Σοφία s

ΥΨΗΛΗ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ (ARVEKAP)

Recommended Posts

Μετα απο 10 ενεσεις arvekap (και με 3 μερες καθυστερηση) , εκανα σημερα εξεταση οιστραδιολης , η οποια κ ηταν υψηλη (153) .

Απο το κεντρο μου ειπαν να συνεχισω τις arvekap για 3 μερες ακομα και τη 3η μερα να κανω χοριακη κ κολπικο υπερηχο γιατι υπαρχει ενδεχομενο εγκυμοσυνης . Εγω απο το αγχος μου εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης , το οποιο ομως βγηκε αρνητικο :( .

Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης κ το τεστ να κανει λαθος ; Κ αν οντως δεν ειμαι , γιατι η οιστραδιολη ειναι τοσο ψηλα ;;

Εχει καμια παρομοια εμπειρια ;

Ευχαριστω προκαταβολικα !

Live like it is heaven on earth ..!

S8vKp2.png?0fKsGsow

bcHCp3.png?2xpjfQKo

Διαφημίσεις

υπαρχει περιπτωση φυσικα!! αφου ειναι ψηλη εχεις πολλες πιθανοτητες! μην παρουν τα μυαλα σου αερα αλλα κανε μια χοριακουλα, τα τεστ δεν ειναι αξιοπιστα.

καλα αποτελεσματα!

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

υπαρχει περιπτωση φυσικα!! αφου ειναι ψηλη εχεις πολλες πιθανοτητες! μην παρουν τα μυαλα σου αερα αλλα κανε μια χοριακουλα, τα τεστ δεν ειναι αξιοπιστα.

καλα αποτελεσματα!

Ευχαριστω πολυ !

Τη Δευτερα μου ειπαν να κανω χοριακη , αλλα δεν ειμαι κ ιδιαιτερα αισιοδοξη . Υπομονη κ θα δουμε ...

S8vKp2.png?0fKsGsow

bcHCp3.png?2xpjfQKo

Έτυχε και σε μένα αυτό και ακυρωσαμε το κύκλο. Εγκυμοσύνη δεν υπήρξε όμως. Σου εύχομαι οτι καλύτερο.

Σ'ευχαριστω πολυ !

Αυτο δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι ... Ουτε εγκυμοσυνη , ουτε καν προσπαθεια !!! Αντε να δουμε τι θα γινει ...

S8vKp2.png?0fKsGsow

bcHCp3.png?2xpjfQKo

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα