Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΚΟΥΠΑΚΙ ΥΓΡΩΝ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΩΝ

Recommended Posts

Επειδη εχω καταντησει η τρελη με την ηλεκτρικη και καθε μερα οργωνω το σπιτι με την σκουπα (πολλες φορες και δυο και τρεις φορες τη μερα:() και πραγματικα δεν την προλαβαινω τη μικρη μου με τις σκανταλιες της....,εχετε να μου προτεινετε καποιο σκουπακι χειρος υγρων και στερεων?

Κατα ποσο ειναι αξιοπιστα αυτα που ειναι και υγρων?αντεχουν? στειλτε μου πμ εαν εχετε να προτεινετε καποιο συγκεκριμενο. ευχαριστω!

τa ΜΩΡΑΚΙA ΜΟΥ ειναι το ΝΟΗΜΑ της ΖΩΗΣ μου!hpWgp3.png

CNy3p2.png

Διαφημίσεις

γιατι καλε να κανουν προταση,οσες ξερουν ,σε πμ?για καλο θα πουν ο,τι πουν!δε νομιζω να απαγορευεται τετοιου ειδους ανταλλαγη αποψεων.

αλλωστε υπαρχουν κ αλλες "τρελες με την ηλεκτρικη καθε μερα" που θελουν να μαθουν αν τα σκουπακια που ειναι και υγρων αξιζουν τον κοπο;):oops::lol:

(παντως εχω το dustbuster black and decker τυπου http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004MPQXU0/ref=ox_sc_act_title_9?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE.... αψογο...αλλα οχι και υγρων:confused:)

και εγω αυτο εχω υποψην μου πρεπει να ειναι απο τα καλυτερα. ηθελα να δω αν η ιδια η εταιρια βγαζει αντιστοιχα μοντελα που να ειναι και για υγρα.μαλλον οχι απο οσο εψαξα.

οσο για πμ που ειπα το προτεινα ως λυση προς αποφυγη παρεξηγησεων....ισως και να θεωρηθει διαφημηση.εγω τι προβλημα να εχω?

CNy3p2.png

και εγω αυτο εχω υποψην μου πρεπει να ειναι απο τα καλυτερα. ηθελα να δω αν η ιδια η εταιρια βγαζει αντιστοιχα μοντελα που να ειναι και για υγρα.μαλλον οχι απο οσο εψαξα.

οσο για πμ που ειπα το προτεινα ως λυση προς αποφυγη παρεξηγησεων....ισως και να θεωρηθει διαφημηση.εγω τι προβλημα να εχω?

εγω εχω της HOOVER καλο ειναι σαν σκουπακι δυνατο,

αλλα να σου πω σπανια το ειχα χρησιμοποιησει κ για υγρα. ξερω κ εγω? τι το θελεις για υγρα να ειναι καλα οι σφουγγαριστρες!

τωρα ψαχνω κ εγω ξανα αλλα επαναφορτιζομενη σκουπα ψηλη με κονταρι ελαφρια κ ευχρηστη να μπορει να ακολουθησει την διαδρομη του εκαστοτε μπισκοτου κριτσινιου μελομακαρονου:lol:γιατι καμια ωρα θα παθω λουμπαγκο με το σκουπακι μεχρι να ξετρυπωσω ολα τα ψιχουλα.

ψηνομαι επισης σοβαρα κ για την ρομποτικη εχει μια του καρφουρ φθηνη σχετικα αλλα δεν ξερω αν θα κανει δουλεια.

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

αλλα να σου πω σπανια το ειχα χρησιμοποιησει κ για υγρα. ξερω κ εγω? τι το θελεις για υγρα να ειναι καλα οι σφουγγαριστρες!

τωρα ψαχνω κ εγω ξανα αλλα επαναφορτιζομενη σκουπα ψηλη με κονταρι ελαφρια κ ευχρηστη να μπορει να ακολουθησει την διαδρομη του εκαστοτε μπισκοτου κριτσινιου μελομακαρονου:lol:γιατι καμια ωρα θα παθω λουμπαγκο με το σκουπακι μεχρι να ξετρυπωσω ολα τα ψιχουλα.

ψηνομαι επισης σοβαρα κ για την ρομποτικη εχει μια του καρφουρ φθηνη σχετικα αλλα δεν ξερω αν θα κανει δουλεια.

το αμαζον εβγαλε μια τετοια που θες την βδομαδα που ηταν η black friday πολυ φτηνα , κ ειχαν πει καποιες κοπελες που την πηραν οτι ηταν καλη...

ελα απ τις αγορες απο ιντερνετ κ κανε μια ερωτηση,μηπως καποια κοπελα σου πει το μοντελο(δε θυμαμαι:oops:) κ σου πει κ γνωμη;)

Διαφημίσεις

καλε,χαριτολογωντας το ειπα.!:lol:

με την εννοια οτι υπαρχουν κ αλλες ταλαιπωρες που κυνηγανε τα πιτσιρικια με τη σκουπα...κ θα θελουν κ αυτες να μαθουν...;)

το θελω και για υγρα,γιατι ημικρη εχει το χουι να αδειαζει το νερο της τον χυμο της και οποιοδηποτε υγρο στα χαλια.θα φυτρωσουν μανιταρια σε λιγο....!!!!!!!!!!!!

CNy3p2.png

το θελω και για υγρα,γιατι ημικρη εχει το χουι να αδειαζει το νερο της τον χυμο της και οποιοδηποτε υγρο στα χαλια.θα φυτρωσουν μανιταρια σε λιγο....!!!!!!!!!!!!

ωχ καταλαβα........

ΕΛΕΝΟΥΦΙ ευχαριστω για την πληροφορια αλλα δεν τα παω καλα με αγορες μεσω ιντερνετ:oops: κ κυριως απο σαιτ του εξωτερικου:roll:

που θα παει καπου θα πετυχω την τελεια σκουπα ψαχνω αρκετο καιρο:rolleyes:

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

• 4 weeks later...
το αμαζον εβγαλε μια τετοια που θες την βδομαδα που ηταν η black friday πολυ φτηνα , κ ειχαν πει καποιες κοπελες που την πηραν οτι ηταν καλη...

ελα απ τις αγορες απο ιντερνετ κ κανε μια ερωτηση,μηπως καποια κοπελα σου πει το μοντελο(δε θυμαμαι:oops:) κ σου πει κ γνωμη;)

τετοια σκουπα ψαχνω κι εγω με κοντάρι επαναφορτιζόμενη. Μπορεί καποια να μου πει μια καλή? Και απο σελίδα του ιντερνετ αρκει να ερχεται ελλάδα

• 1 year later...

Μια μικρη συμβουλη που μου εδωσε ενας καλος φιλος που επισκευαζει ηλεκτρικα ηταν να παρω μεχρι 6V. Μου ειπε μερικες μαρκες αλλα δεν θελω να πω μην θεωρηθει διαφημηση. Και εγω ειχα για υγρα αλλα ποτε δεν το χρησιμοποιησα.

Διαφημίσεις