Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης


xuniquex

Recommended Posts

α!και οσο αφορα την επισκληριδιο πρεπει να φτασεις 4 διαστολη και μετα την κανουν.αυτο θα το συζητησεις με το γιατρο σου.

χλιδη με την επισκληριδιο δεν αισθανεσαι τους πονους πριν 3 χρονια μου εκαναν πρόκληση 39w4d οποτε χρειαστηκα την επισκληρηδιο μου την εκανε μια γυναικα αναισθησιολογος η Τερσενιδου τωρα νομιζω κανει και η Πελαγια δε θυμαμαι επιθετο.εχει και αλλους ολοι οι αναισθησιολογοι ειναι εξαιρετικοι

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχεις δικιο για την Ιζαμπελα, ειναι αψογη!Κριμα που συνεργαζεται με την Ιδιωτικη Κλινικη εδω..Δεν εχω ακουσει καλα λογια για το μερος....Πολυ θα ηθελα να την ειχα μεχρι το τελος αλλα φοβαμαι τις οικονομικες της απαιτησεις ποιες να ειναι...anyway να ρωτησω και καατι αστειο (πρωτοτοκη φοβισμενη μαμα κοριτσια, μην με παρεξηγητε!), στη διαστολη 4 μεχρι την επισκληριδιο,πονας?????

 

Ο Γραψας ε?Ο,τι καλο εχω ακουσει για τον Καραμανιδη επισης ισχυει????

img
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο για την Ιζαμπελα, ειναι αψογη!Κριμα που συνεργαζεται με την Ιδιωτικη Κλινικη εδω..Δεν εχω ακουσει καλα λογια για το μερος....Πολυ θα ηθελα να την ειχα μεχρι το τελος αλλα φοβαμαι τις οικονομικες της απαιτησεις ποιες να ειναι...anyway να ρωτησω και καατι αστειο (πρωτοτοκη φοβισμενη μαμα κοριτσια, μην με παρεξηγητε!), στη διαστολη 4 μεχρι την επισκληριδιο,πονας?????

 

Ο Γραψας ε?Ο,τι καλο εχω ακουσει για τον Καραμανιδη επισης ισχυει????

 

Δε ξερω τις οικονομικες απαιτησεις της Ιζαμπελας .ο πονος ειναι σχετικος εγω εκανα προκλειση για ιατρικους λογους με μηδενικες συνθηκες οποτε ταλαιπορηθηκα για να φτασω στο 4.ειχα και τον ανδρα μου που με θεωρουσε υπερβολικη(οποτε δεν ειναι και οτι καλυτερο να σε παρακολουθει και να σε ξεγεννησει ο ανδρας σου) με τον πονο οποτε αντεξα αρκετα παλι καλα που ηταν ενας ακομη ειδικευομενος(ο νονος του μεγαλου μας) και του λεει δωσε της κατι πεθιδινη μου εδωσαν. που να με πιασει? οποτε καποια στιγμη φωναξε την αναισθησιολογο και καναμε επισκληριδιο, αλλος αερας μετα.ομως απο τις 9:30 το πρωι μου εδωσε πεθιδινη στις 4-4:30 και εκανα επισκληριδιο στις 6 και γεννησα στις 10:30.υπεροχα ε?

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω αλεξανδρουπολη θα γεννησω ειμαστε εδω με μεταθεση,με παρακουλουθησε εξωτερικος γιατρος ο βασσαρας μεχρι και την β επιπεδου απο τον οποιο ειμαι ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ καθε φορα που πηγαινα για υπερηχο με ξεψαχνιζε μην του ξεφυγει τιποτα επαγγελματιας και πανω απο ολα ανθρωπος,ετυχε να τον χρειαστω 2 η ωρα το βραδυ και με εξυπηρετησε,ανοιξε το γραφειο του μονο για μενα ενω ελειπε με αδεια,τι να πω φοβερος!Και εδω και ενα μηνα παω στο Νοσοκομειο οπου με παρακολουθει ο Καραμανιδης,αλλος φοβερος γιατρος και αυτος χαμογελαστος και με θετικη ενεργεια,θα γεννουσα στην κλινικη αλλα ειναι πολλα τα λεφτα αρηηη γυρω στα 2500 χιλιαρικα πανω κατω αναλογα τι θα κανεις καισαρικη ή φυσιολογικα...Για τους υπολοιπους γιατρους του νοσοκομειου για τους περισσοτερους μονο καλα λογια εχω ακουσει αλλα ειναι κανα δυο που εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα,οποια θελει να μαθει λεπτομερειες ας μου στειλει πμ..με το καλο τα μωρακια σας

