι και αλλιως . Βρε το μετα μην σε αγχωνει , εμενα το τωρα με αγχωνει ,μετα με καποιο τροπο θα βρουμε τους ρυθμους μας και το τι βολευει εμας . θα παρει και ο αντρας μου 12μηνο ανατροφης τεκνων , τα παιδια σχολειο το πρωι , ε τα βραδια θα τα μοιραστουμε αρα μιση κουραση . Ποσο ειναι η πιτσιρικα σου ?

Παρεπιπτοντως τον αντρα μου δεν τον λυπαμαι , ο καθεις στη δουλεια του , εγω ειμαι εγκυος και αναλαμβανω ε3ολοκληρου τα παιδια οταν εχει 24ωρα και υπηρεσιες και εκεινος τα παντα οταν ειναι σπιτι. Ψυχαγωγια παιδιων , μαγειρεμα , καθαριοτητα τη γλυτωσε γιατι περνουμε γυναικα

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To sex απαγορευτικε επειδη ολος ο πλακουντας κλεινει τον τραχηλο και φοβηθηκε ο γιατρος . Αλλα δεν νομιζω οτι θα ειχα ορε3η ετσι και αλλιως . Βρε το μετα μην σε αγχωνει , εμενα το τωρα με αγχωνει ,μετα με καποιο τροπο θα βρουμε τους ρυθμους μας και το τι βολευει εμας . θα παρει και ο αντρας μου 12μηνο ανατροφης τεκνων , τα παιδια σχολειο το πρωι , ε τα βραδια θα τα μοιραστουμε αρα μιση κουραση . Ποσο ειναι η πιτσιρικα σου ?

 

Όταν με το καλό γεννηθεί το δεύτερο θα είναι ακριβώς 3. Είναι μικρούλα και αν κρίνω απο τον χαρακτήρα της την ζήλια δεν την γλυτώνω καθώς και τώρα είναι κολλημένη μαζί μου. Με παρηγορεί το μνμ σου αλλα κακά τα ψέματα, άλλο ένα και άλλο δύο. Μόνο για να τα ετοιμασεις και να βγεις μια βόλτα θέλεις διλάσιο χρόνο. Ελπίζω το μικρούλι να είναι ήσυχο όπως η πρώτη:D:D. Ο ύπνος με προβληματίζει γιατι η δικιά μου με ζητάει το βράδυ τουλαχιστον 1-2 φορές. Φαντάσου τι θα γίνει με τα ξυπνήματα του μωρού:shock:. Με βλέπω να κοιμάμαι σερι σε 3 χρόνια απο τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλα στην πρωτη εγκυμοσυνη οπου ολη μερα κωλοβαραμε.

 

Αυτή είναι μια από τις μεγάλες αλήθειες της ζωής :D από το δεύτερο και μετά βλέπουμε τι εστί βερίκοκο...

Time flies like the wind; fruit flies like bananas
 

Link to comment
Share on other sites

Βικυ με το καλο,ποτε γεννας???εγω μεχρι 10/9 μου ειπε...Αχ τυχερη θα εχεις λιγη βοηθεια απο τον συζυγο εγω δεν παιζει γιατι αν δεν δουλευψει θα πεινασουμε:lol::lol:Οσο για την ψυχολογια και εμενα χαλια ειναι και φοβαμαι οταν γεννησω πως θα τα καταφερω με 3πιτσιρικια???Τα δικα μου δεν πανε και σχολειο,τωρα το σεπτεμβρη η μικρη θα παει νηπια(θα εχω και αυτο)Αλλα την υγεια μας πανω απο ολα και θα τα καταφερουμε.....:cool:

 

 

(τα λεω σε εσας να τα ακουω εγω)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

lovely people εμενα ο γιος μου ξυπναει ακομα για γαλα πιπιλα αγκαλια και τα σχετικα οποτε καλα μας κουραγια

 

Ασε annia και σήμερα κοιμηθήκαμε σερι (1 φορά την εβδομάδα χαιρόμαστε!!). Εσύ μην μασάς...Η μεγάλη σου βλέπω είναι στα 5 οπότε θα έχεις και απο εκεί βοηθεια όταν μεγαλώσει λίγο το μωράκι (θα μπορεί να το απασχολεί και να παίζει μαζί του). Χαρά στο κουράγιο σου πάντως...Θαυμάζω τις μανάδες που κάνουν και τρίτο:):):)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μεχρι 10/9 θα θελα να εχω γεννησει , μιας και θα ειμαι ακριβως στην βδομαδα που γεννησα τους αλλους 2 και επειδη αποφασησα καισαρικη τελικα θα εχουμε κλεισμενο ραντεβου . Ναι εντα3ει δεν μπορω να πω το 12μηνο του αντρα μου θα ειναι σωτηριο , και μονο που θα μοιραζομαστε τα βραδια και την ετοιμασια των παιδιων το πρωι καθε μερα ειναι μεγαλη υποθεση . Ασε που αμα του τα3ω να κοιμαται το πρωι οταν φευγουνε για σχολειο τα αλλα 2 , τοτε θα σηκωνεται εκεινος τα βραδια . Κατα αλλα χαιρομαι που θα γεννηθει φετος γιατι ο πιτσιρικας θα παει νηπια και δεν θα χρειαζεται διαβασμα ενω αμα γεννιοτανε 1 χρονο μετα θα πρεπε οπωσδηποτε να διαβαζω τον μεγαλο .

Οσο για την βοηθεια απο το 5χρονο , μπαααααα , χλωμο χαχαχαχα , καποιες φορες υποθετω σαν παιχνιδι αλλα εντα3ει κακα τα ψεμματα δεν μπορει το παιδακι να βοηθησει αποτελεσματικα . Η καλυτερη λυση μαζωμα και παιδοτοποι , τα μεγαλα να παιζουνε και εμεις να ασχολουμαστε με το πιο μικρο εξω , εεε που θα πανε ρε παιδια , θα μεγαλωσουνε , θα κοιμηθουνε τελικα το βραδυ , θα πανε καναν παιδικο και αυτα και τοτε θα μας φαινεται παιχνιδακι.

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα και απο εμενα .ειμαι και εγω στην 16 βδομαδα και περιμενω αγορακι.Εχω μια κορη 5 ετων που παει νηπιο αλλ απο σεπτεμβρη δημοτικο αρχηζουν τα βασαννα.εχω και εγω μια δυσκολη εγκυμοσυνη μεχρι κ τωρα εμετους 10 βδομαδες και κκοπωση απιστευτη και φυσικα ειμαι και εγω μονη στο σπιτι μιας και ο αντρας μου δουλευει κυριως εξω.απο πανω μενει η πεθερα μου αλλα τι νακανει κ αυτη δεν μπορω να την αγκαρευω συνεχεια.μιλαμε ομως για πολυ κουραση αντε να δουμε να ειμαστε καλα και να μεγαλωνουμε τα πιτσιρικια μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Είμαι στην 19η εβδομαδα εγκυμοσύνης και έχω ένα κοριτσάκι 4 χρονών.Το βράδυ κόβω βόλτες απο τις κράμπες στα πόδια αλλά και απο τις ξαφνικές τσίτες.Το πρωί δεν μπορώ να σηκωθώ και το μεσημέρι θα είναι θαύμα αν δεν ξαναξαπλώσω.Εχω πάρει ήδη 8 κιλά και με τσακίζει η μέση μου.(Μετά την πρώτη εγκυμοσύνη, απέκτεισα δισκοπάθεια).

 

Έχω παραμελήσει το ζουζούνι μου και έχω χώσει την πεθερα μου, να μαγειρεύει.Δεν μπορώ και δεν εχω διάθεση να κάνω τίποτα.Πειράζει??

Link to comment
Share on other sites

  • 7 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην 7 η εβδομάδα και έχω τέτοια συμπτώματα κούρασης που πραγματικά δεν θυμάμαι να είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ίσως επειδή τώρα Έχω κ ένα μικρό μωρό να φροντίσω. Αλλά πραγματικά δεν έχω κουράγιο για τίποτα με το ζόρι σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι και γενικά όλη μέρα νιώθω ότι θέλω να κοιμάμαι. Έλα όμως που δεν γίνεται καν να το σκεφτώ αυτό γιατί ο μικρός είναι 8 μηνών ακόμα και δεν ψήνεται κ πολύ να κοιμάται. :p Σας έχει τύχει στην αρχή της εγκυμοσύνης να νιώθεται τόση κούραση ; Κάνατε κάτι που να βοηθούσε σε διατροφή η βιταμίνες ; 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ένιωθα στην αρχή της εγκυμοσύνης και πέρασε σταδιακά, δεν θυμάμαι πότε. Με είχε βγάλει ο άντρας μου φωτογραφίες να κοιμάμαι όλη μέρα στον καναπέ με φλις κουβέρτα Σεπτέμβρη μήνα, γιατί κρύωνα κιόλας! Μέσω της κούρασης είχαμε υποψιαστεί ότι ήμουν έγκυος, πριν αρχίσει η καθυστέρηση.

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2020 at 6:35 ΜΜ, Irina095 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην 7 η εβδομάδα και έχω τέτοια συμπτώματα κούρασης που πραγματικά δεν θυμάμαι να είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ίσως επειδή τώρα Έχω κ ένα μικρό μωρό να φροντίσω. Αλλά πραγματικά δεν έχω κουράγιο για τίποτα με το ζόρι σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι και γενικά όλη μέρα νιώθω ότι θέλω να κοιμάμαι. Έλα όμως που δεν γίνεται καν να το σκεφτώ αυτό γιατί ο μικρός είναι 8 μηνών ακόμα και δεν ψήνεται κ πολύ να κοιμάται. :p Σας έχει τύχει στην αρχή της εγκυμοσύνης να νιώθεται τόση κούραση ; Κάνατε κάτι που να βοηθούσε σε διατροφή η βιταμίνες ; 

Ευτυχως το περασα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη γιατι αν το ενιωθα με ενα ακομη παιδι στο σπιτι δεν ξερω πως θα αντεχα! Θυμαμαι οτι με επαιρνε ο υπνος στη δουλεια, κυριολεκτικα δεν μπορουσα να κρατησω τα ματια μου ανοιχτα και οταν γυριζα σπιτι εριχνα κατι υπνους......ροχαλητο, οχι αστεια :grin: Αφου και στο γλεντι του γαμου μου, μετα απο 2 ωρες με εβλεπες αραχτη σε μια καρεκλα με τα ποδια ψηλα και μετα απο 4 ωρες ηδη να "σερνομαι" απο την κουραση και τα ματια μου να κλεινουν...χαχα...Απ'οτι θυμαμαι μου περασε γυρω στον 4ο μηνα. Η μονη λυση ειναι ο υπνος γιατι δεν εχει να κανει με ελλειψη βιταμινων ή διατροφη αλλα με τις ορμονικες μεταβολες. Μηπως να τον απασχολει ο μπαμπας για να κοιμασαι λιγο;

 
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2020 at 6:35 ΜΜ, Irina095 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην 7 η εβδομάδα και έχω τέτοια συμπτώματα κούρασης που πραγματικά δεν θυμάμαι να είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ίσως επειδή τώρα Έχω κ ένα μικρό μωρό να φροντίσω. Αλλά πραγματικά δεν έχω κουράγιο για τίποτα με το ζόρι σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι και γενικά όλη μέρα νιώθω ότι θέλω να κοιμάμαι. Έλα όμως που δεν γίνεται καν να το σκεφτώ αυτό γιατί ο μικρός είναι 8 μηνών ακόμα και δεν ψήνεται κ πολύ να κοιμάται. :p Σας έχει τύχει στην αρχή της εγκυμοσύνης να νιώθεται τόση κούραση ; Κάνατε κάτι που να βοηθούσε σε διατροφή η βιταμίνες ; 

Το έπαθα και γω στην τρίτη μου εγκυμοσύνη....Και με άλλα δύο παιδάκια ένα στο νηπιαγωγείο και ένα στο δημοτικό.Ετυχε να αφήσω τα παιδιά σχολείο και να ξυπνήσω λίγο πριν σχολασουνε.Μου πέρασε μετά το πρώτο τρίμηνο αλλά επέστρεψε μετά γύρω στον όγδοο.Δεν έχει σχέση με τη διατροφή,ορμονικό είναι..

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2020 at 6:35 ΜΜ, Irina095 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στην 7 η εβδομάδα και έχω τέτοια συμπτώματα κούρασης που πραγματικά δεν θυμάμαι να είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ίσως επειδή τώρα Έχω κ ένα μικρό μωρό να φροντίσω. Αλλά πραγματικά δεν έχω κουράγιο για τίποτα με το ζόρι σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι και γενικά όλη μέρα νιώθω ότι θέλω να κοιμάμαι. Έλα όμως που δεν γίνεται καν να το σκεφτώ αυτό γιατί ο μικρός είναι 8 μηνών ακόμα και δεν ψήνεται κ πολύ να κοιμάται. :p Σας έχει τύχει στην αρχή της εγκυμοσύνης να νιώθεται τόση κούραση ; Κάνατε κάτι που να βοηθούσε σε διατροφή η βιταμίνες ; 

Ναι τους πρώτους 3 μήνες τρελή νυστα αλλά εγώ δεν είχα 2ο παιδί όποτε ελιωνα στον ύπνο κ πάλι νυσταζα!ναι είναι ορμονικό!πάντως θυμάμαι στον 4 μήνα πιο νορμάλ κ στον 5ο μήνα ήμουν άλλος άνθρωπος μες την ενέργεια κ καμία σχέση με τους πρώτους μήνες! οπότε...υπομονή...

 

Εφόσον όμως έχεις κ δεύτερο παιδί κ δυσκολεύεσαι,που είναι λογικότατο, καλό είναι να έρθεις σε επαφή με τον γυναικολόγο σου κ να σ πει τι μπορείς να κάνεις (βιταμίνες κλπ) κ αν πρέπει να κάνεις κάποιες εξετάσεις πρωτα!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ♥️T.son είπε:

Ναι τους πρώτους 3 μήνες τρελή νυστα αλλά εγώ δεν είχα 2ο παιδί όποτε ελιωνα στον ύπνο κ πάλι νυσταζα!ναι είναι ορμονικό!πάντως θυμάμαι στον 4 μήνα πιο νορμάλ κ στον 5ο μήνα ήμουν άλλος άνθρωπος μες την ενέργεια κ καμία σχέση με τους πρώτους μήνες! οπότε...υπομονή...

 

Εφόσον όμως έχεις κ δεύτερο παιδί κ δυσκολεύεσαι,που είναι λογικότατο, καλό είναι να έρθεις σε επαφή με τον γυναικολόγο σου κ να σ πει τι μπορείς να κάνεις (βιταμίνες κλπ) κ αν πρέπει να κάνεις κάποιες εξετάσεις πρωτα!

Έκανα προχθές εξετάσεις αιματολογικές και όλα ήταν σε νορμαλ επίπεδα. Όμως μίλησα με γυναικολόγο και μου είπε να πάρω βιταμίνες της pregnacare δεν ξέρω αν της ξέρεις. Αν τις ξέρεις είναι καλές ; Επίσης είπε τα κλασικά .. πολλούς χυμούς και ξεκούραση. Που ξεκούραση με αυτό το πιθηκακι που έχω όμως :p

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...