Recommended Posts

Ο μικρούλης μας μεγάλωσε και φέτος θα πάει προνήπιο!

Έτσι η αγαπημένη του νταντά θα μείνει χωρίς δουλειά... Τουλάχιστον τις εργάσιμες μέρες της εβδομάδας, αφού τα σαββατοκύριακα θα την έχουμε κοντά μας, μια και ο μικρός μας δεν μπορεί χωρίς τη "Μπάμα" του!

Θεωρώ τουλάχιστον υποχρέωσή μου να την "αποκαταστήσω" επαγγελματικά, γιατί αξίζει τον κόπο. Η Μπάσμα είναι ένα φιλότιμο, υπεύθυνο, έντιμο, ευγενικό κι ευχάριστο κορίτσι 19 χρονών που λατρεύει τα παιδιά (και τη λατρεύουν κι αυτά). Γεννήθηκε στην Ελλάδα από αιγύπτιους γονείς, και τελείωσε το σχολείο στην Αθήνα.

Όποια οικογένεια (κατά προτίμηση στο κέντρο της Αθήνας) ενδιαφέρεται να ... αποκτήσει ένα νέο μέλος, μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαρίστως να δώσω οποιεσδήποτε πληροφορίες και συστάσεις.

Εξαιρετική κίνηση εκ μέρους σας! Πόσα χρόνια ήταν μαζί σας; Δούλευε ως εσωτερική;

Έχω 2 παιδιά , 1 αγοράκι (2.5 ετών) και μία κορούλα ( σχεδόν 1 έτους). Έχουμε μία κυρία εσωτερική στο σπίτι ( μέλος πλέον της οικογένειας) από τότε που γεννήθηκαν (μιλάει αγγλικά και λίγα ελληνικά). Ασχολείται με τα παιδιά αλλά και με το σπίτι.

Χρειάζομαι κυρία (νέα) με καλά ελληνικά που να γνωρίζει από δημιουργική απασχόληση παιδιών και να έχει κέφι! Το ωράριο είναι οκτάωρο καθημερινό ( 8.30 - 16.30 περίπου). Στο σπίτι θα βρίκεται συνεχώς μαζί τους και η εσωτερική μας κυρία.

Μένουμε Παλαιό Φάληρο (κοντά σε στάση του τραμ). Θα χαρώ να επικοινωνήσω μαζί σας.

Φιλικά,

Αγγελική

([email protected])

Διαφημίσεις

Γεια σας, είμαι καινούργια στο forum και μητέρα 2 κοριτσιών 6 και 3 ετών. Η κοπέλα που είχαμε για να προσέχει τις κόρες μας, μετά από 6 χρόνια μας ανακοίνωσε ότι πρέπει να φύγει μέχρι το τέλος της βδομάδας και ψάχνω εναγωνίως να βρω καινούργια.

Επειδή και οι 2 μας κόρες πηγαίνουν δημοτικό και παιδικό σταθμό αντίστοιχα, αναζητούμε μια κοπέλα -κατά προτίμηση ελληνίδα- από τις 11:30-17:30 με την δυνατότητα να έρχεται από τις 09:30 σε περίπτωση που τα παιδιά χρειαστεί να μείνουν σπίτι. Μένουμε στο Χαλάνδρι και το τηλέφωνο επικοινωνίας εάν ενδιαφέρεται κάποια είναι 6932258200.

Σας ευχαριστώ πολύ εάν μπορείτε να μας προτείνετε κάποια που γνωρίζετε. Εργαζόμαστε και οι 2 γονείς και δεν έχουμε γιαγιά-παππού διαθέσιμους.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟς ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ Κ ΣΤΟΡΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΟΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ

Γεια σας, είμαι καινούργια στο forum και μητέρα 2 κοριτσιών 6 και 3 ετών. Η κοπέλα που είχαμε για να προσέχει τις κόρες μας, μετά από 6 χρόνια μας ανακοίνωσε ότι πρέπει να φύγει μέχρι το τέλος της βδομάδας και ψάχνω εναγωνίως να βρω καινούργια.

