Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΩΝ ΜΩΡΟ


Mammyblue

Recommended Posts

Δες εδω... http://www.justdresses.co.uk/ εχουν ψωνισει πολλα κοριτσια.

Ειναι αξιοπιστο σαιτ, τα ρουχα τους ειναι πολυ ομορφα κ ερχονται σε 4-5 μερες με 5-6 ευρω μεταφορικα. Σιγουρα θα βρεις κ ρουχαλακια κ αξεσουαρ να συνδιασεις.

Για καπελακι πηγαινε στα παιδικα στο Hondos Center. Εχουν καπελακια που συνδιαζονται με ρουχα βαφτισης με 10-15 ευρω (σιγουρα μην πας σε καταστημα βαφτισης .. πηγα στο στοκ της lapin κ μου ζητησαν 60 ευρω για ενα καπελακι)

 

σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! έριξα μια ματιά στο site που μου έστειλες έχει κάποια χαριτωμένα και εύκολα να τα συνδυάσεις... θα το ξαναδώ και θα επανέλθω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Να επαναφερω κι εγω το θεμα; η μπεμπουλα στην βαφτιση της υα ειναι πρωτα ο θεος 4 μηνων. Η νονα θελει να παρει τα κλασικα βαπτιστικα που ειναι για ενος ετους αλλα θα την σκεπαζουν ολοκληρη την κσημενουκα. Εχετε να προτεινετε ρουχακια καλα και επισημα για πιο μικρα μωρακια;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...