Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

"Πόσα κιλά έχεις πάρει ως τώρα;" ΓΚΡΡΡ....


Recommended Posts

μαρακι κι εγω ακριβως το ιδιο, στις εβδομάδες σου ημουν στα +3 ακριβως ,, ξεκινησα από περιπου 55,, να ξερεις ότι οσο πιο αδυνατη εισαι τοσο πιο ευκολα παιρνεις και αποθηκευεις λιπος,,,επισης κάθε γυναικα παιρνει το βαρος με διαφορετικο ρυθμο στην εγκυμοσυνη της ,, εγω και στην πρωτη εγκυμοσυνη μου και τωρα πηρα απότομα στις εβδομάδες που περιγραφεις και μετα φρεναρα οποτε τερματισα στα 13

 

 

καλη λευτερια !!

 

Μακάρι να φρενάρω κι εγώ έτσι απότομα χαχα!!

Καλή λευτεριά και σ' εσένα!! :-D

Τι λέει το μικρό σου για τον ερχομό του νέου μέλους???

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 559
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλή λευτεριά κορίτσια..μην αγχώνεστε..εντάξει δεν θα πάρετε κι ενα ταψί μουσακά να φάτε..θέλει σωστή υγιεινη διατροφή, πέντε γευματα και νερό πολύ νερό..εγώ ήμουν 52 κιλά στην αρχή και στις δύο..πήρα 12 κάθε φορά. στην πρώτη εγκυμοσύνη με περισσότερη προσοχή, ένα παγωτό έφαγα το εννιάμηνο όλο, ακόμη το θυμαμαι, και γιόγκα..στο δεύτερο χωρίς άσκηση, πάλι 12 κιλά..και το κολύμπι το καλοκαίρι είναι σωτήριο αν αφήνει ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

καλή λευτεριά κορίτσια..μην αγχώνεστε..εντάξει δεν θα πάρετε κι ενα ταψί μουσακά να φάτε..θέλει σωστή υγιεινη διατροφή, πέντε γευματα και νερό πολύ νερό..εγώ ήμουν 52 κιλά στην αρχή και στις δύο..πήρα 12 κάθε φορά. στην πρώτη εγκυμοσύνη με περισσότερη προσοχή, ένα παγωτό έφαγα το εννιάμηνο όλο, ακόμη το θυμαμαι, και γιόγκα..στο δεύτερο χωρίς άσκηση, πάλι 12 κιλά..και το κολύμπι το καλοκαίρι είναι σωτήριο αν αφήνει ο γιατρός.

 

Προς το παρόν δεν με αφήνει να κάνω τίποτα κι ούτε το βλέπω και να γίνεται κάτι διαφορετικό στην πορεία.:( Ήμουν και παιδί δραστήριο και μου κακοφαίνεται πολύ τώρα! 12 κιλάκια είναι πολύ καλά που πήρες! Δεν με αγχώνουν τόσο τα κιλά που έχω πάρει, 4 δεν είναι τόσο πολλά (ούτε και λίγα όμως) όσο η πολλή γρήγορη αύξηση!

 

Με πέτυχες πάντως, μουσακά έχουμε σήμερα! :mrgreen: Θα περιοριστώ πάντως σε ένα (καλό μεν) κομμάτι!

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να φρενάρω κι εγώ έτσι απότομα χαχα!!

Καλή λευτεριά και σ' εσένα!! :-D

Τι λέει το μικρό σου για τον ερχομό του νέου μέλους???

 

 

ευχαριστω!!

 

προς το παρων χαιρεται και μου φιλαει την κοιλια αλλα θα δουμε και στην πραξη,, είναι μικρουλα και δεν πολυκαταλαβαινει

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλή λευτεριά κορίτσια..μην αγχώνεστε..εντάξει δεν θα πάρετε κι ενα ταψί μουσακά να φάτε..θέλει σωστή υγιεινη διατροφή, πέντε γευματα και νερό πολύ νερό..εγώ ήμουν 52 κιλά στην αρχή και στις δύο..πήρα 12 κάθε φορά. στην πρώτη εγκυμοσύνη με περισσότερη προσοχή, ένα παγωτό έφαγα το εννιάμηνο όλο, ακόμη το θυμαμαι, και γιόγκα..στο δεύτερο χωρίς άσκηση, πάλι 12 κιλά..και το κολύμπι το καλοκαίρι είναι σωτήριο αν αφήνει ο γιατρός.

 

babycobra μαλλον κάθε γυναικα όταν κινειται σε φυσιολογικα πλαισια παιρνει αυτά που είναι να παρει,, εγω τωρα προσεχω περισσοτερο αλλα παλι με τον ιδιο ρυθμο τα βαζω

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω!!

 

προς το παρων χαιρεται και μου φιλαει την κοιλια αλλα θα δουμε και στην πραξη,, είναι μικρουλα και δεν πολυκαταλαβαινει

 

Σου εύχομαι να συνεχίσει έτσι, είναι καλό δείγμα πάντως!:):)

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Αχ.....εχω αρχησει να αγχωνομαι και γω για τα κιλα .ειμαι στην 20 η εβδομαδα και εχω παρει ηδη 6 κιλα.ξεκινησα πολυ αδυνατη βεβαια 50,5 αλλα νομιζω οτι εχω παρει αρκετα.στο πρωτο παιδι ειχα παρει 12 αλλα τωρα νομιζω πως θα τα ξεπερασω.κανω και γυμναστικη σχεδον καθε μερα για κανενα μισαωρο.....αλλα εχω πολυ ορεξη ....σκεφτομαι βεβαια οτι μετα με δυο παιδια και τοση κουραση θα τα χασω ευκολα.για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Αχ.....εχω αρχησει να αγχωνομαι και γω για τα κιλα .ειμαι στην 20 η εβδομαδα και εχω παρει ηδη 6 κιλα.ξεκινησα πολυ αδυνατη βεβαια 50,5 αλλα νομιζω οτι εχω παρει αρκετα.στο πρωτο παιδι ειχα παρει 12 αλλα τωρα νομιζω πως θα τα ξεπερασω.κανω και γυμναστικη σχεδον καθε μερα για κανενα μισαωρο.....αλλα εχω πολυ ορεξη ....σκεφτομαι βεβαια οτι μετα με δυο παιδια και τοση κουραση θα τα χασω ευκολα.για να δουμε

 

Άντε καλέ, στα κιλά που είσαι τώρα είμαι εγώ στα αδύνατα μου! :lol::lol:

Αφού μπορείς και κάνεις γυμναστικούλα μια χαρά, είμαι σίγουρη πως έχεις ΜΟΝΟ κοιλιά.

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μην αγχώνεστε, όντως είναι θέμα οργανισμού και θέμα του πόσο αδύνατη ξεκινάς. Ξεκίνησα 55 με 1.68 ύψος και πήρα 15 κιλά, απ' τα οποία τα περισσότερα τα έβαλα πρώτο με δεύτερο τρίμηνο! Ω ναι! Είχα κατααγχωθεί για το τι μου συμβαίνει. Τα έχασα όλα τελικά τους πρώτους 2 μήνες και μερικά παραπάνω. Όλοι μου έλεγαν θα βάλεις πολλά το τελευταίο τρίμηνο, κι όμως τα περισσότερα τα έβαλα στις αρχές που άρχισα κι εγώ να τρώω πιο καλά λόγω εγκυμοσύνης. Καλή λευτεριά, λίγη προσοχή, αλλά ειλικρινά μη σκάτε για τα κιλάκια!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τι κάνετε κορίτσια??

Εγώ είμαι στην 25η εβδομάδα πια και με αισίως +8 κιλά!!

 

Πεινάω πολύ αλλά το παλεύω και συγκρατούμαι, δεν στερούμαι αλλά σπάνια κάνω ατασθαλίες. Περίμενα πως και πως να βγουν τα καλοκαιρινά φρούτα και για καμιά εβδομάδα έτρωγα κάθε βράδυ μια μπολάρα με καρπουζοπέπονο και μιλάμε ΠΟΣΟ το ευχαριστήθηκα!! Ρώτησα χθες όμως τον γιατρό (γιατί την ψιλιάστηκα) και μου είπε να σταματήσω την τόση κατανάλωση γιατί είναι σκέτο ζαχαρόνερο και επικίνδυνο για ζάχαρο.

 

Ξενέρωσα!! Την είχα καταβρεί γιατί και νόστιμα ήταν και χόρταινα παρότι είναι ολιγοθέρμιδα. Πεινάαααω, πως να χορταίνω χωρίς να παχαίνω ααααααα! :lol:

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κορίτσια??

Εγώ είμαι στην 25η εβδομάδα πια και με αισίως +8 κιλά!!

 

Πεινάω πολύ αλλά το παλεύω και συγκρατούμαι, δεν στερούμαι αλλά σπάνια κάνω ατασθαλίες. Περίμενα πως και πως να βγουν τα καλοκαιρινά φρούτα και για καμιά εβδομάδα έτρωγα κάθε βράδυ μια μπολάρα με καρπουζοπέπονο και μιλάμε ΠΟΣΟ το ευχαριστήθηκα!! Ρώτησα χθες όμως τον γιατρό (γιατί την ψιλιάστηκα) και μου είπε να σταματήσω την τόση κατανάλωση γιατί είναι σκέτο ζαχαρόνερο και επικίνδυνο για ζάχαρο.

 

Ξενέρωσα!! Την είχα καταβρεί γιατί και νόστιμα ήταν και χόρταινα παρότι είναι ολιγοθέρμιδα. Πεινάαααω, πως να χορταίνω χωρίς να παχαίνω ααααααα! :lol:

Έπ καλώς την!!! Εγω μπαίνω στην 21η αύριο και ειμαι στα +3! Γενικά τρώω οπως πριν, δεν εχω ιδιαίτερα αυξημένη όρεξη!Βγήκαν τα καρπούζια;;;;;;;; Μη μου το λες, θα βάλω τον αντρα μου να μου πάρει σημερα! Χεχε!!! Εγω περίμενα απο την αρχη ποτε θα βγουν τα ροδάκινα, ειχα τρελαθεί!

xw9Lp2.png

 

R8erp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια??

Εγώ είμαι στην 25η εβδομάδα πια και με αισίως +8 κιλά!!

 

Πεινάω πολύ αλλά το παλεύω και συγκρατούμαι, δεν στερούμαι αλλά σπάνια κάνω ατασθαλίες. Περίμενα πως και πως να βγουν τα καλοκαιρινά φρούτα και για καμιά εβδομάδα έτρωγα κάθε βράδυ μια μπολάρα με καρπουζοπέπονο και μιλάμε ΠΟΣΟ το ευχαριστήθηκα!! Ρώτησα χθες όμως τον γιατρό (γιατί την ψιλιάστηκα) και μου είπε να σταματήσω την τόση κατανάλωση γιατί είναι σκέτο ζαχαρόνερο και επικίνδυνο για ζάχαρο.

 

Ξενέρωσα!! Την είχα καταβρεί γιατί και νόστιμα ήταν και χόρταινα παρότι είναι ολιγοθέρμιδα. Πεινάαααω, πως να χορταίνω χωρίς να παχαίνω ααααααα! :lol:

 

 

α ναι??γκρεμισες όλα τα ονειρα μου................:-(:-(:-(:-(:-(

bGTMp3.png6mSOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έπ καλώς την!!! Εγω μπαίνω στην 21η αύριο και ειμαι στα +3! Γενικά τρώω οπως πριν, δεν εχω ιδιαίτερα αυξημένη όρεξη!Βγήκαν τα καρπούζια;;;;;;;; Μη μου το λες, θα βάλω τον αντρα μου να μου πάρει σημερα! Χεχε!!! Εγω περίμενα απο την αρχη ποτε θα βγουν τα ροδάκινα, ειχα τρελαθεί!

 

 

Τρίιιια μόνο?? Δεν σε συμπαθώ πολύ! :-P:razz::lol::lol:

Ω ναι, βγήκαν και τουλάχιστον αυτά που έφερε ο άντρας μου ήταν λουκούμι! Ααααχ!!

 

α ναι??γκρεμισες όλα τα ονειρα μου................:-(:-(:-(:-(:-(

 

Ααααχ με νιώθεις απόλυτα έτσι?????? :(:(:(

Ρώτα και τον δικό σου γιατρό ρε Ιουλιάνα μήπως ο δικός μου παραείναι αυστηρός.. Μιλάμε, ξενέρωσα!

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλησπέρα,

 

Σήμερα κλείνω την 24 και είμαι στα +3. Κάνω 5 γεύματα και τρώω σχετικά προσεκτικά... τρυπιέμαι για ζάχαρο και ένα μπολάκι φακές με πάει στο 150! Σε δυο εβδομάδες θα κάνω καμπύλη και φοβάμαι ότι η διατροφή θα γίνει πιο αυστηρή... αντίστοιχα στον γιό μου ήμουν σε αυτό το στάδιο στα 6 περίπου...Το ότι προσέχω το βάρος μου όμως δεν έχω δει να βοηθάει ιδιαίτερα στα νούμερα ζαχάρου και απογοητεύομαι...

bA9gp3.png
Link to comment
Share on other sites

zadige εσύ που ξέρεις καλά περί ζαχάρου, είναι όντως πεπόνι-καρπούζι τόσο επικίνδυνα για το ζάχαρο??

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τρίιιια μόνο?? Δεν σε συμπαθώ πολύ! :-P:razz::lol::lol:

Ω ναι, βγήκαν και τουλάχιστον αυτά που έφερε ο άντρας μου ήταν λουκούμι! Ααααχ!!

 

 

 

Ααααχ με νιώθεις απόλυτα έτσι?????? :(:(:(

Ρώτα και τον δικό σου γιατρό ρε Ιουλιάνα μήπως ο δικός μου παραείναι αυστηρός.. Μιλάμε, ξενέρωσα!

Χαχαχα! Τρώω λιγο πολλες φορές, αυτο το εκανα παντα! Καλα σε λιγο το βλέπω θα τρώω και του αντρα μου το φαι και του γείτονα!!! Καρπουζακι μιαααααμμμμ με κατέστρεψες!!!!

xw9Lp2.png

 

R8erp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα!!! Στην 21η εβδομάδα είμαι στα +3,5 βέβαια το μωράκι είναι στα γραμμαριάκια που πρέπει..... Βέβαια επειδή ποτέ δεν έκανα διατροφή, έχω την τάση να τρώω ότι θελήσω και φοβάμαι πως τώρα που το μωράκι θα μεγαλώνει πιο πολύ θα μπουν με πιο ευκολία τα κιλά!!! Εάν φτάσω στην Β επιπέδου σε 2 εβδομάδες με ένα μονο παραπάνω θα είναι καλά...... Φιλιά στις κοιλίτσες σας!!!!!!!

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε όλες βρε κορίτσια με τα 3 κιλά, :mrgreen:

έλα καμιά πιο φαγανή στην παρέα για συμπαράσταση σε εμάς τις 8κιλες! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε όλες βρε κορίτσια με τα 3 κιλά, :mrgreen:

έλα καμιά πιο φαγανή στην παρέα για συμπαράσταση σε εμάς τις 8κιλες! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Χαχαχα! Μια χαρα ειςαι βρε!!! Εγω ειχα και αναγούλες και μυρωδιές στο πρώτο τρίμηνο για κάποιο διάστημα όποτε ειχα περιορισμένο εύρος φαγητών που μπορουςα Να φάω. Ίσως βοήθησε και αυτο. Εσυ αν θυμαμαι καλα δεν είχες τετοια. Να ειναι καλα τα μωράκια μας και τα κιλά θα φύγουν.

xw9Lp2.png

 

R8erp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Μια χαρα ειςαι βρε!!! Εγω ειχα και αναγούλες και μυρωδιές στο πρώτο τρίμηνο για κάποιο διάστημα όποτε ειχα περιορισμένο εύρος φαγητών που μπορουςα Να φάω. Ίσως βοήθησε και αυτο. Εσυ αν θυμαμαι καλα δεν είχες τετοια. Να ειναι καλα τα μωράκια μας και τα κιλά θα φύγουν.

 

Ναι μωρέ Λενάκι θα φύγουν τι θα κάνουν. Όλα καλά! Μάλλον με πείραξε που δεν μπορώ να τρώω μπολάρες από καρπουζοπέπονα!! :mrgreen:

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπεραα..εγω μπαινω στην παρεα με τις φαγανες..χααχα σημερα μπαινω στην 24η βδομαδα και εχω βαλει 8 κιλα.. ειναι πολλαα;; πφφ ολοι λενε πως δεν μου φαινεται αλλα ανεβαινω στην ζυγαρια και νιωθω ασχημα..η αληθεια ειναι πως εχω λαιμαργια το μυαλο μου ειναι στα τσιμπολογηματα και οι γυρω μου δεν μ αφηνουν να το ευχαριστηθω ..θα μου πουν πααλι τρως και μου δημιουργουν ανασφαλειες..ποσα θα βαλω ακομα; δεν μπορω να μη φαω κατι γλυκο ολη μερα..θα τα χασω μετα; ειναι το πρωτο παιδακι..τι λετε εσεις;

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο θεμα!!! εχω γεννησει προ πολλου βεβαια.. Εγω δεν πηρα πολλα. Μειπε ο γιατρος μεχρι 15 συνολο ειναι καλα και για την υγεια και για την ψυχολογια. 5 εχασα στη γεννα. 5 μεχρι το σαραντισμο. Τους επομενους 4μηνες ειχα γινει πιο αδυνατη απο οταν εμεινα εγκυος! Ολοι μου ελεγαν φαε φαε φαε!!! Οπως και ναχει ξερετε κατι? Το μετανιωσα που δεν ετρωγα οτι ηθελα οσο ηθελα..θαχα τη δικαιολογια οτι ειμαι εγκυος για να γουρουνιασω..χιχι:-D.

Επεξεργάστηκαν by e-mama
επιπλεον
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπεραα..εγω μπαινω στην παρεα με τις φαγανες..χααχα σημερα μπαινω στην 24η βδομαδα και εχω βαλει 8 κιλα.. ειναι πολλαα;; πφφ ολοι λενε πως δεν μου φαινεται αλλα ανεβαινω στην ζυγαρια και νιωθω ασχημα..η αληθεια ειναι πως εχω λαιμαργια το μυαλο μου ειναι στα τσιμπολογηματα και οι γυρω μου δεν μ αφηνουν να το ευχαριστηθω ..θα μου πουν πααλι τρως και μου δημιουργουν ανασφαλειες..ποσα θα βαλω ακομα; δεν μπορω να μη φαω κατι γλυκο ολη μερα..θα τα χασω μετα; ειναι το πρωτο παιδακι..τι λετε εσεις;

 

Επιτέλους μια δικιά μου! :lol::lol:

Κι εμένα το ίδιο μου λένε, πως δεν μου φαίνεται έχω μόνο κοιλιά, βέβαια εγώ τα βλέπω τα μπρατσάκια/μπουτάκια μια χαρά φουσκωμένα. Πάντως δεν μου λένε πράγματα τύπου πάλι τρως/μην τρως κλπ, πιο πολύ μου λένε μην αγχώνεσαι και έγκυος είσαι και λογικό να παχύνεις και τέτοια. Η αλήθεια είναι πως δεν το παρακάνω, να φανταστείτε έχουμε τούρτα παγωτό τόσες μέρες στο σπίτι κι έχω φάει 2 κουταλιές μόνο. Μα πόση αυτοσυγκράτηση πια! :P Τα κιλά κιλά πάντως, δεν μου χαρίζονται!

 

Φυσικά και θα τα χάσουμε, μην αγχώνεσαι λίγη προσοχή τώρα απλά να μη ξεφύγουμε και ακόμα λίγη προσοχή μετά μαζί με ότι άσκηση μπορούμε και θα επανέλθουμε, στο χέρι μας είναι! ;)

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Μαρακιζ, κανε μου μια χάρη και φάε 2 κουταλιές από την τούρτα για εμενα!! χαχαχαχαχα!! Και εγω ξέφυγα το Σ/Κ!!! Απλα πεινάω συνεχόμενα!! Βεβαια τρωω πολλά φρούτα αλλα και αυτο δεν ξερω κατα πόσο ειναι καλό για το ζάχαρο!!!

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακιζ, κανε μου μια χάρη και φάε 2 κουταλιές από την τούρτα για εμενα!! χαχαχαχαχα!! Και εγω ξέφυγα το Σ/Κ!!! Απλα πεινάω συνεχόμενα!! Βεβαια τρωω πολλά φρούτα αλλα και αυτο δεν ξερω κατα πόσο ειναι καλό για το ζάχαρο!!!

 

Ε θα φάω δυο και για σένα ρε Μαράκι!! Αν προλάβω γιατί βρήκε ελεύθερο πεδίο ο σύζυξ και την έχει τσακίσει! :lol: Κι εγώ είχα ησυχάσει την πείνα μου με τα φρούτα αλλά όπως έγραψα και παραπάνω ο γιατρός μου είπε με μέτρο γιατί κι αυτά είναι επίφοβα για ζάχαρο, κλαψ κλαψ. Δεν υπάρχει σωτηρία! :lol:

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...