Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

επιτυχης εγκυμοσυνη και καφε υγρα


Recommended Posts

περιμενε καποιεσ μερουλεσ κ κανε μια χοριακη καλυτερα....εγω ειχα πολυκυστικες απο 15 χρονων κ ημουν τοσα χρονια με αντισυλληπτικα...κ παντα 54 κιλα!! εδω κ 4 χρονια που ζω με τον αντρα μου μαζι, επαιρνα κιλα κ ετρωγα πολλα γλυκα....πηγα 65 κιλα!!!!παω σε ενδοκρινολογο, μου λεει θα παθεις διαβητη κ κανω καμπυλη ζαχαρου....στα υψη!!!κανω διατροφη κ παιρνω χαπια για το ζαχαρο για 6 μηνες!!!!και ναι, αυτα τα χαπια φτιαχνουν κ τις πολυκυστικες!!!!!!γιατι συνδεεται το ζαχαρο με αυτες!!!κ το παχος!!!!τελικα, εφτιαξε ο κυκλος μου και τωρα ειμαι 4 μηνων εγκυοσ!!!!αλλα ειχα καφε υγρα την 3η βδομαδα της εγκυμοσυνης!!!!αρα περιμενε λιγο, μια δυο μερες και μιλα με το γιατρο σου η κανε εξεταση αιματος, β-χοριακη λεγεται,,,,εγω πηγα πρωι κ το βραδυ ηταν ετοιμη!!!καλη επιτυχια ευχομαι!!!!!απο μια συμπασχουσα που εχει ταλαιπωρηθει με πολυκυστικες εδω και 13 χρονια!!!!

 

 

καλησπερα!!!3η εβδομαδα εγκυμοσυνης εννοεις απτην τελευταια περιοδο 3η εβδομαδα?εχω κανει εξωσ.κ ψαχνω για συμπτωματα αλλα μαλλον .........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3η βδομαδα απο τη συλληψη εννοω...γιατι ειχα παει στον γιατρο επειδη δεν ειχα αδιαθετησει εναν μηνα---λογω καθυστερημενης ωορρηξιας--κ μου ειπε ποιες μερες να κανουμε σεξ!! αρα υπολογιζω ποτε εγινε η συλληψη...αρα 3η βδομαδα μετα τη συλληψη....καλη επιτυχια με τις προσπαθειες σου!!!!ειχα κ γω 13 χρονια γολγοθα με πολυκυστικες κ αντισυλληπτικα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα μην νομιζεις κ εγω πολ.ωοθ εχω οπως 1 στις 2 γυναικες πλεον.27 χρ ειμαι κ εγω αλλα εχω πολ.ωοθ. απτα 20 ,ενω περιοδο κανονικη απτα 12 (αυτο ηταν που προβληματιζε κ τους γιατρους)γιατι ως συνηθως εχεις νωριτερα καποια συμπτωματα.

αλλα κανενα αλλο ορμονικο προβλημα προς το παρον κ ελπιζω κ στο μελλον ολα καλα.μονο σε 10 χρ. πηρα 20 κιλα απο 47-67!!!!ΟΥΑΟΥ ΕΕΕ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και γω 28χρ ειμαι! ειχα πολυκυστικες απο τα 15!!!! με αντισυλληπτικα τοσα χρονια--κ με ενδιαμεσα διαλειμματα---με απειρες ορμονολογικες εξετασεισ--που ευτυχως δενεδειξαν κατι!!!αλλα τα τελευταια 4 χρονια μενω με τον αντρα μου κ παραστρατησα με τα γλυκα....ημουν παντα 53-54κιλα κ πηγα 65!!!!κ ευτυχως με ταρακουνησε η ενδοκρινολογος γιατι περυσι ζουσα με 2 λακτα τη μερα μονο!!!!!!και με σωστη διατροφη σε 5 μηνες τα εχασα!!!κ δεν ξερεις πως φοβαμαι για διαβητη κυησης!!!!!τωρα εκοψα τελειως τα γλυκα!!!!γιατι θα παω για καμπυλη σε 3 βδομαδες!! αλλα επιβαρυνα τις πολυκυστικες με τα γλυκα....και τα γλυκα τις πολυκυστικες....φαυλος κυκλος!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

