Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

18 μηνών: επίκεντρο του κόσμου?


demi

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Astrien είπε:

Μου άρεσε το παράδειγμά σου με το μανικιούρ! :) έχω να κάνω από πέρσι το καλοκαιρι που ήταν η βαφτιση! Δεν λέω για μανικιουρ! Όύτε τα φρύδια μου δεν μπορώ να βγάλω χωρίς να έρθει και να θέλει να πάρει το τσιμπιδάκι ή να της βγάλω και αυτής τα φρύδια!  Βιβλίο ή λαπτοπ δεν μπορώ να ανοίξω χωρίς να έρθει πάνω μου και  να το πάρει ή να γυρίζει τις σελίδες και να πατάει κουμπιά!

Τα βιβλία τα καταφέρνω γιατί βλέπει τα δικά του που έχουν εικόνες κ είναι πιο ενδιαφεροντα. το κινητό ίσως μου πάρει από τα χέρια καμία φορά κ στον υπολογιστή κάθομαι μόνο αν τον έχω αγκαλιά κ ακούμε μουσική. Ανυπομονω να μεγαλωσει λιγο να βγαινει για δουλειες με τον μπαμπα του!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

όρο ολίγου τον έβαλα στην κούνια με ένα παιχνιδάκι για να χαλαρωσει κ μπηκα να κανω ντους. πολλη ησυχια. είχε απλώσει το χέρι κ έπιασε τα μωροματιλα κ αδειασε ολο το πακετο!!!! δεν ειχα δει οτι μπορουσε να το φτασει. καλυτερα να μας ακολουθούν παντου!!!! 

 

Παντως εμενα κ ο αντρας μου δεν θέλει να είναι μόνος του, και στο δίπλα δωμάτιο ζοριζεται, θελει να καθόμαστε παρέα. Ποιος ξερει τι απωθημένο τιυ εμεινε απο οταν μικρος κ το πληρώνω εγω. Ολοκληρωτική πολιορκία. θελω για λίγη ώρα να μη βλέπω κ να μην ακούω κανέναν κ να μη με ψαχνει κανεις!!!!!!! Ευτυχως κανουμε μπανια τωρα κ εκει μενω λιγο μονη μου! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Έσπερος είπε:

όρο ολίγου τον έβαλα στην κούνια με ένα παιχνιδάκι για να χαλαρωσει κ μπηκα να κανω ντους. πολλη ησυχια. είχε απλώσει το χέρι κ έπιασε τα μωροματιλα κ αδειασε ολο το πακετο!!!! δεν ειχα δει οτι μπορουσε να το φτασει. καλυτερα να μας ακολουθούν παντου!!!! 

 

Παντως εμενα κ ο αντρας μου δεν θέλει να είναι μόνος του, και στο δίπλα δωμάτιο ζοριζεται, θελει να καθόμαστε παρέα. Ποιος ξερει τι απωθημένο τιυ εμεινε απο οταν μικρος κ το πληρώνω εγω. Ολοκληρωτική πολιορκία. θελω για λίγη ώρα να μη βλέπω κ να μην ακούω κανέναν κ να μη με ψαχνει κανεις!!!!!!! Ευτυχως κανουμε μπανια τωρα κ εκει μενω λιγο μονη μου! 

 

Εντάξει όντως είσαι σε άλλο επίπεδο! Αν μου λες ότι τον αφήνεις και μπαίνεις για ντουζ. Η μικρή μου δεν κάθεται σε κούνια ούτε για αστείο. Αφού χθες έβαλα τον άνδρα μου και την ξεμοντάρισε κιόλας. Το μόνο παιδικό έπιπλο που πήραμε άδικα. Σαν καινούρια είναι. Δεν την χρησιμοποιήσαμε καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Astrien είπε:

Εντάξει όντως είσαι σε άλλο επίπεδο! Αν μου λες ότι τον αφήνεις και μπαίνεις για ντουζ. Η μικρή μου δεν κάθεται σε κούνια ούτε για αστείο. Αφού χθες έβαλα τον άνδρα μου και την ξεμοντάρισε κιόλας. Το μόνο παιδικό έπιπλο που πήραμε άδικα. Σαν καινούρια είναι. Δεν την χρησιμοποιήσαμε καθόλου. 

Γενικά δεν το κάνω, πλενόμαστε μαζί. Απλώς μια στις τόσες το επιχειρώ. Αν βρει κάτι ενδιαφέρον κάθεται μόνος του στην κούνια, ιδίως όταν είναι η ώρα που πλησιάζει ο ύπνος. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...