Επειδή και οι 2 μας κόρες πηγαίνουν δημοτικό και παιδικό σταθμό αντίστοιχα, αναζητούμε μια κοπέλα -κατά προτίμηση ελληνίδα- από τις 11:30-17:30 με την δυνατότητα να έρχεται από τις 09:30 σε περίπτωση που τα παιδιά χρειαστεί να μείνουν σπίτι. Μένουμε στο Χαλάνδρι και το τηλέφωνο επικοινωνίας εάν ενδιαφέρεται κάποια είναι 6932258200.

Σας ευχαριστώ πολύ εάν μπορείτε να μας προτείνετε κάποια που γνωρίζετε. Εργαζόμαστε και οι 2 γονείς και δεν έχουμε γιαγιά-παππού διαθέσιμους.

Σας ευχαριστώ όλες τις μανούλες που ανταποκρίθηκαν στην έκκληση βοήθειας! Είναι ωραία η αίσθηση ότι σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς υπάρχει αλληλεγγύη!

:-P

Καλησπερα,ειμαι 31 ετων,εμπειρη,εχω αγαπη στα παιδια,υπομονη και πολυ διαθεση,μενω Π.Φαληρο και αναλαμβανω φυλαξη στα νοτια προαστεια δευτερα-παρασκευη.

Καλησπέρα

edytka με ενδιαφέρει η αγγελία σου καθώς ενδιαφέρομαι να βρω έμπιστο άτομο για τη φύλαξη ενός αγοριού 12 μηνών, Δευτ.-Παρασκευή και 8-4 στην περιοχή του Π.Φαλήρου. Επιστρέφω στη δουλειά όμως από τα Χριστούγεννα και ενδιαφέρομαι το άτομο που θα αναλάβει το παιδί να ξεκινήσει από 1 Δεκέμβρη.

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου μήνυμα.

Καλησπερα,ειμαι 31 ετων,εμπειρη,εχω αγαπη στα παιδια,υπομονη και πολυ διαθεση,μενω Π.Φαληρο και αναλαμβανω φυλαξη στα νοτια προαστεια δευτερα-παρασκευη.

Καλημέρα,

ισχύει ακόμη η προσφορά? Ψάχνω κι εγώ για κοπέλα για δευ-παρ 8.00-15.00.

u1062855.png

sWNjp3.png

Γεια σας ειμαι η Νονη,

ειμαι απο τη Γεωργια και λατρευω τα παιδακια. Εχω κρατησει δυδιμα για 4 χρονια και 1 κοριτσακι για αλλα 2. Αν ενδιαφερεστε σας παρακαλω να με καλεσετε στο 6993575747.

Ευχαριστω

progress.gif

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΙΡΗΝΗ.ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΘ΄ΟΤΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΒΛΕΨΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ.ΕΙΜΑΙ 27 ΕΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 16:00 ΔΟΥΛΕΥΩ,ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΙΚΙΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΕΙ.ΘΑ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΟ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΙΛΙΟΝ,ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ,ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΓΥΡΩ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΛ.ΣΤΟ 6939846274

Hi, my name is Isis.I live in Galatsi in Athens. I am looking for a job as a spanish/english teacher for children or babysitter or combining both. I am from Mexico, I am 31 years old and I have experience with babysitting. My last babysitting job was in France with an amazing family, taking care of 3 wonderful children aged 11 months, 2.3, and 4 (when I started), Then I got married to my greek husband and I had to leave. Previously I had only experience on teaching. Currently I am giving private lessons of spanish and english mostly in the evenings (18pm-20 pm) and the ideal job for me would be a morning one till 16 pm or 17 pm... I am learning GREEK as well, this is very important for me to completely integrate in this society. I love taking care of children and it seems that we can connect in their 'childish' language... :) Looking forward to hearing from you soon,

Kind regards,

Isis Ocampo

CELL PHONE: 6936679730

HOME: 2102933695

E-MAIL: [email protected]

Διαφημίσεις

Καλημέρα,

και εμένα με ενδιαφέρει.Μένω Βούλα και χρειάζομαι κοπέλα για πλήρη απασχόληση απο τον Νοέμβριο για την 9 μηνών κόρη μου.Ενδιαφέρεσαι ακόμα?Αν ναι, ενημέρωσε με σε παρακαλώ με πμ για τα προσόντα σου και για την αμοιβή σου?