Είμαι ερωτευμένη με δυο άντρες!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

και εγω αλεξανδρουπολη θα γεννησω ειμαστε εδω με μεταθεση,με παρακουλουθησε εξωτερικος γιατρος ο βασσαρας μεχρι και την β επιπεδου απο τον οποιο ειμαι ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ καθε φορα που πηγαινα για υπερηχο με ξεψαχνιζε μην του ξεφυγει τιποτα επαγγελματιας και πανω απο ολα ανθρωπος,ετυχε να τον χρειαστω 2 η ωρα το βραδυ και με εξυπηρετησε,ανοιξε το γραφειο του μονο για μενα ενω ελειπε με αδεια,τι να πω φοβερος!Και εδω και ενα μηνα παω στο Νοσοκομειο οπου με παρακολουθει ο Καραμανιδης,αλλος φοβερος γιατρος και αυτος χαμογελαστος και με θετικη ενεργεια,θα γεννουσα στην κλινικη αλλα ειναι πολλα τα λεφτα αρηηη γυρω στα 2500 χιλιαρικα πανω κατω αναλογα τι θα κανεις καισαρικη ή φυσιολογικα...Για τους υπολοιπους γιατρους του νοσοκομειου για τους περισσοτερους μονο καλα λογια εχω ακουσει αλλα ειναι κανα δυο που εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα,οποια θελει να μαθει λεπτομερειες ας μου στειλει πμ..με το καλο τα μωρακια σας

 

Τελικά σύμφωνα με το forum οι "Δυάδα " έχει μεγάλο Fun club! :))

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εγω ξερω για τον νικολαου οτι ειναι πολυ καλος!τον ειχα για 5 χρονια γιατρο για τις κλασσικες εξετασεις ρουτινας αλλα ηταν αψογος!δυστυχως πηραμε μεταθεση και γεννησα θεσσαλονικη!του ειχα απεριοριστη εμπιστοσυνη απο τον τροπο που μου φεροταν!αψογος γιατρος και πανω απο ολα ανθρωπος οχι σαν καποιους αλλους!με το καλο τα μωρα σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Manoula24, τους ίδιους γιατρούς είχαμε! Εγώ όμως έκανα καισαρική (λόγω εξωσωματικής) αλλά ευτυχώς όλα πήγαν καλά! Ο κος Καραμανίδης σου μεταδίδει θετική αύρα, αν μπορώ να το πω. Μάλιστα, μαζί του στην καισαρική ήταν και ένας γιατρός της εξωσωματικής ο οποίος επίσης ερχόταν και με έβλεπε συχνά. Α, έκανα και επισκληρίδιο για την καισαρική (το προτείνω ανεπιφύλακτα!) Συμφωνώ και με την κοπέλα που έγραψε παλαιότερα για τη μαία την κα Γεωργαντά, εκπληκτική στις συμβουλές της για το θηλασμό!

Άν κάποια φίλη θέλει να ρωτήσει παραπάνω πράγματα, ας μου στείλει π.μ.

Με το καλό να υποδεχτείτε όλες τα μωράκια σας!

 

Καλησπέρα! Και γω καισαρική έκανα αλλα με γενική αναισθησία που μονο αναισθησια δεν ηταν...ουτε μεθη μπορω να την χαρακτηρίσω. Τελοσπαντον , επεσα σε έλλειψη επισκληριδίων και την πάτησα. Αυτη την φορα ομως θα το κανονίσω εκ των πρωτέρων...Ποιον αναισθησιολόγο είχες? Εισαι ευχαριστημένη?

