Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παλλίνδρομη στο πρώτο τρίμηνο


Σας έτυχε ποτέ παλλίνδρομη κύηση στο πρώτο τρίμηνο;  

359

  1. 1. Σας έτυχε ποτέ παλλίνδρομη κύηση στο πρώτο τρίμηνο;

    • όχι
      188
    • ναι μία φορά
      523
    • ναι δύο φορές
      138
    • ναι τρείς φορές
      33
    • ναι τέσσερις φορές
      18


Recommended Posts

κοριτσακια μου γεια σας!!!οση χαρα ειχα αυτες τις μερες τοσο αγχο και φοβο εχω σημερα....ειμαι 6+6 κ σημερα ειχα κατι καφε σκουρα υγρα,ισα ισα που λερωσα το εσωρουχο...ε αυτο ηταν κ μετα τιποτα...πηρα αμεσως τον γιατρο και μου ειπε utrogestan....τα αγορασα αλλα δεν τα ξεκινησα διοτι δεν ξαναειδα κατι...δεν θελω με το παραμικρο να παιρνω φαρμακα...φοβαμαι γιατι το ιδιο ακριβως το περασα τον αυγουστο στην ιδια ηλικια κυησης,ακολουθησα την ιδια θεραπεια και τελικα παλινδρομησε.............φοβαμαι!!!!!!!!

 

κοριτσακι μου τα εχω περασει κ εγω μια απο τα ιδια .......στην κορη μου επερνα utrogestan ,[μιλαμε για πολλα κουτια]δεν ειναι τιποτα ,ορμονη για να ενισχυθει ο οργανισμος σου.παντος σε τετοιες περιπτωσεις θελει ξαπλα κ να μην κουραζεσαι καθολου για λιγο διαστημα.οι πρωτες 13ις εβδομαδες ειναι οι ποιο κρισιμες.και μην ξεχνας οτι καθε εγγυμοσυνη ειναι διαφορετικη..... αισιοδοξια ,χαμογελο κ ολα θα πανε καλα!!!!:-P

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb5m.lilypie.com/wzkxp3.png[/IMG][/URL][URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lbym.lilypie.com/Y21Rp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω έχασα το μωρό μου την 13 εβδομαδα λογω τρισωμιας 18 και χρειάστηκε να κανω κ αναροφηση.. Μετα απο 15 μερες τρελού πόνου καθώς η μήτρα μου είχε μεγαλώσει αρκετά κ ξανάμαζευε με έπιασε μια μίνι κατάθλιψη...δν ειχα όρεξη για τπτ κ ήμουν κακοκεφη μετα απο 1 μηνα αδιαθέτησα κ τον επόμενο ξανά έμεινα έγκυος κ μου πέρασαν ολα... Δν χρειαζεται να το κανουμε αυτο στον εαυτό μας ολα για κάποιο λόγο γίνονται κ γινόμαστε πιο δυνατοί!κ Σ αυτη την εγκυμοσυνη μολις είδα αιμα έπαθα σοκ νόμιζα οτι απέβαλα κ έφερα την καταστροφή!!! Αλλα τελικά ήταν απλα ενα αγγείο που έσπασε!!!δν θα ναι τιποτα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κι απο μενα, κι εμεις σημερα μετα απο επσκεψη και υπεριχο ειδαμε μονο σακο, υποτηθετε ειμαι 6 εβδομαδες και 3 μερες, εχω ΤΗΠ 28/12 και υπεθετα θα ακουγαμε παλμους. Στην προηγουμε κυηση που ειχα την πρωτη φορα που πηγα και ηταν ιδιες ημερες ειχα δει μονο σακο αλλα σαν κατι φενοταν μεσα και τν επομενη ειδαμε το μωρο και ολα καλα. Αυτη την φορα εχω αγχωθει γιατι ειδα τη γιατρο προβληματσμενη, μου ειπαι μπορει να αργησε η συληψη, ποσο να αργησε? αντε πεντε μερες, γιατι μετα δεν ειχα και αλλη επαφη, παιζει τοσο μεγαλο ρολο? Εγω υπολογιζα Ημ. Συλ 12/1 και μπορει να εγινε μεχρι και 16/1, δεν ξερω μπερδευτηκα πολυ, δεν ξερω πως να νιωσω θετικα - αρνικα? Δεν περιμενα τετοια εξεληξη, εχω ραντεβου ξανα στις 24/2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα, απο τον Απριλιο του 2013 μεχρι και το Νοεμβριο του ιδιου χρονου ειχα τρεις αποβολες!!Ανεμρβρυικες 2 και μια παλλινδρομη στην 9 βδομαδα.Εξετασεις πολλες και τα προβληματα ακομα περισσοτερα. Ειμαι παντρεμενη με πολιτικο γαμο και σε ενα μηνα παντρευομαι με θρησκευτικο οποτε θα ξεκινησουμε με θεραπειες και θα βαλουμε ξανα μπροστα!Ελπιζω να τα καταφερουμε οτι και να γινει ομως ειμαι πεπεισμενη οτι ΠΑΙΔΙΑ θα κανω οτι και να χρειαστει να περασω.....

Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλημερα σας ευχομαι ο θεος να μας δινει δυναμη και κουριαγιο...ειχα περσυ τον μαιο μια παλινδρομη στην εκτη εβδομαδα.πριν τρεις μερες εμαθα οτι ειμαι παλι εγγυος!!!μη χανετε το θαρος σας η ζωη συνεχιζεται ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κορίτσια καλημερα.ειχα κι εγω ασχημη εμπειρια του πρωτου τριμηνου.ειχα παλλινδρομη κυηση στην 8η εβδομάδα,μόλις έμπαινα στην 9η.

δεν ακουσαμε καρδιακη λειτουργία στις 22-05-14.την επομενη μερα εκανα αποξεση23-05-13.μετά από 5 μέρες πηγα στον γιατρο για να με ξαναδει(28-05-13)οπου όλα ηταν καλά και μου έδωσε αντισυλληπτικά τα yasmine. το ερώτημά μου είναι ότι στις 01-06-14 ήρθα σε επαφή,παρ όλη την χρηση των αντισυλληπτικών αυτων των 5 ημερών που τα παιρνω,και το ότι δεν τελιωσε μέσα μου στην επαφή που ειχαμε, και πάλι έχω την εντυπωση ότι είμαι εγκυος , όμως πρεπει να περασουν οι μέρες για επιβαιβέωση,υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?ειχατε κατι παρόμοιο?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημερα.ειχα κι εγω ασχημη εμπειρια του πρωτου τριμηνου.ειχα παλλινδρομη κυηση στην 8η εβδομάδα,μόλις έμπαινα στην 9η.

δεν ακουσαμε καρδιακη λειτουργία στις 22-05-14.την επομενη μερα εκανα αποξεση23-05-13.μετά από 5 μέρες πηγα στον γιατρο για να με ξαναδει(28-05-13)οπου όλα ηταν καλά και μου έδωσε αντισυλληπτικά τα yasmine. το ερώτημά μου είναι ότι στις 01-06-14 ήρθα σε επαφή,παρ όλη την χρηση των αντισυλληπτικών αυτων των 5 ημερών που τα παιρνω,και το ότι δεν τελιωσε μέσα μου στην επαφή που ειχαμε, και πάλι έχω την εντυπωση ότι είμαι εγκυος , όμως πρεπει να περασουν οι μέρες για επιβαιβέωση,υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?ειχατε κατι παρόμοιο?

ευχαριστω!

 

αν είναι κάποια μέσα ας μου απαντήσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν είναι κάποια μέσα ας μου απαντήσει!!!!!!!

