Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περίεργη αντίδραση??


antigoni84

Recommended Posts

Φυστίκι τι να πω.... ρεσπέκτ...

 

Πάντως ο σύζυγος είναι δοκιμασμένο κομμάτι. Αφού δεν στράβωσε με τον εμετό στη μπότα είναι παιδί για πολλά μποφόρ.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φυστίκι τα σπας γενικώς και όχι μόνο για το ίνσιντεντ με τις μπότες και των πρώην μαλλιά χάσμπαντ..αχ τι μου θύμησες κάπως έτσι γνώρισα κι εγώ το δικό μου, βράδυ μετά από διάσκεδαση και και και...

Link to comment
Share on other sites

Τι διαβάζω πρωί πρωί.

antigoni84 γιατί φοβίζετε τόσο τη κοπέλα. Και γω όταν έδινα οδήγηση γνώρισα ένα νεαρό μιλούσαμε αρκετή ώρα και μόλις τελειώσαμε μου είπε να πάμε για καφέ. Δεν πήγα γιατί είχα άλλη δουλειά. Επίσης και αυτός οδηγούσε κανονικά χωρίς δίπλωμα. Μόνο πρόβλημα δημιοργείτε στη κοπέλα και φοβίες ππου θα έχει σε όποιον την πλησιάζει. Δηλ. αν γνωρίσει κάποιο αγόρι και θέλει να βγει πρώτο ραντεβού θα κάνετε οικογενειακό συμβούλιο; Εγώ όταν βγήκα πρώτο ραντεβού με κάποιον που έβλεπα δεύτερη φορά ανέβηκα σε μηχανάκι και πήγαμε για καφέ. Ηρεμήστε λίγο. Να προσέχουμε αλλά όχι έτσι.

ky1Ap2.png?YVrPElRM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ που τα λέμε αν ήταν δικια μου ξαδέρφη θα τη ρώταγα πρωτίστως αν το αλάνι "έλεγε".

Αν μου έλεγε οτι ήταν και ωραίος (εκτός από αλάνι που το θεωρώ προσόν) τότε θα της έβαζα τις φωνές που βγήκε από το αμαξι.

Μια ευκαιρία είχε η κοπέλα να ξεχαρμανιασει και την έχασε. Εύχομαι να τον ξανασυναντήσει όταν θα δίνει οδήγηση (το ότι οδηγούσε χωρίς δίπλωμα το βρίσκω εξίσου εξάιτιν). Ασε που πιστεύω ότι έχει καταλάβει το σφάλμα της για αυτό τώρα στεναχωριέται.

 

ποσα quote θα γινουν στο μηνυμα σου? θεικη η αποψη σου στο θεμα! συμφωνω με τα χιλια!

Link to comment
Share on other sites

βάση αυτής της λογικής εμένα οι γονείς μου θα έπρεπε να με είχαν ρίξει σε καταστολή απο 20 έως τα 27 !!!!!

περίεργη δεν ήταν η αντίδραση της ξαδέρφης σου που μπήκε στο αμάξι του παιδιού (εκείνου που γράφει στο κούτελο πως είναι αλήτης) περίεργη είναι η συμπεριφορά η δική σου και της μητέρας της που τραγικοποιήσατε τόσο πολύ μια πράξη παρόρμησης που ειλικρινά δεν πιστεύω πως υπάρχει κοπέλα-γυναίκα που δεν έχει κάτι ανάλογο!

Vyf0p2.png

Εσύ 'σαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου ν' ακούς την κάθε σκέψη μου πριν να στην πει η φωνή μου

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορες σκέφτομαι να στέιλω μην στους admin να προσθέσουν ένα κουμπάκι "like" για να μην κουράζομαι να κάνω multiquote!

 

yessssssssssssss

"έγραψες"

με κάτι τέτοια κουλά διαβάζεις απίθανες ιστορίες (fistikaki)

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Respect στον πρώην μαλλιά... αλλά δεν μας είπες που σε πήγε ο μοσχομυριστός χαχαχαχαχαχαχα (αφού το σπίτι σου... δεν μπορούσες να δείξεις που είναι)

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Respect στον πρώην μαλλιά... αλλά δεν μας είπες που σε πήγε ο μοσχομυριστός χαχαχαχαχαχαχα (αφού το σπίτι σου... δεν μπορούσες να δείξεις που είναι)

 

μη σου πω θα της έκανε και σεξ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

φυστίκι τα σπας γενικώς και όχι μόνο για το ίνσιντεντ με τις μπότες και των πρώην μαλλιά χάσμπαντ..αχ τι μου θύμησες κάπως έτσι γνώρισα κι εγώ το δικό μου, βράδυ μετά από διάσκεδαση και και και...

έτσι γνώρισα κι γω τον δικό μου, με πήγε λιώμα σπίτι! Γνωριστήκαμε ενώ έψαχνα άλλον. Εγώ έπινα για τον άλλο που δεν βρήκα!

Την επόμενη με πήρε να με ξυπνήσει για δουλειά (Κυριακή πρωί :cool:, απόρησα πως ξύπνησε για πάρτυ μου.

Ηταν τόσο ρεμάλι που και μόνο που με νοιάστηκε τόσο χωρίς να με ξέρει τον ένιωσα κοντά μου. Α και τον είχα φιλήσει το προηγούμενο βράδυ και τραβήχτηκε. Μαγκιά.

Τελικά τα πιο ρεμάλια φέρονται καλύτερα από τους δήθεν κυρίους, κάποιες φορές ;)

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

-να θυμηθω να 1)βρω εκεινες τις θεεικες μποτες.. που τις εχω βαλει???? 2)να ξυπνησω τον -πρωην- μαλλια να παει για δουλεια, θελω και σουπερ μαρκετ, δεν εχουμε μωρομαντηλα και μακαρονακια ντορα....

Φυστίκι ρισπέκτ! Παίρνεις βραβείο καλύτερου στόρυ :lol:

 

Πάντως μου θύμισες την ιστορία μιας φίλης μου που στα νιάτα της ήταν πολύ αλανιάρα. Μια Παρασκευή βράδυ την έπεσε σε έναν νεαρό που της γυάλισε σε ένα μπαρ. Ο νεαρός την πήγε σπίτι του. Έμειναν μέσα όλο το σαββατοκύριακο κάνοντας σεχ :!: :!: :!:

 

Στριφτά δεν ξέρω αν κάπνισαν.

 

Τον περασμένο Αύγουστο έκλεισαν 8 χρόνια γάμου και έχουν και μια κορούλα 4 χρονών :mrgreen:

 

Όπως πολύ σωστά είπε η Κουνελίτσα...

 

το λάθος της ξαδέρφης είναι ότι για κακή της τύχη δεν ήταν πιωμένη, αλλιώς τώρα θα τρέχατε για στέφανα!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν καναμε σεξ ρε σεις.. (ΔΑΤ να'ιτ..)

 

δεν ηταν νεκροφιλος ο ανθρωπος, εγω ειπαμε.. ημουν κοκκαλο...:mrgreen:

 

οσο για το που βρηκε τελικα που μενω...

 

καναμε γυρες τα τετραγωνα γυρω απο το σπιτι μου, μεχρι να το πετυχουμε..

Link to comment
Share on other sites

δεν καναμε σεξ ρε σεις.. (ΔΑΤ να'ιτ..)

 

δεν ηταν νεκροφιλος ο ανθρωπος, εγω ειπαμε.. ημουν κοκκαλο...:mrgreen:

 

οσο για το που βρηκε τελικα που μενω...

 

καναμε γυρες τα τετραγωνα γυρω απο το σπιτι μου, μεχρι να το πετυχουμε..

 

 

:lol: :lol: :lol::cool:

Θέλω να βαρεθώ και δεν προλαβαίνω…

Link to comment
Share on other sites

πήρα τώρα τηλέφωνο και μου είπε η μαμά της οτι είναι πολύ ταραγμένη και της έδωσε ενα χάπι βαλεριάνας και έχει κλειστεί στο δωμάτιο της,νιώθω λίγο άσχημα γιατί της φώναξα και έβαλε τα κλάματα,όμως φοβήθηκα πολύ.Μου είπε οτι ενω ήταν περιθωριακόφατσα της έβγαλεκάτι καλο,οτι και καλά εχει μπέσα παροτι αλητάκος,ασε που κάπνισε ενα στριφτό εκείνη την ωρα και εγώ της είπα οτι μπορεί να ήταν χασίσι και να τους επιανε η αστυνομία,είμαι και γω υπερβολική![/quote

 

νομίζω ότι πρέπει να της πεις να μην κάνει και πολυ παρέα μαζί σου γιατί δεν βλέπω να τον γλιτώνει τον ψυχίατρο..

φιλικά πάντα..

Link to comment
Share on other sites

πήρα τώρα τηλέφωνο και μου είπε η μαμά της οτι είναι πολύ ταραγμένη και της έδωσε ενα χάπι βαλεριάνας και έχει κλειστεί στο δωμάτιο της,νιώθω λίγο άσχημα γιατί της φώναξα και έβαλε τα κλάματα,όμως φοβήθηκα πολύ.Μου είπε οτι ενω ήταν περιθωριακόφατσα της έβγαλεκάτι καλο,οτι και καλά εχει μπέσα παροτι αλητάκος,ασε που κάπνισε ενα στριφτό εκείνη την ωρα και εγώ της είπα οτι μπορεί να ήταν χασίσι και να τους επιανε η αστυνομία,είμαι και γω υπερβολική![/quote

 

νομίζω ότι πρέπει να της πεις να μην κάνει και πολυ παρέα μαζί σου γιατί δεν βλέπω να τον γλιτώνει τον ψυχίατρο..

φιλικά πάντα..

 

Χα χα....αφήστε την κοπέλα να ζήσει με σωστά κ με λάθη όλοι κάναμε!!!!ας μην το παίζουμε σωτήρες!,εγώ είμαι 25 κ φροντίζω οικογένεια κ παιδί...εχω φύγει από τα 18 από το σπίτι μου κ όπως όλοι κ εγώεκανα άπειρα λάθη κ έμαθα το σωστο.

Link to comment
Share on other sites

χειροτερη εμπειρια απο μενα , δεν μπορει να τυχει σε ανθρωπο..

 

γεναρης το 03..

 

εχω βγει με φιλες και εχουμε παει στο αλφα (ιστορικο κλαμπ στην κηφισιας... τι σας θυμησα τωρα, ε????)

 

εχω γινει γκολ...

 

βγαινω, παω να παρω το αμαξι μου, συνειδητοποιω στα σοβαρα πλεον οτι ειμαι κομματια και λεω, αντε να παρω ταξι..

 

παραπαταω, καθοτι και κουνουπιδι απο τις τεκιλες, και φοραω και ψηλοτακουνες μποτες.... παω να σκασω κατω σα καρπουζι, και ακουμπαω σε εναν τυπο με μακρυα μαλλια, μουσια, δερματινα που καπνιζει -οχι στριφτο, λολ- καθισμενος πανω στη μηχανη του..

 

με πιανει λοιπον ο τυπακος, και μου λεει 'που πας ρε ατομο σ αυτο το χαλι, ποιος σ αφησε να κυκλοφορεις ασυνοδευτο?'

πηγα να του απαντησω κατι, αλλα με προλαβε το στομαχι μου, γκαααααααααπ φευγει η πρωτη ρουκετα τεκιλας-στομαχικων υγρων στη ροδα της μηχανης του...

 

-θυμασαι που μενεις ρε ορεστη μακρη?

-μφφφφφφφμχφμμμμμμμμμμ -δευτερη ρουκετα στις μποτες μου μπλιχ-

-καλα, σαλτα πανω..

 

δε θυμαμαι πως ανεβηκα πανω στη μηχανη..

θυμαμαι οτι μου περασε στιγμιαια η σκεψη 'που πας ρε, με τον μαλλια μηχανοβιο 4 τα ξημερωματα', αλλα μετα μυρισα το αρωμα του και καθησυχαστικα.... λεω 'αποκλειεται να μου κανει κακο αντρας που μυριζει τοσο ωραια'

 

 

 

 

αυτα..

εντ οφ στορυ..

 

 

-να θυμηθω να 1)βρω εκεινες τις θεεικες μποτες.. που τις εχω βαλει???? 2)να ξυπνησω τον -πρωην- μαλλια να παει για δουλεια, θελω και σουπερ μαρκετ, δεν εχουμε μωρομαντηλα και μακαρονακια ντορα....

 

 

Τέλεια ιστορία!!!!

Fisitikaki.....τι ωραία που τα λες!!! Ταλέντο είσαι! Εχεις σκεφτεί να γράψεις κανένα βιβλίο (εγώ θα το αγόρασω πάντως):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Και απο ότι είδα τώρα και πολλές άλλες απο εδω!!! ΄'Εχεις κοινό λέμε.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια ιστορία!!!!

Fisitikaki.....τι ωραία που τα λες!!! Ταλέντο είσαι! Εχεις σκεφτεί να γράψεις κανένα βιβλίο (εγώ θα το αγόρασω πάντως):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Και απο ότι είδα τώρα και πολλές άλλες απο εδω!!! ΄'Εχεις κοινό λέμε.......:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Fistikaki…χωρίς πλάκα και εγώ το ίδιο σκέφτηκα… για σκέψου το… θα περιμένω και εγώ στην ουρά για να μου υπογράψεις το βιβλίο!!!! :mrgreen:

Θέλω να βαρεθώ και δεν προλαβαίνω…

Link to comment
Share on other sites

εχω στεναχωρεθεί πολύ με αυτό το θέμα

 

Καταλαβαίνω την ανησυχία σου για την ξαδέλφη σου, αλλά μήπως να το ’βλεπες λίγο πιο χαλαρά;

ΟΚ, μπορεί να έκανε λάθος, τελικά δεν έγινε και τίποτα όμως.

Όπως βλέπεις και από τις αφηγήσεις των άλλων κοριτσιών, τέτοιες ιστορίες πέραν από τις ειδήσεις και τα πρωτοσέλιδα μπορεί καμιά φορά να καταλήξουν και σε νυφικά και μπομπονιέρες. Δεν λέω ντε και καλά, δεν αποκλείεται όμως.

 

Πάντως θεωρώ υπερβολή να χρειάστηκε βαλεριάνα για να ηρεμήσει η κοπέλα μετά. Να ηρεμήσει από τι; Αν δηλαδή γινόταν κάτι τι θα έπρεπε να πάρει, φαρμακείο ολόκληρο; Ας της γίνει μάθημα το όλο θέμα και τέλος. Δε νομίζω πως πρέπει να στεναχωριέται άλλο ούτε η ίδια, ούτε ολόκληρη η οικογένεια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...