 

καλησπερα :)

η αναισθησιολογος που μου εκανε την επισκληρηδιο στην καισαρικη ηταν η οικονομου. ολα καλα, δεν ειχα κανενα προβλημα. κ οταν νοσηλευομουν ερχοταν τακτικα κ μου εδινε φαρμακο ετσι δε προλαβα να πονεσω σχεδον καθολου.

γενικα, ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο ολους τους γιατρους που με ανελαβαν, απο την εξωσωματικη μεχρι κ την καισαρικη.

πιστευω οταν αποφασισω για 2ο παιδακι θα παω στους ιδιους.

nMhip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα :)

η αναισθησιολογος που μου εκανε την επισκληρηδιο στην καισαρικη ηταν η οικονομου. ολα καλα, δεν ειχα κανενα προβλημα. κ οταν νοσηλευομουν ερχοταν τακτικα κ μου εδινε φαρμακο ετσι δε προλαβα να πονεσω σχεδον καθολου.

γενικα, ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο ολους τους γιατρους που με ανελαβαν, απο την εξωσωματικη μεχρι κ την καισαρικη.

πιστευω οταν αποφασισω για 2ο παιδακι θα παω στους ιδιους.

 

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Ελπίζω να χω και γω την ιδια τύχη με σένα αυτή την φορά!

Αλήθεια πονάει η επισκληρίδιος?

Με το καλό να ρθει και το δεύτερο παιδάκι σου, οταν βέβαια το αποφασίσεις...Πάντως μην το αφήνεις πολύ γιατι απο εμπειρία σου λέω οτι η απόφαση οσο περνάει ο καιρός τόσο πιο δύσκολη είναι...:)

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Γεια σας κορίτσια.Είμαι στον 5ο μήνα της εγγυμοσύνης και ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει γεννήσει κάποια κοπέλα στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης και να μου δώσεται τις όποιες πληροφορίες.Ευχαριστώ και περιμένω....:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.Είμαι στον 5ο μήνα της εγγυμοσύνης και ήθελα να ρωτήσω μήπως έχει γεννήσει κάποια κοπέλα στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης και να μου δώσεται τις όποιες πληροφορίες.Ευχαριστώ και περιμένω....:-D

 

Hello marulita.Εγω γεννησα πριν 3 μηνες στο νοσοκομειο της Αλεξ/πολης.Τι θες να μαθεις ρωτησεμε!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ november rain ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕΣ ; ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ !!!!:-D

user_online.gifforward.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ november rain ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕΣ ; ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ !!!!:-D

user_online.gifforward.gif

Επισκληριδιο κανουνε και στους φυσιολογικους τοκετους και στις καισαρικες,οτι ζητησεις σου κανουνε,αρκει να εχεις λεφτα να πληρωνεις.(Τον αναισθησιολογο εννοω).Εγω εκανα καισαρικη με ραχιαια αναισθησια,γιατι το μωρο δεν ειχε γυρισει,ητανε με τα ποδαρακια κατω και εκανα συσπασεις και διαστολη τραχηλου πριν την ΠΗΤ οποτε επρεπε να μου το παρουνε.Η ραχιαια αναισθησια γινεται πιο χαμηλα στην μεση, σε σχεση με την επισκληριδιο,αλλα εγω ειχα φαει το μεσημερι πριν γεννησω και δεν μπορουσανε να μου κανουνε επισκληριδιο γιατι γινεται αρκετα ψηλα και μπορει να τα εκανα εμετο αυτα που ειχα φαει.Τελος παντων μην προβληματιζεσαι εσυ απ'αυτα,δεν θα σε αφησουνε να πονεσεις οπως και να εχει.Στο χειρουργειο οι αναισθησιολογοι και το προσωπικο ητανε αψογοι(ισως να ετυχε εκεινη την ημερα)εγω δεν ειχα παραπονο παντως.Μου μιλαγανε ομορφα,ειδικα μια γυναικα αναισθησιολογος,μακαρι να ξερα το ονομα της να σου το ελεγα.Μια καταπληκτικη κυρια που μου εδινε κουραγιο και μου χαιδευε το κεφαλι για να μην νιωθω μονη και φοβισμενη.Μακαρι να ηξερα ποια ητανε τουλαχιστον να της ελεγα ενα μεγαλο ευχαριστω!

