Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τεστ εγκυμοσυνης hometest


Recommended Posts

Καλημέρα!!

Ε τότε μη το ψάχνεις..

Συγχαρητήρια!!σου ευχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι! Εύχομαι και στα δικά σου γρήγορα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 5 χρόνια μετά...

Κορίτσια καλησπέρα! Λέω να παραγγείλω τα hometest που είναι σε ταινίες. Πουλάνε πολλά μαζί είναι πολύ φτηνά. Για να μην τρέχω κάθε φορά φαρμακείο.  Τα έχει δοκιμάσει καμία σας ; Είναι έγκυρα ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Super.mum είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Λέω να παραγγείλω τα hometest που είναι σε ταινίες. Πουλάνε πολλά μαζί είναι πολύ φτηνά. Για να μην τρέχω κάθε φορά φαρμακείο.  Τα έχει δοκιμάσει καμία σας ; Είναι έγκυρα ; 

Τα χρησιμοποιώ 4 5 χρόνια τώρα είναι άκρως αξιόπιστα. Και τα ωορρηξίας και τα της εγκυμοσύνης. Ανεπιφύλακτα δοκίμασε τα. 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχα πάρει εγώ, μια χαρούλα είναι και μάλιστα υψηλής ευαισθησίας (δηλαδή σαν early). 

Εγώ ειχα πάρει σετάκι 20 ωορηξίας και 5 εγκυμοσύνης. Ωορρηξία μου την εβρισκε (έκανα και υπέρηχους συγχρόνως), εγκυμοσύη δεν προέκυψε όσο τα είχα, αλλά γενικά ήταν καλά.

Επεξεργάστηκαν by jellyfishch
2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 26/2/2021 at 3:18 ΜΜ, λουκουμαδάκι είπε:

Τα χρησιμοποιώ 4 5 χρόνια τώρα είναι άκρως αξιόπιστα. Και τα ωορρηξίας και τα της εγκυμοσύνης. Ανεπιφύλακτα δοκίμασε τα. 

Τις εγκυμοσύνης δείχνουν από 100 μονάδες κσι πάνω.λιγοτερο σε εμένα δεν έδειχνε.

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κορίτσια ευχαριστω παρά πολύ για τις απαντήσεις! Θα τα δοκιμάσω. Βρίσκω ας πούμε 10 εγκυμοσύνης με 5 ευρώ και χθες που είπα στον άντρα μου να πάρει από φαρμακείο μου έφερε 2 με 15 ευρώ ... δηλαδή μεγάλη διαφορά στην τιμή όχι αστεία 

Link to comment
Share on other sites

On 27/2/2021 at 11:30 ΜΜ, μαγιοπουλας είπε:

Τις εγκυμοσύνης δείχνουν από 100 μονάδες κσι πάνω.λιγοτερο σε εμένα δεν έδειχνε.

Εμένα τρεις φορές που μου έδειξε θετικό είχα την επόμενη 29 χοριακή, επίσης την επόμενη 13 χοριακή και επίσης μετά από δύο μέρες 44. Οπότε μου την έπιανε και 10 11 μέρες μετά την ωορρηξία και με τη μία και σε χαμηλές τιμές. Περίεργο που δεν στην έπιανε με τέτοιες τιμές ε; 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το hometest δυο μέρες πριν την χοριακή, αρνητικό βγήκε. Ενώ η χοριακή μετά ήταν σχετικά ψηλή για πρώτο τεστ. Τα ωορρηξίας τα χρησιμοποιούσα κ όντως έπιαναν την αλλαγή εκεί στα μέσα του μήνα, άσχετο που δεν χρειάστηκε. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Έσπερος είπε:

Κι εμένα το hometest δυο μέρες πριν την χοριακή, αρνητικό βγήκε. Ενώ η χοριακή μετά ήταν σχετικά ψηλή για πρώτο τεστ. Τα ωορρηξίας τα χρησιμοποιούσα κ όντως έπιαναν την αλλαγή εκεί στα μέσα του μήνα, άσχετο που δεν χρειάστηκε. 

Την ωορρηξια την έπιανε κι εμένα.

Αυτά τωρα χρονια πριν.Μπορειβπλεον να έχει γίνει πιο ευαίσθητο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...