Sofaki_Κ

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Recommended Posts

Διαφημίσεις

lizaki mou??? mh stenoxwriesai kai mh to valeis katw ,oso antexeis akomh prospathise pali egw opws exw pei exw kanei 7 apotyxies!!! mazepse kouragio kai dynamh gia thn epomenh!! amarulida??? to idio erwthma eixa kai egw alla mou apanthse apla o giatros mou ..kai ta 4 na piasoun emeis eimaste edw kai proxwrhsa giati tou exw apolyth empistosynh!!! ( skepsou mono oti h xoriakh toy panagiwth mou htan 87 kai eixa valei 3 emvrya kai epiase to 1, kai twra se aythn exw valei 4 emvrya kai h xoriakh htan 969 mporei na'nai kai ta 4...tha doume!!! anastasia mou sou euxomai mia polu kalh xoriakh!!!!

lizaki mou??? mh stenoxwriesai kai mh to valeis katw ,oso antexeis akomh prospathise pali egw opws exw pei exw kanei 7 apotyxies!!! mazepse kouragio kai dynamh gia thn epomenh!! amarulida??? to idio erwthma eixa kai egw alla mou apanthse apla o giatros mou ..kai ta 4 na piasoun emeis eimaste edw kai proxwrhsa giati tou exw apolyth empistosynh!!! ( skepsou mono oti h xoriakh toy panagiwth mou htan 87 kai eixa valei 3 emvrya kai epiase to 1, kai twra se aythn exw valei 4 emvrya kai h xoriakh htan 969 mporei na'nai kai ta 4...tha doume!!! anastasia mou sou euxomai mia polu kalh xoriakh!!!!

zaxaroyli ευχομαι ολα τα μωρακια σου να ναι γερα κ να πανε ολα καλα!!!

οταν κανεις τον υπερηχο πες μας τι γινεται,εχω αγωνια κ ενα παραπανω εγω!

η χοριακες σου καλα?

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι κι εγώ στην αναμονή για χοριακή μετά από εμβρυομεταφορά! Περιμένω την 3η Απριλίου που θα κάνω την πρώτη χοριακή! Ελπίζω όλες όσες είμαστε στην αναμονή να έχουμε θετικά αποτελέσματα και σε όσες κοπέλες προσπαθούν εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !

zaxarouli δεν ειναι μια εκυμοσυνη 4 ενβρυων επικυνδινη?αν πιασουν λεμε κ τα 4.

δεν ξερω τι να κανω οταν ερθει η στιγμη!

Αμμαρυλιδα μου δεν ξερω αν ειμαι αρκετα συντηρητικη σε αυτο το θεμα αλλα κατα την γνωμη μου η διδυμη κυηση ειναι το ιδανικο στην περιπτωση της εξωσωματικης!απο εκει και περα φοβαμαι οτι ειναι ριψοκινδυνες οι τριδυμες η τετραδυμες κυησεις.ειδικα αν εχεις ξεκαθαρυσει οτι δεν θελεις να κανεις μειωση.εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι στην επομενη προσπαθεια θα βαλουμε τρια αλλα εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι θα το κανω.ισως βαλω 2 και κρατησω τα 3 για μια τελευταια ευκαιρια αν αποτυχω παλι..μπορει ακομη κι εγω που γραφω αυτα τωρα να βαλω τελικα τρια αλλα στην περιπτωση 3δυμης κυησης αν δεν υπαρχει καποιο προβλημα θα κατσω ξαπλα και θα τα κρατησω!ποτε ειναι να κανεις την επομενη εμβρυομεταφορα?

Ζαχαρουλι οσα μωρακια κι αν εχεις αυτη την στιγμη στην κυλιτσα σου ευχομαι να πανε ολα υπεροχα και σε λιγους μηνες να εισαι μια πολυτεκνη μανουλα! με γερα μωρακια!

1η IVF Φεβρουαριος 2012 αρνητικη

2η IVFΜαιος 2012 βιοχημικη κυηση

Νοεμβριος 2012 Φυσιολογικη συλληψη!!