 

ela omorfi mou kai go prin 2 eudomades eixa paludromi kuhsh 7 eudomadon konta stous 8 episis xwris kardiako palmo apoksesi amesos kai mono me antiviosi den mou edose antisiliptika alla den prepei na erthi prota o kuklos sou gia na mporis na ta ksekinisis?kai episis prepei na prosexete poli tora giati pianis amesos mwro kai akoma eine noris.kai go exw afto to "aisthima"oti eime akoma egkyos perni kapio diastima ospou ksanaerthis opos eisoun prin egkymosinis a episis ta antisiliptika prepei na ta pinis an thimame swsta kapio diastima gia na mporis na pis oti eise safe egw ton gio mou etsi ton epiasa nomiza oti eimoun safe alla ela mou pou den.....

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

ela omorfi mou kai go prin 2 eudomades eixa paludromi kuhsh 7 eudomadon konta stous 8 episis xwris kardiako palmo apoksesi amesos kai mono me antiviosi den mou edose antisiliptika alla den prepei na erthi prota o kuklos sou gia na mporis na ta ksekinisis?kai episis prepei na prosexete poli tora giati pianis amesos mwro kai akoma eine noris.kai go exw afto to "aisthima"oti eime akoma egkyos perni kapio diastima ospou ksanaerthis opos eisoun prin egkymosinis a episis ta antisiliptika prepei na ta pinis an thimame swsta kapio diastima gia na mporis na pis oti eise safe egw ton gio mou etsi ton epiasa nomiza oti eimoun safe alla ela mou pou den.....

 

 

αυτό φοβάμαι οτι πιάνεις εύκολα........μόλις μου τελίωσε η περίοδος πηγα να με δει ο γιατρός28-05 και ήμουν οκ....τότε πηρα και τα αντισυλληπτικά

και μετα απο 5 μέρες που τα έπαιρνα ήρθα σε επαφή....και απο τότε μου μπήκαν σκέψεις και όχι μόνο,πιστεύω οτι εχω και τα συμπτώματα.....ξέρω ότι επρεπε να μου ξαναρθει περίοδος αφου μου τελίωναν τα χάπια και μετα να προσπαθήσω,,,,,όμως αν έγινε κτ θα έγινε ας το πω τυχαία.......και ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΕΙΜΑΙ???και παιρνω αντισυλληπτικά????με εχει φάει η αγωνία,και ακόμα δεν φαίνεται ουτε στην χοριακη είναι νωρις..............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ela omorfi mou kai go prin 2 eudomades eixa paludromi kuhsh 7 eudomadon konta stous 8 episis xwris kardiako palmo apoksesi amesos kai mono me antiviosi den mou edose antisiliptika alla den prepei na erthi prota o kuklos sou gia na mporis na ta ksekinisis?kai episis prepei na prosexete poli tora giati pianis amesos mwro kai akoma eine noris.kai go exw afto to "aisthima"oti eime akoma egkyos perni kapio diastima ospou ksanaerthis opos eisoun prin egkymosinis a episis ta antisiliptika prepei na ta pinis an thimame swsta kapio diastima gia na mporis na pis oti eise safe egw ton gio mou etsi ton epiasa nomiza oti eimoun safe alla ela mou pou den.....

κι εγώ πριν 2 βδομάδες αντιγόνη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα και απο μένα!Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου,οσες δεν είχαν καλη έκβαση στην εγκυμοσύνη τους,την επόμενη φορα να σας έρθουν όλα βολικά!Δυστυχώς, είχα και γω αποβολή! Ηδη σήμερα η ροή είναι μεγαλύτερη, η χοριακη χωρίς αύξηση!Δε με πτοει όμως!Ο Θεουλης μας είναι μεγαλοδυναμος και φιλεύσπλαχνος και ξέρει τι κανει!Να μας έχει καλά!

Θα ήθελα να ρωτησω το εξης!Τι ακριβως σας είπε έπειτα ο γιατρός να κάνετε!Εμένα, σήμερα,μου είπε να περιμένω 48 ώρες,έτσι ώστε να σταματήσει η αιμορραγία και κατ επέκταση η φυσιολογική αποβολή και έπειτα να πάω να με εξετάσει για τυχόν υπολείματα! Εσάς σας έκαναν αμέσως αποξεση?