καλησπερα σε ολα τα κοριτσακια!!την Τριτη με μετα το Πασχα,εκανα χοριακη και βγηκε 65 κατι,μετα απο 1 μερα,ξεκινησανε κατι καφε υγρα!ανησυχησα παρα πολυ κοριτσια.την απομενη μερα ακριβως,παω για χοριακη!190.χαρηκα πολυ,γιατι ειπα πως ενταξει προχωραει!την ιδια μερα ειδα στο εσωρουχο,λιγα ροζ,κοκκινα,καφε μαζι,που συνεχιζονται μεχρι και τωρα που σας γραφω΄,και συνοδευονται απο πονακια,περισσοτερο στην δεξια σαλπιγγα.η αληθεια ειναι πως μετα απο 1 μιση χρονο προσπαθειων ειναι η πρωτη φορα που μενω εγκυος.και το θελω οσο τιποτα αλλο.παιρνω utrogestan και αλλα χαπακια και εχτες μου εδωσε μια ενεση και εκανα,διπλη για να σταματησει το αιμα.εμενα λιγο ελατωθηκε,αλλα δεν σταματησε,τελειως.αυριο θα παω για χοριακη και την Τριτη πρωτη φορα στον γιατρο για να με δει.κοριτσια,ειναι το πιο ομορφο δωρο που ειχα μεχρι τωρα,αλλα δεν τον εχω χαρει ακομα!κλαιω συνεχεια και φοβαμαι.κατι μου λεει μεσα μου,πως ολα θα πανε καλα,αλλα απο την αλλη πελπιζομαι!αυτα,συγνωμη αν εγινα κουραστικη,αυτα ειχα να σας πω.αν εχετε εμπειριες θα ηθελα να με ενημερωσετε!φιλακια

:P
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα κοριτσακια!!την Τριτη με μετα το Πασχα,εκανα χοριακη και βγηκε 65 κατι,μετα απο 1 μερα,ξεκινησανε κατι καφε υγρα!ανησυχησα παρα πολυ κοριτσια.την απομενη μερα ακριβως,παω για χοριακη!190.χαρηκα πολυ,γιατι ειπα πως ενταξει προχωραει!την ιδια μερα ειδα στο εσωρουχο,λιγα ροζ,κοκκινα,καφε μαζι,που συνεχιζονται μεχρι και τωρα που σας γραφω΄,και συνοδευονται απο πονακια,περισσοτερο στην δεξια σαλπιγγα.η αληθεια ειναι πως μετα απο 1 μιση χρονο προσπαθειων ειναι η πρωτη φορα που μενω εγκυος.και το θελω οσο τιποτα αλλο.παιρνω utrogestan και αλλα χαπακια και εχτες μου εδωσε μια ενεση και εκανα,διπλη για να σταματησει το αιμα.εμενα λιγο ελατωθηκε,αλλα δεν σταματησε,τελειως.αυριο θα παω για χοριακη και την Τριτη πρωτη φορα στον γιατρο για να με δει.κοριτσια,ειναι το πιο ομορφο δωρο που ειχα μεχρι τωρα,αλλα δεν τον εχω χαρει ακομα!κλαιω συνεχεια και φοβαμαι.κατι μου λεει μεσα μου,πως ολα θα πανε καλα,αλλα απο την αλλη πελπιζομαι!αυτα,συγνωμη αν εγινα κουραστικη,αυτα ειχα να σας πω.αν εχετε εμπειριες θα ηθελα να με ενημερωσετε!φιλακια

 

