Sofaki_Κ

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Recommended Posts

geia sas koritsia..thelw na moirastw mazi sas kai thn dikh mou empeiria ....exw kanei 7 exwswmatikes se diaforetika kentra kai ola apotyximena ...telika prin 2 xronia (eipa kai h teleytaia) na paw sto gennesis kai o k. Pantos ekane to thayma tou kai exw twra ena agoraki!!! stis 8 tou mhna ekana pali emvryometafora apo emvrya pou eixan meinei sthn katapsyxh kai eimai twra pali sthn anamonh .thn tetarth tha paw gia to THETIKO apotelesma!!! na'ste oles kala kai sthn agkalia sas ta aggeloudia sas !!!

Διαφημίσεις

euxaristw polu lizaki kai gw sou euxomai mia megalh xoriakh ....tha enhmerwsw opoio kai an einai to apotelesma.....

Μπράβο σου που το πάλεψες μέχρι την επιτυχία. Σου εύχομαι να έχεις ένα τεράστιο θετικό και να σου ζήσει το αγοράκι σου. Να μας πεις τα καλά νέα.

zaxarouli kala apotelesmata ayrio!!!!!!!!!!!!!!!!!!;);););););)

Τελικά.....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ?????

καλημέρα σε όλες και καλή επιτυχία

εκανα την πρώτη μου εξωσωματική την προηγούμενη Δευτέρα.Ολα είχαν πάει πολύ καλά και ο γιατρός μου είπε να περιμενω 14 μέρες και να κάνω χοριακή.Χτες το πρωί όμως είδα αίμα το οποίο συνεχίζει μέχρι και σήμερα όλο και περισσότερο.Το ξέρω ότι δεν έχω πλέον καμία ελπίδα αλλά αυτό που με ανησυχεί πιο πολύ είναι το γιατί είδα αίμα τόσο γρήγορα................γνωρίζετε κατι σχετικό?Με τον γιατρό που μίλησα μου είπε ότι είναι πολύ περίεργο αλλά κάποια εξηγηση δεν πήρα.

giota min xaneis tis elpides sou mporei na einai kai gia kalo exo diabasei polles periptoseis edo mesa pou exoun aimataki kai auto ofeilete stin emfiteusi....perimene merikes meres na dis mipos stamatisei...o giatros ti sou eipe na kaneis??????

geia sas koritsares mou!!!! MOLIS ME PHRAN APO TO GENESIS KAI H XORIAKH MOU EIPAN OTI EINAI 969!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OYAOYOYOYOY!!! DHLADH??? YPARXEI PERIPTWSH NA PIASANE KAI TA 4 EMVRYA POY MPHKAN???GIATI STON PANAGIWTH MOU H XORIAKH HTAN 89!!!!!

Διαφημίσεις

giota mou mh stenoxwriesai opws eipe kai to lizaki mporei na einai apo thn emfhteysh apla pare thl. to giatro sou na sou exhghsei kalytera kai na xekourazesai oso mporeis pio poly kai thetikes skepseis!!!

εκανα την πρώτη μου εξωσωματική την προηγούμενη Δευτέρα.Ολα είχαν πάει πολύ καλά και ο γιατρός μου είπε να περιμενω 14 μέρες και να κάνω χοριακή.Χτες το πρωί όμως είδα αίμα το οποίο συνεχίζει μέχρι και σήμερα όλο και περισσότερο.Το ξέρω ότι δεν έχω πλέον καμία ελπίδα αλλά αυτό που με ανησυχεί πιο πολύ είναι το γιατί είδα αίμα τόσο γρήγορα................γνωρίζετε κατι σχετικό?Με τον γιατρό που μίλησα μου είπε ότι είναι πολύ περίεργο αλλά κάποια εξηγηση δεν πήρα.

se eyxaristw poly lizaki mou!!! eyxomai se oles sas mia tripsifia xoriakh!!!!perimenw twra ton k. Panto na me parei thl. gia peretairw odhgies kai apo thn peira tou na mou pei an einai polydymh h kyhsh!!!!

ZAXAROULI συγχαρητηρια!τα νεα σου ειναι υπεροχα!ευχομαι να πανε ολα καλα!να σε ρωτησω κατι?ειπες οτι μετα απο 7 εξωσωματικες πετικες στον κ.Παντο.ειναι κατι συγκεκριμενο που βρηκε οτι εφταιγε ή απλα ηρθε η ωρα σου?θα ηθελα να μας πεις αν ειναι κατι συγκεκριμενο που οδηγησε εσενα στην επιτυχια!σου ευχομαι να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!

1η IVF Φεβρουαριος 2012 αρνητικη

2η IVFΜαιος 2012 βιοχημικη κυηση

Νοεμβριος 2012 Φυσιολογικη συλληψη!!

G2GGp3.png

Διαφημίσεις

zaxarouli ti teleia nea!! xairomai polu gia sena!!! Epitelous na akousoume kala nea!!!!!!!!!!!!

Τελικά.....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ?????

Τι σου είπε ο γιατρός σου τελικά?

Εγώ πιστεύω ότι είναι ένδειξη εμφύτευσης ;););) και θα μας έχεις καλά νεα!

geia sas koritsares mou!!!! MOLIS ME PHRAN APO TO GENESIS KAI H XORIAKH MOU EIPAN OTI EINAI 969!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OYAOYOYOYOY!!! DHLADH??? YPARXEI PERIPTWSH NA PIASANE KAI TA 4 EMVRYA POY MPHKAN???GIATI STON PANAGIWTH MOU H XORIAKH HTAN 89!!!!!

zaxarouli συγχαρητηρια!!! ο Θεος μαζι σας για να εχετε μια καλη κ επιτυχημενη εγκυμοσυνη κ να αποκτησετε γερα παιδακια να τα χαιρεστε!!!

αν κ δεν εχουμε μιλησει ποτε ειμαι παλια στο forum!

εγω εχω πολυκ Κ ΕΓΩ κ εχουμε κανει στο γενεσις 1η εξωσ+3 μετρια εμβρυα=βιοχημικη χορ

2η εμβ/ρα+2 πολυ καλα εμβρυα=αρνητικη.

τωρα μαζευουμε κανενα ευρω για την επομενη εχω αλλα 4.

σε ποιο γενεσις εισαι?θεσ/νικη ή αθηνα?

εκανες καποια ιδιαιτερη εξετασα?

λεω να πω στη γιατρο να κανω θρομβοφιλια κ υστεροσκοπηση κ καμπυλη ζαχαρου πριν κανω την επομενη.

η γιατρος μου λεει πως δεν βρισκει κατι για να θεωρει απαρετητο αυτη τη στιγμη να κανω ολες αυτες τις εξετασεις.εσυ τι λες?

κ κατι αλλο μου ειπε πως θεωρει σωστο την αλλη φορα να αποψυξουμε κ τα 4 (χωρις να ξερουμε ποσα θε επιζησουν κ τι ποιοτητας θα ειναι διαιρεσεων δηλαδη)αλλα εγω ειπα πως συμφωνω αλλα απο εδω μεσς μια κοπελα μου ειπε κατι κ με εβαλε σε σκεψεις,μου ειπε ''μην ενθουσιαζεσαι με τα εμβρυα,σκεψου πως μπορει να πιασουν ολα κ σκεψου κ τα προβληματα που εχει μια πολυδυμη εγκυμοσυνη'' κ με εβαλε σε σκεψεις αν κ εχω καιρο μπροστα μου ακομα κ ο αντρας μου λεει ''θα δουμε εκεινη την ωρα''!

Α! να σου πω πως ειμαι ΚΑΤΑ των αφαιρεσεων εμβρυων.

Συγνωμη αν σε κουρασα !!!

καλη επιτυχια στην εγκυμοσυνη σου κ ολα να πανε κατευχην!!!!!!!!!!!!:D

kalimera koritsakia mou sas euxaristw gia ta kala sas logia kai elpizw se oles sas ena thetiko apotelesma, xairomai polu pou sas anevasa ligaki thn psuxologia alla sas diavevaiwnw oti otan theloume kati para polu to apoktame (prospathw apo ta 27 pou eimai pantremenh kai twra eimai 37 emeina sta 35 mou paideythka-apogohteytika ,"dhlhthriastika" me tosa farmaka omws de to evala katw) to 2009 htan h xronia mou giati kai ton panagiwth mou epiasa alla mpika kai sto dhmosio mesw asep (noshleytria tei sto ippokratio pou paideyomoun apo ta 24 pou teleiwsa th sxolh) giati ta lew ola auta??? gia na mh xanoume pote thn pisth mas se auto pou theloume polu!!!...lizaki den eixa idaietera syptwmata ligo ypnhlia kai sthn arxh poly-poly ligo aimataki isa-isa pou fainotan sto servietaki mou!!! ammarylis sto genesis athinas paw!!! akou.... mexri to 2008 eixa perasei apo 4 diaforetika kentra h antimetwpish htan: kalhmera ,tha kanoume auto , stoixizei toso ,TELOS!!! otan piga ston panto kleinw ena rantevou mazi tou milisame ,mou eipe oti thelei kainoyrgies exetaseis( ysterosalp/fia,usteroskophsh,karyotupo,kampulh sakxaro k.a.).tis kanw egw sto kentro tou gia na xerei ti tou ginete(enw autos mou eipe opou theleis kantes)....tis eide mou eipe den xerw giati paideytikes toso poly....den exeis idiatero provlima tha kanoume mazi prospathia kai tha meineis egyos na eisai sigourh!!! KAI ETSI EGINE!!! kai twra xrhsimopoihsame kai ta 4 emvrya pou eixa sthn katapsxh kai epiviwsan kai ta 4 KAI TWRA NA!!! NOMIZW OTI DEN EINAI TIPOTE TYXAIO!!! O AN8RWPOS EKANE SWSTA TH DOULEIA TOU H' YPOLOIPOI ME EVLEPAN SAN EYRW TELOS!!!! SYGNWMH GIA THN "ORGH MOU" ALLA ELPIZW NA ME KATALAVAINETE !!!! SYGNWMH EPISHS AN SAS KOURASA!! OTI ALLO THELISETE EIMAI STH DIATHESH SAS!! FILIA POLLA SE OLES YPOMONH!!!!

zaxarouli ευχαριτω για οσα μας ειπες απλα θελω να σε ρωτησω τη γνωμη σου για αυτο που ανεφερα στο προιγουμενο μου μνμ.οσον αφορα τα 4 εμβρυα μου,να τα βαλω ολα?

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα