Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΣΑ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Σήμερα έμαθα κάτι που το ψιλοϋποψιαζόμουνα, ότι δεν αγαπάω το παιδί μου επειδή το'κανα με καισαρική.

Τουλάχιστον δεν θα κάνεις διακρίσεις, και το δεύτερο με καισαρική για να μην παραπονιέται κανείς.

Α ρε Εκάβη, Εκάβη ...

Σωστά, άσε λάθος όνομα έβαλα, δεν έπρεπε να βάλω Εκάβη, αλλά Μήδεια

Πάντως χωρίς πλάκα εγώ στενοχωριέμαι με αυτή την ιστορία με τις καισαρικές. Όχι πάντα, αλλά στενοχωριέμαι.Νομίζω ότι είναι το χειρότερο πράγμα που μπορείς να πεις σε μια μάνα, δεν υπάρχει άλλο

 

Ekabh μην στενοχωριέσαι βρε. Και εγώ δεν αγαπώ το παιδί μου τότε. Είμαστε πολλές Μηδειες εδω μέσα :wink:

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε Εκαβη ειναι δυνατον?????????????????????

να δινεις σημασια σε τετοια πραγματα????????????????

δηλ ελεος

Αυτή τη στιγμή κλαίω, δεν κάνω πλάκα :lol::lol::lol::lol: , στο γραφείο ευτυχώς έχουν καταλάβει ότι είμαι τρελή. :lol::lol::lol::lol:

Αλλά ξέρεις, εγώ κλαίω συνήθως από νεύρα. Έτσι μου'ρχεται να τους πάρω τηλέφωνο να τους σκυλοβρίσω, δε με χωράει ο τόπος σου λεω, αν την πετύχω αυτή πουθενά θα μας γράψουνε οι εφημερίδες, τρελή έσφαξε μαία

Link to comment
Share on other sites

Καλό :lol: Αλλά οκ, μη χαλάμε το θέμα, το θέμα είναι τί μάθαμε και εγώ χρωστάω πολλά στο φόρουμ, ας πούμε το ότι οργάνωσα τα βαφτίσια μέσα σε δέκα μέρες. Βρήκα διάφορα στην ενότητα βάπτιση και τέλειωσα με τη μία. Κυρίως ξεχωρίζω το φανταστικό κοστουμάκι που πήρα στο μωρό, το λάτρεψα και ήταν και πάμφθηνο. Είναι κάτι κοπέλες εδώ μέσα με απίστευτη φαντασία πάντως, ρε παιδιά, έχετε σκεφτεί να δουλέψετε στη διαφήμιση;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκαβη εγω δεν θεωρω μαναδες αυτες που γεννανε αλλα αυτες που μεγαλωνουν ενα παιδι.Ποσσες υπαρχουν που γεννανε στο δρομο κ νιωθουν τρελους πονους,αλλα τελικα τα παιδακια τους τα πετανε στα σκουπιδια.Δηλαδη τι πρεπει να πουμε γι αυτες???που οχι απλα γεννησαν αλλα τους εφυγε το ......... αναποδα,τοτε αυτες θα επρεπε να επεφταν κατω απο αγαπη για τα παιδια τους,αλλα δεν ειδα να ειπε καμια που πεταξε το παιδι της, οτι το αγαπαει.Ισως να μας ελεγε καποια μαια απο το Ε.

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ,κι αυτές οι κοπέλες ειναι συνήθως τα μαύρα τους τα χάλια, μετανάστριες, φτωχές, μόνες σε ξένη χώρα, τί να τους πεις... εγώ πιστεύω ότι το αγαπάνε το παιδί, το φαντάζεσαι να πρέπει να σκοτώσεις ένα παιδί που το θες αλλά δε μπορείς να το ζήσεις;

Όσο για το ότι ποιές αγαπούν τα παιδιά τους, δεν το συζητάμε. Απλώς δε μπορώ να καταλάβω τί άνθρωπος είναι αυτός που λέει αυτό το πράμα, τί έχει μέσα στο μυαλό του, πώς μπορεί να τα λέει αυτά για τους άλλους

Link to comment
Share on other sites

Εγω σ' αυτο το φορουμ εμαθα να ειμαι δυνατη και να παιρνω κουραγιο απο κει που δεν φανταζομουν οτι υπαρχει. Angela, (δυναμη) sheena (απιστευτο κουραγιο και μεγαλη δυναμη, για να μην πω τι αλλο μεγαλο και με μπαναρουν), Aria (τσαγανο), Almak (ναι ακομη κι εσυ με ενεπνευσες!!! ), mata (αισιοδοξια), Demi (πιστη), gavrias (αλληλεγγυη), Ιοκαστη (αγαπη) Pam (δεν υπαρχουν λογια) Dora (συμπαρασταση) Olga (ειλικρινες νοιαξιμο)...Δεν υπαρχει τελειωμος στη λιστα μου! Πραγματα που δεν διδασκονται σε αμφιθεατρα... Αυτα πηρα απο το φορουμ....και επισης εμαθα πως ξεβρωμιζει το ψυγειο απο την πτωματιλα, και πως διορθωνεις μονη σου βλαβη στο aircondition!

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ?????????

δεν θες πραγματικα να ακουσεις,παντως ειναι στανταρ κενο,σε τετοια θεματα δεν αξιζει καν να απαντησεις,ουτε σημασια να δινεις.

(ασχετο,εχεις φουσκωσει καθολου?εγω δεν μπορω να πω εχω τσιμπησει κ τα κιλακια μου)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Σήμερα έμαθα κάτι που το ψιλοϋποψιαζόμουνα, ότι δεν αγαπάω το παιδί μου επειδή το'κανα με καισαρική.

Ιντ'απες ωρε σύντεκνε?

Πλάκα κάνεις......:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...