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μένα!Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου,οσες δεν είχαν καλη έκβαση στην εγκυμοσύνη τους,την επόμενη φορα να σας έρθουν όλα βολικά!Δυστυχώς, είχα και γω αποβολή! Ηδη σήμερα η ροή είναι μεγαλύτερη, η χοριακη χωρίς αύξηση!Δε με πτοει όμως!Ο Θεουλης μας είναι μεγαλοδυναμος και φιλεύσπλαχνος και ξέρει τι κανει!Να μας έχει καλά!

Θα ήθελα να ρωτησω το εξης!Τι ακριβως σας είπε έπειτα ο γιατρός να κάνετε!Εμένα, σήμερα,μου είπε να περιμένω 48 ώρες,έτσι ώστε να σταματήσει η αιμορραγία και κατ επέκταση η φυσιολογική αποβολή και έπειτα να πάω να με εξετάσει για τυχόν υπολείματα! Εσάς σας έκαναν αμέσως αποξεση?

 

καλησπερα μαρια μου εγω πηγα αμέσως για αποξεση και σε μια εβδομαδα πηγα στον γιατρο για να με δει, εμενα δεν ειχε καρδιακο παλμο το μωρο στην 7μη εβδομαδα προς 8

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα μαρια μου εγω πηγα αμέσως για αποξεση και σε μια εβδομαδα πηγα στον γιατρο για να με δει, εμενα δεν ειχε καρδιακο παλμο το μωρο στην 7μη εβδομαδα προς 8

 

Λυπαμαι Αντιγονη μου!Ευχομαι Ο Θεουλης να σου χαρισει αλλο ενα παιδακι συντομα!

Τη Δευτερα που ξεκινησαν τα πρωτα συμπτωματα,πηγα στο γυναικολογο,οπου εμεις ειχαμε δει καρδουλα,8η εβδομαδα,αλλα οι σφυξεις δεν ηταν οσο θα επρεπε!Σημερα,επισημα,ξεκινησε η διαδικασια αποβολης!

Περιοδο ειχες αμεσως?Σας ειπε ποτε θα μπορεσετε να ξαναεχετε επαφες?

Αν και θα μου τα πει στο ραντεβου μας,αλλα θα ηθελα να δω αποψεις γιατρων!

Εισαι καλα εσυ?Σημασια εχει και η ψυχολογια!:)

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι Αντιγονη μου!Ευχομαι Ο Θεουλης να σου χαρισει αλλο ενα παιδακι συντομα!

Τη Δευτερα που ξεκινησαν τα πρωτα συμπτωματα,πηγα στο γυναικολογο,οπου εμεις ειχαμε δει καρδουλα,8η εβδομαδα,αλλα οι σφυξεις δεν ηταν οσο θα επρεπε!Σημερα,επισημα,ξεκινησε η διαδικασια αποβολης!

Περιοδο ειχες αμεσως?Σας ειπε ποτε θα μπορεσετε να ξαναεχετε επαφες?

Αν και θα μου τα πει στο ραντεβου μας,αλλα θα ηθελα να δω αποψεις γιατρων!

Εισαι καλα εσυ?Σημασια εχει και η ψυχολογια!:)

 

καλημερα κοριτσι μου απο ψυχολογια στης αρχες χαλια γιατι σκεφτεσαι τα παντα, αν εκανες κατι λαθος και σου ερχονται στο μυαλο κατι που εκανες και λες μηπως αυτο φταιει?ψαχνεις μανιωδως να βρης απαντησεις και απο την αρχη η απαντηση ειναι μπροστα στα μουτρα σου,τωρα περιοδο την πρωτη εβδομαδα ειχα λιγο αιμα και μετα απο 33 μερες μου ηρθε η περιοδος κανονικα, επαφες μας εδωσε το οκ μετα που εκανα τον ελεγχο οτι καθαρισαμε και ολα πανε καλα δλδ στην εβδομαδα

