Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εφυγε η μπεμπουλα μου.....


Maria 31

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟLITSKA, ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ:confused: Ο ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ ΟΜΩΣ ΕΦΥΓΕ, ΜΠΗΚΕ Η ΑΝΟΙΞΗ..................

ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΥΓΙΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!

 

 

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ 29 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ 10 ΧΡΟΝΩΝ!!!!!!

ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!!!!!

ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΡΕΙ!!!

ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΑΡΡΩΣΤΑ Κ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΤΑΝΕ Κ ΑΥΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ...ΙΣΩΣ..ΙΣΩΣ.....ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΜΑΙ..........

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εκει που πάω να σηκωθώ βγαίνει ακόμα μια εξέταση και μου δίνει ακόμα μια σφαλιάρα και πάλι κάτω.καινουργιο φασουλι τώρα.εκτος απο την ασπιρίνη και την ηπαρινη μου ειπαν(γυναικολογος και αιματολογος)να πάω πάλι στην ανοσολογο και μάλλον θα μου δώσει και κορτιζονη γιατί λένε οι εξετάσεις δείχνουν ότι μπορεί να μην μπορώ να μείνω έγκυος η αν μείνω να αποβαλω...τι αλλο Χριστέ μου ακόμα θα με βρει;έχω αρχίσει και φοβάμαι πια να κάνω εξετάσεις...μόλις σηκωνω μια πέτρα αντί για καλο μου βγαίνει σε κακό. Μια φίλη μου μου είπε"εγω σου είπα απο την αρχή να μην το ψάξεις"αλλα γινεται και αυτο;;;;

Επειδή είμαι κι εγώ σε ανάλογη φάση εξετάσεων και τρέμω στη σκέψη του τι θα δείξουν, λέω στον εαυτό μου πως ό,τι και να δείξουν θα είναι για καλό γιατί τουλάχιστον θα ξέρουμε τι έχουμε να αντιμετωπίσουμε σε μια μελλοντική εγκυμοσύνη. Να σκέφτεσαι πως ό,τι πρόβλημα έχεις, το έχεις ήδη, δεν στο δημιουργούν οι εξετάσεις. Καλύτερα είναι να το μάθεις ώστε να έχεις την ευκαιρία να παρέμβεις πριν αποβεί μοιραίο. Το να μην το ψάξεις δεν καταλαβαίνω σε τι θα ωφελήσει. ΟΚ θα είσαι λίγο πιο ήρεμη μέσα στην άγνοιά σου, αλλά μετά;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...