Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ


ΛΙΝ

Recommended Posts

ο πεθερος μου βαζει λογια του αντρα μου οτι δεν τους μιλαω οταν συναντιομαστε εκτος σπιτιου, πραγμα που δεν συμβαινη οσο και να μην τους συμπαθω με ολα αυτα που κανουν θα τους μιλησω για χαρη του αντρα μου.

Οταν βγαινω με φιλες μου για καφε δεν εχω προβλημα απο τον αντρα μου εκεινος του λεει σιγουρα παει με φιλες δεν θελω να σε βαλω σε υποψιες ετσι απλα το λεω

μου τα λεει ο αντρας μου και γινομαι μπαρουτι:evil: βλεπουν οτι δεν εχω προβλημα με τον αντρα μου και προσπαθουν να δημιουργησουν

 

 

Φυσικά κ το να έχουν κλειδί ΧΩΡΙΣ την έγκρισή σας είναι απαράδεκτο, αλλά εμένα θα με πείραζε πολύ περισσότερο αυτό που λες οτι ο πεθερός βάζει λόγια στον άντρα σου..Δηλαδή όταν θα θες να πας για ένα καφεδάκι αυτός(πεθερός) θα κάθεται κ θα κάνει σενάρια κ θα τα λέει κ στον άντρα σου;;;;;;Ή θα του "πετάει" διάφορα που θα σε προσβάλλουν; Αυτό νομίζω είναι πολύ πιο σοβαρό κ δε θα το ανεχόμουν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....

BmA2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λιννάκι, αν το σπίτι είναι στο όνομα του άντρα σου, νοικιάστε το και πηγαίνετε να μείνετε πιο μακριά. ακόμα κι αν το νέο σας σπίτι δεν είναι τόσο όμορφο θα είστε πολύ πιο αγαπημένοι με τον άντρα σου και κυρίως ήρεμοι. θα τ'αγαπήσεις το καινούργιο σου σπίτι με τις καινούργιες αναμνήσεις που θα δημιουργήσεις. σκέψου το πρώτο βράδυ που θα μείνετε εκεί: α π ε λ ε υ θ έ ρ ω σ η.

 

 

Φαντάζομαι η πιο απλή λύση όπως πχ να αλλάξουν κλειδαριές ΄δεν παίζει. ΓΆσε που τα μισά του ενοικίου πο θα εισπράτουν θα τα δίνουν στο Ελλ Δημόσιο.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα!θα συμφωνησω με ολες σας και κυριως με 2 πραγματα!οτι θα πρεπει με τον αντρα μας να ειμαστε μια γροθια κι απο κοινου να αντιμετωπιζουμε τα προβληματα τετοιου τυπου κι επισης τη φραση μιας κοπελας οτι αν αλλαξετε σπιτι θα νιωσετε πααααααρα πολυ ελευθεροι!αν δειτε σε προηγουμενη καταχωρηση εγω εχω θεμα λιγο με τον πεθερο κ κυριως με την κουνιαδα!εγιναν κ καποια αλλα σκηνικα αυτες τις μερες κ πηραμε την αποφαση να φυγουμε!το πατρικο που μεναμε ως τωρα δεν ειναι καν δικο μας για να το νοικιασουμε κ με τα χρηματα αυτα να πληρωνουμε το νοικι!με ενα μισθο γιατι ο συζυγος προσωρινα δεν εργαζεται ειπαμε οτι η δικη μας ψυχικη ηρεμια το παιδακι μας κι η ζωη μας ειναι πολυτιμα για να μας τα απειλουν καθημερινες προστριβες!δε φανταζεστε πως ειμαστε αυτες τις μερες αναμεσα στις κουτες μετακομισης !πεταμε απο χαρα!ξερουμε πως θα πιεστουμε αλλα..ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ! βεβαια οσοι μας δημιουργουν προβληματα κανουν πως δεν καταλαβαινουν κι ειναι ολο ατακες του στυλ γιατι φευγετε?εμεις σας φιλοξενουσαμε δωρεαν να μη στριμωχτειτε οικονομικα κτλ! δεν τη θελω τη φιλοξενια τους,θελω την ησυχια μου κι ευτυχισμενες στιγμες με τον αντρα μου κ το παιδι μου!γι'αυτο λιν αν ειναι τολμησε το!δυσκολο μεν ακατορθωτο ομως δεν ειναι!συγνωμη αν σας κουρασα!

Link to comment
Share on other sites

Να κάνεις κι εσύ ό,τι και η ηρωίδα μας, η μπροστάρισα από τη Χαλκιδική! Εδώ θα έρθουμε όλες για υπεράσπιση μη φοβάσαι. Και εκεί μπροστά στους ενόρκους θα πεις "πεθερά ήταν κύριε πρόεδρε, της το'πα μια, της το'πα δυο. Ε κι εγώ τη γάμησα γιατί βαριέμαι να λέω ανέκδοτα"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα:)

βρηκαμε σπιτι!

επιτελους για μενα τελος τα πεθερικα,οσο για το συζηγο δεν μπορω να του απαγορευσω να μην εχει επαφη μαζι τους ουτε εχω και το δικαιμα γονεις του ειναι. Εν το μεταξυ τα πεθερικα δεν ξερουν τιποτα αλλαπολυ συντομα θα το μαθουν λογο της μετακομισεις.

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Λιν....ποτε με το καλο η μετακομηση?Φανταζομαι τι θα γινει εκεινη την μερα.Ευχομαι καλο νεο ξεκηνιμα και να ειστε ευτυχησμενοι? Ειναι μακρυα τους?!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Λιν....ποτε με το καλο η μετακομηση?Φανταζομαι τι θα γινει εκεινη την μερα.Ευχομαι καλο νεο ξεκηνιμα και να ειστε ευτυχησμενοι? Ειναι μακρυα τους?!

 

 

Σιγα σιγα αρχιζω και μαζευω πραγματα, γινετε πανικος στο σπιτι, πιστευω σε μια βδομαδα να εχουμε τελειωση. Ναι θα ειμαστε αρκετα μακρυα τους.

Δεν με ενδιαφερει καθολου η αντιδραση τους. Ας προσεχαν!

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...