Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Babysitters (Ζήτηση εργασίας)


Recommended Posts

Ονομαζομαι ιωαννα και μενω αγια παρασκευη.ενδιαφερομαι για φυλαξη παιδιων στις γυρω περιοχες.εχω αριστες συστασεις...οποιος ενδιαφερεται να μου στειλει εδω.ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 407
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας ονομαζομαι Λικα,

ειμαι απο τη Γεωργια και ενδιαφερομαι να κρατησω παιδακια. Εχω κρατησει στο παρελθον ενα κοριτσακι 9 μηνων για 3 χρονια, ειμαι 25 χρονων και γνωριζω απταιστα Γερμανικα.milao elenika ,εχο σιστασισ, Για οποιον ενδιαφερεται παρακαλω να με καλεσει στο τηλεφωνο 6998161101

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι η Μαρία 35 ετών βρεφονηπιοκόμος μένω στον Πειραιά. Έχω εργαστεί σε παιδότοπους, έχω κάνει φύλαξη παιδιών κατοίκων και πρόσφατα εργαζόμουν σε παιδικό καλλιτεχνικό εργαστήρι στον Πειραιά. Αναλαμβάνω την δημιουργική απασχόληση παιδιών απο 3 ετών και πάνω. Μου αρέσει πολύ να προσφέρω στα παιδιά μέσα απο την δημιούργικη εργάσια μιας και αυτό είναι κάτι που βοηθάει και στην πνευματική αλλά και την συναισθηματική ανάπτυξη τους. Μπορώ να εργαστώ πενθήμερο στον Πειραιά αλλά και στις γύρω περιοχές. Όποια μανούλα ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο mail μου [email protected] ή στο τηλ 6989895630 (υπάρχουν και συστάσεις )

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ονομαζομαι Λικα,

ειμαι απο τη Γεωργια και ενδιαφερομαι να κρατησω παιδακια. Εχω κρατησει στο παρελθον ενα κοριτσακι 9 μηνων για 3 χρονια, ειμαι 25 χρονων και γνωριζω απταιστα Γερμανικα.εχο σιστασισ, Για οποιον ενδιαφερεται παρακαλω να με καλεσει στο τηλεφωνο 6998161101

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες,

λέγομαι Μαρία, έχω 2 παιδιά (μεγάλα πλέον) και ενδιαφέρομαι άμεσα να δουλέψω στην περιοχή του Πειραιά και γύρω περιοχές (Αγ.Σοφιά, Κερατσίνι, Νίκαια, Δραπετσώνα) ως babysitter, 5νθήμερο,4ήμερο .....Αγαπάω πολύ τα παιδιά και έχω κρατήσει στο παρελθόν αρκετά παιδάκια.

Άν κάποια μητέρα ενδιαφέρεται για το μωράκι της ή τα παιδάκια της μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο 6940783108. Συστάσεις διαθέσιμες εφόσον ζητηθούν.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα,

Είμαι απόφοιτη βρεφονηπιαγωγός του ΤΕΙ Αθηνών και μόλις τελείωσα την πρακτική μου εξάσκηση στους παιδικούς σταθμούς. Παράλληλα αναλάμβανα τη φύλαξη παιδιών κατα τη διάρκεια των σπουδών μου. Ενδιαφέρομαι για τη φύλαξη παιδιών και δημιουργική απασχόλησή τους στις περιοχές της Αθήνας απο Δευτέρα έως Παρασκευή και ωράριο πρωινό ή απογευματινό.

Για επικοινωνία το τηλ. είναι: 6973255160 ή email: [email protected]

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

:-P Έχω άμεση ανάγκη για εργασία!!! Με λένε Λίτσα είμαι 40 χρ. Κάτοικος Αγ. Παρασκευής. Παντρεμένη, με 2 μεγάλα παιδιά και αναλαμβάνω την φύλαξη και δημιουργική απασχόληση παιδιών από 3 χρ.

Έχω εμπειρία στην φύλαξη και μεγάλη αγάπη στα παιδιά. Αναλαμβάνω μέχρι 6 ώρες την ημέρα η πρωί ή απόγευμα και σε περίπτωση ανάγκης κατόπιν συννενόησης θα μπορούσα και κάποιες ώρες παραπάνω.

Ενδιαφέρομαι στις περιοχές Αγ. Παρασκευής, Χολαργού, Γέρακα και Χαλανδρίου.

Όποιος ενδιαφέρετε ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ πολύ !!!

:wink:

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ονομάζομαι Άρτεμις,

είμαι βρεφονηπιαγωγός και εργάζομαι σε παιδικό σταθμό στη Θεσσαλονίκη αλλά 15/6 τελειώνει η σύμβαση μου.

Έχω προϋπηρεσία 2 χρόνια σε παιδικό σταθμό (ηλικίες από 2 μηνών έως 5 χρονών) και παράλληλα με τις σπουδές μου αλλά και με την δουλειά εργαζόμουν και ως babysitter.

Δέχομαι εργασία καθημερινή, Σ/Κ αλλά και ως εσωτερική.

Συστάσεις διαθέσιμες.

 

Αν ενδιαφέρεστε μπορείτε να μου στείλετε ΠΜ:D

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας είμαι μαία και γνωρίζω άριστα πως να φροντίσω τα νεογέννητα μωρά,αλλά και παιδιά μεγαλύτερης ηληκίας.Έχω πείρα με τα παιδιά αρκετά χρόνια.Αν επιθυμείτε να συνεργαστούμε παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου στο e-mail: [email protected] :-)

 

YΣ:η πόλη στην οποία διαμένω είναι η Αθήνα.Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι φοιτήτρια παιδαγωγικών Β΄εξάμηνο, επίσεις κάνω την πρακτική μου άσκηση σε έναν παιδικό σταθμό στην περιοχή μου αναλαμβάνω την δημιουργική απασχόληση των παιδιών σας και αν κάποιο παιδί πάει σχολείο αναλαμβάνω και τα ιδιαιτερα μαθήματα του. Με ενδιαφέρουν οι περιοχές Περιστέρη και οι άλλες περιοχές που ειναι κοντα στο περιστερι.Για περισσότερεσ πληροφορίες παρακαλαλώ πολυ να μου στείλετε mail ( titina91@otenet )

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ονομαζομαι Λικα,

ειμαι απο τη Γεωργια και ενδιαφερομαι να κρατησω παιδακια. Εχω κρατησει στο παρελθον ενα κοριτσακι 9 μηνων για 3 χρονια, ειμαι 25 χρονων και γνωριζω απταιστα Γερμανικα. Για οποιον ενδιαφερεται παρακαλω να με καλεσει στο τηλεφωνο 6998161101

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ονομαζομαι Λικα,

ειμαι απο τη Γεωργια και ενδιαφερομαι να κρατησω παιδακια. Εχω κρατησει στο παρελθον ενα κοριτσακι 9 μηνων για 3 χρονια, ειμαι 25 χρονων και γνωριζω απταιστα Γερμανικα.μιλαο ελενικα. Για οποιον ενδιαφερεται παρακαλω να με καλεσει στο τηλεφωνο 6998161101

Link to comment
Share on other sites

Ελληνιδα 40 ετων με προυπηρεσια αναλαμβανει παιδακια απο 9 μηνων ωραριο πρωινο περιοχες Δασος Χαιδαριου, Χαιδαρι, Αιγαλεω. Οποια ενδιαφερεται μπορει να στειλει πμ. Ευχαριστω

url=http://lilypie.com]d9cfp2.png[/url]

[u4Ft1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα κοριτσακι 17 μηνων και ενδιαφερομαι για μια κυρια να προσεχει τη μικρη μας καθημερινα απο τις 08.00 εως τις 18.00. Μενουμε στην Ανω Γλυφαδα. Η κυρια που ενδιαφερεται θα πρεπει να απασχολει δημιουργικα τη μικρη, να μπορει να την πηγαινει βολτα και επισης να ασχολειται με το φαγητο της και τα ρουχα της. Παρακαλω δηλωστε το ενδιαφερον σας στο email [email protected]. Προηγουμενη εμπειρια και συστασεις απαραιτητες.

Despina

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι φοιτήτρια παιδαγωγικών Β΄εξάμηνο, επίσεις κάνω την πρακτική μου άσκηση σε έναν παιδικό σταθμό στην περιοχή μου αναλαμβάνω την δημιουργική απασχόληση των παιδιών σας και αν κάποιο παιδί πάει σχολείο αναλαμβάνω και τα ιδιαιτερα μαθήματα του. Με ενδιαφέρουν οι περιοχές Περιστέρη και οι άλλες περιοχές που ειναι κοντα στο περιστερι.Για περισσότερεσ πληροφορίες παρακαλαλώ πολυ να μου στείλετε mail ( titina91@otenet )

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,ειμαι 20 χρονων, φοιτητρια φυσικοθεραπειας στα τει αθηνας ενδιαφερομαι να φυλαω παιδακι ή παιδακια,τις μεσημεριανες,απογευματινες ή και βραδινες ωρες.μπορω και να τα διαβαζω αν ειναι μεγαλα.εχω αρκετη εμπειρια μεχρι τωρα δουλευα ομως μονο καλοκαιρια.θα χαρω πολυ να φανω χρησιμη σε μαμαδες που εργαζονται. ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ(ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ) ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΕΤΡΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΠΟΛΥ.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΗΛ.6982286249