Ευχαριστώ

Γειά σας. Ο μικρός μου γιος είναι 1,5 έτους και αναζητώ μια κοπέλα - κυρία για τη φύλαξή του. Αυτό που μ΄ενδιαφέρει είναι να μην καπνίζει, να έχει κάποια εμπειρία και να παίζει δημιουργικά μαζί του. Ωράριο : Καθημερινά 8.00 -11.30 ή 12.00 και Σάββατο 9.30-12.00. Είμαι στην περιοχή του Αιγάλεω, αρκετά κοντά στο μετρό. Ευχαριστώ πολύ.

.pngec95dae21f.png

Γεια σας, ζητω την βοηθεια σας!

Εχω δυο παιδακια 2 ετων και 6 μηνων ,

Πρεπει να ξεκινησω δουλεια σε 2 εβδομαδες και δεν βρισκω babysitter.

Μενουμε στην Κηφισια.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Καλησπέρα σας γράφω εκ μέρους της ξαδέρφης μου η οποία μένει στο Ίλιον και ψάχνει "απεγνωσμένα" μια κοπέλα - κυρία για φύλαξη του μικρού της, ο οποίος είναι 16 μηνών. Όποια ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί της στο e-mail:

[email protected] για περισσότερες πληροφορίες. Ευχαριστώ

Polu Kalispera sas....

Onomazomai Zwi...eimai 21 etwn...Katoikw stin Athina.Eimai apofoitos paidagwgikou eidikis agwgis kai twra teleiwnw kai deuteri sxoli sti Dimiourgia kai Ekfrasi!!!(se dimosia IEK i ekpaideusi mou)ekana kai kanw praktiki kai sta 2 antikoimena!!!

Exw ergastei se paidotopo gai ena diastima 5 peripou minwn...Edw kai 3 xronia omws analamvanw fulaxeis vrefikis,prosxolikis kai paidikis ilikias.Paradidw idiaitera mathimata se paidia dimotikou eidikis kai genikis ekpaideusis kai asxoloumai me ti dimiourgiki apasxolisi.Agapaw to theatriko paixnidi mias kai me xara diapistwsa pws ta paidia eklamvanoun apisteuta mnmta mesa apo ena tetoio eidos paixnidiou.

Opoia kuria i oikogeneia endiaferetai as epikoinwnisei mazi mou me ena proswpiko mnm kai tha antapokrithw amesa!!

Sas euxaristw polu!!!

Διαφημίσεις

Polu Kalispera sas....

Onomazomai Zwi...eimai 21 etwn...Katoikw stin Athina.Eimai apofoitos paidagwgikou eidikis agwgis kai twra teleiwnw kai deuteri sxoli sti Dimiourgia kai Ekfrasi!!!(se dimosia IEK i ekpaideusi mou)ekana kai kanw praktiki kai sta 2 antikoimena!!!

Exw ergastei se paidotopo gai ena diastima 5 peripou minwn...Edw kai 3 xronia omws analamvanw fulaxeis vrefikis,prosxolikis kai paidikis ilikias.Paradidw idiaitera mathimata se paidia dimotikou eidikis kai genikis ekpaideusis kai asxoloumai me ti dimiourgiki apasxolisi.Agapaw to theatriko paixnidi mias kai me xara diapistwsa pws ta paidia eklamvanoun apisteuta mnmta mesa apo ena tetoio eidos paixnidiou.

Opoia kuria i oikogeneia endiaferetai as epikoinwnisei mazi mou me ena proswpiko mnm kai tha antapokrithw amesa!!