Εμένα η εμπειρία μου δεν είναι καλή. ¨οπως τα περιγράφεις και κατέληξε σε αποβολή. Αλλά!!! Υπάρχουν εκατομύρια κοπέλες που τις έτυχε το ίδιο, και ίσως και χειρότερα, και πήγαν μια χαρά. Μην αγχώνεσαι. Η χοριακή σου ανεβαίνει. Όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Και εγω ειχα τετοιο θεμα σε ολο το πρωτο τριμηνο!Για να καταλαβεις.. εγω ξεκινησα με χοριακη 22 και ειχα καφετια τις μερες που περιμενα περιοδο.Χοριακη εκανα με 2 μερες καθυστερησης.Τα καφετια σταματησαν για λιγο αλλα μετα συνεχιστηκαν σχεδον για ολο το τριμηνο.Εμενα ο γιατρος μου.. μου ειχε πει να μην παιρνω χαπια γτ πιστευει οτι δεν προσφερουν τπτ περισσοτερο απο οτι προσφερει ο ιδιος ο οργανισμος παρα μονο στην εξωσωματικη!Τεσπα οντως δεν πηρα.. απλα προσεχα!Εκανα λοιπον εναν μπεμπαρο 4.300!Μην ανησυχεις.. πολλες κοπελες εχουν χωρις να σημαινει τπτ κακο απο την στιγμη που δεν ειναι κοκκινο αιμα.Στην αλλαγη του 3ου προς 4ου.. επαθα μια μικρη αποκολληση με πολυ κοκκινο αιμα!Παρολα αυτα ολα πηγαν μια χαρα.Οποτε οπως καταλαβαινεις με τα αιματα ξεμπερδεψα στον 5ο!

Προσεχε.. κανε οτι σου πει ο γιατρος σου και σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Και εγω ειχα τετοιο θεμα σε ολο το πρωτο τριμηνο!Για να καταλαβεις.. εγω ξεκινησα με χοριακη 22 και ειχα καφετια τις μερες που περιμενα περιοδο.Χοριακη εκανα με 2 μερες καθυστερησης.Τα καφετια σταματησαν για λιγο αλλα μετα συνεχιστηκαν σχεδον για ολο το τριμηνο.Εμενα ο γιατρος μου.. μου ειχε πει να μην παιρνω χαπια γτ πιστευει οτι δεν προσφερουν τπτ περισσοτερο απο οτι προσφερει ο ιδιος ο οργανισμος παρα μονο στην εξωσωματικη!Τεσπα οντως δεν πηρα.. απλα προσεχα!Εκανα λοιπον εναν μπεμπαρο 4.300!Μην ανησυχεις.. πολλες κοπελες εχουν χωρις να σημαινει τπτ κακο απο την στιγμη που δεν ειναι κοκκινο αιμα.Στην αλλαγη του 3ου προς 4ου.. επαθα μια μικρη αποκολληση με πολυ κοκκινο αιμα!Παρολα αυτα ολα πηγαν μια χαρα.Οποτε οπως καταλαβαινεις με τα αιματα ξεμπερδεψα στον 5ο!

Προσεχε.. κανε οτι σου πει ο γιατρος σου και σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη!

 

καλησπερα,μου εδωσες κουραγιο!σημερα εκανα χοριακη και παρ'ολα τα καφε και τα κοκκινα,η χοριακη μου ανεβηκε.απο 194,05 σε 870,50.σημερα μου εχουν σταματησει και εχω λιγακι χαρει.τα πονακια στην δεξια σαλπιγγα με ταλαιπωρουν λιγακι.εσυ ειχες πονακια τετοια?να σου ζησει το αγορακι σου και σε ευχαριστω για την απαντηση σου!!;)

:P
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η εμπειρία μου δεν είναι καλή. ¨οπως τα περιγράφεις και κατέληξε σε αποβολή. Αλλά!!! Υπάρχουν εκατομύρια κοπέλες που τις έτυχε το ίδιο, και ίσως και χειρότερα, και πήγαν μια χαρά. Μην αγχώνεσαι. Η χοριακή σου ανεβαίνει. Όλα καλά θα πάνε!

