Jump to content
➔ ParentsCafe.gr

• Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Recommended Posts

Διαφημίσεις

• Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλημέρα είμαι ο Βασίλης ο άντρας της Μαρίας. Είμαστε όλοι καλά, η Μαρία έχει σχεδόν αναρρώσει, η μπέμπα μας ξεκίνησε να θηλάζει και αύριο το πρωί επιστρέφουμε από την κλινική. Συγγνώμη που δεν ενημέρωσα για τις εξελίξεις πιο νωρίς αλλά ήμουν σχεδόν συνέχεια στην κλινική. Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας.

Πολλά φιλιά από τη Μαρία.

΄Μάράκι μου να σας ζήσει και πάλι η όμορφη πριγκιππισούλα σου να έχει ότι ποθεί και πάνω απο όλα υγεια και ευτυχία χάρηκα πολύ που έγινες μανούλα και που στο τηλέφωνο η φωνή σου και μόνο έδειχνε αυτό που λέμε απολυτη ευτυχία

Διαφημίσεις

Μαρίαααααααααααα, Βασίλη (συμπεθεροι.χαχα).Να σας ζήσει και πάλι.Μαρία σιδερένια και απο εδω και πέρα καλή διαμονή στο σπιτάκι (μην ξεπορτιζει απο τωρα εγω τη θελω του σπιτιου τη νυφη :lol::lol: ) σας με τη μικρη.Πολλά πολλά φιλιά και στους 3 σας.

Υ.Γ:Περιμένουμε να σε δούμε στο τσατ,να μας τα πεις ολαααααααααα....

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Βασίλη σε ευχαριστούμε πολύ

και να δώσεις ένα φιλάκι στη Μαρία σου

και δύο στην μπέμπα σας από μας!

Με το καλό στο σπιτάκι σας

εκεί θα καταλάβετε αληθινά σε τι όνειρο ζείτε!!

Εμείς ακόμη δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει! :lol:

Μαράκι μου καλή ανάρρωση,περιμένουμε νέα σου!!

Διαφημίσεις

Να μαι κι εγώώωωωωω....

I am back...

Σήμερα το πρωί κατά τις 12 γυρίσαμε κι εμείς στο σπιτάκι μας, μαζί με το πιό πολύτιμο κ υπέροχο δώρο που μας έκανε ο καλός Θεούλης.

Μετά από 24 ώρες πόνων κ συσπάσεων, κατάφερα να γεννήσω την μικρή μου μπεμπούλα, 2.470 γραμμάρια και 46 εκατοστά.

Είναι πραγματικά ένα όνειρο...

Το πιο πολύτιμο δώρο που είχα ποτέ...

Την όλη ιστορία θα την γράψω κάποια άλλη φορά...

Προς το παρόν είμαστε όλοι καλά, από την στιγμή που ήρθαμε σπίτι θηλάσαμε 4 φορές, αλλάξαμε πάνα 2 φορές, δεν κλάψαμε καθόλου κ γενικώς κοιμόμαστε. Σε λίγη ώρα θα κάνουμε κ μπανάκι.

Αυτά μέχρι στιγμής...

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας πάρα πολύ...

Και κυρίως ευχαριστώ την φιλενάδα Maraki 1, που ενώ δεν με ήξερε κ δεν με είχε συναντήσει ποτέ, ήρθε στην κλινική κ με βρήκε, με ένα γλυκό χαμόγελο, ένα δωράκι για την μπέμπα κ όλα όσα είχατε γράψει εσείς εκτυπωμένα.

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, να είστε πάντα καλά, κι εσείς κ τα παιδάκια σας κ όσες τα περιμένετε, ετοιμαστείτε να ζήσετε το θαύμα της ζωής.

Τα λέμε σύντομα.

Φιλιά πολλά.

Διαφημίσεις

Mαράκι καλως μας ήρθες και με παρέα αυτή τη φορά :wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Καλώς ήρθατε με το θαυματάκι σας στο σπίτι, και πάλι να σας ζήσει να είναι παντα τυχερή και ευτυχισμένη!!!!!!!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Σας ευχαριστώ κορίτσια πολύ όλες σας για τις όμορφες ευχές.

Είμαστε μια χαρά, τρώμε κ κάνουμε κακά συνέχεια, ζεσταινόμαστε αλλά δεν κλαίμε, παρά μόνο δεν θέλουμε να κοιμηθούμε κ κοιτάμε δεξιά κ αριστερά. :D:D:D

Την παρασκευή θα πάμε κ στην παιδίατρο.

Χθές το απόγευμα κάναμε το πρώτο μας μπανάκι κ μετά κοιμόμασταν για 3 ώρες.

Αυτά τα νέα.

Τα ξαναλέμε...

Σας ευχαριστούμε κ πάλι που μας σκεφτόσαστε...

Ειλικρινά μου λείψατε πολύ όλες...

Αλλά θα επανέλθω σύντομα.

Φιλιά πολλά.