Sas euxaristw polu!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Είμαι νηπιαγωγός,28 ετών με εμπειρία σε βρεφονηπιακούς σταθμούς και επειδή λατρεύω τα παιδιά ενδιαφέρομαι να βοηθήσω κάποια μανούλα με το μικρό της.Μπορώ από Δευτέρα-Παρασκευή μέχρι τις 4 το απόγευμα και αυτό γιατί τα απογεύματα και τα Σαββατοκύριακα δουλεύω σε παιδότοπο.Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα για λεπτομέρειες.

Ευχαριστώ!

κααλησπερ αειμαι 32 ετων αποφοιτη δημοσιου ιεκ πατρων προσχολικησ αγωγησ εχω ασχοληθει με φυλαξη παιδιων απο το 1999 εχω συμμετασχει σε σεμιναρι αγι αδημιουργικη απασχοληση και ομα δαρχισσα σε κατυσκηνωσεισ εχω κανει πρακτικη σε βρεφονηπιακο στ αθμο και φυλαξη σε δημοσιο νη πια γγειο γι αεν αεξα μηνο σχολικο τησ πατρ ασ ενδι αφερομαι γι ακαθημερινη φυλαξη απογευματα η πρωινη σε καποιο παιδικο στ αθμο ευχαριστω6988235174 πολυν ασυγγελου αγγλικ αιταλικ και πιανο

καλησπερα σας! ειμαι φοιτητρια παιδαγωγικον επισεις ειμαι 18 ετων και μενω στο περιστερι. ενδιαφερομαι για φυλαξη παιδιων. παρακαλω πολυ οποια μανουλα ενδιαφερετε μπορει να επικοινωνιση μαζι μου στην ηλεκτρονικη μου διευθυνση ( [email protected] )

καλησπερα σας! ειμαι φοιτητρια παιδαγωγικων επισης ειμαι 18 ετων και μενω στο περιστερι. ενδιαφερομαι για φυλαξη παιδιων. παρακαλω πολυ οποια μανουλα ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνιση μαζι μου στην ηλεκτρονικη μου διευθυνση ( [email protected] )
    :wink:;-):wink:;-):wink:

Καλημέρα σας!

Ο μικρός μου γιος είναι 8 μηνών και αναζητώ μια κοπέλα - κυρία για τη φύλαξή του. Αυτά που μ΄ενδιαφέρουν είναι να έχει κάποια εμπειρία, να μην καπνίζει, να παίζει και να ασχολείται δημιουργικά μαζί του. Ωράριο: Καθημερινά 9.30 -15.30.

Είμαι στην περιοχή του Αγίου Δημητρίου, πολύ κοντά στο μετρό.

Παρακαλώ στείλτε μου Π.Μ. με πληροφορίες για να σας καλέσω. Ευχαριστώ πολύ.

Η αγγελία αφορά μια ξαδέρφη μου : Είμαι 37 ετών Ελληνίδα μη καπνίζουσα με προυπηρεσία 2 χρόνια σε φύλαξη μωρού ενός έτους.Ζητώ να κρατήσω παιδάκι σε περιοχή κοντά σε σταθμό του ηλεκτρικού ή μετρό. Στείλτε μου pm ή e- mail στο [email protected]

Έλενα Μπ.

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια στο forum και το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον!

Είμαι μητέρα δύο παιδιών και έχω απασχοληθεί στη φύλαξη παιδιών δύο χρόνια. Έχω αγάπη για τα παιδιά,υπευθυνότητα και συνέπεια (μη καπνίζουσα) και ζητώ:

ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

(ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΜΑΡΟΥΣΙ-ΚΗΦΙΣΙΑ-ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ-ΠΕΥΚΗ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ)

Επικοινωνήστε μαζί μου τηλεφωνικά: 2108044943

ή μέσω e-mail: [email protected]

Polu Kalispera sas....

Sas euxaristw polu!!!

Gia sas,

Exoume ena agoraki 4 minon kai endiaferomaste gia baby-sitting proines ores. To tilefono mas einai: 6946795772

Guest
    Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις