Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εντυπώσεις απο Gymboree


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια παρακολουθω απο καιρο την συζητηση σας και εχω βαλει τωρα με τις εκπτωσεις μια παραγγελια γυρω στα 85 δολλαρια..λεω γυρω γιατι δεν ξερω ακομη αν θα κρατησω μερικα κομματια η θα τα αλλαξω με αλλα.. Περναει gymbucks κουπονι αν βρω? και πως μπορω να βρω? εψαξα στο εβαυ και βρηκα μονο εναν πωλητη που σιγα να μην το κερδισω..πολυ σπανιο μου φαινεται... δεν σας περισσευει κανενα φανταζομαι...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια παρακολουθω απο καιρο την συζητηση σας και εχω βαλει τωρα με τις εκπτωσεις μια παραγγελια γυρω στα 85 δολλαρια..λεω γυρω γιατι δεν ξερω ακομη αν θα κρατησω μερικα κομματια η θα τα αλλαξω με αλλα.. Περναει gymbucks κουπονι αν βρω? και πως μπορω να βρω? εψαξα στο εβαυ και βρηκα μονο εναν πωλητη που σιγα να μην το κερδισω..πολυ σπανιο μου φαινεται... δεν σας περισσευει κανενα φανταζομαι...

Κορίτσι, διάβασε το πρώτο μνμ της στέισι σε αυτό το τόπικ για να ενημερωθείς, μου φαίνεται ότι τα έχεις λίγο μπερδεμένα.

 

Κουπόνι τζίμπακ δεν εξαργυρώνεται αυτή την εποχή. Μαζεύεις πόντους με τις αγορές σου από 30 Ιανουαρίου μέχρι 8 Απριλίου και τους χρησιμοποιείς 12-22 Απριλίου. Αυτή είναι η επόμενη περίοδος εξαργύρωσής τους. Για κάθε 50 δολλάρια αγορών, λαμβάνεις ένα κωδικό για -25 δολλάρια κλπ. Για περισσότερες λεπτομέρειες, δες εδώ.

 

Αυτό που μπορείς να αγοράσεις τώρα από το ΕΒΑΥ είναι εκπτωτικούς κωδικούς για -20%, αν σε ενδιαφέρει δες εδώ, συμφέρουν.

 

Συνήθως φτιάχνω καλάθι μέχρι 150 δολλάρια, βάζω έναν κωδικό για -20%, οπότε μαζί με τα μεταφορικά μου πάει μέχρι 145 δολλάρια μάξιμουμ. Κανένα τέτοια καλάθι μου δεν έχει περάσει μέχρι τώρα τελωνείο.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Οντως τα ειχα λιγο μπλεξει..νομιζω ομως οτι μπαινω σιγα σιγα στο νοημα..ευχαριστω για τον κοπο που εκανες να μου γραψεις ενα τοσο μεγαλο μηνυμα..Παω να μελετησω..lol

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To συγκεκριμένο θέμα θα ανοίξει τις επόμενες ημέρες έτσι ώστε τα μέλη να μπορούν να παραθέτουν τις εντυπώσεις τους απο τις παραγγελίες που παρέλαβαν, όπως και να παραθέσουν πληροφορίες όσον αφορά τις συνθήκες αγοραπωλησίας της ιστοσελίδας

(όχι τις συγκεκριμένες δικές τους αλλά αυτές που ισχύουν για όλους)

την ποιότητα των προιόντων και της εξυπηρέτησης.

 

ΔΕΝ επιτρέπονται δημοσιεύσεις που έχουν να κάνουν

 

με την προσωπική κατάσταση της παραγγελίας,

("δεν ξέρω αν θα φτάσει σήμερα το δέμα μου")

πόσες ημέρες απέμειναν μέχρι την παραλαβή,

πόσα χρήματα και πόσα προιόντα έκανε παραγγελία το κάθε μέλος, ή οποιαδήποτε άλλη περιγραφή που

δεν αφορά τους υπόλοιπους αναγνώστες που αναζητουν πληροφορίες για το gymboree και δεν είναι ενημερωτική.

 

Παρακαλούμε τοποθετήστε όλα τα κείμενα και δημοσιεύσεις που αφορούν τις προσωπικές σας παραγγελίες, πότε θα φτάσουν , αγωνία, εκτελωνισμό του καθε δέματος, στο αντίστοιχο θέμα στο Parentscafe.gr

εδώ

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=3977

 

 

ευχαριστούμε εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...