G2GGp3.png

Αμμαρυλιδα μου δεν ξερω αν ειμαι αρκετα συντηρητικη σε αυτο το θεμα αλλα κατα την γνωμη μου η διδυμη κυηση ειναι το ιδανικο στην περιπτωση της εξωσωματικης!απο εκει και περα φοβαμαι οτι ειναι ριψοκινδυνες οι τριδυμες η τετραδυμες κυησεις.ειδικα αν εχεις ξεκαθαρυσει οτι δεν θελεις να κανεις μειωση.εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι στην επομενη προσπαθεια θα βαλουμε τρια αλλα εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι θα το κανω.ισως βαλω 2 και κρατησω τα 3 για μια τελευταια ευκαιρια αν αποτυχω παλι..μπορει ακομη κι εγω που γραφω αυτα τωρα να βαλω τελικα τρια αλλα στην περιπτωση 3δυμης κυησης αν δεν υπαρχει καποιο προβλημα θα κατσω ξαπλα και θα τα κρατησω!ποτε ειναι να κανεις την επομενη εμβρυομεταφορα?

Ζαχαρουλι οσα μωρακια κι αν εχεις αυτη την στιγμη στην κυλιτσα σου ευχομαι να πανε ολα υπεροχα και σε λιγους μηνες να εισαι μια πολυτεκνη μανουλα! με γερα μωρακια!

ευη μου ελειψες.κοιτα κ εγω στην 1η 3 εβαλα μετρια κ στην 2η 2 αριστα αλλα τζιφος κ οι δυο.αν και λενε οτι κ μετρια εμβρυα φερνουν εγκυμοσυνη ενω αριστα καποιες φορες οχι.την πρωτη εβακα 3 γιατι ειδικα το ενα ηταν πολυ λιγο καλο ενω την 2η εβαλα 2 γιατι ηταν αριστα.

τωρα ισως να της πω να αποψυξουμε τα 2 κ αναλογα ποσα καλα προχωρανε να δουμε για τα αλλα δυο τι θα κανουμε.

δεν ξερω ποτε θα την κανω οταν ειμαι αρκετα ετοιμη ψυχολογικα ελπιζω κατα τον μαιο.ας ειναι οποτε ναναι αρκει να μου ερθει το μωρακι ή τα μωρακια!!!

εσυ καλα εισαι?

Διαφημίσεις

ευη μου ελειψες.κοιτα κ εγω στην 1η 3 εβαλα μετρια κ στην 2η 2 αριστα αλλα τζιφος κ οι δυο.αν και λενε οτι κ μετρια εμβρυα φερνουν εγκυμοσυνη ενω αριστα καποιες φορες οχι.την πρωτη εβακα 3 γιατι ειδικα το ενα ηταν πολυ λιγο καλο ενω την 2η εβαλα 2 γιατι ηταν αριστα.

τωρα ισως να της πω να αποψυξουμε τα 2 κ αναλογα ποσα καλα προχωρανε να δουμε για τα αλλα δυο τι θα κανουμε.

δεν ξερω ποτε θα την κανω οταν ειμαι αρκετα ετοιμη ψυχολογικα ελπιζω κατα τον μαιο.ας ειναι οποτε ναναι αρκει να μου ερθει το μωρακι ή τα μωρακια!!!

εσυ καλα εισαι?

Ισως να την κανουμε παλι τις ιδιες μερες!ελπιζω αυτη την φορα να ειμαστε και οι 2 τυχερες!καλα ειμαι εχω ηρεμησει και προσπαθω να μην το εχω στο μυαλο μου μεχρι να ερθει η ωρα της 2ης εμβρυομεταφορας!δεν χανομαστε!φιλια!

G2GGp3.png

amarylida mou ekana proxtes thn 3 xoriakh kai einai 5010!!! thn paraskeuh paw gia ton 1o uperixo kai na akousoume poses kardoules einai!!! pantws oti exeis proaisthima thhn epomenh fora na kaneis!!! thes kai ta 4? 2?? osa nomizeis esy!! agalitsa sou euxomai ena kalo apotelesma kai na eisai hremh!!! euoula se eyxaristw gia tis euxes sou , euxomai kai se sena (mallon se oles) h epithimia sas na oloklhrwthei!!

