Jump to content
➔ ParentsCafe.gr

• Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Ηλικία συζύγου (χιούμορ)

nen
 Share

Recommended Posts

Διαφημίσεις

• Replies 69
    • Created
    • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγώ πάλι που πήρα άντρα στην ηλικία του ξαδέρφου μου; (με περνάει 7 χρόνια και πάντα ήμουν η μικρή της παρέας).Τι να σου κάνω όταν τον γνώρισα ήμουν 19 χρονών και άβγαλτο το κακόμοιρο :oops::oops::lol::lol::lol: με ξεγέλασε με τις γλύκες του και του δόθηκα.Τώρα πάμε για τα 38 αισίως.Εγώ 30(κοντεύω 31)........

Διαφημίσεις

ε, κοιτα να δεις...... απο αναγκη, μη νομιζεις!!! αμα δεις τι λεφτα παιρνουμε....

γι αυτο λεω, να κανω λιγο τον κλοουν, μπας και βγαλουμε κανα μεροκαματο..... αμα τελειωσω τα αστειακια στο φορουμ, θα βγαλω καπελο και θα πηγαινω απο τοπικ σε τοπικ.......... οτι εχετε ευχαριστηση!!!!! :D:D:D

dev257pr___.png

Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι που η nen είναι καθηγήτρια! :shock::roll::cool:

:lol::lol::lol::lol::lol:

αντιγονη μακαρι ολοι οι καθηγητες να ηταν σαν τη νεν....τα παιδια μας θα λατρευαν το σχολειο και το διαβασμα........το λεω και το εννοω.......

Διαφημίσεις

ναι σιγα..........

τα ειδαμε τα διαβασμα τους στις εξετασεις...... τελος παντων..... μην την ανοιξουμε αυτη τη κουβεντα........

:(:(:(

dev257pr___.png

Άσε ρε nen!!!

Και μεις που διαβάζαμε τί καταλάβαμε??????? :D

Μακάρι να σε είχα εγώ δασκάλα και ας έμενα 2 φορές σε κάθε τάξη!!!

Θα είχα κάαααααααατι κοιλιακούς από τα γέλια!!!!!

Άσε ρε nen!!!

Και μεις που διαβάζαμε τί καταλάβαμε??????? :D

Μακάρι να σε είχα εγώ δασκάλα και ας έμενα 2 φορές σε κάθε τάξη!!!

Θα είχα κάαααααααατι κοιλιακούς από τα γέλια!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμένα πάλι με εκνευρίζει το γεγονός ότι είναι 30 και όλοι τον κάνουν για 25. :twisted:

αλλά η καλή μου η Κυριακή με ρώτησε αν είμαι 25!!! (Κυριακή δε μου είπες τι δώρο θέλεις να σου κάνω?)

παρφέ βανίλια 6 κιλά.

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Διαφημίσεις

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ;

ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΩ 5 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ... :shock:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 33 ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 28...

line_line_typew12_beg_d_typew11_time_1195880400_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Θέλω να πω nen αγαπημένη, ότι είσαι φοβερή χιουμορίστας πλακατζού, χαβαλετζού, χωρατατζού, (γλυκατζού είσαι?...) και μόνο για καθηγήτρια δεν σ' έκανα!

That' all! :wink::wink::cool:

Αααααα!!! Δεν παιζω!! Κι εγω ειμαι καθηγητρια κι ειμαι ολα αυτα τα εις -τζου (και γλυκατζου βεβαιως βεβαιως) αλλα δεν με σχολιασες!!! Μηπως πειθω για καθηγητρια τελικα να φουνταρω τωρα απ' το μπαλκονι;;;

Και για να επανελθω στο θεμα μας εγω ειμαι 30 (τα κλεινω δηλαδη το Σεπτεμβρη αλλα μεχρι τοτε διατηρω καθε δικαιωμα να δηλωνω 30) και ο αντρας μου βαδιζει στα 35 αλλα δεδομενης της συμπληρωσης 10 ετων μαζι, δυστυχως η εγγυηση του ειναι εκπροθεσμη και δεν μπορω να τον δωσω πισω, γιατι δεν με συμφερει (εχει πολυ λιγα χιλιομετρα και του κανα ολα τα σερβις τακτικοτατα, ειναι και ατρακαριστος οποτε θα μου τον φανε για ενα κομματι ψωμι μονο και μονο λογω του ετους πρωτης κυκλοφοριας...)

εμενα ειναι 34, αλλα σε αντιθεση με τον αντρα της Jean,ενω φαινεται σε καλη κατασταση , δεν ειναι........

ειναι χιλιοτρακαρισμενος αλλα τον εχω περασει χρωμα, εχω και καλο φαναρτζη και μοστραρεται για καινουργιο μοντελο.....

μουφα..... :D

dev257pr___.png

εμενα ειναι 34, αλλα σε αντιθεση με τον αντρα της Jean,ενω φαινεται σε καλη κατασταση , δεν ειναι........

ειναι χιλιοτρακαρισμενος αλλα τον εχω περασει χρωμα, εχω και καλο φαναρτζη και μοστραρεται για καινουργιο μοντελο.....

μουφα..... :D

Μην στενοχωριεσα αγαπητη μου, σημασια εχει το "φαινεσθαι" Θυμισου την Jennifer Lopez με τα τρομερα της οπισθια στα βιντεοκλιπ, τα οποια τελικα σε ερασιτεχνικη φωτο παραλιας απεδειχθησαν καθε αλλο παρα τρομερα... Ασχοληθηκε κανεις με την ερασιτεχνική φωτο;;; :wink::wink::wink:

οποτε, λες, να τον περασω τον αντρα μου ενα φωτοσοπ??

χμμμμμμμμμ..... ασε με να το σκεφτω.......

dev257pr___.png

Μπορεις επισης να κρυψεις ενα πορτραιτο του στην ντουλαπα και στο εξης να τον φωναζεις Dorian... Δεν ξερεις καμια φορα τι γινεται... :lol::lol::lol:

ασε, ειμαι επικινδυνη εγω με τα μαχαιρια!!!!!!

ουτως η αλλως δε θα προλαβαινε να γερασει το πορτραιτο!!! θα του το φερνα καπελο!!!

dev257pr___.png

εγω τον γνωρισα στα 14.οαποστολης ηταν 21.ειμαστε μαζι 19 χρονια μαζι δεσμος γαμος κτλ.τα χουμε περασει ολα τα σκαμπανεβασματα κι αντεχουμε .τωρα ειμαι 33 κι εκεινος 39 κ κατι

βρε κορκοληνες :P:P:P:P εγω ας μην πω καλυτερα :roll::roll::roll:

Γιατι αν ακουσετε τη διαφορα που εχω με τον συζηγο θα βγουνε τα αβαταρ σας και θα ριχνουν φαπες :P:P

Θα βρω κανα τοπικ με διαφορες ανω τις δεκαετιας :P:P:P:P

Ενα σας λεω μονο οταν εκεινος ηταν φανταρος εγω πηγαινα προνηπιο :P:P:P και μου λεει οτι γερασα κιολας...καταλαβες :roll: ο ξεκουτης :P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Share

• Create New...