 

κουραγιο κοριτσι μου ποναει και παντα θα πονα αλλα με τον χρονο πιο λιγο και σου ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα να εχεις μωρακι στα χερια σου :-)

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

kalispera koritsia!!!Egw th perasmeni Deutera exasa kai to deutero mwraki mou... Stamatise i anaptyksi tou sthn 6,5 ebdomada..8h ekana apoksesi...Th prwti fora itan stis 15/01/14 kai ksanaekana apoksesi, tha mporouse na theorithei bioxhmiki gt eixa mono 5 meres kathisterisi kai me ebalan na kanw apoksesi....Enw pianoume mwraki eukola to xanoume....Twra ksekinisa na to psaxnw giati...Den antexw na to ksanapathw...Eimai 29 kai ton allo mina pantreuomai me politiko gamo...oreksi den exw gia tipota, den thelw na blepw kanenan...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια,

Οπως παρατηρώ η παλίνδρομη έχει συμβεί τουλάχιστον από μια φορά σε αρκετές γυναίκες. Εμένα μου συνέβη πριν 5 μήνες περίπου στη 10η εβδομάδα. Στην 7η, και ενώ οι χοριακές μου δεν ανέβαιναν καλά, και ήμουν προετοιμασμένη για αποξεση, ακουσαμε καρδουλα...τις υπόλοιπες 3 εβδομάδες πίστευα οτι ολα πανε καλα αλλά διστυχώς παλινδρόμησε. Πήγε να με πάρει από κάτω αλλά είπα αμέσως στον εαυτό μου να συνέλθει κ να προχωρήσει. Τώρα είμαι πάλι έγκυος διαννύοντας την 5η εμβδομάδα και η αγωνία μου για τη πορεία της μερικές φορές δε περιγράφεται. Προσπαθώ να είμαι ήρεμη και προσεύχομαι στην Παναγία αυτή τη φορά να πάνε όλα καλα. Εύχομαι κουράγιο σε όλες τις γυναίκες που πέρασαν τέτοια δοκιμασία. Οι καλύτερες μέρες είναι μπροστά μας γεμάτες χαρά και ευτυχία :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειχα μια παλλινδρομη κυηση και τον Νοεμβριο εκει που θα καναμε ληψη τροφοβλαστη καναμε αποξηση τελικα :( δεν ακουσαμε καρδουλα και στον υπερηχο ειδαμε μια μαυρη μπαλιτσα να περιφερεται μεσα μου... απο τοτε προσπαθουμε αλλα τιποτα... τωρα ξεκινησα να κανω κατι εξετασεις να δω τον θυροειδη μ και τα ορμονικα μου μηπως και φταιει κατι απο εκει ... μακαρι παναγια μου βαλε το χερακι σου θελω ακομα ενα παιδακι... η μικρη μ Αγγελικουλα περιμενει πως και πως το μωρακι μου να βγει απο την κοιλιτσα μου... με κοματιαζει αυτο μερα με την μερα οταν μου το λεει...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ειχα και εγω 2 παλλινδρομες agkiolina. Σε καταλαβαινω απόλυτα,ειναι δυσκολο και περιεργο συναίσθημα. Εκει που παιρνεις την χαρα, εκει την χάνεις.... Μην το βαζεις ομως κατω, κανε τις απαραίτητες εξετάσεις και οταν σου δώσει το ο.κ. ο γιατρος σου ξεκίνα παλι τις προσπάθειες. Ο Θεός ειναι μεγάλος και κανεναν δεν αφήνει. Ολα θα πανε!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια εγώ σήμερα πήρα την τέταρτη χοριακή που έδειξε 7681 και είμαι 5 εβδομάδων και 5 ημερών.. Είναι καλό αποτέλεσμα ή να ανησυχώ;

Είμαστε 7 εβδομάδων και όλα πάνε καλά!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια

Δυστηχως ειχα κ εγω αυτη τη δυσαρεστη εμπειρια το καλοκαιρι.Ημουν 6 εβδομαδων κ 3 ημερων οταν ακουσα την καρδια του.100 παλμους ειχε κ ο γιατρος μου ειχε πει οτι ο λεκιθικος ασκος ηταν 7,7.πολυ μεγαλυτερος απ οτι επρεπε.μου ειπε να μην ανυσηχω κ να κανω υπερηχο εκει που θα πηγαινα.ετσι εφυγα για διακοπες.εκανα τον υπερηχο στις 8,5 εβδομαδες περιπου κ εκει ο γιατρος διαπιστωσε οτι δεν ακουγοταν η καρδια του.εγω ειχα κανονικα ολα τα συμτωματα της εγκυμοσυνης....ειχε σταματησει 2 μερες αφου ειχα ακουσει την καρδια του.το απογευμα κι ολας την ιδια μερα εκανα την αποξεση.ποιος ξερει τι μπορει να ειχα παθει....τωρα θελω να βρω γιατρο αλλα δεν ξερω ποιον να εμπιστευτω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα κορίτσια,

δυστυχως έχω κι εγώ την εμπειρια της αποξεσης! Η ιστορία μου ειναι η εξής: την περασμένη κυριακή ειχα επεισόδιο αιμοραγίας κ μιλαώ με το γιατρο και μου λέει μπορει να ειναι αποβολή μπορει κι όχι. Μεχρι να παω το απογευμα στο νοσοκομειο να με δει είχα χασει τον κόσμο, δ καταλαβαινα τι γινόταν. Το εμβρυο ήταν 6,5 εβδομάδων με βαση τα χιλιοστα του. Μου λέει ο γιατρος ξαπλα μέχρι την πέμπτη και έλα πάλι να σε δω, αλλά υπάρχει περίπτωση αποβολής. Την πεμπτη πάω κανονικά και μετά από υπέρυχο συνειδοτοποιουν ότι το έμβρυο δ εχει προχωρήσει και με έβαλαν κατευθειαν χειρουργειο. Εκλαιγα συνεχεια, κι ακομα κλαιω, νομίζω δεν μπορω να το ξεπεράσω. Εχουν περάσει οι πόνοι μετά το χειρουργείο, αλλά ειλικρινα δεν μπορώ να συγκρατήσω τον εαυτό μου. Δεν θα μιλήσω για τον άντρα μου, ο οποίος κάνει πολύ προσπάθεια να είναι δίπλα μου κ να με στηρίζει. Ηταν το πρώτο μας, μετά από προσπάθεια 8 μηνων. Το άλλο θέμα μου αυτή την στιγμή είναι ότι κι οι 2 φίλες μου είναι εγγυες και δεν ξέρω πως να χειριστω την κατάσταση. Αρκεστηκα να τους ανακοινώσω το συμβαν, χωρίς όμως να κάνω κάποια συζητηση καθως δεν θέλω να επιβαρύνω την κατάσταση στην οποία βρίσκονται. Όλοι μου λένε θα περασει, θα κάνεις αλλο αλλα όπως ξέρετε κι εσεις τετοιες κουβέντες δ βοηθούν ειδικά τον πρώτο καιρό. Φιλιά σε όλες τις κοπέλες που το παιρνουν αυτό!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καινουρια κ εγω.το εχω περασει κ εγω κ ειχα απογοητευτει.τωρα μετα απο 7 μηνες νομιζω ειμαι παλι εγκυος εχω καθυστερηση 5 μερες κ εχω κ αλλα συμπτωματα.τη δευτερα παω για β χωριακη.αν κ φοβαμαι μην εχει κ αυτη η εγκυμοσυνη την ιδια καταληξη δεν εχω πει τιποτα κ σε κανεναν μονο εγω κ ο αντρασ μου γιατι φοβαμαι κ δε θελω να στεναχωρηθει κανενασ μεχρι να σιγουρευτω οτι ολα θα πανε καλα.μην απογοητευεστε κ ολα θα γινουν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...