 

ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΚΑΙ ΠΡΩΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Συστήνω εξαιρετική Babysitter από Βουλγαρία με την οποία συνεργάζομαι από το 2003, μου μεγάλωσε το γιο μου και ακόμη τον κρατάει τα περισσότερα απογεύματα. Είναι διαθέσιμη από Δευτέρα ως Παρασκευή 7-15:30 για περιοχές κατά προτίμηση κοντά σε Βύρωνα, Καρέα, Ηλιούπολη, Καισαριανή. Μιλάει άπταιστα Ελληνικά και είναι καταπληκτικός άνθρωπος. Αν σας ενδιαφέρει, στείλτε μου μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι φοιτητρια ψυχολογιας,19 χρονων,Θεσσαλονικη,και θα με ενδιεφερε μια εργασια babysitter για το καλοκαιρι η και αργοτερα.Θα προτιμουσα Δυτικες συνοικιες. δυστυχως δεν εχω αναλογη εμπειρια,μονο απο κατασκηνωσεις που ημουν ομαδαρχισσα. Στειλτε μου πμ εαν υπαρχει κατι διαθεσιμο,ευχαριστω εκ των προτερων. :)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, ονομάζομαι Ράνια και είμαι απόφοιτη του Ι.Ε.Κ. προσχολικής αγωγής δραστηριοτήτων δημιουργίας και έκφρασης. Είμαι 19 ετών και έχω προυπηρεσία 2 χρόνων σε δημόσιους παιδικούς και βρεφικούς σταθμούς χάρης την σχολή μου. Ενδιαφέρομαι για φύλαξη παιδιών μέχρι 5 ετών. Κατοικώ στην Νίκαια, θα προτιμηθούν γειτονικές περιοχές.

Σας ευχαριστώ πολύ. Για πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μου μέσω e-mail: [email protected] ή απαντήστε στο μηνυμά μου...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Με λένε Μαίρη Κομνή και κατοικώ στη Θεσσαλονίκη.Είμαι 22 χρονών στο 4ο έτος στο τμήμα Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής στο ΑΠΘ και θα επιθυμουσα πολύ να κρατάω παιδάκια ηλικίας 2-7 χρονών.Δεν έχω δουλέψει σε αντίστοιχες θέσεις αλλά αγαπάω πάρα πολύ τα παιδάκια(έχω μόνο ένα ανιψάκι που πηγαίνω συχνά κι παίζω μαζί του :D) κι θα ήθελα να ασχολούμαι μαζί τους και παράλληλα να βγάζω και το χαρτζιλίκι μου. Αν ενδιαφέρεται καμιά μητέρα μπορεί να με πάρει τηλ. στο κινητό μου ή να μου στείλει μήνυμα:κινητό 6947220158 e-mail: [email protected]

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Ειμαι 33χρ.Ελληνιδα με λενε Χαρα εμπειρη babysitter με συστασεις και εχω πολυ αγαπη στα παιδακια.Εχω μεγαλωσει παιδακια απο 20ημερων εως 5χρ.Μενω στον Πειραια.Οποια μανουλα θελει ας επικοινωνησει μαζι μου στο 694 7134914.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Ειμαι 33χρ.Ελληνιδα με λενε Χαρα εμπειρη babysitter με συστασεις και εχω πολυ αγαπη στα παιδακια.Εχω μεγαλωσει παιδακια απο 20ημερων εως 5χρ.Εχω εργαστει και σε παιδικο σταθμο.Μενω στον Πειραια.Οποια μανουλα θελει ας επικοινωνησει μαζι μου στο 694 7134914.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι φοιτήτρια προσχολικής αγωγής δραστηριοτήτων δημιουργιας &εκφρασης στο Β'εξάμηνο. Αναλαμβάνω την φύλαξη τν μωρό σας απο μικρά έως 6+ ετών Σαβ/Κυρ και απογεύματα.Κοντά στην περιοχή μου! παρακαλώ πολύ όποια μανούλα την ενδιαφέρει ας μου στείλει στην ηλεκτρονική μου διευθ. ([email protected] )

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..!

Έχω ξαναγράψει στο forum και έχω μιλήσει με κάποιες μανούλες.

Είμαι πτυχιούχος νηπιαγωγός μένω στην Αλεξάνδρεια Ημαθίας και ενδιαφέρομαι για τη φύλαξη μικρών παιδιών.

Οι περιοχές που με ενδιαφέρουν είναι κυρίως η Αλεξάνδρεια και τα γύρω χωριά καθώς και η θεσσαλονίκη (κέντρο).

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 6976141534

E_mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...