Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

6μηνο+δωρο χριστουγεννων


virgi

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ευχαριστω πολυ Μαρία1982 για την απαντηση σου.Τα χρηματα κυοφοριας τα παιρνω αμεσα ή σε δοσεις?Αρα το συμπληρωμα του ΟΑΕΔ παω αφου γεννησω σωστα(θα ρωτησω για το αν εχει σχεση με το να ειμαι ενεργη εργαζομενη γιατι τοτε μπορει να μην ειμαι)?Το επιδομα λοχειας το παιρνω ?Γιατι εχω συμβαση μεχρι τελος Μαρτη σιγουρα(30-3-13) δηλαδη αν δεν ανανεωθει η συμβαση δεν θα το παρω το επιδομα λοχειας ή θα παρω χρηματα μονο για τις υπολοιπες μερες απο την μερα που θα γεννησω μεχρι τελος Μαρτη?Ουφφ δεν βγαζω ακρη εχω τρελαθει με ολα αυτα.Αδεια μητροτητας μονο σε ιδιωτικο τομεα υπαρχει?Αν εχω συμβαση οχι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια και καλη μας χρονια! ημουν στο εξαμηνο του οαεδ εως 29/11/2012 και μετα σε αδεια κανονικη.απο τον εργοδοτη δικαιουμαι δωρο χριστουγεννων? και αν ναι ποσο? ολοκληρο?

απο τον οεδ πηρα καποια χρηματα ως δωρο

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και καλη μας χρονια! ημουν στο εξαμηνο του οαεδ εως 29/11/2012 και μετα σε αδεια κανονικη.απο τον εργοδοτη δικαιουμαι δωρο χριστουγεννων? και αν ναι ποσο? ολοκληρο?

απο τον οεδ πηρα καποια χρηματα ως δωρο

 

 

Το δωρο των Χριστουγεννων ξεκιναει να μετραει απο 1 Μαιου εως τελος Δεκεμβρη,οποτε σου αναλογει καποιο ποσο και απο τον εργοδοτη....

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Το δωρο των Χριστουγεννων ξεκιναει να μετραει απο 1 Μαιου εως τελος Δεκεμβρη,οποτε σου αναλογει καποιο ποσο και απο τον εργοδοτη....

 

 

το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι ολοκληρο, ετσι? τα ενσημα του εξαμηνου μετρανε για ταμειο ανεργιας? εγω δουλεψα απο 2/12/2011 εως 31/1/2012 μετα εως τισ 29 μαιου ημουν σε αδεια κυοφοριας και λοχειας και κατευθειαν εως τις 29 /11 στο εξαμηνο.εαν παραιτηθω λογω του οτι ψηνεται μια νεα δουλεια αλλα με συμβαση ορισμενου χρονου ενος μηνα με την ληξη της συμβασης θα μπορεσω να βγω σε ταμειο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως καποια αλλη κοπελα ξερει να με διαφωτισει?

 

τα ενσημα του εξαμηνου μετρανε για ταμειο ανεργιας? εγω δουλεψα απο 2/12/2011 εως 31/1/2012 μετα εως τισ 29 μαιου ημουν σε αδεια κυοφοριας και λοχειας και κατευθειαν εως τις 29 /11 στο εξαμηνο.εαν παραιτηθω λογω του οτι ψηνεται μια νεα δουλεια αλλα με συμβαση ορισμενου χρονου ενος μηνα με την ληξη της συμβασης θα μπορεσω να βγω σε ταμειο?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...