Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Babysitters (Ζήτηση εργασίας)


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι νηπιαγωγός,28 ετών με εμπειρία σε βρεφονηπιακούς σταθμούς και επειδή λατρεύω τα παιδιά ενδιαφέρομαι να βοηθήσω κάποια μανούλα με το μικρό της.Μπορώ από Δευτέρα-Παρασκευή μέχρι τις 4 το απόγευμα και αυτό γιατί τα απογεύματα και τα Σαββατοκύριακα δουλεύω σε παιδότοπο.Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα για λεπτομέρειες.

Ευχαριστώ!

 

Gia sas,

 

Isxuei akoma i aggelia sas? Exume ena agoraki 4 minon kai endiaferomaste gia baby sitter. 8-4 i 9-5. Deutera-Paraskevi.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 407
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σας! ειμαι φοιτητρια παιδαγωγικων επισης ειμαι 18 ετων και δεν καπνιζω. Μενω στο περιστερι. ενδιαφερομαι για φυλαξη παιδιων μεσημεριανες ωρες. παρακαλω πολυ οποια μανουλα ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνιση μαζι μου στην ηλεκτρονικη μου διευθυνση ( [email protected] )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

edytka με ενδιαφέρει η αγγελία σου καθώς ενδιαφέρομαι να βρω έμπιστο άτομο για τη φύλαξη ενός αγοριού 12 μηνών, Δευτ.-Παρασκευή και 8-4 στην περιοχή του Π.Φαλήρου. Επιστρέφω στη δουλειά όμως από τα Χριστούγεννα και ενδιαφέρομαι το άτομο που θα αναλάβει το παιδί να ξεκινήσει από 1 Δεκέμβρη.

 

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου μήνυμα.

 

εγω μπορω αλλα μονο για της μερες τν διακοπων γιατι εχω την σχολη μου εαν ενδιαφερεστε στειλτε μου e-mail στην ηλεκτρονικη μου διευθυνση

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

μένω στο Γαλάτσι και έχω ένα κοριτσάκι 2 μηνών. Από τον Μάρτιο που επιστρέφω στη δουλειά θα χρειαστώ κάποια κυρία να την προσέχει από τις 8:00 έως τις 16:00.Είναι απαραίτητες οι συστάσεις και η εμπειρία σε μωράκια. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειας σας μανουλες!

να χαιρεστε τα παιδακια σας!

ειμαι 45 ετων ελληνιδα, μητερα 2 μεγαλων πλεων κοριτσιων.

χωρις οικογενειακες υποχρεωσεις!

αναλαμβανω φυλλαξη παιδιων ολων των ηλικιων!

αγαπω παρα πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με αυτα φρονιζοντας τα και αξιοποιοντας δημιουργικα τον χρονο τους!

εκτος απο φυλλαξη παιδιων μπορω να εγαστω και ως οικικη βοηθος η μαγειρισα με πολυ μεγαλη πειρα !

μπορω να αναλαβω το καθημερινο σας μαγειρεμα!

δυτικα προαστια -βορεια προαστια -κεντρο!

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Geia sas,

Onomazomai Sanja,eimai 30 etwn,Serva-ortodoxh,pantremenh me Ellina...menw sto Virona.Agapaw para polu ta paidia kai prin na erthw stin Ellada (4,5 mines) exw fulaksei duo paidakia(1,5 mhnwn kai 20 mhnwn-sti fotografia).Milaw Servika,Ellinika kai Agglika...mporw na doulepso deutera-paraskevi 9:30-15:00...Vyronas,Pagkrati...e-mail mou einai [email protected].

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΟΡΙΣΤΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ 2 ΜΕΧΡΙ 6 ΕΤΩΝ.ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

ΤΗΛ 6976141534

 

E-MAIL:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΟΡΙΣΤΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ 2 ΜΕΧΡΙ 6 ΕΤΩΝ.ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

ΤΗΛ 6976141534

 

E-MAIL:[email protected]

 

θα σε ενδιεφερε η περιοχη του χορτιατη θεσσαλονικης?Ο γιος μου ειναι περιπου 2 χρονων κ ειμαι εγγυος στο 2ο παιδακι. Θα μου ηταν χρησιμη η βοηθεια.

car150pb___.png

 

catcatabu20080306_-8_My+precious+is.png

Link to comment
Share on other sites

θα σε ενδιεφερε η περιοχη του χορτιατη θεσσαλονικης?Ο γιος μου ειναι περιπου 2 χρονων κ ειμαι εγγυος στο 2ο παιδακι. Θα μου ηταν χρησιμη η βοηθεια.

 

θα ήθελα να μιλήσουμε και να το συζητήσουμε και αν με βολεύουν οι ώρες και το μέσον.. αν μπορείς πάρε με τηλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειας σας μανουλες!

να χαιρεστε τα παιδακια σας!

ειμαι 45 ετων ελληνιδα, μητερα 2 μεγαλων πλεων κοριτσιων.

χωρις οικογενειακες υποχρεωσεις!

αναλαμβανω φυλλαξη παιδιων ολων των ηλικιων!

αγαπω παρα πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με αυτα φρονιζοντας τα και αξιοποιοντας δημιουργικα τον χρονο τους!

εκτος απο φυλλαξη παιδιων μπορω να εγαστω και ως οικικη βοηθος η μαγειρισα με πολυ μεγαλη πειρα !

μπορω να αναλαβω το καθημερινο σας μαγειρεμα!

δυτικα προαστια -βορεια προαστια -κεντρο!

ευχαριστω!

 

καλησπερα,

Εχουμε δυο παιδακια 3 ετων και 2 μηνων. Τον Φεβρουαριο θα

επιστρεψω στη δουλεια μου οποτε απο 15 Ιανουαριου περιπου θα χρειαστουμε

βοηθεια. Μενουμε Περιστερι 15 λεπτα με τα ποδια απο το μετρο του Αγ.

Αντωνιου(εξυπηρετει και τοπικο λεωφορειο πολυ καλα). Τ ο προγραμμα μας

ειναι καπως ιδιαιτερο καθως ο συζυγος μου δεν

εχει σταθερο ωραριο.Τις περισσοτερες μερες (Δευτερα - Παρασκευη) θα

χρειαζομαστε καποιον απο τις 14.00 εως τις 18.00 που επιστρεφω εγω. Γενικα

ομως ειναι πιθανο να πιανει δουλεια νωριτερα η αργοτερα . Οσον αφορα την αμοιβη, ειναι συζητησιμη. Θα χαρω να

επικοινωνησεις ωστε να κανονισουμε καποια συναντηση εαν ενδιαφερεσαι.

Φιλικα,

Ευστρατια

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΟΡΙΣΤΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ 2 ΜΕΧΡΙ 6 ΕΤΩΝ.ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

ΤΗΛ 6976141534

 

E-MAIL:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας! ειμαι φοιτητρια παιδαγωγικων επισης ειμαι 18 ετων και δεν καπνιζω. Μενω στο περιστερι. ενδιαφερομαι για φυλαξη παιδιων μεσημεριανες ωρες.(απο της 1και εκτος τεταρτη και παρασκευη λογο της σχολης μου που εχω ως αργα μαθημα) παρακαλω πολυ οποια μανουλα ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνιση μαζι μου στην ηλεκτρονικη μου διευθυνση ( [email protected] )

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

Εχουμε δυο παιδακια 3 ετων και 2 μηνων. Τον Φεβρουαριο θα

επιστρεψω στη δουλεια μου οποτε απο 15 Ιανουαριου περιπου θα χρειαστουμε

βοηθεια. Μενουμε Περιστερι 15 λεπτα με τα ποδια απο το μετρο του Αγ.

Αντωνιου(εξυπηρετει και τοπικο λεωφορειο πολυ καλα). Τ ο προγραμμα μας

ειναι καπως ιδιαιτερο καθως ο συζυγος μου δεν

εχει σταθερο ωραριο.Τις περισσοτερες μερες (Δευτερα - Παρασκευη) θα

χρειαζομαστε καποιον απο τις 14.00 εως τις 18.00 που επιστρεφω εγω. Γενικα

ομως ειναι πιθανο να πιανει δουλεια νωριτερα η αργοτερα . Οσον αφορα την αμοιβη, ειναι συζητησιμη. Θα χαρω να

επικοινωνησεις ωστε να κανονισουμε καποια συναντηση εαν ενδιαφερεσαι.

Φιλικα,

Ευστρατια

 

 

γεια σας ονομαζομαι Χριστινα και μενω στο Περιστερι.Ειμαι φοιτητρια παιδαγωγικων στο πρωτο εξαμηνο.Επισεις κανω την πρακτικη μου σε παιδικο σταθμο στην περιοχη μου.Με βολευουν οι ωρες που λετε ομως εκτος τεταρτης που μπορω απο της 1 εως της 3 και την παρασκευη δεν μπορω καθολου λογο της σχολης.Εαν ενδιαφερεστε επικοινωνηστε μαζι μου στην ηλεκτρονικη διευθυνση μου ( [email protected] )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αρχικό μήνυμα απο erlamp viewpost.gif

Γειας σας μανουλες!

να χαιρεστε τα παιδακια σας!

ειμαι 45 ετων ελληνιδα, μητερα 2 μεγαλων πλεων κοριτσιων.

χωρις οικογενειακες υποχρεωσεις!

αναλαμβανω φυλλαξη παιδιων ολων των ηλικιων!

αγαπω παρα πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με αυτα φρονιζοντας τα και αξιοποιοντας δημιουργικα τον χρονο τους!

εκτος απο φυλλαξη παιδιων μπορω να εγαστω και ως οικικη βοηθος η μαγειρισα με πολυ μεγαλη πειρα !

μπορω να αναλαβω το καθημερινο σας μαγειρεμα!

δυτικα προαστια -βορεια προαστια -κεντρο!

ευχαριστω!

 

Γεια σας. Αν ενδιαφέρεστε ακόμα έχω ένα βρέφος 3 μηνών και ζητώ γυναίκα για φύλαξη από 1-3-2010 και μετά. Το ωράριο θα είναι 7.00-17.00 Δευτέρα ως Πέμπτη.

Μένουμε στη Κυψέλη απέναντι από τα Δικαστήρια. Επικοινωνήστε μαζί μου στο e-mail [email protected] για να συννενοηθούμε περαιτέρω

 

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια στο forum και το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον!

Είμαι μητέρα δύο παιδιών και έχω απασχοληθεί στη φύλαξη παιδιών δύο χρόνια. Έχω αγάπη για τα παιδιά,υπευθυνότητα και συνέπεια (μη καπνίζουσα) και ζητώ:

ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

(ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΜΑΡΟΥΣΙ-ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΠΕΥΚΗ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

Επικοινωνήστε μαζί μου τηλεφωνικά: 2108044943

ή μέσω e-mail: [email protected][/quote

Link to comment
Share on other sites

Είμαι τελειόφοιτη φιλόλογος-παιδαγωγός από Θεσσαλονίκη και προσφέρω βοήθεια στα μαθήματα καθώς και πιθανή φύλαξη, εάν χρειαστεί, σε μαθητές και μαθήτριες δημοτικού σχολείου (6+ ετών). Είμαι ανοιχτή και στη φύλαξη παιδιών μικρότερων ηλικιών μόνο που δεν έχω προΰπηρεσία σ'αυτές. Δουλεύω με ευσυνειδησία και υπευθυνότητα και δεν καπνίζω! Προτιμητέες περιοχές: Κηφισιά, Καλαμαριά, Ντεπώ, Κέντρο. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειας σας μανουλες!

να χαιρεστε τα παιδακια σας!

ειμαι 45 ετων ελληνιδα, μητερα 2 μεγαλων πλεων κοριτσιων.

χωρις οικογενειακες υποχρεωσεις!

αναλαμβανω φυλλαξη παιδιων ολων των ηλικιων!

αγαπω παρα πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με αυτα φρονιζοντας τα και αξιοποιοντας δημιουργικα τον χρονο τους!

εκτος απο φυλλαξη παιδιων μπορω να εγαστω και ως οικικη βοηθος η μαγειρισα με πολυ μεγαλη πειρα !

μπορω να αναλαβω το καθημερινο σας μαγειρεμα!

δυτικα προαστια -βορεια προαστια -κεντρο!

ευχαριστω!

 

Γειά σας.

Ενδιαφέρεστε ακόμα; Μένω στην Καστέλλα και έχω δίδυμα κοριτσάκια 2 ετών. Ζητάω παράλληλα να ασχοληθείτε με τις εργασίες του σπιτιού.

 

Αν καποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου στο e-mail: [email protected]

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ,ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΧΩ ΦΥΛΑΞΕΙ ΤΡΙΔΥΜΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ([email protected])

 

 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΟΥ ΓΙΟΥΣ 3 1/2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 14 ΜΗΝΩΝ ,ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ 15.30 -22.00 . ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ .ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ,ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6944735937.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Life is wonderful

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για φύλαξη παιδιών στις περιοχές του Πειραιά. Είμαι 39 χρονών και βρεφονηπιαγωγός. Έχω πείρα σε παιδιά από ηλικία 40 ημερών μέχρι 17 χρονών. Αγαπάω πολύ τα παιδιά και ασχολούμαι μ΄αυτά απ΄το 1991. Αν ενδιαφέρεστε στείλτε στο mail [email protected]. Ευχαριστώ πολύ.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΩΝ 3 1/2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 14 ΜΗΝΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ (15.30 -22.00 )

ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6944735937

΅

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Life is wonderful

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΖΗΤΩ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ 25-50 ΕΤΩΝ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΩΝ 3 1/2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ 14 ΜΗΝΩΝ ,ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΕΣ ΩΡΕΣ 15.30-22.00 , 4 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ .ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ FORUM Η΄ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 6944735937

Life is wonderful

Link to comment
Share on other sites

Γειας σας μανουλες!

να χαιρεστε τα παιδακια σας!

ειμαι 45 ετων ελληνιδα, μητερα 2 μεγαλων πλεων κοριτσιων.

χωρις οικογενειακες υποχρεωσεις!

αναλαμβανω φυλλαξη παιδιων ολων των ηλικιων!

αγαπω παρα πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με αυτα φρονιζοντας τα και αξιοποιοντας δημιουργικα τον χρονο τους!

εκτος απο φυλλαξη παιδιων μπορω να εγαστω και ως οικικη βοηθος η μαγειρισα με πολυ μεγαλη πειρα !

μπορω να αναλαβω το καθημερινο σας μαγειρεμα!

δυτικα προαστια -βορεια προαστια -κεντρο!

ευχαριστω!

kalimera exo mia kori 21 minon kai ena gio 5 minon endiaferomai an akoma psaxnete douleia epikoinoneiste mazi mou stio 2108044786 i sto [email protected] euxaristo poli

ΣΦΥΡΙΞΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...