 

σε ευχαριστω πολυ,για την απαντηση σου.ευχομαι να σου πανε ολα καλα και αν δεν εισαι μανουλα,να γινεις συντομα!!;)

:P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα,μου εδωσες κουραγιο!σημερα εκανα χοριακη και παρ'ολα τα καφε και τα κοκκινα,η χοριακη μου ανεβηκε.απο 194,05 σε 870,50.σημερα μου εχουν σταματησει και εχω λιγακι χαρει.τα πονακια στην δεξια σαλπιγγα με ταλαιπωρουν λιγακι.εσυ ειχες πονακια τετοια?να σου ζησει το αγορακι σου και σε ευχαριστω για την απαντηση σου!!;)

πονακια ειχα συνεχεια σαν να περιμενω περιοδο!Χαιρομαι που ανεβηκε η χοριακη σου καλα!Ολα θα πανε μια χαρα.. μην αγχωνεσαι.. αστο να κλυλισει μονο του!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μου εδωσες κουραγιο!σημερα εκανα χοριακη και παρ'ολα τα καφε και τα κοκκινα,η χοριακη μου ανεβηκε.απο 194,05 σε 870,50.σημερα μου εχουν σταματησει και εχω λιγακι χαρει.τα πονακια στην δεξια σαλπιγγα με ταλαιπωρουν λιγακι.εσυ ειχες πονακια τετοια?να σου ζησει το αγορακι σου και σε ευχαριστω για την απαντηση σου!!;)

 

 

Καλέ εσύ πας τέλεια!!!!!!!!!! Μπορεί να έχεις και διδυμάκια! Εκτοξέυτηκε η χοριακή σου! Αχ, πολύ χαίρομαι, και συγκινούμαι! Μακάρι να σου πάνε όλα τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ εσύ πας τέλεια!!!!!!!!!! Μπορεί να έχεις και διδυμάκια! Εκτοξέυτηκε η χοριακή σου! Αχ, πολύ χαίρομαι, και συγκινούμαι! Μακάρι να σου πάνε όλα τέλεια!

 

μακαρι κοριτσι μου!!να πανε ολα καλα.και σε εσενα οτι καλυτερο!!;)

:P
Link to comment
Share on other sites

πονακια ειχα συνεχεια σαν να περιμενω περιοδο!Χαιρομαι που ανεβηκε η χοριακη σου καλα!Ολα θα πανε μια χαρα.. μην αγχωνεσαι.. αστο να κλυλισει μονο του!

 

σε ευχαριστω πολυ,εμενα ειναι ενα διακεκομενο τσιμπημα στην δεξια σαλπιγγα,σαν κραμπουλα που τσιμπαει και καιει λιγακι!θα δειξει το απογευμα στις 8 εχω το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο.θα σας ενημερωσω αυριο κοριτσια!!φιλια:)

:P
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

koritsia kalimera..eimai kainoyria sto forum kai pragamtika ta sxolia sas me parhgoroyn..exw kai egw ena analogo provlhma..aythn thn Deytera ekana xoriakh logv kathystershs kai edeikse 208.. xtes ekana ksana kai eixe timh 712..to asxhmo einai oti xtes to apogeyma eida kafe ygra alla kai aima kanoniko..anhsyxhsa kai phga sto giatro...moy eipe einai nwris na doyme sako kai paidi akoma alla eide ton traxhlo moy kai einai kleistos...!!!to endomhtrio einai paxytero..me kathyshxase. moy eipe thn deytera na ksanakanw xoriakh na doyme an ayksanetai...!!!eyxomai na pane ola kala..anhsyxw giati einai h prwth moy egkymosynh...!!!vevaia moy eipe ksekoyrash kai oti exei symvei ka ise alles gynaikes...!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Καλημέρα κορίτσια μου....Ακόμα τίποτα...Σήμερα είναι η μεγάλη μέρα.. .Θα κάνω κάτι δουλίτσες και πάω για το φαρμακείο...Θα το κάνω και ότι γίνει...Τουλάχιστον να ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλημέρα σε ολες τις μανουλες και σε εκείνες που θα γίνουμε σύντομα.  Μπηκα να σας γράψω μήπως και καποια έχει κάτι παρόμοιο με εμένα για να μου πει τι κάνει. Ειμαι στην 13 εβδομάδα της εγκυμοσύνης σχεδόν απο την αρχη παίρνω τα utrogestan λογο το οτι ειχα κάτι καφε υγρα. Δυο φορές ομως έτυχε να εχω και αίμα ο γιατρός μου σύστησε να ειμαι απο το κρεβάτι στο καναπέ και πίσω ενω τα κανω ολα αυτά συνεχίζω να βλέπω αυτα τα σκούρα καφε τα οποία κάποιες φορές είναι αρκετά και κάποιες όχι τι να κανω? Το μωρό το ακούσαμε το είδαμε είναι καλα κάναμε και αυχενικη... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια..

Είμαι έγκυος και πριν δυο μερες μπηκα στην 6η εβδομαδα!Μέχρι τώρα όλα πήγαιναν καλά!Έκανα υπέρηχο την πεμπτη εβδομαδα και είδα μόνο το σάκο που μεγάλωνε και πολυ πολυ αχνά το έμβρυο!Από χθες όμως που πήγα τουαλέτα,στο σκούπισμα είδα ανοιχτά καφέ υγρά!Δεν τα εχω καθε φορά που πάω τουαλέτα..Τρεις φορές χθες και μία σήμερα το πρωί τα είδα!Πήρα το γιατρό μου αμέσως και μου έδωσε utrogestan 2 φορες την ημέρα και filicine που έπαιρνα έτσι κι αλλιώς απο την αρχη της εγκυμοσύνης μου 1 κάθε πρωί!Την Πέμπτη περιμένω να πάω για υπέρηχο μήπως και ακουσουμε την καρδούλα του!Θα ήθελα τη γνώμη σας για τα συμπτώματά μου!Τα είχατε κι εσείς;Είναι πολύ ανησυχητικά;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια...γεια σας. Πειτε μου λιγο σας παρακαλω, υπαρχει περιπτωση για μερικα σκουρα καφε υγρα τις πρωτες μερες της εγκυμοσυνης; Κανονικα εχει χαλασει ο κυκλος μου απο τοτε που σταματησα τα αντισυλλιπτικα (5 μηνες πριν) και ειναι πλεον αναμεσα στις 35-40 ημερες. Την ημερα ακριβως της οωρηξιας ειχα επαφη και ειναι πολυ νωρις για τα τεστ να δειξουν. Σημερα το μεσημερι, 2μιση μερες μετα την επαφη, ειχα μερικα καφε και αναρωτιεμαι απο τι να ειναι; Απο την εμφυτευση που λενε (αλλα δεν ειναι λιγο νωρις για εμφυτεση στη μητρα 3 ημερες περιπου μετα;) ή καμια ατελης γονιμοποιηση που να "αποβληθηκε" απο μεσα μου;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά!!

 

Είμαι στην 3η προς 4η εβδομάδα κύησης αλλά απο εχθές έχω δει κάποια καφέ υγρά, λίγα στο εσώρουχο και περισσότερα όταν σκουπίζομαι. Σήμερα, συνεχίζουν αλλά είναι λίγο λιγότερα. Είχε καμία κάτι αντίστοιχο σε κύηση?? Έχω ανυσηχίσει πολύ!! 

 

Ο γιατρός μου είπε να το παρακολουθήσω να δω πως θα πάει αλλα εγω το σκέφτομαι συνεχώς!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα σας.. είμαι στην 5η βδομάδα εγκυμοσύνης.πριν δύο μέρες είδαμε σάκο αλλά έχει σχεδόν 10 μέρες ίσως και παραπάνω που έχω καφέ αίμα σέ καθημερινή βάση σάν τά τελευταία τίς περιόδου.. έχω αντιφοσφολιπιδικο σύνδρομο καί παίρνω σαλοσπιρ κάνω ενέσεις αντιπηκτικής στη κοιλιά καί επίσης παίρνω 5 utrogestan την μέρα.φοβαμαι πολύ για το μωράκι μου.το αίμα δεν σταματάει αλλά δεν έχω πόνους.ευχαριστω εκ τόν προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα πρέπει να ενημερώσεις τον/την γιατρό σου για το θέμα. Όταν είδατε σάκο πριν 2 μέρες δεν του είπες ότι 10 μέρες έχεις καφέ αίμα; Πώς σε κατευθύνει ; Που το απέδωσε; Εκτός από την αγωγή χρειάζεται και ξάπλα , ξεκούραση. Εύχομαι όλα να πάνε καλά ! Καλή εγκυμοσύνη και γερό μωράκι!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα, πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ και εχω δει πολλές παρόμοιες περιπτώσεις με την δική μου. Σήμερα είδα ένα ελαφρύ καφέ πήγα στην γυναικολόγο και ακούσαμε πρώτη φορά παλμούς. Είμαι περίπου 6w3d. Μου έδωσε utrogestan και το βραδάκι είχα περισσότερα υγρά σε ένα πλ ελαφρύ κόκκινο προς ροζ. Πονάω κάπως σαν την περίοδο λιγότερο βέβαια και περιστασιακά. Μου φαίνεται ότι ξανά γύρισε προς το καφέ τ χρωμα παρ'ολα αυτά κοντεύω να πεθάνω από την αγωνία μου. Όταν το είδα από το άγχος σχεδόν έχασα κάθε επαφή με το περιβάλλον. Η γιατρός λέει να μην ανησυχώ. Θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας εμπειρίες. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2018 at 10:01 ΜΜ, Κατερινα22 είπε:

Καλησπέρα, πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ και εχω δει πολλές παρόμοιες περιπτώσεις με την δική μου. Σήμερα είδα ένα ελαφρύ καφέ πήγα στην γυναικολόγο και ακούσαμε πρώτη φορά παλμούς. Είμαι περίπου 6w3d. Μου έδωσε utrogestan και το βραδάκι είχα περισσότερα υγρά σε ένα πλ ελαφρύ κόκκινο προς ροζ. Πονάω κάπως σαν την περίοδο λιγότερο βέβαια και περιστασιακά. Μου φαίνεται ότι ξανά γύρισε προς το καφέ τ χρωμα παρ'ολα αυτά κοντεύω να πεθάνω από την αγωνία μου. Όταν το είδα από το άγχος σχεδόν έχασα κάθε επαφή με το περιβάλλον. Η γιατρός λέει να μην ανησυχώ. Θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας εμπειρίες. Ευχαριστώ.

 

Καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί τα έχω περάσει κι εγώ να φανταστείς ότι είχαν προηγηθεί και δυο αποβολές και όταν στην τριτη πλέον εγκυμοσύνη είδα πρώτη φορά καφέ στο εσώρουχο μου έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου !! Ο γιατρός μου τότε μου είχε πει ότι είναι από την προσπάθεια του μωρού να ριζώσει και οι τριβές με την μήτρα κάπως έτσι εάν θυμάμαι μου το είχε θέσει . Μου είχε πει ξεκούραση , να μην σηκώνω βαρύ και φυσικά όχι επαφές !! Μου είχε αυξήσει και την δόση στα utrogestan τα οποίο για καλύτερο αποτέλεσμα τα έπαιρνα κολπικά !! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε καλά !! Για ότι ανησυχία έχεις μην διστάζεις να παίρνεις τον/την γιατρό σου !!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το καφέ έγινε κόκκινο συνοδευόμενο από πολύ δυνατούς πόνους περιόδου και φυσικά το πρωί που πήγα στην γιατρό είχα αποβάλλει. Είμαι 24χρ, χωρίς κάποιο παθολογικο προβλήμα και η πρώτη μου εγκυμοσύνη τερμάτισε πριν καν την καταλάβω...φοβάμαι και να σκεφτώ την επόμενη φορά..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...