Η κλινικη ειναι αρκετα καλη,δεν το περιμενα για δημοσιο νοσοκομειο,εχει και κουρτινες που τις τραβας γυρω απο το κρεβατι σου και δεν σε βλεπει και κανενας αμα δεν θελεις.Εγω προσωπικα τις ειχα συνεχεια τραβηγμενες γιατι ειχα τον πονο μου,δεν ειχα ορεξη να ειμαι και θεαμα των συνοδων των αλλων γυναικων.Μεσα στα δωματια γινεται ενα ψιλομπαχαλο με τους επισκεπτες και τα γυναικοπαιδα που μπαινοβγαινουν αλλα κανεις υπομονη:mad::x Το χειροτερο ειναι το βραδυ που κλαινε ολα τα μωρα και σε ξυπνανε,σου ξυπνανε και το δικο σου μωρο αν κοιμαται,και γινεται χορωδια εκει μεσα.Και αντε να σταματησουνε μετα!Και εσυ θα θες να κοιμηθεις να ξεκουραστεις λιγο και τα νευρα σου κροσια!!!!!Εγω παλι ειχα πεσει σε κατι γαιδουρες που δεν φτανει που μας ξυπναγανε με τις ομιλιες τους μεσα στα μαυρα μεσανυχτα,ανοιγανε τα φωτα,ειχανε και τις μαναδες τους μεσα στο δωματιο και πιανανε ψιλη κουβεντα στις 3,στις 4 τα χαραματα και χρατς χρουτς τις σακουλες λες και ειχανε σουιτα και ητανε μονες τους.Ειναι να μην σου τυχει....Οι μαιες στην κλινικη οι περισσοτερες ειναι για τα μπαζα,υπαρχουνε και οι εξαιρεσεις αλλα σε γενικες γραμμες βαριοντουσαν την ζωη τους.Τι να κανουνε και αυτες οι κακομοιρες, τις ειχανε φαει οι διπλοβαρδιες!Η μεγαλυτερη πληγη ομως ητανε οι γιατροι.....Μεγαλη απατη.Απ'οτι καταλαβα ολοι θελουνε να το παιζουνε μεγαλογιατροι,ολοι να τα παιρνουνε και ενδιαφερον για την εγκυμονουσα μηδεν.Εγω ειχα τον Νικολαου.Εμενα μου δωσανε εξιτηριο μετα απο 2 μερες που ειχα γεννησει,γιατι θελανε να δωσουνε το κρεβατι σε αλλη πελατισσα.Δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου,περπατουσα και σφαδαζα απο τος πονους και αυτος στην κοσμαρα του.Βεβαια δεν εφταιγε αυτος,του ασκουσε πιεση ο διευθυντης της κλινικης που του ειχε πει βγαλε τα περιστατικα που εχεις βαλει και που ειναι πανω απο δυο μερες γιατι εχουμε αλλα πελατακια που περιμενουν και δεν πρεπει να χασουμε το χρημα.Σου λεω δεν μπορουσα να περπατησω.Μετα απο καισαρικη καθεσαι τουλαχιστον 4 μερες στο νοσοκομειο.Αλλα ημουνα βλακας που δεν του ειπα οτι δεν νιωθω καλα και θελω να μεινω μεσα.Απατεωνες ειναι ολοι τους.Σε βλεπουνε σαν πελατη,οχι σαν ανθρωπο.Να μου πεις τι περιμενα και εγω ειδικη συμπεριφορα?στην Ελλαδα ζουμε......Απο τους γιατρους το νοσοκομειο πασχει.Ολοι ειναι κομπογιαννιτες για μενα!Εσυ ποιον γιατρο εχεις?

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΧΗΜΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΑΝΟΥΝ ''ΜΑΘΗΜΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ''.ΔΗΛ. ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΚΑΙ ΑΝ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ?

tEksp3.png?8gzbt5YV
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΣΧΗΜΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΑΝΟΥΝ ''ΜΑΘΗΜΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ''.ΔΗΛ. ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΚΑΙ ΑΝ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ?

 

γεννησα στην πανεπιστημιακη ημουν και φοιτητρια τους στην Πανεπιστημιακη δεν ακουμπουσαμε στο εκτο ετος τις γυναικες μονο επισκεψεις με τους καθηγητες ή τον επιμελητη καναμε στα δωματια.και να ηξεραμε τα περιστατικα.

οσο αφορα τα δωματια και τα κρεβατια ειναι μοιρασμενα μπορει να τυχει περιοδος να ειναι αδειο το τετρακλινο και να εισαι μονη

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ november rain ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕΣ ; ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ !!!!:-D

user_online.gifforward.gif

 

 

Καλημερα. Τελικα σε ποιο γιατρο πηγες?

img
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα! Γέννησε καποια με τον Γραψα? Ηταν ο ιδιος στον τοκετό ή με μαθητευόμενη?Απο συμπεριφορα πως ήταν?

 

Καλησπερα κ απο εμενα ZA25 εγω γεννησα με τον Γραψα και στις 2 μου εγκυμοσυνες μαλιστα γεννησα σχετικα προσφατα τον Δεκεμβριο οποτε τα εχω φρεσκα οτι θελεισ ρωτα με. στον τοκετο ειναι ο ιδιοσ τουλαχιστον σ εμενα γιατι κ τις 2 φορες εκανα καισαρικη. απο συμπεριφορα πολυ καλος μπορω να πω αν κ βεβαια κ σ εμενα αν μου δωσεις φακελακι αψογη συμπεριφορα θα εχω για οτι αποριεσ εχεισ ρωτα με

manoulitsa of 2

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα, μ'αρέσεις γιατί τον δίνεις στυγνά!!!!!

 

infad mou den einai o monos oloi idioi einai edw panw apla analoga me thn tseph sou k to ti theleis dialegeis kai giatro... uparxoun elaxistoi giatroi pou den ta pairnoun......

manoulitsa of 2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και εγω πριν 1 μηνα σην κρατικη του νοσοκομειου φ.τ με επισκληριδιο και εχω να πω οτι απο τον γιατρο μου καραμανιδη εμεινα απολυτα ευχαριστημενη,ηταν μαζι μου ολη την ωρα,και ριξαμε το γελιο κατα τη διαρκεια του τοκεου με αυτα που τον ελεγα τον αναθρωπο,επισης οι μαιες του τμηματος τοκετων αψογες μαζι μου με προσεξαν πολυ,για την αναισθησιολογο την κυρια βαρυτιμιδου τι να πω φοβερος ανθρωπος δεν με αφησε να πονεσω ουτε λεπτο ερχοταν συνεχεια και με ρωτουσε αν περασε η ναρκωση,εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο ολους,οι μαιες στην κλινικη καλες ηταν αλλα καλυτερη ηταν η κυρια...δεν θυμαμαι το ονομα της που ηταν στην αιθουσα που κανανε μπανιο τα μωρακια,οποτε την χρειαστηκα για την θηλασμο ηρθε και μου εδειξε,και οταν πηγα το μικρουλι να το παρουν αιμα για το ενζυμο ηταν αυτη και δεν το πονεσε καθολου το μωρακι μου ουτε εκλαψε..Κοριτσια γενικα σαν νοσοκομειο ειναι πολυ καλο και με πολυ καλους επιστημονες..Οποια θελει περαιτερω πληροφοριες ας με ρωτησει

Είμαι ερωτευμένη με δυο άντρες!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...