amarylida mou ekana proxtes thn 3 xoriakh kai einai 5010!!! thn paraskeuh paw gia ton 1o uperixo kai na akousoume poses kardoules einai!!! pantws oti exeis proaisthima thhn epomenh fora na kaneis!!! thes kai ta 4? 2?? osa nomizeis esy!! agalitsa sou euxomai ena kalo apotelesma kai na eisai hremh!!! euoula se eyxaristw gia tis euxes sou , euxomai kai se sena (mallon se oles) h epithimia sas na oloklhrwthei!!

zaxaroulis με το καλό να κάνετε τον υπέρηχο και τα εμβρυάκια σας να είναι όλα καλά. Να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου, η αλήθεια είναι ότι ακόμη είμαι ήρεμη κι αισιόδοξη, πιστεύω κι ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. Καλη επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που είναι στην αναμονή!

Ζαχαρουλι ευχαριστω πολυ!σου ευχομαι την Παρακευη να ακουσετε τα πιο ομορφα καρδιοχτυπια!

G2GGp3.png

Διαφημίσεις

zaxarouli σου εύχομαι στον υπέρηχο να ακούσεις όλες τις καρδούλες από τα παιδάκια σου!!!

Περιμένουμε νέα!!! ;)

Τελικά.....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ?????

koritsakia mou... ena mwraki einai telika apla einai polu dunato gi'auto kai h megalh xoriakh..ola kala pantws mexri stigmhs!! pws ta pate eseis??? agalitsa?? perimenoume ta EYXARISTA AYRIO!!!!

Μπράβο ζαχαρούλη, γερό να είναι το μωράκι σου και να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη. Αύριο πάω για τη χοριακή κι ελπίζω κι εγώ να έχω καλά αποτελέσματα!

koritsakia mou... ena mwraki einai telika apla einai polu dunato gi'auto kai h megalh xoriakh..ola kala pantws mexri stigmhs!! pws ta pate eseis??? agalitsa?? perimenoume ta EYXARISTA AYRIO!!!!

Ζαχαρουλη μου να ειναι γερο και καλοτυχο!σου ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμωσυνη!

G2GGp3.png

zaxarouli συγχαρητηρια να εισαι γερη κ να κανεις ενα γερο και δυνατο μωρακι!!!μπραβο!!!ο θεος πλαι σας!!!

το ειδατε?το ακουσατε?χριστε μου τι ευτυχια?!!

(καλα ενοειται οτι με αυτο το αποτελεσμα με κανεις να σκεφτομαι πως θα βαλω κ τα τεσσερα κ αν βοηθησει ο θεος θα μου χαρισει οσα ειναι γερα)!!!

sas euxaristw polu oles gia tis euxes sas ,kai sas euxomai na eiste geres kai na pragmatopoihsete to oneiro sas!!! amarylida mou nai to akousame (mallon eidame th kardoula pou xtupouse). einai koritsia apisteuto sunaisthima, parolo pou to exw xanaperasei sugkini8ika polu!! sas euxomai na to noiwsete kai eseis to suntomotero!!!

sas euxaristw polu oles gia tis euxes sas ,kai sas euxomai na eiste geres kai na pragmatopoihsete to oneiro sas!!! amarylida mou nai to akousame (mallon eidame th kardoula pou xtupouse). einai koritsia apisteuto sunaisthima, parolo pou to exw xanaperasei sugkini8ika polu!! sas euxomai na to noiwsete kai eseis to suntomotero!!!

Απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!!! :)

G2GGp3.png

Σ' ευχαριστούμε πολύ Ζαχαρούλα!!!

Μπορεις σε παρακαλώ να μου στείλεις ενα πμ. Προσπάθησα να σου στείλω εγώ ενα αλλα μου εβγαλε μήνυμα οτι δεν μπορώ γιατι εχεις επιλέξει να μην δεχεσαι μηνύματα. Ήθελα να σε ρωτήσω καποια πραγματα για την τελευται σου προσπάθεια...

Ευχαριστώ πολύ και καλό Πασχα!!!

Χάρηκα πάρα πολύ για εσένα πραγματικά! Με συγκινούν πάρα πολύ οι κοπέλλες που επιμένουν και στο τέλος τα καταφέρνουν, σε θαυμάζω απεριόριστα! Μπράβο σου και ελπίζω να απολαύσεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

31 χρονών

3 IVFs αρνητικές

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα